Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

dziewczyna123 a cwiczysz cos ?:) Od niejedzenia po 18 i slodyczy nie przytyjesz,a i pewnie jeszcze schudniesz :) Wiec glowa do gory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie jestem po godzince cwiczen:)) super sie czuje i nie mam ochoty na nic slodkiego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no robie brzuszki i brzuszki skośne zwiekszam sobie codziennie o 5 czylli dzis 30 powtórzen, ale to dziala na brzuch a chciałabym z ud:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie zalamywac sie prosze:), damy rade:) ja uciekam spac jutro juz kolejny dzien bez slodyczy, i pomyslec, ze w pracy dziewczyny znow beda sie zajadac batonikami, ciateczkami i takimi tak, a ja wyciagne marchewke, pomarnczke i jabluszko:)) do juterka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki..ja dopiero teraz bo cały dzień w pracy byłam (ale przynajmniej nie jadłam niedzielnego megakalorycznego obiadku u babci)..trzymam się dzielnie ;) choć muszę wam powiedzieć że dzisiaj w sklepie na widok czekoladowego ptasiego mleczka (za które dałabym się pokroić) aż mnie skręcało ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Witam w kolejnym dniu... już 6 :) ale leci... oby tak do 40 bez żadnego grzeszku. Ja jestem max zdeterminowana, bo wiem, ze nie mogę powitać wiosny z tyloma zbędnymi kilogramami ;) Gdybym tak jeszcze zmobilizowała się do wysiłku fizycznego, to juz w ogóle będzie super. Pozdrawiam i miłego dnia życzę 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:)) damy rade, w nas sila, po to tu jestesmy by sie wspierac:)) kolejny juz 6 dzien, nie myslmy o slodyczach:)) pozdrawiam Was cieplutko i milego dzionka zycze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Agutkal 🌻 GRATULUJE,ze nie uleglas pokusie zjedzenia ptasiego mleczka :):) Margolenka 🌻 ja mam tak samo jak Ty,musze sie zmobilizowac do cwiczen.Lubisz tanczyc?Bo jesli tak to moze zaczniemy od dzisiajgodzinke dziennie.Wiem,ze post no ale nie bedziemy braly muzy na amper. Milego 6 juz dzionka bez ciuciu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczku bardzo lubię tańczyć, ale po około 20 minutach zawsze padam na wyrko ze zmęczenia :( samej nie chce się tańczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) dzien 6 czas zaczac :P Ja uwielbiam tanczyc cha che i rock\'n\'rolla- tance szybkie i przyjemne :) Wczoraj bylam na zakupach i moja mama nakupila jak zwykle duuuuuzzzzoooo slodyczy, ale zajada sie nimi tylko moj brat :P Smacznego dziewczeta, ja sie dzis musze duzzo uczyc....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo:) aj.. śniła mi się moja mała siostra , że wcinała ciasteczka oblane czekoladą i próbowała mnie skusić, a ja wyciagalam, reke i wyciagalam i- nie wzielam :D bo przypomnialam sobie o Was i topiku. Tosh to jakaś paranoja już... ja tez dzisiaj dzien w ksiazkach :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) Kolejny dzień bez słodyczy przed nami :) Ja już jestem po śniadanku i właśnie piję sobie kawkę w pracy :) Miłego dnia :) Zuczczek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dhalii slodzisz kawkę? Kurcze, bo ja uwielbiam kawusie, ale gorzkiej nie wypije, więc sobie nawet tej przyjemności odmawiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słodzę kawy, ale mleczko do kawy musi być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrr....odchudzanie nie sprzyja nauce...no ale na szczescie mam duzo owocow w lodowce :P Ide sie przewietrzyc z psem na dlllluuuuuuuugim spacerku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, tez bym chciała wyjść na jakiś spacerek... ale do 18 jestem uwiązana w pracy, a później to już zimno i ciemno jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I juz polowa dnia za nami :)) a ja nadal zero slodyczy, eh ale jestem z siebie dumna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Sorry, że tak długo nie pisałam. Nie opuściłam Was :D Nie zjadłam słodkiego, ale jestem po trudnych próbach. m. in: Kuszenie przez rodzine, częste zakupy i wizyta w centrum handlowym gdzie jest pełno cukierni i piekarni. Tak więc: 1. Siostra dostała moje ulubione Alpejskie Mleczko i oczywiście chcieli bym zjadła :/ 2. Byłam z koleżanką na zakupach i już miałam w koszyku Grześka, ale koleżanka ta wiedziała iż nie jem słodyczy i mi wytłumaczyła, że nie mogę go wziąść. Odłożyłam. To był najtrudniejszy moment :/ 3. I to najgorsze.... centrum handlowe. Wytrzymałam. Spróbowałam sobie wyobrazić wasze miny jakbyście przeczytały, że kupiłam cały wieki tort i go zjadłam :P hehe.... I mam pytanie. Mama przede mną połozyła Nim 2 żujki (czy jak to tam leci). Podobno z sokiem owocowym w środku. Czy to słodycz?? Dla mnie słodkim są batony, różnego rodzaju czekoladki i wypieki. To takie owocowe można?? Czy to nie będzie grzech?? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) uf minęla wreszcie ta niedziela wstrętna:) teraz powinno byc lepiej. nie poddajmy się tylko walczymy!!!! Kajol no ja nie wiem to zależy jak Ty sobie postanowisz. ja zrezygnowałam ze wszystkiego paluszki cukierki owocowe zelki chipsy... no i wszystko co czekoladowe. Musisz sama zdecydować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka jestem dumna iż wczoraj mama upiekła moją ulubioną babke tak mnie kusiła no chociaz kawałeczek a tak pachniało w domu!!! wyobrażacie sobie ale powiedziałam NIE!! Ale naprawde wczoraj to mnie nieźle ścisło jak oni sobie jedli;P Ale co tam..! Dzieki aleksandrowa za stronke:) Pozdro! i do przodu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem pełna podziwu dla Waszej silnej woli :) Dla swojej oczywiście też, ale mnie całe szczęście nikt nie kusi. W zasięgu swoich rąk i wzroku nie mam nic słodkiego, więc jest ok ;) Myslę, że przez te 40 dni spokojnie powinnam zrzucić 5 kg... Mam w szafie schowane fajne spodnie i obiecałam sobie, że w maju będę je nosić, no ale żeby to się stało muszę ważyc 57 kg! Tak więc w moi przypadku nie ma mowy o żadnej rezygnacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Emenems 🌻 ale sie usmialam z Twojego snu hihihi Kajol 🌻 kochana Ty nie kombinuj w Nim 2 jest duuuuuzo cukru :) Powiedz mamusi,zeby Cie nie kusila :) Margolenka 🌻 tanczylas juz dzisaj? bo ja jeszcze nie :( Bylam tylko z synkiem na spacerku :):):) Dhalii ❤️ a mozna wiedziec gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczku jeszcze nie tańcowałam ;) i nie wiem, czy dzisiaj w ogóle ruszę swoje 4 litery. Brzusio mnie boli, chyba jutro okres dostanę, więc jakoś nie mam ochoty na pląsy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj.. dziewczyny :( U mnei porazka na calej linii.PWadla do mnei przyjaciolka z wlasnorecznie robionymi rogalikami.. niby ciatso nie slodkie, ale ..marmoladka w srodku :(( Zuczczek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×