Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobre rady Noir

odpowiem na Wasze pytania

Polecane posty

Gość edzik22
czesc mam pytanie przez 2 dni plamilam na brazowo bylam w szpitalu i przepisali mi jakies tabletki a dzis dostalal jakby okres ale taki delokatny czy to jest oznaska poronienia blagam pomozcie bo nie wiem juz co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dandik
Witam. Mam pytanko w imieniu mojej narzeczonej ktora obecnie przebywa za granica i zauwazyla cos niepokojacego.Bardzo nas to martwi a w Polsce bedzie dopiero za 2 tygodnie.Jak jestes w stanie to powiedz czy to moze byc cos powaznego.Chodzi mianowicie o to ze moja narzeczona w pochwie,przy wejsciu do macicy wyczula jakas narostke,cos podluznego wiekosci mniej wiecej wisni,mowi ze ma takie wrazenie ze to wyrasta z macicy,nie jest calkowicie przyrosniete do scianki pochwy,moze swobodnie okrazyc to palcem,cos jakby jakis fredzelek.Mowi ze to jest twarde i wogole nie boli jak do tego dotyka.Czasami lekko ja pobolewa w podbrzuszu,zadna niepokojaca wydzielina tez sie nie pojawia.Dodam ze jakies 8 tygodni temu miala robiona cytologie i lekarka powiedziala ze wyniki sa dobre,a ok dwa i pol miesiaca temu byla badana i nic lekarz nie zauwazyl.Bierze tabletki antykoncepcyjne" cyprest " i po ostatniej wizycie brala jakies leki dopochwowe bo lekarz wykryl drozdzyce.Juz na 25 jest umowiona na wizyte do lekarza ale to sporo czasu a oboje sie troche tym martwimy. Wiem ze tak z opisu to ciezko cos powiedziec i stwierdzic,ale jak ktos wie co to moze byc,czy to moze byc cos powaznego to prosze o jakas odpowiedz.Widze ze na tym watku pewna dobra kobieta udziela trefnych porad to moze i cos na ten temat bedziesz potrafila cos powiedziec.Pisze to jak najbardziej powaznie,oboje sie martwimy.Dodam ze narzeczona ma 23 lata.Prosze o jakas informacje czy to moze byc cos powaznego.Z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badanie USG opis niepokojący
wynik USG Badnie w 8 dniu cyklu. Wynik: Macica w przodozgięciu o jednorodnym wzorze ech znad trzonu i wymiarze A-P 31 mm. Endometrium 6,8 mm jednorodne. Jajnik prawy o wym. 32x21 mm z licznymi pęcherzykami pod osłonką oraz pęcherzykiem o śr. 11 mm. Jajnik lewy 27x19 mm z licznymi pęcherzykami pod osłonką. Zawsze miałam opis: jajniki niepowiększone o litej strukturze, dlatego tym wynikiem się martwię - nie wiem czy jest prawidłowy. Lekarz wykonujący usg nie jest moim lekarzem prowadzącym, dlatego nie chciał mi udzielić szerszych informacji. Bardzo się denerwuję . Co może oznaczać ten opis ( "z licznymi pęcherzykami")? Czy jest prawidłowy? Czy to może być PCO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAŻNE
Dziewczyny, mam taki problem, dłuuugo mi sie spóźniał okres, ponad 14 dni, dostałam na wywołanie okresu orgametril, a po 3 dniach (dzis) dostałam-jakby okres, ale... i właśnie jest ale bo jest mało krwi za to jakieś kawałki tkanki, takie różowe razem z krwią, brzuch mnie boli i piersi. Wygląda to jak okres, ale te ''tkanki''... Takie pourywane kawałki, czy to śluz, czy co no nie wiem.. Czy może wiecie co to takiego? Do ginekologa będę mogla iść dopiero w poniedziałek... Czy to może być spowodowane tak długim opóźnieniem okresu??? Prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepewność...
Witam:) Od 2 tygodni biorę tabletki antykoncepcyjne(Yasminelle), wczoraj kochałam się ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia i przyznam,że trochę inaczej sobie to wyobrażałam... 1.czy tabletki na pewno działają po takim czasie(wiem ,że powinny od 1dnia,ale...), 2.kiedy doszedł we mnie poczułam silne pieczenie(po trzecim razie upewniłam,że to na pewno było spowodowane ciepłą spermą), 3.po stosunku sperma dosłownie wylewała się ze mnie. / Czy to są normalne reakcje?? a może to ze mną jest coś nie tak?? :( pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ------
hehe cos wam autorka uciekla ! albo sie doksztalca :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może ktoś co wie...
Chciałabym się dowiedzieć coś na temat mojej choroby. Cierpie na hipogonadyzm hipergonadotropowy. Mam 24 lata. Juz lecze sie ponad 10 lat. Lekarze nie dają mi szansy zajścia w ciążę.Nie wiem co mam robić od 2 lat biore trisequens. Nie wiem czy to dobry lek. Prosze o jakas opienie w tej sprawie.FSH mam aż 78.9 estradiol 81.2. Brałam tez Cilest, gravistat, luteine, cycloprogynove, femoston i jeszcze pare ale nie pamietam. prosze o jakas pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, mam taki oto problem... otóż moje cykle są bardzo (bardzo!) nieregularne (czasem 28 dni, czasem 36, innym razem znowu 45), poza tym mam bardzo bolesne i obfite miesiączki (czasem w nocy przesiąka przez tampon i podpaskę...;/) które trwają 9-11 dni. Ostatnio rozmawiałam na ten temat z młodszą siostrą, trochę mnie przestraszyła, bo powiedziała, że to nienormalne, bo max po 5 latach od 1wszej miesiączki wszystko powinno się uregulować, no i że normalny okres trwa 3-5 dni. przynajmniej ona tak ma... a, dodam jeszcze, ze mam 21 lat, miesiączkuję od 8miu. czy Wy tez tak macie? proszę o pomoc... czy to może być coś groźnego, czy mam iść do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdoo
Siema. ; * No wiec . . Mam włosy do ramion a chciałambym miec gdzies tak no dlugosci do piersi . ; P Ile musze miesięscy czekać aż mi odrosną ? . bo słyszałam że 1 cm na jeden miesiąc gdzies tak rosna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxfela house
czy moge obawiac sie ciazy , od ostatniego sexu mialam 3 okresy , zrobiłam 8 testów quick vue wyszły neg, testy robiłam rano co kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolaaaaa
Witam Noir! Czytając ostatnie Twoje odpowiedzi zauważylam, że nie polecasz yasmin lub yasminelle, bo oba posiadają drospirenon. Niedługo mam zacząć właśnie yasminelle i mam coraz więcej wątpliwości. Możesz mi powiedzieć dlaczego masz takie złe zdanie na ten temat i czy jest to uzasadnione naukowo? Jednak sporo dziewczyn je bierze i nie narzeka. Zresztą i tak wszystko zależy od organizmu każdej z nas. Inna je akceptuje, druga zaś nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziacze5
od której pigułki nowemetty mozna powiedziec ze jest bezpieczny sex bez innego dodatkowego zabezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam pytanie i bardzo proszę o pomoc... Przez 3 mies. brałam Logest, ale zmieniłam tabletki na Novynette. Lekarz kazał mi tak jak zawsze po skończeniu opakowania zrobić 7-dniową przerwę i zacząć opakowanie tabletek Novynette. Niestety mam problem... Opakowanie zaczęłam od początku, tzn. od momentu gdzie pisze 'start', jednak później zobaczyłam, że pare tabletek dalej są wymienione dni tyg. Problem tkwi w tym, że nie wiem czy powinnam była zacząć opakowanie od 'startu' czy od dnia tyg. który był danego dnia. Przypominam, że wcześniej brałam inne tabletki i Novynette miałam normalnie kontynuować, tak jakbym dalej brała Logest. Bardzo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka1809
czejsc mam pytanie biore stediril 30 od 4 dni i niewiem czy moge kochac sie z chlopakiem bez zadnych innych zabezpieczen niewiem czy te tabletki dzialaja od razu antykoncepcyjnie czy po jakims czasie ich brania biore takie tabletki pierwszyeaz a w ulotce nic nie pisze bardzo prosze oszybka odpowiedz z gory bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia 1
Mam 32 lata i jestem otyła (maja waga 86 kg przy 165cm wzrostu) Używałam różnych środków antykoncepcyjnych Marvelonu, Regulonu, plastrów Evra (o dziwo lekarz zaleciał) ale fatalnie się czułam po tych środkach, plastry odstawiłam ze strachu przed nieskutecznością. Teraz zapisał mi mercilon czuję się świetnie, jestem w trakcie przerwy po pierwszym opakowaniu, ale gorzej mi się zrobiło jak się naczytałam, że może być mniej skuteczny przy otyłości, a do tego 4 dzień przerwy, a ja nie mam krwawienia. Proszę o komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna556
Czy przez włożenie palca przez partnera moze dojsc do zerwania błony dziewiczej czy jest ona na tyle elastyczna ze zerwie sie dopiero przy stosunku??prosze o szybką pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi megi buuuuu
Moje pytanie brzmi ostatnio dostałam okresu 15 lipca , staram sie o dziecko i wspolzyłam z mężem od 25 lipca codziennie z obliczen wyszlo ze owulacje bede miec ok 3 sierpnia czy ja moglam juz zajsc wczesniej w ciaze tzn np 25 lipca bo pobolewa mnie dół brzucha i nei wiem czy to objaw owulacji? mam pytanie jeszcze jedno sluz byl biały jakies 5 dni temy potem bylo go mniej a teraz prawie nie ma , czy ten sluz swiadczy o owulacjii?jaki powinien byc o ile powinien byc przed sama owulacja?dziekuje za odpowiedz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od pewnego czasu mam duży problem z włosami na glowie. Cześć włosów przestala rosnąc dokladnie z przodu, a reszta rośnie normalnie. Mam włosy ale takie cienkie i łupież też miałem jakiś czas Jaka może być tego przyczyna. Skórę na głowie mam czystą w tym miejscu. Czy to objawy łysienia? czy nie.Jestem w wieku 24 lat.Jak dokładnie objawia się łysienie androgenowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej.......
a czy ktoś ma może jakieś rady na przedwczesny wytrysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna..
Witam, mam pwien problem z mężemy staramy się o dzidziusia od ponad roku miałam już monitorwane cykle i wynikło z tego że nie mam owulacji bo z pęcherzyka Graffa robi się torbiel lekarz przepisał mi gravistat 125 i mam brać dwa opakowania na raz czyli 42 tableki i mam pytanie czy mi to pomoże??? Czy może już ktoś tak miał?? Mam jakieś szanse na maleństwo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja P
MAm pytanie jestem mloda dziwczyna mam 16 lat. Jestem z chlopakiem 2.5 roku i od 2 lat uprawiamy seks. Od ok 1 roku nie zabiezpieczamy sie. Poprostu nie chcemy sie zabezpieczac. Kochamy sie ok 5 razy w tygodniu wiec plodnych dni raczej nie omijamy ;P Mimo tego nie zachodze w ciaze. Zaczynam sie martwic bo boje sie ze nie bedziemy mogli miec dzici ;( Mam pytanie czy moze byc to spowodowane moim mlodym wiekiem...? prosze o odpowiedz. Bardzo mi zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie moze głupie ale..... powinnam dostać okres 2 nie dostałam ... spoznial mi sie do 10. w tym samym dniu chciałam sie kochac z chlopakiem ale do niczego nie doszło bo sie zle poczułam .... dzisiaj jest 17 a okresu dalej mnie mam .... w tym płynie zy sluzie tez sa plemniki czy to mozlwe zebym była w ciązy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt tu wam nie odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie dotyczce plastrow evra: w srode zaczelam stosowac plastry i 2 plaster nakleilam nastepnego dnia w srode i wtedy kochalam sie bez zadnego innego zabezpieczenia i doszlismy do konca czy bylam zabezpieczona? w dodatku obecnie jestem przy 3 plastrze i mam lekkie plamienia no i czesciej niz zwykle oddaje mocz czy tonormalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMOCY...
kochałam sie ze swoim facetem w 10 dniu od zakończenia miesiączki ,i stało sie ...co robic mogłam zajść w ciaze??mam juz 15 i 17 więcej mi nie potrzeba... rany julek...jestem w panice ,facet w skowronkach a ja odchodzę od zmysłów..pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marisa21
mam pytanie jak dlugo trzeba odczekac wspołzycie z partnerem po operacji szyjki macicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blania
mam endometrioze i biore provera tabletki juz 10 miesiecy ale od tygodnia jakos mnie dusi w klatce i jakbym cos w gardle miala czy ktos moze stosowal te tabletki ? mysle isc i zmienic tylko ktore by byly najlepsze przy endometriozie i do mojego wieku bo mam juz 40 lat ? prosze o jakies rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzagus100
Witam! Mam bardzo ważne pytanie! Otóż mam 16 lat i mam na imię Agnieszka! Około 1,5 roku temu zrobiłam sobie dietę(nawet lekarz mi to zalecił) gdyż przy wzroście 157cm ważyłam ponad 60 kg.Jak to nastolatka postanowiłam się za siebie "wziąć" i schudnąć. moja waga dotarła do 45kg i postanowiłam że dalej chudnąć nie mogę bo to prosta droga do anoreksji.postanowiłam że będę jeść więcej! Jednak zwiększając porcje jedzenia nie tyłam ale poprawił mi się metabolizm.Moim problemem jest jednak coś poważniejszego. Już praktycznie 2 lata nie mam miesiączki (pierwsza miesiączka pojawiła się w wieku 12 lat).Czyli jest to tzw."wtórny" brak miesiączki. postanowiłam więc udać się do ginekologa.Wytłumaczyłam wszystko szczerze, pani była wyrozumiała i przepisała mi LUTEINĘ 50 na wywołanie miesiączki. po 10 dniach miesiączka miała wystąpić....Niestety tak sie nie stało.Brałam więc te tabletki przez 3 cykle ale nadal nie ma efektów, pomimo że już normalnie sie odżywiam i z 45kg przetyłam już na 53kg(to na pewno przez LUTEINĘ bo to jeden ze skutków ubocznych tego preparatu a przed jej zażyciem nie przybrałam na wadze! martwi mnie to że tylko przytyłam ale miesiączni jak nie było tak nie ma....już prawie 2 lata i zaczynam sie martwić:( Nie wiem co robić.Nie chcę znów utyć na 60kg a biorąc nadal LUTEINĘ 50 tak sie stanie bo po każdeym okresie brania przeze mnie tych tabletek moja masa ciała tez zwiększa sie nie dając mimo to pożądanych efektów. Czy pani/pan jako GINEKOLOG mogłaby/mógłby mi doradzić o jakie tabletki mogłabym poprosić moją panią ginekolog aby miesiaczka wystąpiła ale jednocześnie aby nie powodowały one dalzego tycia????????????Moja waga jest teraz idealna i nie chcę jej zmienić gdyż teraz wyglądam tak jak trzeba.Nie chuda i nie gruba. Moze są jaknies nowe dostępne środki na rynku które nie powodują zwiększenie masy ciała a powoduja wystapienie miesiaczki??Błagam o POMOC!!!!!!! Pisałam do innych osób o poradę ale nikt nie odpisał a ja już nie wiem co robić-chcę być zdrowa ale nie chcę znów miec kłopot z nadwagą;( Liczę na szczera i szybka odpowiedź! Agnieszka M Bardzo prosze niech odpisze mi pani bezpośrednio na maila agusiamaz@onet.eu a nie na forum PROSZE!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×