Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobre rady Noir

odpowiem na Wasze pytania

Polecane posty

Gość Izuś...
mam pytanko.....spoznia mi sie okres....20grudnia powinnam miec najpozniej,,,a dzis ju 6.robilam niedawno dwa testy i byly negatywne...brzuch mnie czasem boli jak przed okresem ale potem przestaje i nic.....ju ne wiem..,czy to mozliwe ze jadnak jesetm w ciazy??pomozcie blagam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia M
Czy Desogestrelum=Levonorgestrelum ? Chodzi mi o sklad tabletek antykoncepcyjnych Novynette i Microgynon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania33m
Bardzo prosze o rade.Jakies 5-6 tyg.temu mialam wypalana nadzerke.Wydawalo sie ,ze wszystko sie swietnie goi.Dzis uprawialm sex i niestety zaczelam lekko plamic.Co to moze znaczyc??? Czy mam jeszcze czekac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania33m
Bardzo prosze o rade.Jakies 5-6tyg.temu mialam wypalana nadzerke.Podobno wszystko swietnie sie goilo.Dzis uprawialam sex i zaczela lekko plamic.Co to moze znaczyc?Czy mam jeszcze zaczekac???Martwie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania33m
Bardzo prosze o rade.Jakies 5-6tyg.temu mialam wypalana nadzerke.Podobno wszystko swietnie sie goilo.Dzis uprawialam sex i zaczela lekko plamic.Co to moze znaczyc?Czy mam jeszcze zaczekac???Martwie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rynka
mam pytanko...bylam dzis u gin o powiedzial ze mam torbiel 4cm,przepisal gravistat 250 ibadanie ca 125...boje sie ze po tych tabletkach przytyje,mam 20 lat i to moje pierwsze tabletki anty...co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czar par
ja mysle ze autorka topiku juz nie odwiedza forum zwroccie uwage na date zalozenia topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owu 12 dc, w 21 dc zrobiłąm test wyszedł negatywnie ale po kilkunastu minutach ledwo ledwo widoczna kreska, bolą mnie piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czar par
niestety ale jak odczytasz wynik po kilkunastu minutach jest on juz niewazny wynik testu ciazowego lub owulacyjnego wyczytuje sie tylko do 10 min potem juz nie jest wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czar par
ale jesli bedzie ci sie spoznia dlugo okres idz zrob bete masz wtedy 100%pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby-octopus
Wczesniej stosowalam tabletki Yasmin (0,03mg+3,00mg) teraz mam przyjmowac Yasminelle(0,02mg+3mg).Czy moga wystapic po takiej zmianie jakies powiklania ? pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jureczka 988
hey zrobilam 4 testy roznych firm wszystkie pozytywne @ nie ma 10 dni ale i tak boje sie wizyty u gina bo naczytalam sie glupot o pustych pecherzykach itp itd boje sie isc do niego ehhhh a tak pragne dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze powiem
Zamiast pytać się głupola idzcie sobie do doktora !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. Ostatnia @ dostalam wczeniej o kilka dni mianowicie 7 wrzesnia, kolejny termin wypada mi na 9 pazdziernika. Od ok tygodnia mam nudnosci, mega zgage, przebarwienia skory na biuscie, ciagle jestem senna, mam wzmorzony apetyt, zawroty glowy, dwa razy zemdlalam... Czy moge JUZ miec nadzieje ze moje starania sie powiodly????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dosyć krępujące pytanie ale chciała bym uzyskać szybką odpowiedź... mój chłopak ma candidę więc nie całuję się z nim ani nie doszło do stosunku, ale moja przyjaciółka powiedziała mi, że jeżeli będziemy robić to w solidnym zabezpieczeniu jest szansa, że się nie zarażę możecie mi powiedzieć czy to możliwe?? i chciała bym jeszcze wiedzieć jak skutecznie pozbyć się tego świństwa, jeżeli leki nie pomagają?? aha i jeszcze jedno czy jeżeli on będzie mnie całował w inne miejsca niż usta np. brzuch to czy też się zarażę?? proszę o szybki kontakt z góry dzięuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Knelek
Witam, Mam mały problem... Mianowicie zrobiłam sobie jednomiesięczną przerwę od tabletek antykoncepcyjnych. W oczekiwanym terminie dostałam plamienia i zazwyczaj w tym samym dniu miałam okres więc wzięłam wieczorem tabletkę. Okresu nie dostałam :/ Zrobiłam sobie test ciążowy i wynik wyszedł negatywny, dlaczego więc nadal nie mam okresu ? Zażyłam już pół opakowania tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataS5322
Używaliście preparatu o nazwie Chlorek etylu? Bo szukałam opinii dotyczących tego produktu i nie wiem co myśleć. Może moglibyście coś napisać mi o tym leku? Opłaca się go używać, znacie jakieś zamienniki? Na tej stronie jest trochę danych o Chlorek etylu: http://www.listalekow.pl/chlorek-etylu/ - myślicie, że można się tym sugerować? Nie w smak mi się naciąć i roztrwonić bezsensownie pieniążki, dlatego postanowiłam Was zapytać. Dziękuje z góry za ewentualną pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara

Czy można zajść w ciążę bez osiągnięcia orgazmu przez kobietę pomimo że męszczyzna doszedł kilka razy w niej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×