Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vigo1

onanizm

Polecane posty

Zanbozi i Inii908 , bardzo fajnie się z Wami pisze , ale niestety ja muszę kończyć , bo w końcu kolację z Żoną zjem w Ostródzie ale w Mac Donaldsie , anie w normalnej restauracji , naprawdę sorki , ale muszę spadać , jezeli byście chcieli to możemy jutro popisać , tymczasem pozdrawiam Was oboje , miłego wieczorku , no i może do następnego pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanbozzi
ok to odpisz mi rano o 8 będę to poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to jest zbok
hej ja jestem z olsztyna, moze wpadniesz do mnie i mi cos pokazesz :D w Ostrodzie pewniemacie kolacje w tej fajnej knajpce nad jeziorem co? nie wiem jak Twoja zona moze sie nie domyslac niczego przez te wszystkei lata zycia z Tobą ale ogolnie chcialam napisac ze kręcisz aż miło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanbozzi
z czym kręci z ase? kłamie ją?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to jest zbok
kręci jak krętacz:D jest taki miły bo chce zebysmy uwierzyli w to co pisze, tez sie zastanawiam czemu sie przyczepił do tej Ase, kiedy na erotycznym jest pełno lasek chetnych umowic sie od razu i jeszcze te jego wieczne powtarzanie zebysmy dali spokoj Ase i jej nie krzywdzili, jaki dobry wujek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanbozzi
no osobiście się nie dziwie bo ona jest super.czytałem wszystko i nie dziwię mu się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to jest zbok
może jest super, ale powinien wiedziec ze takei super dziewczyny nie zgodzą się na spotkanie i ogladanie jego genitaliów, a on nadal forsuje, z innymi poszłoby łatwiej ale nie szuka drogi pod górkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanbozzi
a może on z tym serio kończy?czy zaraz trzeba doszukiwac się czegoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanbozzi
kurcze,teraz doczytałem co ty vigo napisałes:O ty przepraszasz ase za zachowanie innych a tymczasem sam w postach wyżej zrobiłes z niej idiotkę!!!!!!!!Pisząc,że to ona źle zrozumiała twoje pisanie i pomyślała że chcesz się z nią spotkać normalnie z niej kpisz!!przecież wyraźnie ty mówiłeś i pytałeś się czy spotkanie by było możliwe!Vigo ja nie uważam że twoja propozycja spotkania była zła bo nie jest,ot spotkanie znajomych przy kawie bo akurat byś był w jej mieście ale wmawianie że tego nie proponowałeś.....tylko że ona tak to odczytała to świństwo które wymierzyłes w jej stronę.Kurde ja bym tak nie mógł :O widać że dziewczyna jako jedna cie nie przekreśliła a ty w ten sposób?? I jeszcze czytałem że pisałes jej że nie kręcisz się wokół szkół a tymczasem kręcisz się wokół liceum.... na twoim miejscu zastanowił bym się nad sobą,bo właśnie ty ją w tej chwili obrażasz! i ponawiam swoje pytanie: dlaczego ase skoro chyba wolisz panienki z erotycznego a widać że ona jest zupełnie inna.więc pytam,dlaczego?pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to jest zbok
on sie nie przyzna ze to on pisal na erotycznym, bedzie nam wmawial cos innego jak widac czarne na bialym, przekreci wszystko na swoją korzysc i wmowi ze to ona chciala sie z nim spotkac jak ja nie cierpie takich demagogów, kłamią z zywe oczy tylko zeby osiagnac swoj cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanbozzi
ja się tylko zastanawiam co on chce od ase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanbozzi
i sie nie dowiedzialem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć,poczytałam trochę......nie wiem co powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim , lekkie spóznienie ale u nas dzisiaj prawdziwa zima . POzdrawiam wszystkich , jak po walentynkach ? Ludziska , jeszcze raz gdzie ja napisałem że ja osobiście stwierdzam \" Ase czy pójdziemy razem na kawę ? - nie napisałem , prawda ? No jeszcze jedna podstawowa sprawa , koćhani DAJCIE SZANSĘ , zacząłem temat , tak , zacząłęm , ponieważ mam nadzieję , i myślę że to dzięki całej tej dyskusji , po słowach zrozumienia ze strony Ase , kilku innych osób które powiedzmy dobrze mi życzą , i ze strony osób które mnie krytykują , to dzięki temu mam szansę jeszcze większą . Ludzie zrozumncie też choć trochę mnie , ja mam dwoje dzieci i wspaniałą Żonę , czas najwyższy chyba z tym nałogiem skończyć . Zobacz do jakiego stopnia ja mam świadomość , że to co robiłem było złe , jeżeli zdawałem sobie sprawę z tego że to są dziewczyny w wieku mojego starszego syna , widzisz ktoś pisze ,to jest chore , ty się powinieneś leczyć , piszą to też te osoby które mnie wyzywały , ( chociaż z tym jest choć trochę spokojniej) , po czym te same osoby , jezeli odpisuje ,że tak powinienem się leczyć że zdaje sobie z tego sprawę , i wreszcie że idę do lekarza , zaczyna się fala krytyki , że zwyczajnie kłamie , że chce ją tylko uwieść wykorzystać , że itak mi się nie uda , przecież tak nie można , olbo trzymajmy się od początku jednej strony , albo dajmy sobie spokój , ja zaznaczam raz jeszcze , wierzcie lub nie , wyjdę z tego , Zanbozi widzę że jesteś , puszczam to co już napisałem żebyś wiedział ż jestem zaraz popiszemy dalej , ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć , witam serdecznie , zaraz będę pisał , mam tutaj znajomego, Ase Zanbazi dajcie 1o min ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanbozzi
ja się musze juz pożegnać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ase , wreszcie się odzywasz jak po Toim Swięcie , cóż piszesz że wszystko czytałaś , trochę tego było , dyskusja twarda jak widzisz Sama , każdy przedstawia swoje zdanie , ale czy ma rację , myslę że tego nikt z nas tak naprawdę nigdy się nie dowie (chodzi mi o wszystkich wpisujących ) trchę mnie dziwi że po Zanbozim , zcałym szacunkiem dla niego , nikt nie pojechał za słowa że się w tobie ......... , jak sam napisał , jak już pisałem ,i cały czas się tego trzymam , codzi mi tylko o szczerą rozmowę i dyskusję co dalej z tym robić . Napisałem też wczoraj z jedną z osób , chodziło o tę słynną już randkę , że czytałem wszystko od początku i nic na ten temat nie znalazłem no i to czytanie ............ jak sam zaczęłem czytać te pierwsze wpisy , to wniosek jeden ja usilnie chciałem chyba Tobie pisywać moje przygody , ok , ktoś powie \"stary przestań ściemniać , chcesz się wybielić wobec Ase , bo Ona jest wyjątkowa ( chodzi mi o pisanie ), zresztą z tą wyjątkowoscią Zanbazi ma rację (także chodzi mi o pisanie ) , ale cóż mogę tylko napisać że jest mi głupio , co przypuszczam że spotka się też z krytyką , te moje wpisy były poprostu beznadziejne , Czytałaś więc wiesz że chwilami dyskusja prawie na noże , ale uwazam że było warto , i jest warto , piszesz \"nie wiem co powiedzieć \" wcale się Tobie nie dziwię , tyle słów które tu padło , różnych słów , ale wciąż twierdze że warto . Daj znać czy kawka smakuje , moja wysmienita tylko trochę mnie ząb boli i chyba jeszcze po połódniu czeka mnie wizyta u stomatologa . acha i jeszcze jedno do wszystkich którzy mi składają oferty typu \" może mi też pokażesz \" oświadczam nie róbcie sobie nzdzieji nic z tego , to taka aluzja do jednego z ostatnich wpisów , pozdro daj znac jakl jestś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanbazi pozdro miłego dnia , pewnie do pracy ? pomyśl , że od popołódnia wekend !!!!!!!!!! Dla Ciebie miłego weekendu i mam nadzieje żę jeszcze pogadamy (ja dopiero od poniedziałku ) pozdrawiam , trzymaj sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vigo :) U mnie wszystko ok,kawka prawie wypita:) Vigo,nadal Cię w żaden sposób nie przekreślam bo zbyt poważnie traktuję ludzi ale.......zanbozzi miał rację że w jednej sprawie potraktowałes mnie jak idiotkę...dlaczego wmawiasz,że to ja zrozumiałam że chcesz się spotkać na kawie jak będziesz w moim mieście?Dlaczego Vigo?Doskonale wiesz,że pytałeś mnie czy takie spotkanie byłoby możliwe.....dlaczego teraz się wymigujesz?Przecież ja Cię za to w żaden sposób nie wyzywałam,nie obrażałam....w tej chwili jest mi tylko przykro,bo poczułam się strasznie i tyle....wiem,że tu na forum nie można sobie wszystkiego szczerze powiedzieć co by się chciało bo czyta to wiele osób ale....no właśnie....mi też się z Tobą świetnie pisze ale zaczełam się troche w tym wszystkim gubić.... Vigo....mimo wszystko staram się Tobie wierzyć... Będę jeszcze jakieś pół godziny a potem ok 14-15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ase przykro mi że tak to odebrałaś , żeczywiście tak to wygłądało ale przecież ja nie pisałem " czy um owisz sie ze mną na kawę , zapytałem co sądzisz o spotkaniu dwoje znajomych , kolegi z kloeżanką , ale nie ukrywam ,że chciałbym , bardzo ćiebie przepraszam że tak to odebrałaś , że zrobiłem z Ciebie idiotkę , naprawdę nie to jest moim zamiarem , ani nie to żeby Ciebie nie wiem , uwieść , wykorzystać , mi się z Tobą bardzo fajnie gada , naprawdę przepraszam raz jeszcze , ja poprostu chcę z Tobą pogadać na różne fajne sprawy , ale niechciał bym juz wracać do tego początku , poprostu myślę że tak będzie dla mnie lepiej , Wiesz o co chodzi . Ja dzisiaj będę do 16 natomiast , tu zmiana planów miałem być po weekendzie , ale jutro jestem od 10 do 12 , chyba że znowu coś się zmieni , ale myślę że uda mi sieteż może wieczorkami , pa do usłyszenia no i miłego dnia , chyba że jeszcze jesteś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz musze na jakiś czas odejśc od kompa ale będę ok 14 jak chcesz to daj znać czy też będziesz,ok? Cały czas myślę o tm że głupio tak pisać jak wszyscy to czytają:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też o tym myśle , będę czekał , będę o 14 , jestem właściwie cały czas dzisiaj od 11.30 mam w będę miał w zakładzie Sanepid , ale pisać będę mógł cały czas , więc będę czkał , pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki nie będę czkał tylko czekał . pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz jakie tabletki
dostales na obnizenie popędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ase , jak przyjdziesz i zanim zaczniesz pisać to przeczytaj , przepraszam raz jeszcze , ale teraz gdy siedziałem sobie u siebie , a już niedługo 14 , czytałem raz jeszcze wątek kawy , spotkania i wiem że za to co napiszę znowu mi się dostanie od innych , więc czytałem raz jeszcze i powiem Tobie tak , przepraszam , przepraszam , przepraszam . Czytałem , tak proponowałem Tobie spotkanie , co prawda nie bezpośrednio np spotkaj się ze mną na kawe , ale tak to napisałem żebyś odebrała to jako powiedzmy propozycje spotkania ale nie dziś , teraz , jutro ale kiedyś w przyszłości , i nie traktuj tego w kategoriach jakiegoś kawału czy robienia sobie z Ciebie żartów , w żadnym wypadku . tylko mam jeszcze jedną jedyną prośbę - nie wracajmy do moich pierwszych wpisów , poprostu gdyby to było możliwe o tym nie piszmy , po prostu jest mi cholernie głupio . A mam nadzieję że uda mi się zacząć jak gdyby jakiś nowy rozdział w moim życiu , wiem że ty wpisem zdenerwuje dużo osób , ponieważ padną stwierdzenia że się wybielam itd itp .Cóż jest 14.50 więc jeszcze chwilę mogę coś popisać . isałaś że mnie nie przekreślasz , super ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naoisz jakie tabletki
wiec jak z tymi lekami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i jeszcze jedno , jesteśmy oboje zdania , o niektórych sprawach lepiej pogadać powiedzmy w cztery oczy , więc myślę że ten pomysł z e-mailem i telefonem to chyba najlepsze rozwiązanie , oczywiście oprócz tego możemy też dalej tutaj pisać , ponieważ jest wielu ludzi ciekawych, i nie piszę tego drwiąc z nich piszę z całym szacunkiem , którzy też swoje zdanie wypowiedzą . W sumie to przez chwilę zastanawiałem się czy nr tel. poprostu nie zamiescić tutaj , abyś mogła go odczytać , chodzi o mój osobisty tel ale jednak chyba nie , myślałem aby skątaktować się ponownie z Agami której mam nr gg i jej podać mój nr , a Agami e-mailem tobie ale znowu Ty będziesz musiała podać e-mail tutaj a to nie wchodzi w rachóbę , tak więc jeżeli się zdecydujesz to myślę że jeszcze przedyskutujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem :) Vigo,nie musisz mnie przepraszać....po prostu ja bardzo dobrze pamiętam o co mi się pytałeś jak chodzi o kawę i wiem,że nie chodziło Ci o dziś czy jutro ale w przyszłości....ja przecież nie widzę nic w tym złego. Nie,nie przekreślam Cię ponieważ ja traktuję poważnie ludzi za co nieraz niestety dostaję \"po głowie\". Co do początkowych wpisów to....ok,nie ma sprawy,nie będziemy do tego tu wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupota ludzka nie zna granic, zupełnie jak zdolność niektórych kobiet do wybaczania. Naiwność niektórych kobiet jest miarą ich popularności wśród zboli tego świata. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×