Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Dziewczeta ta 1/4 minela mi strasznie szybkoooooooo.... i to dzieki takiemu towarzystwu jak Wy :) Dziekuje :* I mam nadzieje, ze wytrwamy do konca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na prawde szybciutko minęło.. a ja nadal walcze z poja pupcią:( niewiem jakie cwiczenia robic nie jem kolacji słodycczy.. chce miec zgrabny tyłeczek:( :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mozna juz rzec , ze 11 dzien sie rozpoczal, jeszcze 3 dni i 2 tyg:) ja na razie daje rade i wytrzymuje cale szczescie:) czasem mysle o czekoldadzie le szybko mi przechodzi i biore sie z jablko a cwiczenia na tyleczek to njlepszy rowerek, nozyce, ja chodze na aquaaerobik no i cwicze jeszcze callanetics. Moja zmora jest wlasnie pupcia i udziska:( buziaczki dla Was kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mija szybko mija :) a ja myślę że najgorsze momenty za nami i teraz już będzie oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem optymistycznie nastawiona, choć znów sniły mi się ciacha( a aiwadomo,że jak ostatnio mialam taki sen to zgrzeszylam ):(... ale nawet \'chcicy\' nie mam jakiejś wielkiej :). dziś wyniki... brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w 11 dniu 🌻 Emenems 🌻 trzymam kciuki za pomyslne wyniki :) Ide zrobic sobie sniadanko,a potem porzadki w domu,zakupy,spacerek,obiad itd. Milej soboty Dziewczynki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie dziewczynki, może sie nie na temat troche wyrażę :D:P od 2 dni piję codziennie szklankę herbaty pokrzywowej... słyszałam że dobra na włosy ( moje są tragiczne :( ) kurczę ale pracowity mam ten post :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratunkuuu!!! chyba za wcześne się pochwaliłam że teraz będzie lżej... mama właśnie piecze bułki drożdżowe :(:(:( już czuje że będzie straaasznie ciężko... te okropne weekendy 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuczczek-=> zdaaalam... teraz jescze tylko wyniki 2 egz :P:P:P i zaczne oddcyhacc. a w pon mam napisac 1 rozdzial pracy :| Anula PP-> tak, tak, tak! to ja pisałamw czesniej,ze herbatka z pokrzywy jest uwaga(!) rewelacyjna !!!!!!!! mi bardzo pomogla przede wszystkim na pazurki, któe sa z natury bardzo słabe- nie mpomagaly mi ani capitvit, ani skrzyp,ani belissa, od m-ca mniejw iecej pije pokrzywe i pazurki mam w rewelacyjnej(!) kondycji.Chyba pierwszy raz w zyciu. WLoski mi zdecydowanie szybciej rosna, przynajmniej tyle tylko na razie zauwazylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie mozna kupic taka herbatke pokrzywowa ? w aptece ? I chyba najwazniejsze....dobre to jest w smaku ?:) (tak, tak....wiem, ze za duzo wymagam :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenems 🌻 GRATULUJE (wiedzialam,ze zdasz ;) ) Herbatke z pokrzywki bede musiala sobie zakupic.Moje pazurki tez sa w oplakanym stanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula 🌻 buleczki drozdzowe mniam mniam.Nie dobra mamusia musi tak coreczke kusic ;) Jak wczoraj moj maz nalesnikam,ale sie nie skusilam naszczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleksandrowa-> naprawdę polecam serdecznie:), można kupić w zeielarskim, w aptece, w zwyklym hipermarkecie albo w cefarm24 :), z herbapolu 2,80:).W smaku nie bardzo, ale to kwetsa przyzwyczajenia, oczywiście piję nieslodką:).Nawet mamae \'zarazilam\' tą herbatką. CZasami parzymy ze skrzypem ;). zuczczek -> thx :), najważniejsze, ze do przodu:) ufff. zasiadam do pisania licencjatu.eyhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emenems - gratuluję :) herbatka w smaku hmm taka sobie, ja piję już taka letnią na kilka łyków też niesłodką. wtedy się długo smaku nie czuje niż jakby taką gorącą po łyczku. zażywam już dłuższy czas belissę ale efektów nie widać. a co do bułeczek... na razie się trzymam ale nie wiem jak bedzie dalej :( pokrzyczcie na mnie może żebym czasem sie nie skusiła :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie w moim pokoju, na ławie znalazł się talerz z ciastem i bułeczkami... ale spokojnieee - to dla mojego chłopaka hehe :D obiecuje że nawet nie tknę ;) żegnam się na dziś, bo Was chyba zanudze :D mam nadzieję że do jutra :):) buziaczki :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula 🌻 milego wieczoru z ukochanym :) Mam nadzieje,ze sie nie skusilas na buleczke ;) DOBRANOC 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wiecie dziewczyny ze ja bez słodyczy to umiem już zyc nawet jak patrze ja osoby ktore jedzą czekolade moją ulubioną to mi to obleci.. bo widze jak ja wyglądam:( niewiem nawet jestem gotowa dla schudnięcia zrezygnować ze słodyczy ale narazie tylko 1 kg mniej.. a te uda mnie tak wkurwiają.... Wrr.. ;( !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna123 popatrz na to co masz napisane w stopce - po malutku do celu! dokładnie tak :) przecież sama napisałaś ze 1 kg mniej, ale jednak MNIEJ :) nie zrażaj się tylko trzymaj tak dalej, ważne żeby nie było gorzej! 🌻 zuczczek - nie skusiłam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki;) kolejny dzien przed nami, 12 juz:), jest ok. nie martw sie Dziewczyno123 ze tylko kg schudlas, to nie woda to tluszczyk sie topi. lepiej zrzucic 2 czy 3 kg na miesiac niz 10 kg, nie bedzie wtedy efektu jo-jo. Milej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) 12 dzionek! Troszke sie zalamalam,bo dzisiaj sie zwazylam i waga stanela. Tylko -2 kg.Pomalutku do celu :) Macie racje pozniej nie bedziemy mialy przynajmniej efektu jo jo. Milej niedzieli Dziewczynki 🌻 Anula 🌻gratuluje samozaparcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczeta...:) A ja dzisiaj czuje sie jak krolik, wszyscy zajadaja sie pysznaaaaa drozdzowka z orzechami i rodzynkami w czekoladzie od dziadka, a ja jem...marchewke. Ach te weekendy :P I tak apropos...zapytano mnie dzisiaj o dowod (!) na zakupach dla calej rodziny...ludziska, czuje sie jak malolata mimo ze mam 20 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak Aleksandrowa - weekendy są najgorsze :) ale razem damy rade :) hihih to fajnie jak tak młodo wyglądasz 🌻 od jutra chce ograniczyc jedzenie, mam nadzięje że razem ze słodyczami a raczej ich brakiem da to jakieś rezultaty :) pisze czasem w jednym temacie o odchudzanie ale nie zaglądam tam szczególnie często.. tu mi lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki 🌼 Nareszcie w domu... Uff... Egzamin poszedł mi nadzwyczaj dobrze ;) wyniki dopiero za tydzien, ale napisala na wszystkie pytania, więc powinno być ok. Padnieta jestem na maxa, zaraz zmykam do wyrka... Stęskniłam sie za Wami. 3 dni to duuuuuuuużo ;) A co najważniejsze, to trzymam sie dietki... Nie skusiłam sie na nic słodkiego, mimo że propozycji kilka było. Emenems ---> gratuluję ;) 🌼 Dobranoc Kochane ❤️ ... Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ! A ja bylam n zakupach i kupilam sobie spodniczke, w ktora 2 tyg byla zbyt obcisla a dzis lezy jak nalezy:)) a wiec jakies efekty sa:)hurraaa:), a na wage nie wchodze, widze po ubraniach ze jest lepiej:)) Trzymjcie sie do jutra, buziaki dla Was:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margoleńka cieszę się że dobrze poszło i że z nami juz jesteś :) 🌻 a no i ze obyło się bez słodkości. a ja też się pochwalę :D byłam na spotkaniu z koleżankami i nie skusiłam się na nic słodkiego :) wypiłam herbatkę tylko. ten weekend był trudny... no ale właśnie BYł :D Natka - super z tą spodniczką ;) nic uciekam spać - dobranoc ❤️ do jutra 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dzisiaj 13-sty dzień... Oby nie byl pechowy ;) Ja juz po śniadanku. Od dzisiaj biorę się za jakieś ćwiczenia, bo od samej dietki, to chyba nie schudnę. Nie wiem, jak się do tego zmobilizować, no ale jak mus, to mus ;) Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Natka 🌻 ja tez po spodniach widze,ze sadelko troszke ubylo :D Ja tez juz po sniadanku. Margolenka 🌻 masz racje,ze trzeba sie troszke gimnastyki. Sprobuje dzisiaj 20 min. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ostatnio Was troszke zaniedbałam, ale przez weekend nie mialam na nic czasu :( Trzymam sie dalej dietki, ale ostatnio zaniedbałam trszke ćwiczenia :/ Pozdrowionka dla WAS 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×