Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Margolenka glowa do gory! Jutro bedzie lepiej,zobaczysz a teraz ode mnie masz ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo zaczelysmy 19 stronke - Super! Jakos nie moge sie z Wami rostac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolenka-> bedzie lepiej :).. tylko MUSIMY sie ZMOBILIZOWAC i trzymac planu...choc sama mam niesamowite problemy i jestem permanentnie glodna :P. Zuczczek-> ja też nie moge opuscic kafe :D. Ja juz po brzuszkach, po przysiadach, po skosach. Branoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki 🌻 Wczoraj niestety nie dałam rady do Was zajrzeć, ale to nie znaczy,że zrezygnowałam ;) wręcz przeciwnie, moja determinacja wzrosła i to chyba dwukrotnie :) Ja już jestem po śniadanku, poćwiczę jeszcze troszke za chwilkę i będę sie zbierać do pracy. Wpadnę do Was wieczorkiem :) Miłego dnia 🌻 Zuczczek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dzien 18! I jak to w sobote,musze doprowadzic dom do porzadku :( Trzymajcie sie Dziewczynki Milego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eloł ;) ja już po śniadanku- spałam 12 godzin ...:P.też mam na dziś masę planów, oby choć część dało się zrealizować... będę wieczorkiem. jak ćwiczenia, dziewczyny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka ja zauwazylam ze po tych brzuszkach robie 60 brzuszków normalnych i 60 na ukos po nich jestem już skonana;P ale opłaca się bo widac efekty:D ale na przysiady to nieraz nie mam sił tylko 10 robie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po przysiadach mam niezle zakwasy, efektow na brzuszku niestety nie widac :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :P Jak tak czytam o tych cwiczeniach, to mam ochote z wami cwiczyc :P przylaczam sie...cwiczen nigdy za wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Humorek mam troszkę lepszy, bo stanęłam na wagę i... jednak coś się ruszyło! Juuuuuuuuuuuhu ;) Zabieram się za porządki... Buzka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj.. ja dzis od rana szaleje :P Na sniadanie -bulka (!) z serkiem, i kakao Obiad-banan, bigosik na slodko , kromka ciemnego... Chyba moj limit kcal wyczerpany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) kurcze nie moglam wejsc na nasz topic :( wiecie co ja też czasem mam załamke, o ile ze słodyczami jest łatwo to z resztą juz nie tak bardzo... trzeba sie chyba bardziej zmotywować... i pozytywnie nastawić :) bedzie dobrze moje kochane :* ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te skosy tez juz wiem o jakie chodziło :) robiłam takie jak robiłam a6w :) która zaczynałam kilka razy a nigdy nie skonczyłam hihih :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Anula 🌻 No nie moj maz usiadl kolo mnie i pije sobie kawke i je drozdzowke,a ja pije czerwona :P Co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. kolejny dzien prawie za nami:) Aleksandrowa ja ciwcze 16 dzien dzis i zajmuje mi to okolo 10-12 min, nie wiem czy to nie za dlugo. kupilam sobie herbatke pokrzywowa, mam nadzieje , ze troszke mi sie wzmocnia paznokcie:(ktore mi sie rozdwajaja:(( ide teraz cwiczyc buziaki dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tworzę...prace licencjacką.Ciagle jeszcze 1 rozdzaial ;) a do doskonalosci mu daleko- prawie tak bardzo jak mi samej :P... Za chwilke wybywam na babskie ploteczki, potem cwiczonka, rowerek... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja cały dzień miałam siostrzenicę roczną w domu, przy której się na krok nie moge ruszyc :D a zaraz przylezie mój boy :D no i weekend prawie z głowy. dziś już lecę więc dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki! muszę Was zmobilizować do pisania ;). Fajnie jak wpadam i mam potem co czytać... a teraz pisze głównie ja :P, czasem tylko ktoras cos skrobnie. WIęc tak- generalnie mam dziś \'ciezki dzien\'- caly czas \'chodzi\' za mną coś slodkiego, no i mam swiadomosc,ze czekolada z walentynek- z orszeszkami nietknieta lezy schowana na samym dnie.. brrr. Nie jest mi łatwo...ale Musi poczekać do świąt ;)... Porowerowałam 45 min, pooglafdlam MAgde M. seria III, odcinek 5 :D, teraz jeszcze brzuszki, przysiady, skosy i wyrko z książką w dłoni ;). Polecam -Sputnik Sweetheart -by H.Murakami...Strasznie weszła mi w podświadomość ta ksiązka... Zegnam się już :). Branoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja dzisiaj malo sie udzielałam, bo po piersze byłam troszkę zajęta, a po drugie miałam małego doła i nie chciałam Wam tu smęcić... Jutro będzie lepszy dzień... Obiecuję Emenemsiku pisać więcej ;) Dobranoc... Słodkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja sie melduje :) Oj dzisiaj to ja sie nacwiczylam,wszystko mnie boli :P ale nic jutro powtorka,nawet te cwiczenia mi sie spodobaly. Wpadne jutro rano. Moj maz zaproponowal czy bym nie chciala jutro jechac na lotnisko do Frankfurtu.Nigdy na lotnisku nie bylam.Wiec jutro jedziemy. Zdam Wam relacje jak wrocimy. A teraz Kochane kolorowych snow 🌻 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim :) Wczoraj niestety nie dałam rady do Wa wpaść, ale dzisiaj już jestem :) Właśnie piję sobie czerwoną herbatkę i zaraz zabieram sie do ćwiczeń :) Miłego dnia Wam życzę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) no ja przyznam że ten weekend pomimo obecności pysznej kremówki w moim domku, nie jest aż taki ciężki :) oby tak dalej. Ja jak mam ochote na cos słodkiego jem sobie jogurt o smaku biszkoptowym. Smakuje jak ciastko a to tylko jogutr :) mniam :D od jutra mogę rzadko tu zaglądać ze względu na brak czasu :( ale raz dziennie postaram się coś napisać do Was :) a co najgorsze, to możliwe że nie będę mieć neta od piątku :( miłej niedzieli, wpadnę jeszcze dziś :) 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! I ja sie melduje. Jestem juz po jednej seri cwiczen.Uwielbiam je :) Dziewczynki zycze milego dnia. Ide na sniadanko(tradycyjnie w niedziele - jajecznica) Buziaki 👄👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja ;) ANula-> co to za jogurcik biszkoptowy? brzmi zachęcająco ( właściwie tak,że aż mi serce zaczęło mocno walić ;) ) U mnie wczoraj poznym wieczorem kosmos- mama wrocila z zakupow z buleczkami, z szyneczka pyszna, z popcornem i battonikiem dla mnie(!)... a prosilam,a mowilam,ze nie jem slodyczy, wiec powinna o dtym wiedziec. BAtonika( z bolem serca)oddalam, za to po 21 wtrynilam bulkę z szynka... :(... Jestem strszanym zarlokiem i naprawde sil mi do siebie brakuje. Tez zaraz zmykam na sniadanko.A teraz popijam 3 filizabke herbatki ;). To bedzie dobry dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i nie przejmuj się :* każdy ma jakieś napady lub gorsze chwile. ja wczoraj tez nie najlepiej... no ale dziś zawsze może byc lepiej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) No proszę, proszę jak się od rana rozszalałyście ;) Ja tez juz po śniadanku. Teraz robię sobie czerwoną herbatkę... Wczoraj wieczorem jakoś wyjątkowo głód mnie dopadł, ale nie dałam się... Poszłam wcześnie spać i problem z głowy :P Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×