Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Hej lachony po robocie mam:-D dzieci zaraz ze szkoły przyjdą i młynek znów się zacznie:-D OBY DO FERII jeszcze tydzień i pośpię na maksa----ej jakiś paskudny śpioch się ze mnie zrobił,kiedyś kilka godzin wystarczyło mi snu...a teraz ratunkuuuu mogę spać i spać i spać:-P Co do drzewka...nic się nie robi tylko wchodzi i słucha ptaszków jak świergolą:-D,no i oczywiście patrzy jak drzewo cudnie rośnie:-D. Kawa kawusia na stole ---siadać:-D Tort pycha był!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siadłam na doopie i pije też kawę A CO!!!! Kurde wiecie miałam problema z matmy z zadaniem :o wstyd się przyznać ,ale ja z matmy ciemna jestem jak ta tabaka w rogu na polu u nas co rosła:p młody też nie wiedział o co chodzi :o znalazłam zajefajną stronkę http://zadane.pl napisałam te zadanie i w ciągu minuty dosłownie gimnazjum mi rozwiązało :D popatrzylim ,podumalim i faktycznie proste jak siusiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach proszę cię bardzo ;) jednego coś schrzaniłam ,uczę się ,mam prawo :p Chcecie loda z polewą wiśniową :D mmmmm mmmmmm albo lepiej nie, bo mi się rozchorujecie :p paaa jutro mi kawki nie dawać z rana ,bo jadę pasemka se zrobić ,lepiej się czuje w jasnych kudłach :) 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooooooooooo kobitki:P jest tu kto? Justa no pokazuj włosięta piękne :) :) :) ja tez kiedyś blondi włoski robiłam, ale kiedy to było... echh... jak teraz patrze na te zdjęcia to uwierzyć nie mogę... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🖐️ no właśnie Justa fotę z fryzurą dawaj już! Normalnie wczoraj padł mi dekoder od tv polskiej! A w pl dopiero w kwietniu będziemy...ech zmuszona będę ogladac ang, dobrze że mam kablówkę ichnią, może nauczę się czegoś? Spadam babeczki, zaraz do szkoły, potem na zakupki trzeba pojechać i tak dzień zleci. Zajrzę jutro w ramach relaksu sobotniego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wieczorową porą ;) jak tam wam zleciało hyy mi błyskawicznie :) miałam koleżankę z dzieciaczkami na weekend :) ale nie zapomniałam o Kasi drzewku codziennie tam klikałam ;) jak brała prysznica to ja chop do kopa :D ja to już uzależniona chyba jestem :p a pasemka TRAGEDIA :o pa do juterka 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zaczynamy nowy tydzień :D Jak tam wasze samopoczucia hyyy......dobrze czy źle czy nijako ;) ktoś chętny na kawę ???? a i resztki czekolady mam ,jak ktoś chce mogę dać ,sama robiłam ,i odziwo dobra wyszła :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys no swietnie wygladasz w tych wloskach, o co ci chodzi ze tragedia juz nie przesadzaj ślicznotko :P a wiesz kawusia bym sie poczestowala bo czekolada to raczej odpada, Niusia mi sie teraz czesto w nocy budzi wiec jak do niej wstaje to podjadam czekolade i w dzien to az mnie mdli od tego podkradania nocnego :D Nowy tydzien ... no i blizej juz o kolejny dzien do naszych mezuskow :D a u mnie znow snieg, znow mroz....a tu nie ma kt grzac...ech... buziam Was mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to nie wygląda na pasemka niestety !!! za dużo białego ,powinno być pół na pół ,ale to nic za miesiąc powtórka :p A u mnie nie pada ,lekki mrozik tylko :) no nie ma kto grzać !....nie ma! ... No nie wiem jak wy, ale ja za 3 tyg.ogrzewana będę :p Andzia rzeczywiście ta zielona herbata jest bleeeeee !ale jak mocno posłodzę to da się wypić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys alez masz fajnie 3 tyg zleci i mezusiek bedzie w domku, a moj bedzie na wielkanoc dopiero, a teraz jeszcze mu dowalili nocki wiec juz nawet nie ma z kim poklikac wiecorami, a wiecory taaaakie dlugie...ech... Zielona herbatka jest a fu... ale jeszcze gorsza jest yerba mate to taka herbata na odchudzanie, pierwsze lyki smakuja jakbys peciory zalala wrzatkiem... a feee.... :D dlatego ja pijem czerwonoa co wieczor zeby sie nie objadac na noc bo wciaz walcze z swoja oponka :D Buziam na dobre senki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nie daje rady trzeci wyjazd w tym roku ,a miii tak tęskno :(,trochę się przyzwyczaiłam ale są takie dni kiedy mam już dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babeczki Gocha Ja mam zapierdziel dziś to na kawkę nie zapraszam teraz,po obiadku będę to sie ożłopiemy;) Co tam u was laski ? Aaaa pierogi mi proszę pomóc lepić :-P No to czekam :-D Pa do potem😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moge pomóc Kasiu, ale w jedzeniu!!! Tez ostatnio zarobiona jestem po łokcie, zajrzec nie ma kiedy do was dziewczynki... pa pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej babinki Goha 🖐️ tak w przelocie do nas wpadłaś ,czy zagościsz na dłużej u nas hyyy Kasie tak pochłonęło lepienie że zapomniała na amen albo jeszcze lepi :D ,no mielim my żłopać kawę, już ulepiłaś hyyy:D czy już dawno zjedzone :) Też zabiegany miałam dziś dzień ,byłam zawieść mamę na dżamprezę (dzień babci i dziadka) do szkoły ,bo tata się zachorował ,później pozapłacać rachunki ,zakupy i z powrotem do szkoły uffff ...... cholera mam zadanie do wykonania ,muszę zrobić młodemu przebranie za pomidora:D , na konkurs recytatorki wrrrrr i wiecie pomysł już mam tylko potrzebuje krawcowej żeby go zrealizować :) ....pisze się któraś na to :p To ja wam pracusie moje ,teraz zaparzę takiej porządnej kawuni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierogi pierogami,jeszcze mam to jakby co to ruskie lecą:-D Dziewczę mi sie najstarsze pochorowało :-O jakaś grypa żołądkowa czy co ...... Wy pewnie dreszczowce oglądacie:-P Ja też idę bo sie nauczyłam nawet---przez was jakby co to wszystko z tymi serialami mam:-P Pomidora nie uszyję bo nie umiem ooooooooooo. Spokojnej nocki wszystkim i kolorowych senków laseczki . Do jutra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałam Gapiszonku, że z mięskiem pierożki lepisz.... może któraś z Was zna jakiś fajny przepis :) chętnie skorzystam :P Kasiu a jak zdrówko? już lepiej? a na pomidorka to też się nie piszę.. jakoś umiejętności krawieckich nie mam.. i dla wszystkich zabieganych kobitek na dobranoc po 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nie powiem bo nie znam żadnych sprawdzonych przepisów na pierogi ;) Rozbiera mnie przeziębienie wrrrrr ...... dopijam kawę i biorę się za robienie pączków ,puki mało wiele się czuje ,w końcu mamy jutro tłusty czwartek, aaaa i bal w szkole . pa miłego dnia 👄 pada śnieg !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czwartkowo również z pączkami :) kamelio 🌻 no chyba na dłużej jeśli można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goha 🖐️ no jasne że można ;)Opowiedz nam troszkę o sobie ;) wiesz tak na przełamanie pierwszych lodów . A pytałam czy zostaniesz na dłużej czy w przelocie ,bo zawsze jak ktoś nowy się pojawiał ,to gadał jo jo będę tu z wami klikać!!!!! ,a później się okazuje że napisze 1 czy 2 posty i przepada jak kamień w wodę :p Dziewczynki mam dla was pączka z niespodzianką ,zobaczcie co jest w środku :D http://nadziany.pl/p,anVzdHluYXwy No ja z gilonem czerwonym od kataru i z kijowym samopoczuciem lęce do szkoły na bal ....może zatańczę z jakimś małym przystojniaczkiem :D paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż mogę powiedzieć jestem mężatką jak wynika z tytułku mąż za granicą a mi się tęskni, .troszkę pracuję i zajmuję się dziećmi i domem jak pewnie większość tu zgromadzonych ;) Kamelio ja też przeziębiona tyle że nie z katarem ale chrypa jak nie wiem( Zawsze to okazja do potańczenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pączuszkowo :D Justyś wezmie ze soba na ten bal, ja tez bym pohulala, nawet moge robic za tego pomidora albo nawet mozesz mi pampersa zalozyc i moge byc dzidzia :D ale wez no wez :D zdrowka Tobie zycze, niedlugo mezus przyjedzie to Ci kinolek wygrzeje :D buziam mocno 👄 Witam ach witam nowa Kolezaneczke Gosie jak sie domyslam, ja jestem Anka,bardzo mi milo :D A na przelamanie lodow to lepiej dobra mala czarna kawka z mleczkiem , hihihi... A reszta gdzie zapodziala sie co??? Kasica przepadla w pierogach u ruskich, Jolusia to co pewnie paczki polskie lepi dla calej Angoli :P , Asica to oczywiscie zapracowana ale napewno sie skusi na paczusia :D Olus a jak tam Twoj malutki Paczuś rosnie zdrowo? pewnie juz rozki pokazuje :) No i Matusia Angelusia gdzies nam przepadla, i ja nie w temacie czy jeszcze u mena czy juz na starych smietkach? No dziopki ruszyc te swoje piekne raczki do drukowania :D Buziam Was mocno i smacnych paczkow :D A u mnei znow zima na calego, kurcze sypie wieje i znow swiata nie widac,z ranca podskoczylam tylko po zakupy i juz nigdzie tyleczka na polko nie wychylam tylko siedze w domku, zakupilam sobie hula hopa na ta moja oponke i bede krecic tylkiem bo pewnie Justysia mnie nie wezmie na ten bal....buuu... A Milek pewnie by chcial taka ciocie na balu :P :P :P Dobra lecem bo mi sie pierdoly pisza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za przywitanie i oczywiście na kawkę się skuszę :) ale może już bez pączków bo już nie wepcham ani pół ;) I jak tam baal ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu a na przełamanie lodów to kieliszek wiśniowki ;) i na lepsze trawienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×