Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vigo1

onanizm

Polecane posty

Że chciała byś mnie osobiście nauczyć ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów ta skromność....:D....Przecież masz nauczyciela:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha nie dasz rady zablokować.......Na szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atam Widzisz taki nauczyciel , że nic mi nie wychodzi , a jak Ty mi wytłumaczyłaś to się odrazu udało , a co dopiero w realu !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zablokuje , zablokuje - mam podwójna osobowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile sobie przypominam to w sprawie realu miałeś inne zdanie :D a mianowicie,że NIE i ja się tego będę trzymać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to co Ci przeszkadza ogólny,co?????????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sprawie realu - przemyślałem i stwierdzam że jednak wtedy się pomyliłem , i że jednak lepiej będzie jak mnie Sama osobiście nauczysz bo jakoś tak łatwiej zapamietuje , a ogólny jest ok - tylko za dużo tam Piszesz a za mało tutaj ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ase a Ty przypadkiem do pracy jutro nie idziesz , żeby póżniej znowu nie było że się przeze mnie nie wyspałaś ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę że jednak się nie pomyliłeś tylko miałeś rację :) A co do nauki to przecież można przez kompa,no nie?;) Na ogólnym......zazdrosny?:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno , napewno nie , długo , długo myślałem (2 min ) i dlatego tak stwierdzam i to z całą pewnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę do pracy tylko znów za późno kawę wypiłam i nie chce mi się spać....:O Ale pójdę popisać jeszcze na ogólny i jakoś przeczekam :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale przed chwilą poklikałem , wszystko pouciekało , widzisz Sama - nie daje rady , pomocy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może weź sobie parę lekcji i problem z głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tam już nikogo niema , wszyscy poszli spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze osoby są:) A nie mówiłam.....zazdrosny :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa widzisz zgadłem , ja - zazdrośnik , ok , ale widzę że Ty też bezemnie nie wytrzymasz za długo ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zmuszaj mnie żebym Ci udowodniła że mogę bez Ciebie wytrzymać nawet.............całe 10 minut ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Ase sorki , fajnie się z Tobą pisze " gada " ale niestety muszę już kończyć , życze Tobie miłej i spokojnej nocy , i rano uśmiechu od ucha do ucha przez cały dzień , aaaa widzisz dłużej niż 10 min nie dasz rady , zapamiętam to !!!!!! ale poważnie jutro tak jak obiecałem , ok do usłyszenia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłych snów:) Mężuś już na mnie czeka niecierpliwie więc mykam spać,pa.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki , dzięki dostałem , to znaczy teraz jestem już po sesji i jak włączyłem to odczytałem , Ase kiedy Ty będziesz miała dlamnie jakąś dobrą wiadomość ?????? wiem, wiem jak się naucze poprawnie obsługiwać kompa , nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekawa jak Ty to robisz,że nie wysyła??? Może klikasz nie w to w co powinieneś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem , musiałem podskoczyć do sklepu po karmę dla moich psiaków , ale Wiesz te zdjęcia normalnie szły bo na dole w rogu się wyświetlało że idzie , potem się skończyło i byłem pewien że jest ok , to znaczy Wiesz co w sumie to nie byłem pewien od razu jakoś tak nie bardzo wierzę w swoje umiejętności przy kompie , może powinienem się bardziej skupić na tym co robie a nie klikać gdzie popadnie i do tego kilka poleceń w tym samym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×