Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobre rady Noir

odpowiem na Wasze pytania

Polecane posty

zaklopotana123 mysle ze szanse sa male, ale sa... jesli Twoj partner klopeluje w malej ilosci to nie powinno byc problemu:) badz spokojna:) dla pewnosci zalecam test zrobiony w pierwszym lub drugim dniu przerwy, albo w ost tygodniu brania tabl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziacze5
Czy po kilku odbytych stosunkach zarzywając postinor duo tylko raz można zajśc w ciążę -stosunki odbyły by się kilka w jednym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość respondekkk
bola mnie plecy czy dalej mnie tak beda bolec czy musze udac sie do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziacze5
Mo chłopak jednak chce zaaplikowac sobie te zastrzyki a ja nie wiem czy dam radę uwierzyc,że one naprawdę zadziałają.Podobno normalnie jest po nich wzwód i wytrysk tyle,że plemniki nie mają części żywotniej żeby zapłodnic.Nie wiem czy mam zaufac.........pomóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaczek5 w sprawie zastrzykow odsylam do NOIRE, juz jej powiedizlam, zebys sie do Ciebie odezwala... ja nie podejme sie doradzania w tej kwestii, bo praktycznie nie wiem nic o tej metodzie... :( zaklopotana123 --- zrob test dla pewnosci, ale pamietaj, ze test wykonuje sie rano!! z tego co wiem to sa nawet testy, ktote wykrywaja ciaze juz po 6 dniach od zaplodnienia... niby szanse sa, ale przez to ze nie skonczy w Tobie szanse sa mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei konczyl tylko dla przyjemnosci byl we mnie a potem z prezerwatywa konczyl zawsze wiec mysle ze sa marne szanse bym zaszla w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 23 zmykam... wiec jakby co to czekam na ostanie pytania... (NOIR mam nadziej,ze sie nie gniewasz, ze Cie przez chwile zastapilam. I tak jestes niezastapiona:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaczek5 czytalam troche o tej metodzie anty dla mezczyzn i szczerze.... mnie ona nie przekonala:( chociazby dlatego, ze skutecznosc (na chwile obecna) jest mniejsza niz w przypadku kobiecych pigulek anty... i mam wrazenie,ze ta metoda ciagle jest na poziomie eksperymentu... wejdz na te srone i przeczytaj calosc: http://www.biomedical.pl/antykoncepcja/antykoncepcja-hormonalna-dla-mezczyzn-21.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziacze5
czy w moim przypadku plastry Evra byłyby lepsze od pigułek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plastry roznia sie od pigulek glownie tym, ze omijaja przewod pokarmowy i nie trzeba o nich pamietac codziennie. ale dzialaja tak samo, maja hormony. wiec jesli nie bedziesz mogla zazywac tabl anty, to plastrow raczej tez nie... sprobuj jednak poszukac odpowiednich dla Ciebie tabl i pamietaj o magnezie+vit. B6 oraz vit. A (tabl anty obnizaja przyswajalnosc tych 3 substancji, wiec trzeba ich wiecej dostarczac organizmowi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy-girl
TAK KOCHANA PRZECZYTAŁAM!! DZIEKUJE ZA RADE:) wlasnie rozmawialam z facetem i dlatego mnie tu nie bylo:) postanowilam nie robic sobie przerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziacze5
DZIĘKI i dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy-girl
mam nadzieje,wierze w to,ze bedzie dobrze...ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za zaufanie i zycze Wam cudownych snow:) zebyscie sie nie martwily:) buziaczek5 --- naprawde sprobuj najwyzej roznych pigulek anty i nie martw sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy-girl
Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziacze5
Może jednak spróbuję....chociaż się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziacze5
Mam nazwę tego zastrzyku hormonalnego dla mężvzyzn.Jest to Szwedzki patent o nazwie:Venelonox.Proszę potrzebuję wszelkich informacji na ich temat.Jak działają,jak długo ,kiedy można zacząc się kochac.Interesuje mnie każdy szczegół z nim związany.Proszę pomóż.To ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama pytanko czy jesli mama gorączke ktora swiadczy o ciąży to czy wynik tesstu moze juz wyjsc poztywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczek5 ja bym nie ufala zastrzykowi... ale to moje zdanie. wczesniej podalam Ci linka do strony, gdzie wszystko jest calkiem nizle wytlumaczone. kasai mozesz zrobic test juz teraz, ale musisz poprosic o taki test, ktory wykrywa juz bardzo wczesna ciaze (wiem, ze jakis wykrywa ciaze juz po 6 dniach od zaplodnienia)... temperatura nie musi oznaczac ciazy. a testu zwyklego nie warto robic wczesniej, bo moze nie byc wrazliwy na mala ilosc substancji chemicznej obecnej w moczu (chyba ze kupisz ten o ktorym wyzej wspomnialam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska12
test Quick Vue kosztuje niecale 12zl i wykrywa po 6 dniach od zaplodnienia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziacze5 pytalam mojego narzeczonego co sadzi o tych zastrzykach i on tez jest sceptyczny... uwaza, ze ta metoda dopiero raczkuje i tak naprawde trudno mowic o skutkach ubocznych... moze by sie zdecydowal, gdyby ta metoda bedzie tak opracowana jak pigulki anty... zauwaz, ze mowi sie o zmniejszeniu ilosci plemnikow w mililitrze spermy --- a wiec one beda, tyle ze przy malej ilosci spadaja szanse na zajscie w ciaze... ja osobiscie uwazam, ze trzeba popracowac na zywotnoscia plemnikow --- bo wg mnie plemnikow moze byc malo, ale jesli sa "silne" to moga dotrzec do jajowodu i zaplodnic komorke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska12
mam pyatnie biore te yasminelle pierwsze opakowanie nie dosc ze mam plamienia!! to jeszcze mam wiekszy apetyt!! czy to normalne?? moze mam je rzucic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×