Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciii...

Czy są tu jacyś tancerze,tancerki?Profesjonaliści,pasjonaci?

Polecane posty

Ciii, mam pytanie. Wiadomo, że taniec jest dla kobiet zajęciem które uprawiają w jednym celu: żeby przyciągnąć uwagę faceta. (jak zresztą 90% aktywności kobiecych) A ponieważ ty jesteś żeńskim odpowiednikiem pedaua (znaczy się mięsikakły) to co to znaczy: można dziewczynę wyrwać na taniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nie sądzę. Ja już swoje osiągnęłam. Kontuzja kolana mi na więcej nie pozwoli. Straszny szit z ciebie. Ale życie da ci popalić. A na pewno ja cię prześwietlę Bianko ze Szczecina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sledze topic od poczatku
i musze powiedziec, ze taniec brzucha jest dosc trudny dlatego cii myli sie w wiekszosci swoich wypowiedzi. glownie w tych, ktorych twierdzi, ze niektore figury belly dance jest w stanie auczyc sie z teledysku...watpie aby bylo to mozliwe. aby to sprawdzic wystarczy, ze napisze jak cwiczy izolacje i tle. choc szczerze mowiac watpie, ze jest w stanie powtorzyc jakikolwiek ruch belly bez chodzenia na zajecia jakiegokolwiek talentu by nie miala. kilka stron wczesniej pytala po co jej taniec klasyczny do stylow, ktore tanczy, choc by po to aby tanczyc je dobrze, dobrze technicznie. bez podstaw nie ma szans dobrze opanowac tanca. poza tym wiele elementow jest wykorzyst6ywanych w stylach, ktore tanczy i nie wyobrazam sobie aby dane figury mogla jakos pominac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Fenomen :D Whitney Houston tez nie przyjęli do konkursu podobnego do idola :D Shakiry nie przyjęli do idola :) Antonio Banderas jest świetnym aktorem filmowym i teatralnym a na castingu do sztuki go wyśmiano :) Salah jest jednym z najlepszych na świecie popperów a również na początku był wyśmiewany za swój oryginalny styl który nie od razu się przyjął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciii -> widzisz jak się zachowujesz? Ozśka jest trenerem, ale nie, ty musisz ją pouczać, ja robię wszystko żeby w moim mieście rozwinął się belly dance, mam na swoim koncie puchar, który wywalczyłąm tancem z osobami naprawdę dobrymi, cwiczącymi dluzej ode mnie ... a taka Cii mi tu pisze ze wie wszystko lepiej :P narazie, bo ja już kolki odstaje od smiechu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MRk :) nie tańczę żeby wyrywać kogokolwiek :) tańczę bo kocham tańczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delicious :) tylko sienie udław bo świat straci taki talent jak ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie brzmiało inaczej. A wy raszple zawrzyjcie na chwilę loch, bo moje posty gdzieś się gubią w waszym zawistnym pie.rdoleniu. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz ...ja nie potrzebuje klasyki żeby tańczyć hip hop new style popping czy krumping :) ja je tańczę dobrze technicznie i bez podstaw klasycznych...zrozumcie moi drodzy bo nie mam sily powtarzać ...są ludzie którzy nie muszą się uczyć pewnych rzeczy bo po prostu je potrafią ...mariah carey też nie musiała się uczyć śpiewać po prostu otwierała usta i śpiewała ...ewentualnie pare razy musiała powtórzyć zanim wyszedł jej jakiś dźwięk...ja nie muszę się zbytnio uczyć pewnych rzeczy bo nie ma takiej potrzeby...po prostu to robię ...zobaczę zrobię tyle :)Mozę teraz nie jestem zbyt miła ale wyprowadziłyście mnie w końcu z równowagi ...ile razy można powtarzać to samo,nawet jeśli nie umiem czegoś od razu to po prostu robie to raz drugi trzeci próbuje i załapuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto by chciał zasłużyć na uznanie kobiety która jedyne co potrafi to nawyzywać od idiotek gówniar >:D po co komu twoje uznanie :) Mnie na pewno nie potrzebne mam głęboko gdzieś uznanie ludzi mało rozumnych którzy nie potrafią zrozumieć że różni ludzie mogą się uczyć tego samego w różnym tępię .;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuurwa, czy możecie się na chwilę zamknąć? Mówię do tych zawistnych suczysków. I tak hooya kogo obchodzi jak tańczycie i co tańczycie, liczy sie czy jesteście ładne. Zainteresowała mnie ta kwestia wyrywania lesb na taniec. Ciii, wyrwałaś kiedyś jakąś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MRK--> nie lesb tylko lesbijek i ja nie wyrywam na taniec bo zazwyczaj nie tańczę na dyskotekach ...muzyka za bardzo nie ta ja tańcze do hip hopu czarnego rapu house itp. a nie techno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jej ojciec tylko matka :) a jej lekcje polegały na tym że matka zaśpiewała jakiś dźwięk a mariah go po prostu potrafiła powtórzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zośka :D straszysz mnie :D ? Mnie straszysz :D buhahaha :) skąd wiesz że podałam prawdziwe dane ...może wcale nie nazywam się Bianka i może wcale nie jestem ze Szczecina :D Skoro podejrzewasz mnie o zmyślanie życiorysu i umiejętności to czemu nie podejrzewasz że i w kwestii danych kłamię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak wyrywasz? Przypominam, że poparłem cię w sporze i nazwałem "zawistnymi suczyskami" i kazałem pozamykać ryje twoim prześladowczyniom, więc powinnaś odczuwać wdzięczność i odpowiedzieć. Poza tym to temat bardziej interesujący od tańca - lesbian love😍 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Tamari :D phaha zobacz ona myśli że jest groźna :) zobacz co one ze mną zrobiły :) doprowadziły do tego że przestałam być miła grzeczna i kulturalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MRK zboczeńcu ty jeden :) Nie wyrywam :) to mnie się zdobywa ja jestem z deka nieśmiała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa...mnie tez to trochę bawi :) No co dowiesz się kim jestem i co zrobisz :) Naślesz na mnie kogoś :D ? powiesz światu że głupia jestem :D Nie wiesz skąd jestem nie wiesz jak się nazywam nie wiesz jak wyglądam nie wiesz ile mam lat nie możesz być nawet pewna czy jestem naprawdę kobietą czy może facetem który pisze jako baba :D -różnie bywa- :) takie groźby to możesz zachować dla koleżanek w piaskownicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A preferujesz babochłopy? :classic_cool: Tamari - właśnie przeczytałem, jak się do mnie zwróciłaś. Napisałaś "wyp..dalaj". Jest mi przykro. Co ja takiego ci zrobiłem? czego ty ode mnie chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×