Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

No ale zawsze to coś :) przynajmniej wyrwiesz się na chilkę z domu i troche przy okazji zarobisz :) Jaką dietkę teraz stosujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dhalii ❤️ a Ty t czego chcesz sie odchudzac??? widzialam nowe fotki na n-k i wygladasz slicznie,ja bym tak chciala. To samo Emenemsik tez sliczna z niej dziewuszka i figura,ze tylko pozazdroscic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dhalii moja dieta to MZ!!!!!! Jem tylko sniadanko,potem jakis owoc i obiadzik i duzo pije wody i czerwonej herbaty.No 3 dni i prawie kilo juz polecialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba tez na nia przejdę bo na inne nie ma czasu :/ oj jest co zrzucić, jest ... :/ brzuch mam stanowczo za duży :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczku ❤️ miłego wieczorku :) Postaram sie być ale nie obiecuje na pewno Miłego wieczorku Dziewczynki moje Kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczeta :P Ale mam zakwasy...;/ Dzisiaj tez czeka mnie praca. Zuczku tylko nie pij za duzo tej czerwonej ani zielonej herbaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Alex ;) Ale u mnie duchota! W Polsce tez tak grzeje??? Milego popoludnia:) Wpadne wieczorkiem,to moze ktoras z Was bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, kochane :) Zuczczuś ❤️ dziekuje Kochana za kompelemnt.. dobrze ze nie wysylalam zdjec w kostiumie kompielowym :P. Brzuch to podobnie jak u Dhalii❤️ moj wielki problem... nic nie pomaga, ani brzuszki, ani ograniczenie wcinania... ogolnie -zalamka.. pozstaje mi chyba tylko zaakceptowanie tych obrzydliwych fald :(... No, to dziewczynki od jutra nasza Walka (!) przez duże \'W\"!!! DO 9 sierpnaiz amierzam się wcisnac w sukienke mojej siostruy.. bo na wesele znów idę. DO przeczytania soon kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuczcusiu- u nas też straszne te,petarury i slonce.. ale w koncu lato niehc będzie latem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Emenemsiku masz racje.Jak lato to i niech smali. My to tak mamy jak zimno to narzekamy i jak goraco to tez,a jakby nie smalilo to pozniej by kazdy mowil,ze eeeee w tym roku to lata nie bylo:D Niech dzieciaki na wakacjach korzystaja:):):):) BUZIOlE 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz ja. Widze,ze Margo,Dhalii i Emenemsik od jutra startujecie OSTRO:P:P A ja juz czwarty dzien(jestem lepsza od Was hehe) i 1,5 kg za mna JUHU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) nooo to dziewuszki, dzisiaj wielki poczatek, ciekawe ile wytzrymamy :P :P :P zuczczek- gratulacje :) 1,5 kg to naprawde niezly poczatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki i co by tu Wam napisać??? Hmm... Checi do dietkowania mialam ogromne... no i na tym się skończyło :O juz mi słów brakuje! Jak widzę słodycze, to az mi się oczy świeca z radości! Nie mam żadnego pomysłu jak się do tego zabrać. Ehh... Miłego weekendu 🌼 Mam nadzieję, że u Was jest lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo --> spraw by Cię słodycze obrzydzały. Wyobraź sobie, że zjadłaś całe stoisko ze słodyczami w hipermarkecie,i to jak po tym będzie Ci niedobrze i jak po tym będziesz wyglądać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!! Oj Margo to nie dobrze,szkoda ze nie chcesz powalczyc troszke z tluszczykiem:(:( Mam nadzieje,ze Dhalii i Emenems tak jak pisaly od pierwszego dietkuja. Dziewczyny dajcie znac co u Was:) A ja sie pochwale,ze dzisiaj mam 7 dzien i 2,6 kg mniej. Ciesze sie bardzo i co najwazniejsze,czuje ze robie sie po malu mniejsza:D Zaraz zabieram sie za brzuszki:P:P Mijej niedzielii 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh.. no i po diecie ;|. Jak u margo- brak pomyslow, sil .... zawiodlam sama siebie. Zuczczuś- gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ja też... :/ wczoraj byłam na chrzcinach... ehh... no nic, od jutra znowu zaczynam i to już tak na serio :) A Wy jak Dziewczynki?? Zuczuś ❤️ gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki gdzie się podziewacie?? Ja od dzisiaj juz na serio zaczełam dietkę :) Może troche z przymusu, bo miałam zatrucie pokarmowe, ale potrzeby mi był właśnie taki mocny kop :) Piszcie Kochane, bo pusto tu bez Was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu sama do siebie pisze :/ no ale cóż będę pisać choćby sama ze soba ;) ale tak serio Dziewczynki to gdzie sie podziewacie?? Ja tu na dobre z dietka wystartowłam i brakuje mi kompanek... Licze na Was Kochane :) Miłoego wieczorku 🌻 I pisać bo będzie bitka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewuszki :) Dhalii ❤️ gratuluję samozaparcia, wytrwałości i silnego postanowienia... Trzymam kciuki i zyczę powodzenia, a sama na razie po prostu dalam sobie spokoj z dietką.. pozostaje mi samoakceptacja... Buziam -wszystkie razem i kazdą z osobna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Dhalii ❤️ ja dalej dietkuje,ale mam teraz zastoj.Zlecialo 3 kg i teraz waga stoi😠😠😠 Bede dzisiaj okolo 20h na kompie,moze ktoras wpadnie na ploteczki:) Emenems ❤️ Milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z dietka póki co lipa :O Postaram sie wpaść o 20 :) Emenemsiku u Ciebie z tą akceptacja samej siebie chyba nie jest tak źle :P widziałam fotke w stroju kapielowym na nk :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo 🌻 no to fajnie,ze bedziesz:D:D:D:D:D:D Ja tez widzialam Emenemsika ❤️ chcialabym wygladac tak jak ona:) Pisac,pisac!!! Czy ktoras z Was wie kiedy Anulka 🌻 wraca????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczus ja tez sie raczej nie pojawie juz na topicu dzisiaj. Strasznie boli mnie brzuch. Nawet nie wiem dlaczego... Kurcze no :O Bede chyba musiala wziac jakas tabletke... Jejciu nie wiem, kiedy znajdę więcej czasu, żeby popisać. Weekend mam już zarezerwowany, więc dopiero w przyszłym tygodniu. Trzymajcie się cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×