Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

oho! już mnei mama skusila. Pol lyzki kaszy jeczmiennj i pol lyzki surowki. I juz wrocilam. jestem :D... Nie, to nie ja na tej fotce :D. Dupsko za male :D... Jasne, MArgolenko-ze tesknimy... kto mnie bedzie karcil ?;) Bylam dzis na rozmowe kwalifikacyjnej- szukali recepcjonistkiw salnie Soho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenemsik sweterek firma ESPRIT kolorek turkusowy. Mnie sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że jestem miła(!), otwarta( a nie podejrzewalam się:P) i że mialabym chyba dobry kontakt z klientami, ale podan byla masa.. Poki co wiec mam czekać uzbroić się w cierpliwość ;)... Najlepsze,że to było tak z rozbiegu :D... a Ja żółty z reserved... teraz szukam torebki an allegro... co myslicie? http://www.allegro.pl/item313835162_reserved_modna_torebka_kolory_zolty_i_morski_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenems o w morde jak sumerowska torebeczka.Ty sie kobito nie zastanawiaj tylko kupuj.Ja bym wziela je dwie - sa sliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torebka sama w sobie nie jest zła, z tym ze ja nie toleruję żółtego koloru... Jakoś mi nie pasuje... Ja zdecydowanie wolę czerń, wtedy nie rzucam się w oczy... ani ja ani moja nadwaga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :D wołanie chyba do mnie też dotarło :) kurczę no to ładnie nam ta Margoleńka wybywa... to razem ze mną juz 2 osóbek przez jakis czas nie będzie. oczywiście ja też nie zaprzestanę niejedzenia słodyczy :) co do torebki to świetna :D przydałaby mi się ta niebieska :) kebab... mniam :D ememens ja mogę Cie karcić :P nie chyba mam za miękkie serce :) i powodzenia w sprawie pracy życzę :) spadam do nauki niestety :( dla Was wszystkich 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuczczek, myslisz?:) nie wiem tylko czy nei za mala .... Lubie duze tprby bo zawsze targam ze sobą mase rzeczy.. jka to kobierta :D. no ale te 45 zl.. to argument przemawiajacy, nie ukrywam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anulka 🌻 oj tam szkola nie zajac nie ucieknie.Poklikaj troszke z nami,bo juz nie dlugo nie bedziesz mogla.Bedziemy tesknic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolenka-> ja lubię :), w ogole straszne pieniadze trwonie na ciuchy i takie pierdoły...PAl licho nadwagę. anjwazniejsze żeby dobrze czuć się w swoim ciele i kaceptować się.. ja bymc hciala z brzucha zrzucić i bioderek... :| Anula PP-> do karcenia widzę wszyscy cheni :D.. nie uciekaj 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe obu nie kupie, bo DEBET- to 'noprmalny' stan mojego konta... musze się zastanowić.. moze siostrę na tą drugą namowie.. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenemsiku masz rację trzeba zaakceptować i pokochać siebie, a kilogramy same będę leciały... Nie ma co użalać się nad sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margoleńka Jeju.... dziewczyny jak fajnie że jesteście...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja ostatnio to oddalam 2 worki naq czerwony krzyz swoich ciuszkow. Teraz tez szaleje i zamawiam sobie,bo po sllepach nie lubie chodzic :( Emenems kupuj te torbe,bo mowie Ci bedziesz zalowac. u nas sa podobne,ale cena 70 €,dlatego ja kupilabym sobie te dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem:D hmm ja też lubię wydawać kase na ciuchy itp :) ale ile to jest przyjemniejsze w lecie - jak zawsez trochę ciałka zrzucam... ehh piekne uczucie. oj ja tez będę teskniła 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wecie moze jaki koler jest teraz modny? Bo ja prawie wszystko zamawiam turkusowe albo blekitne.Tak mnie jakos wzielo na te 2 kolory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piątek idę do pracy.. hmm moze faktycznie warto 'zasaleć'... poczekam jesczze z decyzją. Sporo tych torebek :), moze nie wykupią. Do przevczytania,d ziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio był szał na fiolet ale teraz to nie wiem :) dawno po sklepach nie łaziłam. a co do ubrań to podobno będą kwieciste wzory modne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuczcek-> w PL królują : żólty w zestawieniu z fioletem- jak dla mnie rewelacja :), zielony, czerwony i amaranż :).Kolorowo an ulicach :).Podoba mi się. Turkus oczywiście równiez, choc coraz mniej go u nas ostatnio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwieciste tez.. nie podoba mi się ten stajl :P. Natomiast zdecydowanie 'tak' mówę równie modnemu i zawsze na czasie - czern&biel :).Klasyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczku na wiosnę i lato będzie szał na żółty, pomarańczowy, zielony... takie jaskrawe kolory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie wszystkie kolorki Wam powiem :D trzeba tylko ładnie dobierać, no i zależy jakie ubranie jaki kolor. no i co komu pasuje... nie wszystkim dobrze we wszystkich kolorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenems a jaki to jest amaranzowy kolor,bo ja nie w temacie jestem pierwszy raz slysze o takim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×