Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciii...

Czy są tu jacyś tancerze,tancerki?Profesjonaliści,pasjonaci?

Polecane posty

nie Cii, ile razy mam Ci powtarzać ze tancerka nie jestem i dowartościowywac się nie muszę. Przecież nie będe mowila dziewczynie profesjonalnych nazw wszystkich figur, bez przesady :) Acha co do tych cwiczeń, to jak sobie nadwyrężysz kręgosłup, a może sie to zdarzyć, stań w rozkroku, ręce i glowa swobodnie opadają ... tak możesz "pobujać" się na boki i potem bardzo powoli wrócic do pozycji wyjściowej. bardzo pomaga, przynajmniej mi, doradziła mi to instruktorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fala no boki to profesjonalna nazwa :D buhaha :) ja nie podałam profesjonalnego opisu a jedynie proste ćwiczenie które może jej pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienie mialam takich ćwiczeń :D nie pamietasz że jestem świetna i nie potrzebuje ćwiczeń :D ale wiesz no ty jesteś przecież lepsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj jest kazdy ponad kazdym,czy nie lepiej jeb *** nac sie w leb i polaczyc sily a nie byc wrogiem :o Dziekuje za cwiczenia :* ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja także tańczę, uwielbiam to, kocham. Taniec nastraja mnie bardzo pozytywnie, wypełnia energią i radością życia.... :) Tańczę w formacji tanecznej tańce latynoamerykańskie i standardowe. Nie wyobrażam sobie życia bez tańca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamari,carmex--> wy też uciekajcie bo się narazicie na zazdrość paru jędz :) Niech sobie świetne i wyszkolone tancerki zostaną same i niech się nawzajem uwielbiają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz tamari właśnie się dowartościowują moim kosztem :D próbują nie wiem czy to sobie czy to mi wmówić że ja sobie wymyśliłam że umie m tańczyć i że żadna ze mnie tancerka a one chodzą na profesjonalne lekcje a nie to co ja :D ja tylko codziennie przez 3 godziny trenuje w domu i jeszcze na lekcjach :D ale co tam ja się nie znam ja nie jestem rzadna tancerka..a no tak bo ja to przecież wszystko zmyśliłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ze cos Cię zabolało jednak ... przeczytaj to co wyzej pisałam bo już trzeci raz powtarzać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee :D Nie zabolało mnie :D nawet nie poczułam :P Po prostu mnie to bawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia :D Nie jestem żałosna :) jeśli ktoś tu jest żałosny to ty :)Twierdzisz że nie umiem tańczyć twierdzisz że sobie zmyślam choć nic o mnie nie wiesz nie widziałaś ani mnie ani mojego tańca :D to jest dopiero żałosne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No popatrz, to jesteśmy we dwie, bo mnie także to bawi :O Zastanawia mnie tylko jedno --> chcialam wymienić sie doswiadczeniami itp a ty nie chcialaś podac nawet grupy tanecznej, na jakim stopniu jesteś ... gdzie zaczynałaś ... to calkiem normalne pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twierdzę, że zachowujesz się jak typowe gimgówno z wybujała fantazją:O Gadać może każdy. Ty pojęcia nie masz o podstawowych rzeczach. Wiedzę chyba tylko z jukendens bierzesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phahahaha :D Nie no Zosia :D Mów tak dalej ...dawno się tak nie uśmiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmiej się śmiej ;) nie potrafiłaś powiedzieć z jakiej jesteś grupy, napisałaś jedynie TT .... :D top toy? dziwne ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delicious :) Tak dla ścisłości :D Nie pisze się Top Toy tylko Top Toys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari dzięki :) Zosiu :) ty nigdy nie będziesz na moim miejscu :) twój pech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari dzięki :) Zosiu :) ty nigdy nie będziesz na moim miejscu :) twój pech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty już lepiej nie sądź bo twoje sady są bardzo nie trafne Zosiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×