Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciii...

Gadka o lesbijkach ciąg dalszy

Polecane posty

Gość bisexualna
uwielbiam cie podszywaczu wpadnij jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
czesc, jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
ale lipa nikogo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...alem się obżarła :D Chyba jestem uzależniona od jedzonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
wlasnie ogladalam "na wspolnej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
powiem wam, ze ten Ziminski niczego sobie. jakbym miala miec chlopa, to tylko takiego. taki odpowiedzialny, sympatyczny, fajny koles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
to o czym dzisiaj pogadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja oglądałam you got serveed :D zajebisty film lepszy niż step up i ostatni taniec razem wzięte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ta olka to taka nijaka ...wkurza mnie taka ciapata...a pisałam wam że ostatnio pisałam z jakimś teologiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
ee, Marta dla mnie troszke zbyt dziecinna w zasadzie zadna laska z "Na wspolnej" mnie nie kreci jakos szczegolnie a Ziminski to ciacho jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co ona ma z ciacha...może ma nos jak wisienka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
i co ci ten teolog napisal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
sorki dziewczynki, ale musze na chwile sie wyoutowac, bede za 30 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
sorki dziewczynki ale musze sie wyoutowac bede za jakies 30 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
nie to zebym sie tak jąkala na codzien, dzis po prostu jestem na bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczęło się od tego że napisał do mnie że ateistów nie ma i że każdy odzywa się do boga w sytuacjach ciężkich ...odpisałam mu że owszem są i ja nią jestem i mimo że miałam bardzo ciężką sytuacje bo moja przyjaciółka była w szpitalu w bardzo ciężkim stanie nie wołałam do boga o pomoc bo w moim mniemaniu go nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
i to nie podszyw! dobra spadam wreszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc zapytał czy wierze w siebie...odpowiedziałam że owszem wierze w siebie i w ludzi...a ten napisał mi że jestem satanistką bo sataniści wierzą w siebie jako jedynego boga i każą się wyznawać.i że nie jestem ateistką ...to mu grzecznie wyjaśniłam że nie jestem satanistką bo ja nie wyznaje żadnego boga w żadnej postaci a mówiąc o wierze w siebie miałam namyśli że wierze w to że cokolwiek się stanie poradzę sobie bez mamienia się bajką o bogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmowa dotyczyła również mojego homoseksualizmu...on napisał że nie ma czegoś takiego ...że nie wiem czego chce,że nie ma czegoś takiego jak orientacja seksualna bo bóg stworzył kobietę i mężczyznę...i żebym spojrzała że u zwierząt nie ma homoseksualizmu ...to mu wyjaśniłam że owszem wśród zwierząt jest obecny homoseksualizm np. wśród delfinów najinteligentniejszych zwierząt po człowieku :) i zapytałam czy może wie że pierwsi ludzie pochodzili z afryki i byli murzynami ?i napisałam że jego biblia nie jest wiarygodnym źródłem wiedzy jeśli chodzi o takie szczegóły,że owszem zwiera wiele informacji historycznych i geograficznych które odnoszą się do rzeczywistości ale nie jest udowodnione że cokolwiek poza to jest prawdziwe z biblii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisał że ateizm to zaprzeczenie boga i że nie mam argumentów na zaprzeczenie boga.napisałam że to nie ja mam udowadniać że czegoś nie ma tylko on że coś jest.jeśli czegoś nie ma to tego nie ma nie trzeba tego udowadniać.wcześniej napisałam dlaczego biblia nie jest dla mnie wiarygodnym źródłem -ponieważ mogła zostać źle przetłumaczona,zrozumiana,przekształcona i jest wiele ewangelii a wybrano cztery,że kościół prawdopodobnie wybrał te które mogły poprzeć jego cele-zasugerował że moja argumentacja jest nie logiczna-zabawna i kto to mówi-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisał że opis stworzenia jest utworem poetyckim i nie wiadomo gdzie powstał człowiek-napisałam mu że owszem wiadomo ponieważ to stwierdziły badania że pierwsi ludzie żyli w afryce...więcej znaleziono nawet eden który jest w afryce ...te 4 rzeki które dzieliły eden...piszon giszon i jakieś jeszcze dwie których nazw nie pamiętam -śmieszne że muszę o tym uświadamiać człowieka który nazywa się teologiem :D -a potem napisał że homoseksualizm jest nienaturalny i że to błąd na moim dysku twardym...krzywizna jeszcze bardziej wykrzywiana przez telewizje itd. :D że się taka nie urodziłam że bóg mnie taką nie stworzył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisał że źle mu się ze mną pisze bo jestem za głupia -tyle to oznaczało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i jeszcze dodał że pisał prace magisterską na temat homoseksualizm wiara i wiedza i że w dalszej dyskusji z nim nie miałabym szans :D a ja mu odpisałam "wybacz mój drogi ale nigdy nie będziesz wiedział więcej o homoseksualizmie niż ja bo to ja jestem homo ja wiem jak czują i myślą ludzie tacy jak ja ja wiem jak to się zaczęło i czym jest...nie zależnie ile przeczytasz starych książek na ten temat"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam czy wie jak powstały pierwsze organizmy żywe na ziemi...że poprzez burze na ziemi powstała zupa pierwotna (zbiór aminokwasów) a z niej rna a z rna dna a z dna organizmy żywe...napisał że jestem żałosna i że myślę że kto spowodował te burze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczął mnie obrażać pisząc że żadnej człowiek uczony mnie nie poprze że nie mam szans w dyskusji z nim że moja argumenty są nie logiczne i są to strzępy zasłyszanych informacji ...że jestem żałosna itd. :D Rozbawiło mnie to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×