Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

hejka dziewuszki :P u mnie nerwowo cusik sie zrobiło... teściówka przyjechała na kilka dni i już nie daje rady. wrrrrrrrr... czuje się tak jakby wszystko robiła mi na przekór :( jutro jedzie zatem odetchnę troszkę... Z Małym na szczęście już wszystko dobrze... w poniedziałek do przedszkolinka się wybiera :) A Malutka tez oki.. cosik tylko płaczliwa się ostatnio zrobiła.. ale to może już ząbki idą... muszę Was doczytać troszkę...:) Czarna witam cię serdecznie :) kobitki buziki dla Was.. nareczka kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu jesli o pizzzzzzzzzzzze chodzi to ja z neciku jakiś przepisik biore ... :P i smaczzzzzzznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) no jak możesz tak myśleć że znudziłyście :/ mam po prostu ciut ganiana i dopadla mnie grypa rrrrrr kuruję i kuruję a ta ani myśli sobie pójść a tu ciagle do kościola latać ,msza naklejki ,gorzkie żale i jeszcze droga krzyżowa :s oszaleć można normalnie nie mogę was zapamiętać imionami ,wybaczcie🌻 witam czarna 🌻 co do NK to jak mam cię Rooziu znależć ??ja chyba nie zalożę stronki ale podam maila to możecie klikać a ja odp ze zdjęciem :D miłej niedzieli kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki.... jest tu kto???????????????????????????????????? bo jakoś tak puściutko....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJO🖐️ ja jestem...wróciłam ze szkoły , kawkę własnie dopiłam i lecę działać, bo roboty mam ogrom! Normalnie egzamin coraz bliżej, nauki sporo a czas nie chce się rozciągnąć jakoś....ale dam radę!!!! A u nas dziś normalnie wiosna prawdziwa, słonko świeci piękne, ciepełko się zrobiło, dzieciaki się porozbierały z czapek, cudnie!!! Tylko że jak znam Anglię to chwilowe, i jutro pewnie znów będzie padać... drukować laski drukować, jak będę wolmiejsza deczko to poczytam. kiski dla was😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam słychać babinki......? u mnie juz po wiośnie... znów zimno brrrrrrrrrrr, a miałam juz nadzieję, że zrobi się na dłuzej ciepełko.....a tu figa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ no nie powiem, ładnie jest i wiosennie, chociaz chłodno. A ja zaraz lecę na wywiadówkę do szkoły, tu kazdy po kolei idzie, na godz zapisany, po 10czy 15 min dla kazdego-- będę musiała wspiąć się na wyżyny mojego angielskiego hihi całe szczęście że z małą problemów nie ma , to luzik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziam Mocno...u mnie tez juz wieje i zimno... buuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu jak tam po wywiadówce?? Dziewczynki u mnie pogoda sie zmienia jak w kalejdoskopie... dopiero co piękne słoneczko mi za okienkiem świeciło, a teraz śnieżyca, że prawie świata nie widać..... niech mi ktos powie ile to jeszcze potrwa.. ja chcę już wiosne... niech zrobi się już zielono!!!!! gdzie żeście się pochowały, co? zagladnijcie czasem i postukajcie troszku... buziki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ laski ja jakos ni mom czasu :p,jak nie praca to na gorze trzeba cos robic,dobrze ze maz na zwolnieniu ten tydzien to robota do przodu idzie,kibelek i lazienka juz gotowe, w salonie i pokoju malej parkiet wycyklinowany i polakierowany a dzis mezus maluje salon,mysle ze do niedzieli 2 pokoje beda gotowe a potem za kuchnie sie wezmie bleeeeeeeee,strasznie duzo tego do zrobienia buziam wszystkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się melduję,bo mnie Justyś z listy zaraz wywali...Nie odzywałąm sie bo mi sie troche życie pokreciło...Pozdrowionka dziewczyny i sorki,ze tak rzadko tu sie odezwe,ale podczytuje WAS...BUZIAKI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapiszon 76
To i ja się odezwac musze co by mnie Justa nie wyrabała z listy ziomków:-P U mnie ciagle brak czasu,zapierdziel jak nic a jeszczem se owczarka sprawiła ...co by juz zadnej wolnej chwili nie miec:-O Badania dzis zrobiłam,KATASTROFA jednym słowem samo to badanie,choc miałam jakis zastrzyk na otumanienie i tak nic nie dało .nigdy wiecej---oby Co tam u was babeczki justa z mezem pewnie a reszta cosik mało pisze tu:( Spokojnej nocki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:)!!!!Przepraszam kochane,że się nie odzywałam,ale po przylocie do Polski miałam trochę spraw do załatwienia,takie tam papierkowe sprawy. U nas ogólnie wszystko OK cała nasza trójka tęskni za sobą ,ale jest dobrze,żyjemy już przylotem mężusia do Polski. Synio się już rozbrykał,ale i tak jest grzeczny...mam nie narzeka na dziecko;) Ogólnie pogoda u nas do D... parę dni było już sucho i co..znowu śnieg mało napadało ale wystarczy żeby było błoto:/ Właśnie siedzę i sobie gadam z mężulkiem ma dziś wolne:) Mam moja idzie jutro znowu do szpitala i pewnie będzie miła znów zabieg bo jak już wcześniej Wam wspominałam złapała gronkowca i już było dobrze a tu znowu wychodzą nowe ropne nie wiem jak to nazwać wrzody, krosty,takie zgrubienia i musi mieć oczyszczane...a szkoda gadać. Słuchajcie dziewczynki zrobiłam drobną korektę w mojej stopce pozmieniałam tam troszkę i gdyby się okazało,że kogoś przypadkiem usunęłam to bardzo przepraszam,dajcie znać jak coś no i oczywiście dopisałam nową koleżankę a jak jest ktoś jeszcze to proszę też niech się odezwie,bo nie ukrywam,że się zakręciłam trochę:D pozdrawiam Was dziewuszki i dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :P jak tam, co tam? u mnie znów biało... bleeeeee... ja chcę troszku zieleni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach musiałam się wylogować.. bo klawiatura mi się rozszalała i jakaś taka nieposłuszna się zrobiła :P Moja Malutka właśnie sobie kombinuje na macie, a ja mam chwilkę żeby do Was cosik kliknąć.. dziś dzień roboczy sobie zrobiłam, mianowicie pranie, prasowanie i firanek wieszanie :P zatem nudzić to mi się nie będzie :P dziś po raz pierwszy mojej Księżniczce dałam do jedzonka kaszkę.. ale coś jej nie przypasowała :( wypluwała wszystko... a zupkę już tak ładnie wcina to myślałam, że i kaszka jej zasmakuje..a tu nie chcemy.. może inny smaczek kupimy :) a Urwis w przedszkolinku.. kochany mój śpioszek.. codziennie ten sam problem.. wstać od rana nie ma siłki, ale buszować do nocy by mógł :) dziś ze spacerku nici... echhhh.. buziulki dla WAS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu a jakie wyniki z tych badań?? i piesek się pojawił, szczeniaczek jak się domyslam..:) to nic tylko zabawa :) Asia ale jak wszystko będzie gotowe to nic tylko podziwiać i jaka satysfakcja wtedy będzie :) Aguś i buziki dla reszty panien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ u mnie pogoda ładna, słonko świeci, choć chłodno niestety, ale wiosna idzie coraz szybciej... dzień wolny w szkole u córci, normalnie leniuchujemy dzis sobie, a co!!! zaraz idziemy do sklepu, to od razu spacer sie zaliczy dopóki cieplutko. Dziewczynki, co nic nie piszecie, co u was ciekawego? Kasiu, zdjęcie psiaczka prosimy natychmiast! a-ha, zapomniałam o wywiadówce. Pani tak mi córcię wychwaliła że normalnie zapomniałam języka w gębie i nie wiedziałam co powiedzieć, bardzo dobrze sobie radzi, świetnie idzie jej pisanie, pisze fajne opowiadanka, pomysły ma niesamowite! Z czytania jest na 2 z 3 poziomów więc też nieżle, liczy dobrze, a pani z francuskiego nie może się nachwalić jak szybko zapamiętuje słowka, jaką ma pamięć świetna!!! normalnie oby tak dalej!!! Tylko że mamy kłopot, bo planujemy przeprowadzkę może latem, a to będzie wiązało się ze zmianą szkoły, no i czy taki stres nie spowoduje kłopotów w nauce...?ech, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie! Coś tu mało naklikane,ale wiem wiem czasu na wszystko brak a jak juz jest to sił pewnie:-OTez tak mam niestety . Badania to doopa,jakieś krwawiace nacieki,jakiś guzek z którego pobrali do badania ---no i dieta lekka,zero fajek,zero ostrości dobrze ze choc oddychac mi pozwolił :-P Najgorsze te papierosy,tabex zaś powrócił do łas ,czekam tez na jakieś wynalazki od Bogusia bo wysłał.Nastraszył mnie doktorek jak trza Ale tyle o mnie.Co tam u was dziewczymki? Justa puśc chłopa i napisz co;) Jola dzielna ta Twoja córcia----po mamusi pewnie :-D Ola u mnie tez tak ze wstawaniem jest,na feriach 6;30 na nogach a teraz jak szkoła to panny ani myśla wstawac. Asiorku jak juz ogarniesz rezydencję to krzyknij jak co postawisz ....poroznoszę wam bo popic tez juz chyba mi nie wolno :-P Angela a co u ciebie nocny marku:)? A młoda nasza gdzie ,zakręciłaś się z tym kółkiem na doopsku czy jak:-P Pędzę co politerakuję ---zapraszam jakby co:-D na partyjkę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) widzę,że nie macie uwag co do zmian w mojej stopce czyli rozumiem,że się wszystko zgadza uff i dobrze ;) ja dziś siedzę w domku i się lenię,domek posprzątany synio się bawi ... dziś siedzimy w domku. Jakoś tak wyszło,że cały tydzień chodziliśmy do teściów,że dziś śmiało możemy sobie zrobić dzień leniucha:D Pogoda u nas nie bardzo szaro,ponuro jednym słowem brakuje słonka a na dodatek jest zimno:( ja chcę już wiosnę!!!!...Mąż pewnie zmęczony po pracy śpi,odezwie się później i tak mija nam sobotnie popołudnie. Idę sobie zrobić kawkę kto się przyłączy??Zapraszam:) Miłego popołudnia dziewczynki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A... a mlodą zasypalo...wrrr... juz mam dosc tej zimy wczoraj tak napierdzielalo sniegiem ze nic nie bylo widac ;( wiec sobie siedze w domku i z Niuska grzejemy tyleczki :D Kasiulko to Ty tam dbaj o siebie i rzuc te papierochy,napewno dasz rade, bedziemy 3mac kciuki :) zdrowka moja Kochana zdroweczka 👄 A ja dzis licze ze moze kto zarzuci dzis torcikiem...hyyy????? :P Buziam Was wszystkie milego weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu ja juz mam kawusie,wiec moge sie spokojnie przylaczyc :D niusia mi nyna wiec chwila dla siebie, no a M jeszcze odsypia nocke takze kawkuje sie i licze na tego torcika :P hihi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze laseczki :) no ja tez bym chętnie podgryzła jakiegoś torcika :P mam nadzieję, że cosik zostanie :P my właśnie po obiadku.. a teraz drzemkaa by się przydała... ale nie ma tak fajnie.. jak na razie chwilka odpoczynku przy tvn'ie.. .. byłam dziś na pakupkach małych, botki jakieś musiałam sobie sprawić na chrzciny mojej Królewny. niby jeszcze mam troszkę czasu bo robimy dopiero w maju, ale z moją wieeeeeeeeelką stopą to ciężko może być później - bo rozmiar 35 jakoś trudno spotkać... torcikowego weekendu kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sOSENK, wpadaj na zakupy do mnie, u nas takich malutkich bucików pełne półki! Boże, jak zima? Znów snieg pada w Pl? My za miesiąc się wybieramy, jak nie zniknie to nie pojedziemy, bo nie mamy opon na snieg hi hi Nam tez sobota mija leniwie, siedzę z dzieciakami, oglądamy bajki, czytamy książki, odrabiamy lekcje... Kasieńko, dziewczyny mają rację, dbaj o siebie, żebyś zdrowiutka była nam!!! a teraz idę kawkę zrobić sobie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×