Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobre rady Noir

odpowiem na Wasze pytania

Polecane posty

Gość aska12
to znaczy ze sie nic nie zmieni i bede tyla po nich?? ja niechce!! co mam zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj, moze to tymczasowe... jesli po drugim opakowaniu bedziesz miala bardzo zwiekszony apetyt, to wtedy zmien... a Ty nie ejstes swiezo po porodzie?? bo to tez moze wplywac na apetyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaaaaaaa
łysieję.Co mam zrobic zeby włosy mi odrastały i przestały wypadac garściami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje wizyte u dermatologa... byc moze masz niedobor witamin. polecam preparaty \"mg b6\" oraz \"capivit A+E forte\"... uzywaj zawsze odzywki odpowiedniej do typu Twoich wlosow. jak to nie pomoze, to lekarz jest nieunikniony. a stosujesz jaks diete??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska12
jestem 3 miesiace po porodzie!! na poczatku schudlam a teraz taki apetyt!! dzieki za rade!!pozyjemy zobaczymy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska12
nie nie karmie piersia od urodzenia!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska12
nie nie karmie piersia od urodzenia!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka mam pytanko co o tym sądzisz, skopiowałam mój post: '' witam wszystkie Evroviczki hehe otóż stosuję plastry ( zaczełam drugie opakowanie) i są rewelacyjne, ale.. no jest jedno ale waga pokazała +8kg więcej w ciągu 1,5 msc :/ jak to możliwe?! dodam,że przytyłam tylko na wadze,że tak się wyrażę, w figurze nic się nie zmieniło, ( cm, ubrania ) więc jak mam to rozumieć? zatrzymała mi się woda w organizmie? czy ona 'zejdzie' czasem? czy dopiero jak odstawię... '' :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy woda sie zatrzymuje w organizmie powstaje efekt opuchnietego ciala... jesli ten przyrost to woda, to powinnas sie czuc opuchnieta... istnieje szansa, ze hormony tak jak w tabletkach spowodowaly przyrost wagi, ale rozlozyl sie on po calym ciel dlatego nie widzisz jednoznaczych skutkow... jesli przyrost nadl sie bedzie utrzymywal, a nawet wzrastal, to bedziesz musial udac sie do ginekologa --- on poradzi Ci czy zmienic rodzaj antykoncepcji... (z tego co wiem to plastry maja duza dawke hormonow, wiec moze bedziesz musial zmienic je na tabl o niskiej dawce hormonow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zażywałam yasmin , i było ok a po evrze tyle kg więcej w tak krotkim czasie nie czułam się opuchnięta , spodnie nadal mają takie same luzy itp ..dziwne .. mam nadzieje,ze to zejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wampirek21
cześć dziewczyny mam pytanko czy środki odchudzające mogą zmniejszyć skuteczność nowenette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dwa pytania - czy istnieje zalegalizowany w Polsce środek antykoncepcji który można zastosować dwa tygodnie po stosunku (ale przed miesiączką) i druga sprawa - proszę o odpowiedź - jak duża jest szansa na ciążę w przypadku, gdy sex uprawiałam w 8 dniu cyklu - i pękł a prezerwatywa - dodam, że wytrysk był na zewnątrz, a prezerwatywa była ze środkiem plemnikobójczym. Mam niestety wrażenie, że jestem w ciąży - na badania jest jeszcze za wcześnie - chociaż test bobo - który rzekomo może wykryć ciążę już po 2-3 dobach - wyszedł negatywnie - proszę o odpowiedź. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam po przerwie, przepowadzka i te sprawy. wampirek21 - środki odchudzajece nie, chyba że dieta ma za zadanie oczyszczenie ciała i powoduje np, biegunki, lub pogarsza wchłanianie składników do krwi z wątroby. olla31 - nie a jesli jest to jest on nielegalny. Wszystko zalezy od dł cykli. Przy dlugich cyklach 35 dniowych nie masz szans, ale przy krótkich 21 dniowych mozesz byc w ciązy. Prezerwatywa ze środkiem plemnikobójczym pokryta jest od środka, ale jeśli nie bylo wytrysku sa mniejsze szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ketina - jesli wzrosla to pewnie byla owulacja ojoj.... jeden moze sie pomyslic wiecej nie jolkaaaaaa - to zalezy czy bedziesz miala dobrze dobrane lovciam89 - moze jakas infekcja czy stres ciaza nie g26 - Policystycznym jajnikom bardzo często towarzyszy otyłość i kobietom z PCOS jest z tą otyłością walczyć trudniej niż innym, kosztuje je to znacznie więcej wysiłku. Wyzdrowieć z PCOS sie niestety nie da, ale można leczyć objawy i mieć dzieci. U młodej osoby która nie star sie o ciążę stosuje się leki antykoncepcyjne (najlepiej o działaniu antyandrogennym-do wyboru są teraz Diane, Yasmin i Jeanine) żeby zabezpieczyc jajniki przed obrastaniem dodatkowymi pęcherzykami(no i wprzypadku trądziku czy nadmiernego owłosienia) i ewentualnie metforminę. Metformina wielu kobietom z PCOS pomaga w odchudzaniu (w skojarzeniu z dieta niskowęglowodanową). A Ty mlodą kobietą jesteś, jeśli nie widzisz efektów zmień tsabletki, a jeśli nie zgodzi się na to lekarz zmień i jego. buziacze5 - sa o wiele bezpieczniejsze, ale niektore kobiety nie toleruja ich i maja mdlosci, jesli masz problemy z zylami pleacm ale pamietaj ze musza one byc zgodne z Twoim typem estogennym, gestagennym lub zrownowazonym. O zastrzyk zapytaj kogos innego mnie sie wydaje ze po 24 godz nie bo 72 godz, a wiec po 24 godz plemniki wyprodukowane juz beda unieaktywniane ale reszta, niewaz proces spermatogenezy i spermiogenezy trwa. NiunieXa - to pewnie zatrzymanie wody powinno zejsc po zaprzestaniu ale nie zawsze ah - nie moglby sie raczej pomyslic, nie martw sie to niemozliwe. zgadnij - 70 procent skutecznosci za malo, nie radze jak juz to globuli patentex oval sa najlepsze podobno wiec jesli bedziesz sie pilnowac czyli kalendarzyk wspolzyc tylko w dni nieplodne, stosowac globulke na glebokosc palca i seks bez ejakulacji w Tobie myślę, ze bedzie bezpiecznie. Ale pamietaj ze najlepiej na pierwszy raz prezerwatywa mozesz zapobiegawczo globulke jeszcze zeby pierwszy raz byl bez stresu. Aha tamta rzeczy nie chronia przed infekcjami, pros partnera zeby sie myl przed i jesli masz dlugie cykle po miesiaczce sa nieplodne dni, ale czesto dochodzi do ionfekcji wtedy lepiej z prezerwatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pewnoscia nie ejstes w ciazy... jesli nasienie bylo w okolicach pochwy i nie zostaly \"wepchniete \" do srodka to nie ma szans na zajscie w ciaze... jesli dobrze wyliczylam to bylo to w okresie nieplodnym, wiec tym bardziej nie masz sie czego bac!! dostalas okres i zrobilas test, ktory wyszedl negatywnie, wiec glowa do gory!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli jest sie w ciazy, to przede wszystkim test wyjdzie pozytywny, a po drugie krawienie jest znacznie slabsze. naprawde szanse na zajscie w ciaze sa znikome!! nie martw sie:) co innego jakbys stosowala stosunek przerywany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie!! a jak facet Cie rzucil to widac jaki z neigo frajer!! po 10 dniach juz mozna wykryc ciaze. ja Ci mowie, ze nie jestes w ciazy, to by musial byc jakis mega cud, zebys byla!! jak mas ztakie watpliwosci, to dlaczego nie kupisz drugiego testu??? np. Cara (kosztuje ok 6 zl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krawienie w czasie ciazy zdarza sie kobieta z nieregularnym cyklem, a Ty masz regularny. zrob test---uspokoi Cie, choc ja uwazam, ze to strata kasy... albo idz do ginekologa... mozna wiedziec ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam pytanie, czy test o czułości 10mlU/MI wykryje ciążę 2-4 dni dni przed @ ??? (niby wykrywa już 7 dni przed terminem @) nie umiem sie doczekać miesiączkia raczej jej braku, i nie wiem czy zrobic jutro test z rana, czy lepiej poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze byloby poczekac, ale jesli produceni pisza, ze wykrywa juz wczesna ciaze to mozesz zrobic test wczesniej... ale pamietaj --- RANO!!!! tylko test zrobiony rano jest wiarygodny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli do okresu zostaly Ci 2-4 dni, a masz test, ktory wykrywa ciaze juz na pare dni przed planowanym terminem okresu, to zrob go jutro rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogonek, ja tez uważam że nie jestes w ciąży. w ciąże nie jest tak łatwo zajśc.test to koszt gdzieś koło 10zł, moż emasz jakieś oszczędności?> Agnieszka Kamila - dzięki:) zrobię go jutro rano i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogonek, mowie Ci ze nie ejstes w ciazy!!! mozna krawic w ciazy, ale nie mozna miec dni plodnych!!!! a TRy je masz, wiec w ciazy nie jestes!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jesteś w ciąży!!!!! jak parę osób to mówi, to daj się przekonać, rozumiem, że możesz się bać , ale nie popadaj w paranoje, bo nic z tego dobrego nie będzie. jak będziesz się tak stresowac to opóźnisz tym okres i błędne koło się zamknie. ok, napisze, mam nadzieję że będą 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×