Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

He No nie Andzia baletów ci się zachciało :p pewnie że bym cię wzięła no ale okazja przeszła koło nosa :p ,Miłek to by chciał taką ciotkę ale nie na bal :p tylko do wygłupów :) Gosia ja jestem Justyna ;) to dawaj tej naleweczki tak po kieliszeczku co :) co nas rozgrzeje ,bo grzać nie ma kto 😭 ja mam takie winko swojskie z wiśni ,mmmmm pycha :) to jak obalimy twoje to wezmiem się za moje :) pączków też już nie wepcham ani jednego ,a ile zjadłam to wam nie powiem :p Potańcowałam z supermenem ,dobrze że nie umiał tańczyć ,to się chociaż nie rzucało w oczy że ja nie umiem :o a jak wyszłam ze szkoły to szoku doznałam !!!! świata nie było widać :o tak sypał i sypie śnieg i zawiewa ,oczywiście już problemy były z wjechaniem na podwórko .najpierw łopata i heja....... Mamusiu ja już nie chcę zimy 😭😭😭😭jak tak będzie sypać całą noc to dzieciaki nie mają iść jutro do szkoły .... Andzia ja też mam hula hop :D choć oba dwa będziem doopami kręcić ;)tylko że ja nie umiem , mi to spada z doopy:o a czytałam że babeczki sobie chwalą ,właśnie na tą oponkę pomaga i w ogolę na schudnięcie .No ale mi to brak mobilizacji niestety :o atlas stoi ,skakanka i hula hop też leży w kącie . No reszta zaniedbała nas troszeczkę ,taka pogoda to i zawiało im drogę na topik :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️lachy :p witam nowa kolezanke ;-) obzarlam sie paczkami,a co kupilam w polskim sklepie az kuzwa 12 szt ;-) ja 2,stary 2 i mala 1-go poza tym rabota,rabota i jeszcze raz rabota,zimno sie kuzwa zrobilo w tej Belgii brrrrrrrrrrrr,jutro jedziemy po meble zakupilam na ebayu ciemny dab, remont sie zaczal w nowym mieszkaniu wiec trza zapierdalac a nie opierdalac ;-),ale jak bedzie efekt koncowy to sie pochwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie nie ma kto grzać to trzeba nalewkami :D To chociaż sobie Justynko potańczylaś ;) Ja już też mam dość tej zimy ,nawet zaliczyłam odpalanie autka na kabelki jak były mrozy :) normalnie doświadczenia w motoryzacji nabieram ha haha , teraz pedze ululać małą a potem może jeszcze do was zajrzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***AKLOJ***
Hej zesz k***wa mac!!!komp nam siad dzisiaj! wlaczylimy starego dziadyge, ale co nerwow sie najadlam zeby go do neta podlaczyc to szok, do tego jakis tez zjechany jest, znakow polskich nie ma, wyswietla co chce...ech jak jutro odpale tego gruchota to zajrze! aha u nas jutro oststni dzien w szkole a od poniedz tydzien ferii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laski Co tam się u was nie dzieje fiu fiu Gosia ja jestem Kaśka---miło mi ;) U mnie masakra z tą zimą ,kuźwa od wczoraj sypie i ciul wie kiedy to przestanie:-O,wiatr taki że łeb urywa i do tego - 7....ja pierdut z taką pogodą---już nawet mnie drażni :-P Ferie mamy od poniedziałku,ale mnie zaczęły się juz od dziś---cosik kaszlące moje dzieci to ich zostawiłam w domu.Ja dzisiaj zapierdzielam na wywiadówkę na 17,z całą pewnością będzie ubaw jak zawsze:-D Dobrze że te moje dzieciaki choć uczą się jak trzeba ---bo jakby jeszcze do swoich kosmicznych pomysłów olewały naukę to nie było by mi tak do śmiechu :-O Jak brzuchy po tłustych pączkach? :-P Spokojnego dzionka mało śniegu dużo słonka:-P Aaaaaaaa kawa na stole !!!!!WSTAWAĆ :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski Sypie dalej 😭 ale chociaż nie wieje Kasia a mogę dać tego linka znajomym żeby klikali hyyy Opowiedz jaki był ubaw jak wrócisz z wywiadówki ;) Jolka tak mi zaświtało że może necik padł ,bo na gg czerwono :) Aśka remontuj ,urządzaj a później nam się pochwal ;) czekamy na foteczki ;) Gosia a ile latek mają twoje dzieciaczki ? ty pewnie teraz w pracy ;) to kawki się z nami nie napijesz , wszystkie nabieramy doświadczeń bo my zdolne baby jesteśmy ;) trza sobie radzić we wszystkim no nie :) Taaaa kawka zaliczona ,trzeba się brać za robotę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś wolne od pracy ,ale za to w domu sprzątanie :( ,kawka też już zaliczona :) Moje dziewczynki podobnie jak wasze z tego co przeczytałam starsza idzie do komuni ,a młodsza za 4 miesiące trzy latka skończy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu - mnie również bardzo miło :) , u mnie już po feriach niestety (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Babiszonki :D Gosiu to mamy coreczki w jednym wieku, bo moja Siksa w pazdzierniku skonczy 3 latka :D Dziopeczki u mnie tez taka zadyma zimowa ze nawet sie dzis nie ruszam z domu, wiecie ja do glownej drogi mam ponad km i to pod taka gore i zeby w ogole to odsniezyc to musze sama takze chyba bedzie trzeba przeczekac zime...ech... Justys wczoraj krecilam tylkiem kurcze jeszcze jakbym to umiala to by bylo oki, ale normalnie 2, 3 min i ja wysiadam, zadyszka i te sprawy, a jakbyscie widzialy jak ta moja Mala sie smieje jak ja tak krece :D ma ubaw pannica :D Joluś spokojonie napraw sobie komputerek a my na ciebie tu poczekamy :) Kasiu powodzenia na wywiadowce :D Milego dnia KObitki, duzo buziow i kawusiow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi babki,po robocie prawie...została mi łazienka...kto się pytam tam ciągle bajzel robi,ręczniki jak krowie z gardła wyciągnięte,lustra zapaprane----chyba specjalnie mi ktosik to robi !!! Justa pewnie że tak dawaj znajomym ten link niech klikają....bo ja gdzieś na szarym końcu z tym drzewem---jak zwykle zapomniałam na czas posadzić :-P Dobra lece do roboty dalej,potem obiad jaki muszę stworzyć ,kawa szybka i do szkoły marsz;) Gosia skąd ty do nas piszesz laska hyyyyyy???? Zobaczyć by my cie chciały,to daj jakiś namiar jak masz NK,wszystkie tam jesteśmy,to i ciebie chcemy mieć:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zasiadłam z dopą i piję następną kawę ,mam po robocie ,obiad się gotuje to spoko luz :) Kasia te zachlapane lustra itp w łazience to znam bardzo dobrze!!! a najgorzej jak już M urzęduje tam ,jak lustro zaparuje przy kąpieli to łapą przetrze :o młodziak też ręcznik pierdzielenie byle gdzie ,albo zlew od pasty do zębów upapra oj szkoda gadać :o już się biorę za wysyłanie linka :) Andzia ja to się zaraz wkurzam jak mi tak spada ,i młody też się śmieje zemnie ,bo jemu to idzie jak talala :o Też mam do głównej drogi spory kawałek ,ale u nas jest asfalt i spych odśnieża to nie mam problemu chociaż z tym ... Gosia to masz córę w wieku młodego też mam przyjęcie w tym roku ;) no właśnie daj namiary na NK my chcemy cię tam mieć !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polatałam z tym linkiem po innych forach ;) i znajomi też mają przykaz klikania :) Będzie rosło jak burza :D KAWA MI SIĘ NALEŻY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczyny poczatkująca w necie jestem :( mam coś tam na NK tyle że bez zdjęcia ( ale jak mi sie uda to coś wepchne ;) Małopolska tak mi się zdawało że coś w podobnym wieku dzieci :) ii kommunia Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***akloj***
hejka🖐️ ja doprowadzam starego kompa do stanu używalności, no i proszę, nawet dało się do was zajrzeć!!!😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny.. cześć Goha.. u mnie niefajnie... pomoc doraźna.. pogotowie... i szpital.... mój malutki ma jelitówkę... :( i teraz kroplówki.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemaaaaaaaaaaaa laski brak mi czasu normalnieeeeeeeeeeeeeeeee sosenka :-( bedzie dobrze wczoraj przywiezlismy meble do livingu,dzis winde zamowilismy zeby je wrzucic na 3 pietro i tak czas zlecial i niby nic nie zrobione,jutro pojdziemy tapete zdzierac z salonu szkoda ze Wy daleko,ale bym Was zatrudnila :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolcia doprowadzaj tego kompa :) Ola będzie dobrze 🌻 ,kurde często ci chorują dzieciaczki :o Aśka latem to ja bym ci pomogła z chęcią ,będę w tych rejonach ;) Kasia co tam robisz ,jak po wywiadówce hyyy , drzewko nypek urosło ;) Gosia co tam jak tam ??? Angela to już całkiem o nas zapomniała :o jesteś jeszcze u M hyyy Andzia kręcisz :D hyyy I sobota zleciała ,pogadalim my se z M ,kurde jeszcze jeden jedyny weekend samotny przede mną :D Dobranoc wszystkim !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie u mnie jak było leci pomału ,sobota więc ganiane, współczucia i powrotu do zdrowka , moja też miała teraz kaszel i się pozbyć nie można :( miłych walentych wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Walentynkowo :) Justys no jasne ze krece :D pierwszy dzien to wytrzymalam 5 min i miesnie zaczely dawac o sobie znac, ale dzis juz pokrecilam 10 min i sie nie poddaje, pasuje oponke zbic bo niedlugo wiosenka to trzeba jakos wygladac :) Olus zdroweczka dla dzidziorkow, 3maj sie kochana 👄 Jolcia reperujesz tego kompa czy zbijasz bąki :P Kasiulko a Ty co pewnie juz sie motywujesz do ferii dzieciaczkow :) no moja kochana zeby tylko Ci chalpinki nie rozwalily, hihi... buziam Cie mocno 👄 Gosiulko a kiedy Twoj M wraca do domku? Pewnie na swieta coby se jajeczka oswiecic co??? ;) Asiu to ja Ci podesle moja Sikse do zdzierania tych tapet, uwierz to najlepszy ekspertw tej dziedzinie, sama widzialam jej fachowa prace :D A wiecie dziopki ja to dzis mialam dzien pelen wrazen, rano sie budze a tu zasypana jak jeszcze nigdy nie bylo, nawet ciezko otworzyc drzwi od domu, normalnie syberia...!!!! :O przyszlo poludnie i sobie tak gadam z M na skypie, tak w sumie walentynkowo no bo oczywiscie walentynki elektroniczne wyslane do siebie, wiec sobie tak gadamy i tak troszku smutno ze on tam a ja tu...a tu nagle dzwonek do drzwi wchodzi zarosniety starszy facet i mowi ze on w sprawie walentynek i daje mi bukiet kwiatow i czekoladki....no to oczywiscie od mojego mezusia, normalnie bylam w takim szoku, no bo wiecie ja mieszkam na wsi i niby wie sie o poczcie kwiatowej, ale gdzie by sie pomyslalo zeby chlop tak sie postaral...normalnie mam kochanego tego mojego wariata :) do tej pory patrzac na kwiaty (bo czekoladki to juz siksa mi zeżarła) mam takie w sobie emocje i taka tesknota sie nagle rodzi...a tu sie okazuje ze moze moj M nie bedzie z nami na swieta i jajeczek nie bedzie swieconych w tym roku...ech... ale bedzie po swietach i to byc moze na troszke dluzej :) OJ ide juz do spanka bo co bede wam tu juz zanudzac...buziam i rano zwoluje na kawusie a potem zapraszam do odsniezania mojej chałpinki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie tez dziś zasypalo i też mieszkam na wsi :) ,mąż jajeczek nie poświęci będzie dopiero koło maja :( ale też pamiętał tyle że przez sąsiada kwiatki przyszły:)),a reszta gdzie się podziewa randkują?? ;) Dobrej nocy dziewczyny PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kurde Andzia po 2 latach klikania dopiero dowiaduje się ze swojska dziołcha jesteś :D A ja myślałam że sama ze wsi tu klikam :) a tu proszę i Gosiaczek też ;) Chciała bym zobaczyć jak wam kopary opadły na widok tych niespodzianek :D:D:D mężowie spisali się na medal !!!! u nas tylko wierszykowo było :) ale odbijemy sobie za 2 tyg. :D:D:D a co u reszty załogi się dzieję nowego hyyy nie wiem jak wy ,ale ja sobie robię kawę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie też będę pić kawke:) dokładnie spisali się :)) Mnie to dziś ani 4 kawy na nogi nie postawią :s łapie jakieś przeziębienie :( O trzeciej musiałam wstać i pojechać do miasta na cpn bo mąż zrobił niespodzianke i jeszcze paczuszkę przewożnikiem wyslał :)) tylko szkoda że jego nie było w środku :( Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia No szkoda że M nie było w środku :) to sobie odwiedziłaś CPN w środku nocy :D Takie to już życie żon i mężów których mężowie pracują za granicą :o tęsknota i tęsknota !!! kurde robaczki ,młodziak przyszedł ze szkoły i pani mówiła żebym sprawdzała codziennie czy nie jest chory :o dziewczynka w zerówce miała szkarlatynę i zaraziła już 7 dzieci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szkoda szkoda ,coż poradzić . Justyś To pięknie ,a mnie się wydawało że że teraz to już nie zdaża się szkarlatyna ,ale jak widać tak ,mam nadzieję że twój młodziak nie złapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam nadzieję ,kurde ta dziewczynka zaraziła te dzieci na tym balu przebierańców .Poczytałam o tym w necie trochę ,co chwilę oglądam go czy nie ma objawów :o kurde przesadzam !dajta mi mocnego kopa,żeby mi się klepki w łebku poukładały . Gosia a gdzie twój M aż wywędrował hyyy no kiedy zrobisz tą naszą klasę i nas pozapraszasz ,no kiedy ,no kiedy :D jak chcesz to dam ci namiary na nas, to sobie nas oblukasz ,z jakimi babinkami masz do czynienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×