Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Zuczczku nie wiem co miały znaczyc te kropeczki :P spokojn głowa :D kurcze rano bylo ciezko teraz sie czuje normalnie tylko ze zjadla bym konia z kopytami ;) oczywiscie cwiczonka dzis beda.... przynajmiej tyle :) bo z jedzeniem to porazka :( co tam jeszcze u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam sobie inne topici :) Anulka 🌻 no wymioty i wilczy apetyt skojarzyly mi sie z BABY :) no przeciaz kawalera :D masz,tylo nie sciemniaj mi tu,ze na randkach gadacie tylko o maturze :D:D Gdzie reszta??? Margo 🌻 chyba dzisiaj jestes w domu,zostaw te ksiazki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie siedze w pracy i nic nie robię :) A co tam u Was?? Aula dobrze że Ci przeszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dhalii ❤️biedulko,no i dobrze ze nic nie robisz,ostatni dzien w pracy nie ma co zapierdzieklac. A napisz nam szkoda Ci troszke tej pracy,lubilas ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to na pewno nie powiem hehe :) ale wiesz na baby to jeszcze za młoda jestem :) a ten apetyt to chyba własnie na okres bo zawsze tak mam. kurcze to ze sie tak najdlam to przez to ze w domu siedze, wrr jestem zla sama na siebie 😠 dhalii świeta racja... nie przemeczaj sie skoro to ostatni dzien... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka 🌻❤️;) No ja juz prawie 2 lata siedze w domu,to wyobrazcie sobie ile ja mam nadwagi 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet lubie tą pracę, mama fajnych znajomych, ale wkurzały mnie te godziny od 10:00 do 18:00, kurcze na dłuzszą metę to jets bez sensu, bo cały dzien jest zmarnowany, no i oczywiście pieniądze... ale o tym już nawet nie mówie, bo to maskakra była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, ciekawe co się z nimi stało?? Nareszcie się wiosna zrobiła :) ąz chce się żyć jak jest taka ładna pogoda :) no i motywacja jest większa, przynajmniej moja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczczek 🌻 siedzenie w domu to naprawde nie sprzyja odchudzaniu, ale chyba co innego jak sie gotuje samemu, zawsze mozna wybrac cos zdrowszego. A tak ja wracam do domu po skzole a tu mama wyskakuje z bombami kalorycznymi... Dhalii czyli sa plusy i minusy... moze nowa praca bedzie lepsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dhalii ❤️no masz racje,ze caly dzien zmarnowany. Dla mnie tocaly etat czyli te 8 godzin to za dlugo,jeszcze jak ktos dojezdza do pracy to go caly dzien nie ma. Powinno sie pracowac po 6 h(co Wy na to) i oczywiscie sobota,niedziela WOLNE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka 🌻 Moj maly sie obudzil,uciekam wstawic kartofelki. Po obiedzie idziemy na spacer:) Do spisania wieczorem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde ja podziwiam ludzi ktorzy prcuja utzrymuja dom wychowuja dzieci... nie lada wyczyn :) miłego dnia Zuczczku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam dzis humor... :( nic tylko płakać.... pisze co zjadlam choc wolalabym o tym zapomniec 😡 bulka z szynka miska pierogow deser z kamisa (cos a'la budyn) musli z mlekiem kromka z szynka :( bu... ide pocwiczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj zjadłam : kopytka dwie kromki chleba z odrobina masełka. pyyyychhhhhhhhhhhaaaaa koniec na dzisiaj.buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko -> to malutko zjadłaś... Ja dzisiaj zjadłam: parówki bułka z pomidorem i ogórkiem talerz zupki pomidorowej :) a Z ćwiczeniami ruszam od jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz ja :) - mleko z płatkami nestle fitness - zupka chińska... hehe super obiad :P - 2 jabłka - jogurt z musli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ Pudelko witaj 🌻 To i ja pisze co dzisiaj zjadlam - 2 kromki chleba z szynka i serem zoltym - banan - ziemniaki,mielony 6 ogorkow korniszonych - ciasto drozdzowe:P wiem wiem nie powinnam wiecej grzechow nie pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo nieee.... wszyscy pieknie ( zapomnijmy o tym placku drozdzowym) a ja znow nagrzeszylam...Zauwazam,ze zawsze jets tak,ze trzymam sie do 18.. a potem lapie mnie wilczy...:((( WStyd mi :(. Dhali[ serce]- może tylko Ci się wydaje.. może o zadnych \'plecach\' nie ma mowy...:P Zuczcek❤️ Margo❤️ Ania❤️ :* Gdzie Aleks? uczy sie pewnie, biedactwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ucze sie dzis. Zmeczona jestem :) emenems nie martw sie, ja tez dzisiaj zgreszylam i dlatego glupio jest mi dzis napisac, co zjadlam. Ale OD JUTRA....no tak wiem, wiem...\'\'od jutra\'\' jest moja maksyma zyciowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak ja tez od jutra :) dziewczyny smutno mi ale Was i tak kocham :*:*:* muaa :* ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się przyznaje do paczki chipsów... bo tak się stresuję tym jutrzejszym telefonem ze normalnie musiałam coś popodjadać :( ehh Emenems❤️ ja myślę, że jedank ta rozmowa juz od początku była ustawiona, a przeprowadzili, tylko dlatego, że do nich składałam podanie i że pracowałam na podobnym stanowisku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dziewczynki ja już uciekam spać :) Kolorowych snów 🌻 Dla Was Wszystkich ❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) A gdzie Wy się podziewacie?? Dzisiaj mają dzwonić... kurcze ale sie denerwuję Miłego dnia Kochane 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dziś 1 IV-dodatkowa mobilizacja...Ja na razie jestem po szklaneczce mleka i poki co, niezle sie 3mam...Pewnie tak d 18:P, a potem hulaj duszo...:/. Dhalii❤️poowdznia1 DAJ ZNAĆ CO I JAK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem. Zaglądam codziennie, ale nie mam co pisać. Dobrze wiecie, że ja się NIE odchudzam. Tak więc ogółem to nie mam co pisa ć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze napisze, jeśli się w ogóle odezwą... :/ bo na razie ciszaaaa :I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×