Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Jasmin Witaj 🌻 4 dni i 2kg - super. Oj chyba ja tez bede musiala sie zaopatrzyc w hula-hop :) Uciekam juz,do wieczora pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje jasmin:* Hej laski ja tez jestem z siebie dumna wczoraj bylam u kolezanki na urodzinkach tyle tak pyszności placek ciasteczka mmm.. a ja nic tylko niestety skusilam sie i zjadłłam paluszki, bo nie mogłam juz patrzec jak oni tak jedzą i jedzą;P i kurcze żałuje ale dobrze ze nie skusilam sie na ciasto;P Oczywiście po 18 nic tez nie jem chyba ze grejfruta Mmm.. uwielbiam go:) No to dziewczyny juz 3 dni za nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌼 Ja juz po pracy. Troszkę jestem zmeczona, ale za to szczęsliwa, bo teraz 2 dni wolnego. Idę zrobic sobie jakiś dietetyczny obiadzik... Zuczku ja dzisiaj nie sprzatam, bo nie mam na to sił ;) Na słodycze wyjątkowo nie mam ochoty, a dzisiaj dostałam dużą wedlowska czekolade z orzechami... Schowałam ja do szafki i niech sobie tam czeka... Pozdrowionka dla wszystkich... Cieszę się, że dajemy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja dopiero teraz piszę bo od rana zabiegana jestem ;) Troszkę sprzątam bo w domu taki bałagan że nie wiem od czego zacząć - pocieszam sie tylko tym że przy tych wszystkich skłonach i wymachach (ścierką) to troszkę kalorii zgubię ;) a w nagrodę że wytrzymałam 4 dni bez słodyczy poszłam sobie do fryzjera (wierzcie mi ale dla mnie 4 dni to baaardzo długo)...ale jakoś nawet mnie nie ciągnie do słodyczy..a u was jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta, ja dzis rowniez nie jadlam slodyczy, ide wlasnie spac bo dopiero co wrocilam do domu i jestem padnieta....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, oj a ja dopiero teraz :) emenems dokładnie tak, próbowac ile wlezie. a co do ceny to kilka zł no chyba że takie specjalne to 30, 40 zł... no a ja miałam problem z tym ciachem co wspominałam i przyznaję ze sprobowalam, ale tak doslownie \"na czubek języka\" wiem że miało być zero ale i tak się ciesze ze nie pochłonelam całego... ale juz sprobowalam i nie mnie nie ciekawi. Teraz juz bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) ja tylko na chwilkę wpadłam, bo właśnie wybieram się na spotkanie klasowe :) Trzymam sie twardo i nic słodkiego jeszcze nie zjadłam :) Moim dzisiejszym grzechem będzie chyba tylko alkohol ;P No nic uciekam, Miłego wieczorku Wam życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Widze,ze wszystkie sie dzisiaj nie zameldowalyscie :( Mam nadzieje,ze to z braku cczasu ;) Mam do Was prosbe Dziewczyny. Jesli ktoras z Was bedzie chciala zrezygnowac z naszego postanowienia to niech to nam powie ze rezygnuje OK :):):) 4 dzien za nami - BRAVO!!! Dhalii milego wieczoru 🌻 Dobranoc i do jutra 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jezu wytrzymalam już 4 dni bez słodyczy Najgorsza będzie niedziela ... Zawsze coś do kawki sie wyciągło;P a teraz nic ale dzis tak patrzalam sobie na czekolade i mówie \"nic sie nie stanie jak nie zjem co innego jak zjem\'\' a za chwilke juz czekolady nie bylo siostra młodsza wciągnęla;P chuda jest to może;P A ja teraz co 10 dni bede sobie rano zapisywac wage i zobaczymy czy po 40 dniach coś spadnie, chciałabym stracic pupcie:( ale zobaczymy:) POZDRAWIAM SŁODZIUDKIE:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :) no już 4 dni za nami ;) jeszcze niedziela i bedzie z gorki do nastepnej :) milego dnia zycze no i bez slodyczy, a ja moze to jeszcze wpadne dziś :D papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! 🌻 Anula hej,dziewczyny chyba jeszcze spia ;) 5 dzien!Najgorsze sa niedziele :( Mam nadzieje,ze jakos ten dzien zleci bez pokusy na ciuciu i kawusie. Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) To prawda, że w niedziele jest najtrudniej, ale wierzę, że i to wytrzymamy. Ja mam dzisiaj ambitne plany (nauka na egzamin), więc nawet nie planuje wychodzić z pokoju ;) nie będę widziała, co wcinają pozostali domownicy i myślę, że będzie mi lżej... Uciekam na śniadanko, bo bez tego ani rusz ;) Miłego dzionka Kochane... Trzymcie się mocno 🌼 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczeta w ten piekny niedzielny poranek...:) Ja nie mam takiego zwyczaju, zeby pic kawy, wiec raczej nie jem slodyczy w niedziele...:P I jakos tak mnie nie ciagnie, mam tylko ochote na hamburgera (sic! z rok temu chyba bylam w McDonaldzie i nie wiem skad takie pragnienie sie nagle wzielo :P czuje sie jak kobieta w ciazy :P). I zjem sobie jak zwykle pomarancze w trudnym momencie i wtedy mi przechodzi ochota na slodycze :P:) Wytrwania dzis zycze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra wtrzymałam 5 dni!! Jestem zdziwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja tez 5 dni:), dzis wpadlam do hipermarketu juz mialam siegac dpo 7daysa ale nieeet:P.DObrze ze u mnie w domku nie cinaja slodkosci-wyjatkowo:).Zreszta taa jestem padnieta po egz,z e hcyba zaraz wkimke.caly dizen przespie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No kurcze i 5 dni (prawie) przeleciało :) a My jesteśmy nieugięte :) Ale się cieszę, że już tyle wytrzymałam, bo bałam się tych pierwszych dni, ale teraz to już gładko pójdzie :) Miłego popołudnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie poczatki sa najtrudniejsze...ale boje sie, ze zatesknie i jak rzuce sie na slodycze, to juz nie przestane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandrowa damy radę! Nie poddawaj się 🌼 Juz prawie kończy się 5 dzień... Wiem, że jak juz spróbuje się czegoś słodkiego, to później ciężko przestać, dlatego ja nawet nie myslę o słodkich pokusach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, dolaczam sie do was, od 6 lutego, czyli od srody nie jem slodyczy, postanowilam sobie tak na Wileki Post. I na razie sie trzymam i mam nadzieje wytrwac. Zawsze najgorsza ochota nachodzi mnie wieczorami, ale walcze z tym, dodatkow cwicze i od razu sie lepiej czuje:))tak wiec laski trzymajmy sie razem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja najgorzej jest wieczorami, ale daje rade:) gdy nachodzi mnie ochota na cos slodkiego zjadam marchewke, jablko, pomarancze, a takze slonecznika czy pestki z dyni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻 No i prawie niedziela zaliczona. Dziewczyny widze,ze sama dietka to ja nic nie zwojuje. Trzeba sie wziasc za gimnastyke,tylko tak ciezko sie za to zabrac. Witaj Nastka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Margolenka i Zuczku:) oj gimnastyka wskazana, ja cwicze aw6 i dodakowo 2 razye tyg. na basen chodze:),a poza tym nie moge sie doczekac wiosny kiedy to znow na rower wsiade:)) przez zime sie zapuscilam i pochlanialam ciastka, cukierki, czekolade, lody:( i mam jakies 5 czy 6 kg do zgubienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w nastepnym tygodniu wybieram sie rowniez na basen...2 godzinki razy 3 :D To bedzie fajne, bo uwielbiam pływac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chodze na aqaaerobik:)jest super:)) a w domu jeszcze cwicze poza tym:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę tego basenu. Ja niestety mieszkam w małej miejscowości, w której nie ma basenu :( Ćwiczyć w domu oczywiście mi się nie chce... Leniuch ze mnie straszny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny mam dzis taką załamke;( czy cos schudne po 40 dniach bez słodyczy, i nic nie jem po 18 :( tak chciałabym miec zgrabne nogi:( Buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to nawet roweru nie mam :(:(:( Prawie 5 dzien za nami ;) DOBRANOC 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×