Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matganga

mój facet uparł sie na jasny garnitur, a mnie się jasne nie podobają

Polecane posty

Gość matganga

uważam, ze o wiele lepiej wygląda w ciemnym i jak go przekonać? ja mam suknię kremową i chciałam żeby miał ciemny garnitur i krawat w kolorze mojej sukni ogólnie jasne garnitury to mi się źle kojarzą, faceci wyglądaja w nich lalusiowato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
powiedz mu to :) a nie nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hueheuhe
To jest mysl..babka w ciemnej sukni, facet w jasnym garniaku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
chciałabym zobaczyć kobietę w czarnej sukni a mężczyznę w białym garniturku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli chce wygladac elegancko,powinien zalozyc ciemniy garnitur(np grafit) .ale nie ktorzy jak sie uprą,to ciezko jest ich przekonac...wiem cos o tym.kilka lat pracowalam w sklepie z odzieza meska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matganga
tylko, że mój facet to lekki daltonista, jak chodzimy na zakupy to np. kolor granatowy dla niego jest czarny, a różowy - czerwony, nie ma pojęcia o kolorach, a tutaj się strasznie uparł i generalnie on ze swoim typem urody nie wygląda dobrze w jasnych ubraniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hueheuhe
Do jasnego garniaka, tylko tzw ciemny typ. Jesli jest blondynem, to bedzie marnie sie prezentowal. Ale skoro chce, to mu tego nie zabraniaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takaONA26 --> To że pracowałaś w sklepie z ciuchami, to jeszcze nie znaczy że możesz się uważać za wyrocznię w sprawie mody i elegancji. Trochę pokory..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
zanm to skąś ...powiedz mu , że jednak bardziej męsko wygląda w ciemnym kolorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz sprobowac pogoadac z ekspedientka.i o ile sama mu nie zaproponuje ciemnego gajerka,to daj jej delikatnie do zrozumienia ze ty wolisz swojego faceta w ceimnym.jest szansa ze obcej baby poslucha.powodzenia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajakżeajakże
rozumiem, że on również wchrzania Ci się w sprawy dotyczące sukienki? Fason, kolor itd? Kto ma nosić ten garnitur, on czy Ty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black eyed dog>>>a czy ja sie uwazam za wyrocznie?jak do tego doszlas?nie czepiaj sie.chcialam dziewczynie pomoc,i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
ale go trochę żal, bo ty masz suknie taką jaką chcesz i taki kolor jak ci się podoba i czujesz się w niej super i tak jak powinnasz , a on? też tak chce? chciałabyś, żeby on ci suknie wybieral?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój narzeczony będzie miał jasny garnitur bo super w takich wygląda i nam obydwojgu bardzo to się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona7777
jezeli juz jasny garnitur to kawowy lub popielaty, a juz na pewno nie kremowy czy bialy.Moj sasiad pare lat temu mial kremowy garnitur, czarna koszule i bialy krawat.Chcial byc oryginalny a wygladal beznadziejnie. Ja i tak wole ciemne garnitury...wydaja mi sie \"bardziej z klasa\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie lubię jasnych
kojarzą mi się z podstarzałymi Niemcami na wakacjach. Do tego kapelusik, zgroza. Weź go przekonaj, że będzie wyglądał jak palant. Mój też chciał wystąpić w jasnym ale zaciągnęłam go do lustra, przyłożyłam jasny kolor i sam zrozumiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka z ameryki
Poproś go, zeby po prostu załozył ten garnitur, tamten, różne, zrób mu zdjecie w każdym i w domu na spokojnie popatrzy, w którym fajnie wyglądał. Ale jak dalej bedzie chciał jasny, to niech bierze jasny. Jak ty bys sięczuła, jakby on sie uparł, ze masz mieć sukienke zieloną i nie chciał słyszeć o niczym innym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasny garniak to klasyk epoki Ala Capone:) I takiemu też typowi urody pasuje. Smagła cera, ciemne włosy. Taki gość będzie zarąbiście wyglądał w jasnym garniturze:) Gorzej z typem stricte słowiańskim. Ale i on może mieć swoje marzenia, czyż nie? :) Ma pełne prawo wyglądać w tym dniu tak, jak chce:) więc - w raize czego - skup sie na sobie i tyle.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka z ameryki
a mnie się własnie podobają blondyni w jasnych garniturach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ma to samo
tyle ze nie chce jasnego. ale ja mu mowie aby wzial czarny bo to najbardziej elegancki kolor (wedlug mnie) a on chce jakis taki granatowy albo zielonkawy z paskami. taki wiecie, jak wiekszosc dziadkow ze wsi bedzie miec na slubie. a jego rodzice sa maksymalnie oszczedni (choc kase maja) i kaza jeszcze mu zeby kupil sobie ten garnitur na targu! 2 dni lazilismy po sklepach w poszukiwaniu garnituru a chyba ze 3 dni spedzilam na internecie w poszukiwaniu sklepow lub producentow w naszej okolicy. w sklepach okazalo sie, ze tez jest daltonista i na granat twierdzil ze to czerń!!! az sie poklocilismy i nie odzywalismy sie caly dzien. w koncu znalazlam mu producenta, ktory ma tanio (tak jak rodzice jego chcieli) ma duzy wybor fasonow i kolorow i dobre w miare jakosciowo. a kolor wybralismy czarny ale z cienkimi paseczkami grafitowymi. a moja kolezanka miala odwrotnie. ona chciala dla faceta garnitur ecru (dla blondyna!) a on sie uparl na czarny! :P ogolnie jak chlop sie uprze to nie ma rady. ewentualnie mozna mu za zmiane nastawienia zaproponowac lodzika... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha dobre z tym lodzikiem
niestety, faceci to w przewadze pseudo-daltoniści, dla mojego też bez różnicy: granat, brąz, szary to czerń, ecru, beżowy to biel. Sam mówi, że rozróżnia tylko 16 kolorów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chcę wpakować faceta własnie w jasny garnitur, a on się upiera na ciemny. W ciemnym wygląda jak grabarz albo w najlepszym wypadku kelner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy ztymi czrnymi gajerkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy ztymi czarnymi gajerkami
w czarnym aktycznie facet wyglada jak grabarz, jest tyle odcieni szrosci, granatu w delikatne prazki!!! czerny to moze byc frak albo smoking a nie gaarnitur do slubu!! a tak w ogole to mnie najbardziej pododbaja sie surduty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ale surdut zalozy tylko
raz. a jak moj musi szyc na siebie bo jest niewymiarowy (szerokie bary i waski pas) to pozniej juz nikt nie odkupi od niego takiego surdutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatafgo
CZemu facet nie moze widziec kobiety przed slubem w sukni, nie moze nawet na suknie spojrzec, a wy sié wtrácacie do ich garniturów? Mój facet widzial sukienké, a ja o jego garniturze nie decydowalam. Wybral taki jak mu sié podobal i chcial czerwoná koszulé. Taká krwisto czerwoná - i mial. I wygládal super. A ja mailal kwiatki bialo czerwone, zeby pasowalo. Dajcie tym facetom tez zadecydowac, to tez jest ich slub nie tylko wasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×