Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vigo1

onanizm

Polecane posty

Gość po co wy gadacie ze zbokami
prawda po to są fora zeby rozmawiac wiec i ja rozmawiam ferii nie mam juz od 20 lat a co do tego ze sie przyczepilyscie nie mam ochoty rezerwowac sobie nicka bo nie ma potrzeby na ten głupi topik , tylko sobie mysle co za roznica dla was pomaranczowy czy czarny czy przez to ze bede czarna poznasz moje dane i moze jeszcze sie wyswietli moje zdjecie:O, głupota do kwadratu a dziewczyna jak jej brakuje wrazen niech podtrzymuje kontakt, zaczną sie telefony po nocach, a wy co tak jej kibicujecie jestescie jeszcze głupsze od niej, widac ze nie wiecie co to za choroba i nie mialyscie nigdy kontaktu z takimi zbokami i nie chodzi mi tu o to ze ktos na wasz widok uchylil płaszcz radzcie takim naiwniaczkom dalej a moze kiedys bedziecie mialy czyjes zycie na sumieniu, oczywiscie nie mozecie sie wypowiedziec co do meritum, jedyne co bełkoczecie to o nie takim kolorze czcionki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co wy gadacie ze zbokami
niemoge pojac ludzkiej głupoty, z takiej znakomosci i taknic nie wyjdzie nomoze poza ruchaniem ale ida jak w dym głupie baby a ja sie potem dziwie ze mordercy odsiadujacy wyroki mają duze powodzenie u kobiet, jak tu na moich oczach baba zaczyna znajomosc z kims o kim wie ze jest uposledzony seksualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja "droga ppomarańczko"-------""zboki""-jak to nazywasz.....szkodzą innym.........a kolega z tematu po prostu się masturbuje...... nikomu nie zrobił tym krzywdy.......więc jeśli twierdzisz,że naukę skończyłaś/eś 20 lat temu to powinnaś /eś to wiedzieć i wytłumacz mi proszę co ma onanista do morderstwa????????????? bo tu moim skromnym zdaniem to chyba przeginasz aaaaaaa i wpisz w google "onanizm" to może pojmiesz różnicę bo w tej chwili to chcesz zrobić z vigo jakiegoś psychopatycznego mordercę,zabójcę itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co wy gadacie ze zbokami
wiem co to jest onanizm a czy wy wiecie kim jest owy vigo co? tu gra na razie onaniste a skad wiecie ze nie jest agresywnym gwalcicielem, jak mozna wchodzic w takie znajomosci i po co, facet ma zone jest zboczony, po co zawierac takie znajomosci bez przyszlosci a jeszcze mogace przyniesc krzywde, nie ma juz wolnych i normalnych facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc pozwól,że ase i każdy inny pełnoletni forumowicz będzie sam sobie wybierał znajomych i pewnie jest świadomy konsekwencji owych znajomości........ na nic tu obrażanie ludzi........ pewnie się ze mną zgodzisz,że każdy ma prawo pisać w dowolnym temacie.........nie mylę się ....prawda??????????,a Ty nie musisz nikogo zniechęcać do pisania i oceniania ludzi,których się nie zna na tyle,żeby powiedzieć o nich,że są naszymi wrogami lub sprzymierzeńcami... tymczasem mówię dobranoc ase,vigo----słodkich snów i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceść Ase , dopiero zjechałem do siebie ale o 14 jadę na lotnisko po chrześniaka ( wreszcie ) , odpaliłem kompa , przeczytałem wszystko ............ Nie będę Ciebie przekonywał że Ciebie nie zgwałce , nie wykorzystam , nie zamorduje bo się okarzesz brzydka ,nie będę Ciebie zapewniał , że nie jestem gwałcicielem , mordercą , i nie wiem kim jeszcze acha porąbanym psycholem ( chyba jakoś tak to brzmiało ) ponieważ to nie ma sensu , ponieważ nikt z nikim , ani ja z Toba ani Ty ze mną , NIE UMAWIALIŚMY SIĘ NA ŻADNE SPOTKANIE , czy też randkę jak kto woli . Tym czasem co niektóre osoby poszły jeszcze dalej i stwierdzają \" jakiś romans , albo może zaraz przeczytamy oswoich rozwodach a następnie o ( przepraszam za słowa ) ślubie mordercy , zboczeńca , psychopaty z idiotką ( jeszcze raz przepraszam ) , czy to nie jest jakaś paranoja ? Spójrz jak całą sprawę postrzega Agami (serdecznie pozdrawiam , i życzę Tobie wspaniałego urlopu ) , postrzego to jako zupełnie fajną pogawędkę , a jeżeli ktoś cały czas na okrągło o gwałcie , morderstwie i takich tam i to dosłownie , a do tego cały czas ubliza to może ta osoba bardzo lubi perwersyjny sex , hardcorowy sex ( tylko kto w takim razie jest zboczeńcem - bo ja sam już nie wiem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam przyznasz że do normalności ci trochę brakuje. A po co chcesz w to mieszać kobietę to nie rozumiem skoro to twój problem. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ase , wiesz pozostaje mi Ciebie tylko przeprosić za innych którzy nie mają odwagi , wstyd mi za nich , naraziłem Ciebie na wyzwiska , obrażanie Twojej osoby w imie czego , pytam , w imię czego ? a zauważ jedną ciekawą rzecz , nie wiem czy podzielasz moje zdanie , ale dopóki pisałem no powiedzmy sobie ostrzej o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o zboczeniu twoim? TO się nikt nie wtrącał? Bo ludzie ciekawi są jak takie coś wygląda i się nie płoszy takiego okaza dziwnego od razu. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki pomyliłem klawisze i poszedł watek nie dokończony , no więc gdy pisałem powiedzmy ostrzej o swoim skrzywieniu , to nie było żadnego wpisu ale kiedy pisaliśmy sobie zwyczajnie jak kolega z koleżanką zaczęły się wpisy inne , może to tak trzeba pisać , jak najostrzej i bardzo brutalnie to wtedy jest ok ? Ale co tam z tego wszystkiego zapomniałem Tobie napisać że kawka wspaniała , smakuje wysmienicie a w piatek będziemy chyba kawkę pili razem ..................przy kompie . Szkoda że bedziesz dopiero o 21 postaram się napisać ale najpierw czekam na Twój odpis , oczywiście jezeli pomimo tego wszystkiego bedziesz jeszcze pisać , ale w nawiązaniu do wpisów wczesniejszych nigdzie nie wyczytałem że to koniec pisania , więc czekam na odpis , wiem że co poniektórzy zwłaszcza pomarańczki nie mogą się doczekać do wieczora , Ase gdybyś dzisiaj nie mogła , albo mi się nie uda to jutro będę do 9.30 potem na dziesiątą wizyta domyślasz się gdzie , no i myślę że około 13-14 będę przy kompie niewiem jaszcze do której . A w piatek powinienem być od ósmej do 16 napewno a potem zobaczymy . Acha jak Wiesz wczoraj miałem w domu małe świeto własciwie nie ja ale moja druga połowa było bardzo sympatycznie i kameralnie , no a w sobote impreza . Ase narazie będę kończył , głowa do góry , dużo uśmiechu , ipozdrowionka . Czekam , pa pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Des napisałaś , ludzie byli ciekawi , ok . ale jeszcze raz pytam po co wyzwiska . A po drugie ja naprawdę nikogo nie wciągam w ......... własciwie to niewiem w co . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami fajnie że wczoraj pisałaś , i za chęć pomocy nam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Des , a może ty mi wytłumaczysz dlaczego ktoś wyzywa Ase , mnie - proszę bardzo chociarz niewiem dlaczego . obrazisz się że do Ciebie na końcu napisałem '' pozdrawiam " napisałem dlatego że tak jest poprostu grzecznie i kulturalnie , tak więc nie pomyśl przypadkiem ,że " pozdrawiam " znaczy to samo co zgwałce Cię . pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jestes zboczony
i nie masz prawa szukac naiwnych kobiet do swoich zboczen, masz zonę i jej pokazuj zrozumiano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo rozumiem o co chodzi ponieważ nikt tu nie pisał że chce coś komuś pokazywać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja się obraże to inaczej piszę.:classic_cool: Nie odpowiadam za innych. :classic_cool: Ty za siebie odpowiadasz, ona też. Nie wiem co wy knujecie, może mi to wyjaśnisz, masz predyspozycje do braku kontroli nad swoim postępowianiem, nie panujesz do końca nad swoimi czynami, jesteś nałogowcem, zrobiłeś coś co jest nie do pomyślenia dla normalnego faceta, więc dlaczego mamy ci wierzyć skoro jesteś taki inny??? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Des , ja nie najpisałem że jestem księciem z bajki i szukam bratniej duszy , prawda napisałem o sobie prawde , faktem jest że chyba żle to wszystko zacząłem , nie powinienem był pisać o moich przygodach ale ja uwazam że aby ktoś zrozumiał lub starał się zrozumieć to tak muszę , może to był błąd ale ja wyłożyłem wszystko od razu , powiem Tobie tak mam wspaniałą rodzinę , i możesz mi wierzyć lub nie ale ja chcę byc normalny , wreszcie normalny . spróbuj spojrzeć na to z róznych stron . pozdro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno ja nie piszę żeby ktoś mi uwierzył ale poto aby wrócić , mam nadzieję ze mi się uda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozczaruję cie, na tym forum się nie uda. Znajdź takie na którym twój problem będzie miał szansę rozwiązania, poszukaj. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dodatku ten dział, "życie po 30-tce" zamiast np "zdrowie i uroda"....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przecież ja nie mówie że na forum ma mi się udać , od tego jest lekarz , ja z Ase zjechaliśmy przecież na zupełnie inne tematy , nie związane z tym , a mam nadzieję że początek tej rozmowy z Ase był tym bodżcem , tym kopem dzięki któremu uda mi się , z moim problemem od poniedziałku boryka się lekarz i uwazam ten temat za zamknięty , i zaczęlismy pisanie na zupełnie błache sprawy , no i wtedy się zaczęło , poszła fala krytyki , ja przecież nie napisałem ani razu że jastem jakimś męczennikiem że jestem pokrzywdzony przez życie przez cały świat , ja tylko chcę z tym skończyć i zapewniam Ciebie że z Ase mi się poprostu fajnie pisze , czy to jest coś złego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wygląda jak początek romansu dla wszystkich, ot co! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę sorki jak tak to wygląda , nie takie było moje zamierzenie . Naprawde moim marzeniem jest z tym skończyć , ale jak teraz mi tak napisałaś to rozumiem dlaczego Ase sie tak oberwało , ale zupełnie niesłusznie , Sama widzisz że przecież można zupełnie spokojnie popisać , bez obrażania i wyzwisk , i jeszcze raz zapewniam wszystkich że nie jest moim zamiarem uwieść Ase , naprawdę mam olbrzymią nadzieję , że mi się uda , a jeżeli możesz to chociaż trzymaj za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ty bedziesz trzymał? :classic_cool: Ja ci nic nie pomogę. Sam sobie pomożesz najlepiej. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Sama twierdzisz że mogę sobie pomuc , i wierz,że tego pragnę postaraj się zrozumieć . narazie kończę , jadę na lotnisko po mojego chrześniaka , pozdrawiam , czesć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jestes zboczony
powiedz po co w takim razie pytales sie jej jak wyglada i chciales sobie ją wyobrazic, tak piszą zboki na czatch i walą konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walił konia bo ma nałóg taki, a poza tym chciałby może tego zaprzestać, ja bym np chciał, na jego miejscu. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ipimkaa
No właśnie vigo dlaczego chciałes sobie ją wyobrażać co?jeśli się tobie dobrze z nią pisze to czy wygląd ma jekieś znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ipimkaa
i jeszcze jedno ja nie wierzę że się zacząłes leczyć!!!!!Jak rozpocząles rozmowę to caly czas pisałeś o onanizmie a jak ase napisała że to złe to zaraz żeby się wybielić w jej oczach i jej nie spłoszyć zacząłeś gadać o leczeniu.Ale widzisz vigo takie zboki raczej z dnia na dzień nie podejmują decyzji o leczeniu..... Powiedz dlaczego ci na tej ase tak zależy?tylko z powodu fajnego pisania?nie wierzę w to bo przecież nie ona jedna pisze na całym forum i jak byś chciał to możesz pisać z setką lasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to jest zbok
chce z nia pisac i podobno bardzo fajnie mu sie z nia pisze, bo zadna inna nie wdala sie w dyskusje z nim pisal ze poszedla do jakiejs lekarki tylko po to zeby pokazac jej:O to jest typowe zachowanie zbokow netowych, udają sympatycznych, ze interesuje ich tylko rozmowa a w czym ta dziewczyna moze mu pomoc? ciezko jest mu znalezc chetną w realu wiec probuje tu i trafia na niedojrzale, naiwne, z brakiem poczucia wartosci kobiety ktore myslą ze sa w stanie pomoc, ale moze jeszcze spowodowac ze sie w nich zakocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×