Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

o! dobry sposób Margoleńka.. :) bede musiala się dostosować... Jak cwiczonka?:) ja w koncu zajadam sniadanko- przed kompem :P do przeczytania pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co... chyba zainwestuję w wagę elektroniczna, bo poki co mam tylko zwykla ... no ale to juz jak sie \'dorobię\' ;) Tak mi przyszlo do glowy... może codziennie wieczorem napiszemy co zjadlysmyz podliczeniem kcal? bedzie to chyba mobilizowalo ;).co myslicie? a cwiczycie wieczorkiem? ja przewaznie kolo 21/22 juz w pidzamce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenems ---> to jest naprawdę dobry sposób... Już sprawdziłam ;) Jeśli chodzi o wieczorne zapisywanie, co się zjadło przez cały dzień, to ja jestem jak najbardziej za :) Natomiast ćwiczenia to nadal moja pieta Achillesowa :( Oczywiście staram się jak moge, ale szybko się zniechęcam... Słomiany zapał to moja domena :P Dobra zaraz porobię babskie pompki i troszkę przysiadów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... Emenems naprawdę warto zainwestować w wagę elektroniczną. Na takiej widać idealnie, ile się waży... z dokładnością do 100 gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello laseczki:) a mnie dzis glowa peka:( bylam wczoraj u znajomych i za duzo wypilam i dzis po prostu zdycham z bolu:( teraz popijam zupke pomidorowa bo taka mnie chec ogarnela i chyba musze przejsc sie na spacer to moze mi sie polepszy, choc pogoda jest do bani:( pozdrawiam Was, milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie cos wzielo na te cwiczenia. Bola miesnie,ale ja sie nie poddaje.Zaciskam zeby i dalej. Maz dzisiaj wlaczyl Techniawe,ale sie wyskakalam :):):) Gdzie sie podziewacie,pisac mi tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczku ja jestem... Zrobiłam 15 pompek i 20 przysiadów. Wiem, że malo, ale jeszcze poźniej też poćwiczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj juz 19 dzien.Jutro mamy POLOWINKI 🌻;) A w wage elektryczna na prawde warto sobie kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolenka 🌻 ja tez sobie rozkladam,bo 50 za pierwszym razem bym nie dala rady.Moze kiedys jak dojde do wprawy :P Na razie rozkladam na 25 brzuszkow i 15 przysiadow. Tak pare seri w ciagu dnia,to mysle ze beda rezultaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Zuczku widać, że matematyka nie jest Twoją mocną strona :P Cały post trwa od środy popielcowej do wielkiej soboty włącznie, a w tym roku wychodzi, że to aż 46 dni :) Czyli połowinki nie będą jutro, tylko wtedy, kiedy będzie 23 dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dhalii ❤️ Kochana a gdzie Ty sie dzisiaj podziewasz? No i reszta Dziewczynek np Aleksandrowa 🌻 juz dawno nie zagladala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolenka 🌻 Taaaaaaaaak ! nie wiedzialam ,zawsze myslalam,ze post trwa 40 dni .Sorrki za wprowadzenie w blad ;) Taka ze mnie katoloczka :D:D:D No to polowinki mamy za 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt,ze matmy nie lubialam :P Zaraz wroce,musze zmienic dziecku pampersa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, tak Zuczku 🌼 40 dni to jest taki symbol... Są lata, że faktycznie tyle wychodzi, ale często się zdarza, że więcej...Ale to chyba dobrze prawda? 6 dni więcej bez słodyczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczku nie tylko Ty! Ja matmy wręcz nie cierpiałam... Najgorsze było to, jak w liceum wybrałam sobie profil ogólny, a zmienili nam na mat - fiz :( myślałam, że się poryczę... byłam przerażona! Ja - humanistka na takim profilu... To bylo nie do przyjęcia. Całe szczęście udało mi się to wszystko przetrwać, ale na widok mojej matematycy, to nóż mi się w kieszeni otwierał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolenka 🌻:D A gdzie Emenems 🌻 miala dzisiaj duuuuuuuuzo pisac. No ja sie wywiazuje z obietnicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też dzielnie trwam przy kompie :) Emenems pewnie zabrała się za pisanie pracy... Mam nadzieję, że nie wcina jakiegoś ciacha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Mam pytanko do Anulii 🌻 dlaczego od piatku mozliwe,ze nie bedziesz miala neta??? szkoda :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisałyście :D oj matma to też mój ból, całe sczeście że jeszcze w tym roku nie trzeba pisać jej na maturze :D bo bym nie zdała na bank. tez bym chciała wage elektroniczna, ale kasy brak :( moze kiedys hehe :) dla mnie 50 brzuszów to nie problem, gorzej z przysiadami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula ---> piszemy, piszemy, bo nasz topic jest najlepszy! Wiecie co? Od ponad roku siedzę na kafe i na różnych topicach już byłam, ale tylko ten przetrwał tak długo i mam nadzieję, że jeszcze dłuuuuuuuuuugo się nie rozstaniemy :) Ja idę się w końcu umyć i ubrać, bo jeszcze w piżamkach jestem :P Zajrzę później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wcinam :D.. pilnuję się .... OMG- połowinki za 4 dni!!! ??? oooo to tak dalej być nie może... ja MUSZĘ się WYLASZCZYC na święta... A ja nawet ćwiczę, co mnie aż zadziwia- nie robie jakichs przesadnych ilości, ale 50 brzuszkow, 50 skosow i 50 przysiadów- jak było mówione :D, no i roweruję, którą to czynność umilam sobie ogladaniem filmow na kompie ;)... Waga 26 zl na allegro! obczailam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuczczek mam neta z sieciówki, wiesz mam antene i kilka osób podlączone do serwera. no ale ten kolega co się tym zajmuje nagle powiedział że w piątek koniec. cham 😠 no i teraz albo musze przeniesc sie do takiego srugiego kolegi, jesli bedzie taka mozliwosc, albo założyc taki z telefonem, wiecie o co chodzi :) z multimedii bodajże. tylko że na takie to sie chyba z miesiac czeka 😭 prawdopodobnie 😭 jak sie do to przeniose się do tego drugiego chlopaka apotem zaltwie muyltimedie zebym neta miala caly czas, ale nie wiem czy się uda... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się ubieram, bo też łażę w pizamce ;)... a! sprawilam sobie dziś wodę toaletową- taka mala nagroda,za to,że nie jem slodyczy. trzeba sie rozpieszczać :D U mnie-Popijanie pokrzywowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula PP-> to mozę ktoś Ci od czasu do czasu kompa użyczy? albo jakies cafe?:) Jak nie bedziesz wpadac- prawdopodobienstwo,ze skusisz sie na ciasteczko wzrosnie niepokojaco :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×