Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Emenems 🌻 masz sliczne imie,takie oryginalne :) Kurcze teraz Ty mi zwialas??? :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesadzilam dzis.. nie jadlam nic od czaxu gdy pisalam com zjadla :P, ale az mi niedobrze. Jak tak można..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Zuczku jak Ty mi ładnie śpiewasz 🌻 musiałam na chwilkę zniknąć, bo mój chłopak przyszedł :) Ale już sobie poszedł i mam cały wieczór dla Was Kochane 🌻 Zuczku ❤️ ślicznego masz synusia :) Czekam na Was dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Normalnie to trzeba sie teraz by wyspowiadac co sie dzisiaj zjadlo. A u mnie dzisiaj tyle tego bylo,ze szkoda gadac:( Margo 🌻 WRACAJ!!!!!!! Dhalii ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się Zuczku, ja też dzisiaj sobie za dużo pozwoliłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dhalii ❤️ mnie to dzisiaj wkurzylo,ze w tym tyg.malo jadlam i tak nic nie schudlam 😠😠😠 i jak tu sie nie denerwowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczku 🌻 u mnie jest to samo, ale pewnie przez to ze mam @ :( Kurcze normalnie jakaś deprecha mnie dopada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam.. nie waga w zyciu anjwazniejsza. Ja bym chciala schudnac z brzucha i boczkow. Mimo cwiczen- efektow nie widac... :|. podobno twiester dziala cuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też słyszałam o tym urządzeniu, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć... to by było zbyt proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandrowa -> bo się zaczerwiene :P Wszystkie jesteście śliczne, a po poście to juz w ogóle będziemy laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Aleksandrowa 🌻 wspolczuje choroby.Zdrowka zycze :) Dhalii ❤️ ja synka usypialym. Teraz pewnie Was nie bedzie.... mijamy sie ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam na meza,wlasnie wraca z delegacji. Dzisiaj tak wieje,ze chcialabym zeby byl juz w domu. Ogladam sobie Kryminalnych,a Ty co porabisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio oglądam gotowe na wszystko od 1 odcinka :) Faktycznie strasznie dzisiaj wieje... mam nadzieję, że to szybko minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dhalii,a wiesz jak wygladam Anula???Ja ja mam na n-k miedzy znakami zodiaku raczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już będę uciekać, strasznie zmęczona jestem :( Dobranoc Wszystkim 🌻 Zuczek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge sie z Wami rozstac :) Czekam na meza. Emenems 🌻 dobra jestes - cwiczonka? no prosze... Ja od jutra sie zabieram i to fest :D Jaka Magda M,jest juz kolejna seria,czy to stare odcinki??? Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stare docinki Zuczczku 🌼 :), jestem na 8 odcinku III serii. W ogóle MAgda M. jest moja idolką :D ;)...Choć kawał baby z niej jednak jest ;). Z agaty i mariolki- również ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek 🖐️ Wstawac spiochy 💤💤 Zaczynamy 26 dzien!!! Emenemsiku 🌻 ja tez lubie te aktorki,takie z nich rowne babki 🌻 Milego dnia! 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam 🌻 Ja już jestem po śniadanku, teraz zabieram się za jakieś ćwiczonka :) Kurcze już 26 dzień.. ale to zleciało :) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też juz po śniadanku- muesli z mleczkiem :)... musze się coś pouczyć, potem do kosciolka i na nocke do łagru... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenems -> współczuję Ci z tym łagrem... mnie by się nie chciało na noc pracować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×