Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciii...

Czy są tu jacyś tancerze,tancerki?Profesjonaliści,pasjonaci?

Polecane posty

na tym topiku przyznanie się do swoich umiejętności jest karygodne :) lepiej się nie przyznawaj do niczego bo cię napadną moja droga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciii przestań już pieprzyć
dziewczyno, nie widzisz że tu chodzi o to, jak pisałaś a nie co pisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wątpie, bo ja jestem przynajmniej wiarygodna. znam swoje umiejętności, wiem co muszę jeszcze doszkolić, nie mowię o sobie ze nie muszę znać klasyki ani nic z tych rzeczy. wiem ze caly czas czlowiek się doksztalca i nawet profesjonalista non stop uczy się nowych rzeczy, tak więc Ciii przykro mi ale jestes zyciowym nieudacznikiem, a przynajmniej taką postać z siebie zrobiłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo...pisałam że znam swoje umiejętności nie zawyżam ich ani nie zaniżam wiem nad czym mam popracować a co już potrafię ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak samo wiem że profesjonalista cięgle się uczy i pisałam że jest ode mnie wiele lepszych tancerzy :) salahowi jeszcze nie dorównuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaak, ale jeszcze wcześniej i poźniej zresztą też pisalas ze nie musisz znać tego i tego bo jesteś już za dobra :P ojjjjj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze :D W twoich oczach o Wielka Delicious moge być nawet nieudacznikiem bo to i tak przecież wielki zaszczyt :D mykam robić popkorn do filmu :) dzisiaj sposób na teściową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zaniedługo nakręcą 'Sposób na pinokia', bo mamy popyt na kłamców ostatnio i bajkopisarzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy pisałam że jestem za dobra ? :D kiedy pisałam że jestem świetna wspaniała i najlepsza ? No kiedy ja tak napisałam ? Nigdy tak nie napisałam...tancerz nigdy nie jest Za dobry ...bo zawsze mozę być lepszy niż jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kochana w moich oczach jesteś żałosną dziewczyną marzącą o karierze i wkręcającą wszystkim wokół ze jesteś profesjonalistką ... :O oczywiscie nie mogę nazwać siebie profesjonalistką, bo nią nie jestem, moje zycie nie konczy się na tancu, taniec jest jedynie jego uzupelnieniem, ale wybacz osoba która mowi ze klasyka jest jej nie pottrzebna jest smieszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no madchen :D jak chcesz możesz się zgłosić do roli w tym filmie :D Mnie nie przyjmą bo rzadko kłamie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do czego mi klasyka w poppingu np. ? :D Co ja tam będę kręcić pirueciki ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dałabym rady. ale myśle sobie że osoba tak wielofunkcyjna piosenkarka i tancerka napewno jest też fantastyczną aktorką. jeśli nie.. bądź naturalna! Jak w swoim wyimaginowanym perfekcyjnym tańcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Nie no zabawne :D Po co miałabym sobie wymyślać że umiem tańczyć :D Aj ludzie mają takie dziwne rozumowanie :D No dobrze ...bawcie się dobrze ja idę oglądać film a potem potrenuje waving i hity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😴 ide na ten film .Trzeba się słuchać recenzji Maestra Kafeterii :P narazie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trenuje się na profesjonalnych zajęciach, ty przed lustrem jedynie sobie amatorsko cwiczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) amatorsko ćwiczę :D tak tak tak oczywiście co jeszcze ? :D Najwidoczniej dziwna z ciebie tancerka :) ja ćwiczę i na lekcjach i w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem oglądaj filmiki na youtube czy gdzieś i powtarzaj co widzisz ...w takiej sytuacji mozesz zrobić chyba tylko tyle./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, cwicz mięsnie brzucha --> WSZYSTKIE, bardzo wazne są poprzeczne mięsnie, bez nich nie zrobisz .... "fali na bok" :P Rzeczywiscie mozesz sciągnąc filmik ale pamiętaj ze na kursie/ w szkole etc bedą Cie uczyc od podstaw i zobaczysz ze z kasetą/ filmem nie zdzialalaś nawet polowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż ale moze jesteś ode mnie lepsza i nie potrzebujesz trenować codziennie również w domu :) tylko widzisz...ja dopuszczam taką myśl a ty najwidoczniej nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie nie, ja tancerką nie jestem, nie mam na papierku zawód" tancerka. ale od przedszkola wychowywana jestem przy muzyce, spiewie i tancu. i poprostu wiem z doswiadczenia ze osoby takie jak ty albo probuja sie dowartosciować albo są w siebie tak zapatrzone ze nie widzą ze inni wysmiewają się z nich ... wiele osob poznalam i wuerz mi ze takich jak ty jest na pęczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minute ABS --> lubię te cwiczenia, dzialają na wszystkie partie ;) Dodatkowo skłony na stojąco, na siedząco, aby wzmocnic kręgosłup. Przysiady, ewentualnie 8 minute Buns-> dziala także na nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...ciekawe delicious ciekawe :) jeszcze jakieś pseudo psychologiczne gadki ? :) To ty chyba próbujesz się dowartościować moim kosztem :D to ty próbujesz mnie zdeptać i zminimalizować moje doświadczenie do zera żeby poczuć się lepszą ode mnie świetną tancerką "z profesjonalnych zajeć" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie lady :) nie musisz się aż tak katować :) wystarczy że staniesz sobie przed lustrem podniesiesz jedną nogę na place -drugą trzymając normalnie- podniesione biodro przesuniesz na bok i opuścisz :) pokombinuj z tym i z czasem trochę się czegoś nauczysz :) nie trzeba mieć mięśni jak ze stali żeby umieć podnieść biodro :D na początku nie będzie to wyglądać efektownie ale z czasem się nauczysz i będziesz to robić z wyczuciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×