Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Aga dziękuję, Niunia moze jest sliczna, ale tak naprawde to takie male diablatko :) nie wiem do kogo sie podala,hehehe.... Buziakusie dla wszystkich, ja juz zaczailam kto kim jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akloj---------------------JOLA gapiszon76-------------KASIA poprostu zona---------AGNIESZKA kariaaa------------------ANIA szukam wsparcia------ANKA takiii jeden-------------MARIUSZ akacyjka---------------???????????? niedzielka--------------JUSTYNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetny pomysł justa, ja niestety nie mam pamięci do imion, twoje pamiętam bo moja mama to też justynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka no córeczka to niezłe ciacho :) jak tak patrze na małe bąbelki to sobie chyba sprezentuje:p Jolka a to dlatego tak mnie zapamiętałaś z imieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga niezapomniałam broń boże tylko niepisze z nami często to ją nieujełam ale poprawie tabeleczkie jak tylko akacyjka da swoje prawdziwe imię to i Asie dodam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje że się niegniewacie ?! za gafe, poprawie się :) ASIA🌻 uciekam narazie niewiem jak wy ale ja mam niedługo horror:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie panie cche bardzo podziekowac za kotakty na gg i na klasie oczywiscie tym ktore daly i co myslicie omnie ?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałbyś wiedzieć co myślimy, co????? hihihi a nie powiem!!!!!!:P doczytałeś pewnie że inne wyobrażenie miałam... rozczarowałam się..........na plus na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga, nie łam się, właśnie oglądałam twoje fotki, corcia świetna, mąż kochający-jakoś to będzie! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to spoko fajnie ze mnie lubicie choc troszkie he he ale co ja do was wy juz rodzinki macie dzieci itp ja jeszcze nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co robisz na kafe???? tu ani babki nie znajdziesz, ani dziecka nie będzie!!! hihihi a nie mowiłam!!!! samotność ci doskwiera!!!! chciałoby się trochę ciepełka i uczucia, co? spoko, przyjdzie , wszystko w swoim czasie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×