Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

niedzielka miałem cie w swoich znajomych na nasza klasa ale ty mnie skasowałaś a twoją koleżankie i bratanka to na gg ci napisałem skąd znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już wiem teraz wszytsko skąd zansz ich, wiesz ja założyłam mojemu bratankowi umnie na kompie konto w NK i sobie siedzi i zaprasza jak umnie nocuje i powiedział mi że sie pomylił i z mojego konta powysyłał zaproszenia tobie wysłał no to cie miałąm jakiś czas i reszte bo niepatrzyłam na NK a potem on mi usunoł ciebie i reszte swoich znajomych a ja niezwracałam na to uwagi , a przeciez miałęs zawsze meila obo swojego nicku ale niezwracałam na to uwagi jaki ten świat mały no prosze ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RATUNKU..... głowa mi pęka..... Kinia, Ania,Dorota jeszcze was brakuje na NK dawać namiary laski !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mija dzionek?Moj tak sobie,pogoda sie popsuła wieje jak ciort,też mnie głowa boli kofeiny brak ,więc popijam sobie kolejną kawusie .Ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, widze ze zanjomosc robi sie coraz blizsza:) i fajnie :D wiec ja musze cos tu sprostowac, ja mam na imie Anka, ale ze juz jest jakas Ania wiec podalam Wam imie Kinga bo tak mnie na studiach wolaja...a moj nr gg to 6534400 i na NK jestem jako Anka Pozdrawiam, mysle ze zamieszania nie za sialam :d hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do glowki to mi tesciowa zaaplikowala likierku i teraz to mi szumi...ale nie boli :D bolec bedzie jutro, hehe... Buziakusie dla wszystkich i czekam na zaproszenia :D:D:D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie justynka, na nk dorka ma na imię inne, ale dojdziesz ktora! oj pęka głowa, też kawkę ładuje właśnie, niedawno wrociłam, maraton po urzędach i innych nieciekawych miejscach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke Was juz wynalazlam na NK :) wystarczylo Mariusza wpisac i juz mialam kilka z Was :D Intuicja???Hm...no zobacze czy mnie tak sobie wyobrazacie jak jest na NK i mojego meza tez,hehe...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prawie tak,tylko Justyne zupełnie inaczej i Mariusza.A wy ?Nie powiesz ze nie myslałyście jak ktoś wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mariusza też zupełnie inaczej, akacyjke to normalnie jakbym znała, tak trafiłam, justa jeszcze nie wiem, zdjęcia starawe trochę, na aktualnych się upewnie. a reszta mniej więcej tak jak myślałam, a ty Kasia-bombowa mama bombowej gromadki-super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienadązam za wami dziś z czytaniem chyba tez walne sobie kawe niepijcie tak szybko co z wami się napije czekać na mnie z tą kawą Kaska a jak mnie sobie wyobrazłąś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inaczej,powazniej ---tak mozna by wnioskowac z pierwszych twoich postów:):)Ale jest super,to nie ma o czym gadac;)Czekam z tą kawa ale spiesz sie bo mi wystygnie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już z kawą w łapce i papieroskiem kinia likieru niepijam tabletka mi wystarczy Kaska znalazłam juz dorote domysliłam się ktura to wszytskie ją macie Jolka niemarudz za 2 tyg. będziesz mnie oceniać z nowych fotek ale mniej więcej wiedzie jak wyglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody koloruje odziwo niepcha sie do kompa zejżałam na fotkach że Kaśka masz tatuaż kiedyś myślałam o takim czymś ale ponoć yto boliiii a ja na ból uczulona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę pisać bo mała gra, ledwo na chwilkę się dopchałam.... ruch tu ostatnio! też myślałam kiedyś o tatoo, ale stchorzyłam, ech....może i dobrze...chyba by mi nie pasował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi się ten twój tatuaż ale nieskożystam ze zrobienia sobie nic co związane z bólem tchurz ze mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja też od wczoraj się pogubiłam tak wystartowały laseczki z pisaniem i kinia i dorota zakołowaly mnie z tymi imionami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×