Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

jestem i się melduje i o kawkę poproszę też!!! U nas lato, pięknie , ciepło i kolorowo...ciekawe jak długo??? Ale mnie nabrałyście wczoraj-- pedze ja na nk zobaczyc a tak Kasica laska jak zwykle!!! A i nowa Juste obajrzałam...I zdjęcia Aski--to sobie chatkę odwaliła bestia jedna slicznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja :-) Byłam se kieckę kupic jaką na te wszystkie rocznice i komunie ....bom nic nie przytyła to sie mieszcze w te z tamtego roku ...tylko lubie sukienki kupowac.Kuźwa nie cierpie sukienek kupowac ale mam wykupiłam ,na wszelki wypadek ciut większą :-D :-D,i portki moje UKOCHANE DŻINSY też ciuteńke większe:-P A pani mi pytanie zapodała ...- ---to pani chce tak zeby brzuszek ukryc? ----ja jej no tak :-O a kobieta do mnie....----CIĄŻA?????????????? :-O:-O:-O:-O ---ODPOWIADAM NIE....PIERDOLŁAM DRZWIAMI POSZŁAM W SROCZ No ale pomijając te wszystkie historie ,to ja mam słonko i ani ciut deszczu i juz bym chętnie sprawdziła czy mi alergia na słonko przeszła----ale dam se dziś siana;) Co robita babeczki??? KAWA JUZ STOI CHODŹCIE LASKI;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem... widzę że wycieczkowo zrobiło sie ostatnio. Moja mała tez jedzie za tydzień do Legolandu, a w przyszłym m-cu do Zoo w Londynie- nic tylko się za kieszeń trzymać, ale to nic, niech sobie dziecko pozwiedza! A w weekend ostatni bylismy w Safari Parku niedaleko nas, mówię wam babki-super zabawa! Jeżdzi się tam autem a wokół chodza sobie luzem lwy, tygrysy, żyrafy, niedżwiedzie , zebry , wilki i takie tam różne a na dachy skacza małpki!!! Świetne miejsce, super wrażenie!!! Normalne zoo sie kryje!!! a teraz kawke sobie strzelę bo normalnie głowa mi pęka coś🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no wiosna i koniec roku się zbliża to wycieczki się zaczynają ,trzeba wykorzystać kasę co sie wpłacało na klasowe ,z minimalną dopłatą do tej wycieczki , młody pojechał do hop landu ,dopiero wieczorem wracają ,pewnie zmordowany wróci :) obijam się dziś z lekka :classic_cool: może być ciasteczko do kawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki i ja sie kłaniam:-D Szybki dzień dziś mam cosik;) Paszporty wybrałam dzieciakom i możemy się wybierac do tatuśka;),ale to dopiero 23 czerwca....a do tego czasu trza sie za naukę wzic :-O U mnie dziś pochmurno troszkę,słonko się schowało ciut. Kawę stawiam siadac na doopach i nie sprzatac tyle:-D Aaaa i ciastko tyz do kawy----eklerek---moe byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz co za wredoty nie chciały kawy i ciastka :o mówię ci eno je lać :p Byłam u mnie mama kolegi młodego wiecie ta co mi pomaga w organizacji przyjęcia i sobie na spokojnie posiedzieli pogadali co i jak będziemy robić :) i pojechaliśmy po naszych chłopaków ,ależ młodziak padnięty ,usypia na siedząco :) spadam też sie powalić może jakiś film będzie paaaaaaaa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, cześć :D no ja niby w domku, a tak jakoś nie mogę się zebrać.. zawsze coś mam do zrobienia.. dziś załatwiałam kościółek na chrzest Malutkiej bo to już tuz tuż :D Dziewczyny mój syncio mnie dziś "rozwalił" przykleił sobie gumę do żucia do włosów.. echh on to ma pomysły, teraz chodzi z wyciętymi kłaczkami na środku głowy-tzn. bez kłaczków :P ponadto dzis naszykowałam mamie 2 mendle jaj i położyłam je pod drzwiami, żeby nie zapomniała ich zabrać - to mój urwis co zrobił? ano zrobił sobie z nich fotel... mówię Wam.. ale najważniejsze, że już z małym lepiej, powolutku krosteczki znikają :) Kasiu a ja tak ukradkiem poczęstowałam się Twoją kawką i eklerkiem :D nie mów, że nie zauważyłaś :P następnym razem zjem sobie więcej :D do juterka laseczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie chyba ładną pogodę co ??? mnie przestała dokuczać głowa :D i miałam romansik z kosiarką ,zbierałam sie do tego koszenia aż w końcu sie zebrałam :) coś tak duszno dziś na dworze chociaż wiaterek powiewa ,tęskno mi już za tymi burzami :D my możemy sobie od jutra dłużej pospać aż do czwartku :D:D:D dzieciaki mają wolne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie przygotowania do chrzcin na maxa... :D urwanie głowy, mówię Wam.. kolorowych senków 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ egzaminy zdane! ufff u nas nie ma długiego weekendu, wszystko jak co dzień. Dzis mała znów po lekcjach urzęduje u koleżanki, to do wieczorka mam spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry robaczki ;) Jolka GRATKI !!!!!!!!!!!!!! to już ostanie egzaminy w tym roku czy jeszcze jakieś cię czekają hyyy Olcia to kiedy macie te chrzciny ? u mnie normalnie lato :D:D:D pije kawunie i spadam pogrzebać na dworze paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ no tak,. egz z tego roku juz z głowy, choc zajęcia są jeszcze do lipca. Ale niewykluczone że jeszcze w czerwcu będę zdawać część egz z poziomu 2, bo juz zaczęlismy ten program, ale to się jeszcze zobaczy. Narazie stawiam kawkę bo się ciesze strasznie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś nie leniuchowałam ,pracowałam :p podwórko pograbiłam ,na miotle polatałam :p pokręciłam się i tak dzionek zleciał . A gdzie ta burza co dziś miała być tak nie ładnie mnie oszukać a ja cały dzień czekałam aż piorun pierdolnie :p zawiodłam sie na pogodynce ! Ja nic nie mówię nie ,ale co niektórym to sie porządne opierdol należy !!!!! nie ładnie tak sie nic nie odezwać do nas :p:p:p Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:)!!! Jak tam majówka udała się?? U mnie wszystko po staremu,także jest OK.Pogoda ogólnie nam dopisała,było słonecznie i ciepło,tylko dziś pogoda odmówiła posłuszeństwa i padało:/ Ogólnie na razie jest spokojnie, teściów już nie odwiedzam z taką częstotliwością jak kiedyś,także mniej stresu,mniej siwych włosów;) Właśnie sobie rozmawiam z mężulkiem, biedak kupił sobie nie dawno rower i ukradli mu go z pod samej pracy,żali mi go bo to już drugi:( ale ma tak przesympatycznego sąsiada,że dał mu swój stary na którym już nie jeździł od dłuższego czasu. Także chłopak ma czym pomykać do pracy. Dziewczyny jak lubicie filmy o prawdziwej miłości to polecam wam film "Nazywam się Kham" jest naprawdę dobry :) a może już któraś z Was go widziała?? Trzymajcie się dziewuszki ja zmykam spać bo już jest późno:) DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małe sprostowanie pomyliłam się tam miło być Khan,ciemno nic nie widzę a literki jedna obok drugiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×