Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobre rady Noir

odpowiem na Wasze pytania

Polecane posty

Gość John3000
Witam! Mam bardzo ważne pytanie! Otóż moja dziewczyna regularnie przyjmuje tabletki Yasminelle od ok. pół roku, do tej pory jej okres był bardzo regularny, otóż dostawała krwawienia zawsze w poniedziałki i nagle teraz jej okres się spóźnia, co prawda jest dopiero poniedziałkowy wieczór ale nie ma krwawienia a ona bardzo się stresuje, nie bardzo się na tym znam więc proszę o jakąś radę...czy istnieje możliwość że to ciąża? W tym miesiącu również brała bardzo regularnie tabletki, miała lekkie przeziębienie więc brała witaminę c i fervex...czy to wpływa na działanie tabletki? proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamany artur
jestem chłopakiem i mam 18 lat. chodzę do liceum w Katowicach (nie w Warszawie-przepraszam za kłamstwa). Sprawa wygląda tak: masturbowałem się w ostatni poniedziałek, a ''strzeliłem piątkę'' dziewczynie we wtorek. Myłem się po treningu (gram w siatkówkę), a po nim się masturbowałem. We wtorek po wyjściu z toalety nie umyłem rąk. Przybiłem piątkę koleżance, która szła do toalety. Czy ona może być w ciąży???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka23
hej NOIR.powiedz co to wg ciebie moze byc otóz 7 dnia cyklu kochałam sie z chłopakiem i niestety mimo ze nie trwalo to krótko on niezdazyl. jak wstalam zaczelam sie zastanawiac co zrobic zeby ciazy nie bylo, nie mialam jak jechac do ginekologa po postinor, wiec wzielam 3 pigólki jasmin od razu. za 6 dni dostalam krwawienia, trwalo 3 dni, krocej niz normalnie ale 2 1wsze dni byly intensywne a 3 słabszy. ostatni cykl mialam 26 dni, wiec wyliczam ze okres powinnam miec 24/25 12.ogolnie boli mnie wszystko jak na okres, dziwnie wilgotna jestem.i mam dziwne wrazenie jakbym miala ciagle siusiac ale nie chodze częsciej niz normalnie, robilam juz test wczoraj to jest tydzien przed spodziewanym terminem miesiaczki, wynik byl negatywny. co mam zrobic, czy mam myslec ze mimo krwawienia moge by w ciąży????prosze odpisz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieślar
natka23 ty chyba zgupialas, idz do ginekologa i powiedz mu co zrobilas, da ci jakies tabletki na uregulowanie, poza tym czy ty w ogole wiesz po co sa tabletki anty i jak sie je bierze? w opakowaniu jest ulotka i ja sie czyta!! postapilas bardzo nie madrze, w ciazy zapewne nie jestes, ale bioarac tabletki jak cukierki ( 3 naraze kurwa glupota) to mozesz miec problem z plodnoscia:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slimaczek jego.
natka chyba jestes glupia a anwet bez tego chyba co ty w ogole zrobilas rozwalilas sobie cykl a miesiackzi i tak nie dostaniesz zareczam ci idz do lekarza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka23
Ja sie poprostu chciałam ratować , wiem ze nie postapilam mądrze ale czy mimo to, moze być ciąża???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eddesa
nie ma zadnej ciazy laska przestan schizowa, po co ty w ogole bierzesz tabletki antykoncepcyjne? wiesz po co one sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka23
slimaczek jego- a dlaczego napisałeś ze nie dostane miesiączki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka23
edssa- słuchaj ja wcześniej nie brałm pigułek, bo mam przeciwskazanie, poprostu mialam jeszcze kejno zanim przestałam je brac, wiec wziełam, o przeczytałam ze w antykonceocji awaryjnej jesli nie ma postinoru to mozna wziaść zwiekszoną dawke normalnych tabletek antykoncepcyjnych.fakt schizuje ale boje sie ze tym krwawieniem nie zapobiegłam ciąży.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka23
jest ktoś jeszcze na forum???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka23
Prosze odpisujcie, ktokolwiek wie cos na ten temat, na temat mojego przypadku, błagam, bo nie umiem sobie juz z ty poradzić:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka1wawa
Cześć dziewczyny! Od dwóch lat zażywam tabletki antykoncepcyjne Cilest. nigdy nie zapomniałam którejkolwiek tabletki. W poniedziałek zażyłam pierwszą tabletkę z nowego opakowania i byłam zmuszona zażyć jedną tabletkę antybiotyku augmentin. Była to tylko jedna i ostatnia tabletka. Dwa dni po tym doszło do stosunku przerywanego. Co o tym sądzicie? Są jakieś szanse? Pierwszy raz dopuściłam do takiej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka1wawa
Nikt mi nie pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka23
więc czy ktoś mi pomoże????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE DZIEWCZYNY Mam pytanie w związku z tabletkami antykoncepcyjnymi. Sama poprosiłam lekarza o pigułki dla zabezpieczenia.Lekarz przepisał mi pigułki o nazwie MARVELON. Wytłumaczył jak zażywać itd. Wykupiłam narazie jedno opakowanie, wyjęłam ulotkę i czytam. A tam cała litania przeciwwskazań.No i ostatnie dotyczy mnie.Pisze:Palenie tytoniu przez kobiety powyżej 35 roku życia.Ja mam 39 lat i dostałam pigułki poraz pierwszy w życiu. Pan doktor nic mi na ten temat nie powiedział,a nawet nie pytał czy palę. Dzisiaj dostałam miesiączkę i powinnam zażyć pierwszą pigułkę.Czy w związku z tym powinnam je brać? Czy nie będą miały mniej skutecznego działania? Proszę o odpowiedź. Z góry bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka1wawa
Ola, to bardzo dobry sposób na rzucenie palenia, wiem coś o tym ;) Nie wpływa to oczywiście na skuteczność działania tabletek...Odpowie mi ktos? Potrzebuje chociaz psychicznego wsparcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka23
aneczka ja nie wiem co ci doradzić, sama szukam rady robiłam juz 2 testy i nawet z krwi wyszło ze nie jestem w ciąży ale jakos tak niczemu nie wierze. do miesiaczki zostały 4 dni, bóle na nia mam, oby przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia_aska
dziewczyny prosze odpowiedzcie mi cos.pisalam na innych forach ale nikt mi nie odpowiedzial. Moj nick jest uzasadniony;/ sama uwazam,ze jestem glupia,bo mysle ze jestem w ciazy,schizuje sie strasznie. Moja sytuacja wyglada tak: 14.11 uprawialam sex ze swoim chlopakiem(z prezerwatywa,ktora nie pekla ani sie nie zsunela) on daje glowe sobie uciac,ze nic sie tam nie wylalo. ja mimo tego,poszlam po tabletki do 72 h po dali mi gravistat 250;/ .(kochalismy sie w piatek,a poszlam w poniedzialek rano).po paru dniach dostalam krawienia,byly dluzsze niz zwykle. nic mnie wtedy nie boloalo,ale po paru dniach od skonczenia krawienia zaczely mnie strasznie piersi bolac,okropny bol.przerazilam sie,ze jestem w ciazy,poszlam do lekarza,zrobila usg dopochwowe i nie stwierdzila ciazy(to bylby 4 tydzien od stosunku). uspokoilam sie,ale pozniej znowu zaczely bolec i tak dol brzucha mnie bolal a przeciez do okresu jeszcze duzo mialam,to zrobilam test i wyszedl negatywny.ale ja sie dalej boje,ze moge byc w ciazy,boje sie,ze za wczesnie bylo,zeby usg pokazalo.jest mi tak jakos niedobrze,w glowie mi sie czasami kreci.Napiszcie mi cos.Lekarz powiedzial,ze ten bol piersi to moze byc od tych tablet. Okres powinnam miec teraz jakos za pare dni.Jestem nienormalna jakas;(((( licze na was kochane;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny po zazyciu tabletki (novynette) mialam biegunke.. Czy powinnam uzywac teraz dodatkowego zabezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataleczka19
pam pytanko co sadzisz o tabletkach anty bo ja chce tylko ze mój facet sie nie zgadza bo gdzies tam niby usłyszał ze mozna potem mniec problem z zajsciem w ciaze itp????hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka...
Od dwóch lat zażywam tabletki antykoncepcyjne Cilest. nigdy nie zapomniałam którejkolwiek tabletki. W poniedziałek zażyłam pierwszą tabletkę z nowego opakowania i byłam zmuszona zażyć jedną tabletkę antybiotyku augmentin. Była to tylko jedna i ostatnia tabletka. Dwa dni po tym doszło do stosunku przerywanego. Co o tym sądzicie? Są jakieś szanse? Pierwszy raz dopuściłam do takiej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia_aska
Aneczka myslę,ze szanse na ciaze są zerowe. A co myslisz o mojej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze zajrzyj do mnie i odpowiedz na moje pytanie. dodatkowo ccialabym powiedziec ze szybciej sie mecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pon 8 grudnia mialam przykleic plasterek evra po tygodniowej przerwie ale zapomnialam i przykleilam go we wtork. w ulotce pisalo ze musze miec dodatkowa ochrone podczas wspolzycia. Podczas kochania nie mielismy z partnerem dodatkowej ochrony. Minely dwa tygodnie i mam brak apetytu bola mnie piersi pobolewa mnie podbrzusze z rana mam biegunke. czy jest to mozliwe ze zaszlam w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupia-aska nie przejmuj sie skoro badania nic nie wykazaly to nie jestes w ciazy. A te dolegliwosci moga byc od tych tabletek ktore zarzywasz. wiec nie ma obaw do paniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elussia
hej,mam pytanie....biore cerazette od 4 miesiecy i przytylam ponad 5 kg ,jem normalnie i ruszam sie tez..mam strasznie nieregularnie okres i plamienia pomiedzy...wczesniej bralam 3 lata micronor i nic nie przytylam ale tez nie mialam regularnego mieisaczkowania...a wczesniej przez ponad 6 lat femoden ktory byl po prostu swietny...,dodam ze jestem szczupla-160 cm i normalna waga to 50 kg bez zadnego odchudzania sie ,no a teraz to 5 dodatkowe ..,moze mi ktos odpowiedziec czy powinnam sobie zmienic tabletki? dodam ze jestem po wylewie,mam climb zalozony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazy_angel
hey, mam poważy problem :( mam 21 lat i jestem z chlopakiem 3 lata, od dwoch lat uprawiamy sex, niestety ja BARDZO RZADKO mam na niego ochote a raczej czesciej mam ochotę niż czuję podniecenie! I tak jest praktycznie od poczatku naszego współzycia, sa dni gdzie mam ochotę ale nie czuję zupełnie podniecenia... sama tego nie rozumiem :/ czy to we nie tkwi problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lela18
teraz mam pytanie...14 listopada zaczęłam stosowanie yasminelle. 4 grudnia skończyłam... powinnam zrobić 7 dniową przerwę, a że głupota ze mnie niechcący zrobiłam 8 DNIOWA! i zamiast 11 grudnia, zaczęłam kolejne opakowanie 12 grudnia. Teraz zostały mi 3 ostatnie tabletki ostatniego opakowania. Niestety dopiero po czasie się skapnęłam, że coś jest nie tak... Czy to mogło zaszkodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka23
hej a czy jesli robilam test 4 dnia po terminie miesiaczki a okresu nie ma i test by negatywny to czy mimo to moge byc w ciazy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuś...
mam pytanko.....spoznia mi sie okres....20 listopada powinnam miec najpozniej,,,a dzis ju 6.robilam niedawno dwa testy i byly negatywne...brzuch mnie czasem boli jak przed okresem ale potem przestaje i nic.....ju ne wiem..,czy to mozliwe ze jadnak jesetm w ciazy??pomozcie blagam.....:((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×