Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciii...

Czy są tu jacyś tancerze,tancerki?Profesjonaliści,pasjonaci?

Polecane posty

Aa.. chwileczkę, faktycznie. Jak mogłem o tym zapomnieć :classic_cool: W takim razie musisz wyrywać stąd świńskim truchtem, Tamari, brudna rynsztokowa szmato z dziurą. 🌻😍 . Ciii, ale tak praktycznie, to nie ma przecież zbyt wielu lesbijek, nie? Jesteście gatunkiem niszowym. Więc brak inicjatywy z twojej strony może zaskutkować wiecznym niedopchnięciem, czy też właściwie niedolizaniem, no ale to już kwestia techniczna. No to jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MRK-->nie wyrażaj się tak do mojej ziomki Tamari jest po mojej stronie masz tak do niej nie gadać ty nie dobry ...:) Spokojnie poradzę sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem striptizerką :) nie tańczę na rurze :) po pierwsze nie mam rury to już uniemożliwia taki taniec :D chyba że na rurze od odkurzacza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz. U mnie czy u ciebie? Cii: a w ogóle to jak to: zdobywać. Przecież środowiska spod znaku tęczowej flagi oraz Brygad Homo im. Simona Mola znane są właśnie z braku zahamowań i konwenansów. I "zdobywanie" ogranicza się do postawienia drinka i rzeczowego pytania: "gdzie i kiedy" oraz "masz hifa?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie MRK :) masz złe informacje :) ja żeby się przespać z jakąś kobietą potrzebuje co najmniej pół roku poważnego związku :) pół roku kobieta ma ze mną celibat :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cii a tak potrafiz
tak to kazdy dałn w dresie umie tez wyczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiesz już dawno jej nie było :( Teraz odwiedza nas Sanabi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa :D każdy down w dresie :D zabawne zabawne :D tylko ludzie tego tańca uczą się latami :) on uczył się13 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu ten pedau z chusteczką :o czy on kuurwa cierpi na katar sienny? tamari: nie ma sprawy, może być u mnie. Ale czy strzyżesz kapibarę? cii: jakoś nie chce mi się w to wierzyć. A może ty jestes młoda i naiwna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cii a tak potrafiz
ja tak potrafie a cwicze 2 lata nie perdol mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz mi wierzyć :) tak po prostu tak jest ...to że t swoje związki opierasz na seksie nie znaczy że i ja :) ja nie jestem łatwą panienką która z każdy m wszędzie wypraszam sobie ;/ żeby współżyć potrzebuje stałego poważnego związku z kobietą którą kocham ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta :D wiesz chociaż jak ten taniec się nazywa ?? :) jakich on użył stylów najwięcej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cii a tak potrafiz
na chuj mi znac style, jak potrafie to powtorzyc, co on zatanczyl idiotko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zapraszam na batalkę :) potrzebne są na batalach takie talenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari: miarkuj jamę, dobra? Nie rozmawiasz z byle kim ((:classic_cool:)) I nie odpowiadaj pytaniem na pytanie. Zresztą pewnie nie strzyżesz i masz między nogami łeb Yeti :o Cii: dobra, dobra. Nie podniecaj się tak. Nigdy nie poszłaś do łóżka z jakąś pociągającą brunetką, na widok której miękły ci kolana i wilgotniało w międzynożu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cii a tak potrafiz
gdzie i kiedy lezbo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MRK :D ja wole rude to po pierwsze a po drugie :) ważniejszy jest dla mnei charakter niż wygląd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cii a tak potrafiz
gdzie i kiedy lezbo? taka mocna w ryju jesteś ? wyznacz godzine i miejsce pokaze ci twoje miejsce sciero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lezbo -nawet przezwisko źle napisałeś/łaś- tylko lesbijko :) po drugie :D najlepiej w paryżu :D wtedy pójdziemy od razu do Salaha i on oceni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari, znowu mi dokuczasz. Najlepszym tancerzem i tak jest, był i bedzie Michael Jackson. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cii a tak potrafiz
wiem lepiej jak chciałem napisac tylko w mordzie jestes mocna a tak to chcesz sie wylgac???????? glupia pizda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Micki jest dobry ale Salah jest najlepszy :) najlepszy tancerz na świecie "D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam mój drogi -a raczej droga zosiu :D albo delicious- mordy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cii a tak potrafiz
stan do walki kurwowpiczy nie myta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×