Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobre rady Noir

odpowiem na Wasze pytania

Polecane posty

Gość katarzynaa
mam 39 lat w 18 dniu cyklu zaczęłam krwawić , krwawiłam 7 dni po 6 dniach znów pojawiło się krwawienie i krwawię już 6 dzień jaka może być przyczyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zrobilam wczoraj test wieczorkiem wyszedl negatywny ale nada lekko bola mnie piersi i l boil mnie brzuch na dole.. a okres mi sie skonczyl 6 dni temu.. czy to normalne ?? dodam ze uprawialam tylko zaawansowany peeting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka22 - zawsze tak jest jak sie denerwujemy ciza, ale ta abstynencja szybko mija, jak tylko skonczy sie Tobie miesiaczka. Nie ten test sie nie rozni. Naprawde jest na tyle wiarygodny, ze nie obawiaj sie. Kasienka_J - niektorzy faceci tacy sa, nie chca sluchac o problemach dziewczyn bo ich to nie dotyczy chociaz pewnie gdyby byla wpadka wzieli by za nia odpowidzialnosc. Mentalnosc facetwo jest taka, po co sie martwic na zapas. katarzynaa - Ciężko stwierdzic, nic o Tobie nie wiem czy bierzesz tabletki, bralas, chorujesz na cos, chorowalas. Moze przedwczesna menopauza? Masz jakies inne objawy? ah - negatywny jest ok, mialas okres podwojna pewnosc, a brzuch moze pobolewac po ostrychzabawach z chlopakiem, u wiekszosci kobiet wystepuja bole pomiesiaczkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynaa
Noir do tej pory wszystko było Ok jestem zdrowa bynajmniej nic mnie nie boli, nie biorę leków. To pojawiło się tak nagle , jestem w takim szoku że sama już nie mogę sobie miejsca znaleźć, dopiero na czwartek jestem zarejestrowana do ginekologa , ale wiesz to oczekiwanie jest koszmarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka22
mam nadzieje ze sie nie mylisz i ze to tylko moje wymysly, swoja droga mam jutro egzamin na prawko:)musze sie wyciszyć, bużka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antya
Biorę tabletki juz prawię rok. Kochałam sie z chłopakiem w 1-wszym dniu przyjmowania po 7 dniowej przerwie. Od tego czasu się niepokoję, nie sprawdziłam czy jestem w ciąży czy nie, ale tabletki dalej przyjmuję. MIałam niektóre symptomy ciąży, ale przeszło więc zlekceważyłam to. Ostatnio ta myśl powraca. Zrobię test, wiem. Tylko moje pytanie brzmi- czy jesli jestem w ciązy i biorę tabletki, to czy ma to jakiś negatywny w pływ na dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarzynaa - Wydaje mi sie, ze to zaburzenia hormonalne spowodowane spadkiem estrogenow, wrac z rozwojem cywilizacji kobiety coraz wczesniej przechodza manopauze, byc moze to jeszcze nie jest menopauza, ale jakies tymczasowe zmiany, lub nadzerka. Mam nadzieje, ze bedzie dobrze. naya - hmm skoro biereszesz od roku, kochalas sie z chlopakiem w pierwszym tyg, taklie mysli, nie ma obaw gdybys zapomniala tabletki w pierwszym tyg wtedy mozesz sie bac, to jakies mysli natretne, a co moze sie stac, ma wplyw negatywny na ciaze moze doprowadzic do poronienia. Ponieważ od zaplodnienia nastepuje spadek poziomu estrogenów, ale lekarze uważaja, ze nie maja wplywu, jednak w ulotce jest napisane ze natych,miast odstawic, wiec trzymaj sie mojej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynaa
Noir dzięki za wsparcie, dużo poczytałam to forum i moje przypuszczenia że to mięśniak jakiś. Jutro będzie wiadomo, mam nadzieję że będzie dobrze. Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INCO
Noir ja chcialabym Cie zapytać jakie jest Twoje zdanie na temat okresu w ciąży, bo dziś wyczytałam na tych wszystkich forach, że jest możliwy itd, a ja zawsze myslalam, ze brak miesiaczki jest oznaka ciazy... No i teraz sie troszke martwie bo wczoraj dostalam okres, jest mniej skapy niż zwykle, a skonczylam pierwsze opakowanie tabletek, bralam regularnie zawsze, a wspolzylam 14,15.02. Proszę o Twoja opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INCO
i co znaczy śluz przed okresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INCO
mialam na mysli ze jest mniej obfity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INCO
okres;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość september in the rainnn
witam, wlasnie konczy mi sie pierwszy miesiac bez pigulek, powinnam dostac okres mniej wiecej teraz, ale ciezko mi to obliczyc, czy to mozliwe ze jestem w ciazy czy przesuniecia zwiazane z odstawieniem pigulek moga sie wydluzyc? Dodam ze okres po tamtym ostatnim opakowaniu mialam normalnie, teraz pierwszy bez brania, odpowiedz prosze bo ja zaraz zwariuje. Aha, mam sluz rzadki i nie ciagnacy i gesty, czy to cos znaczy? Myslisz ze mam czekac na okres czy juz maszerowac do lekarza? Mysle ze okres spoznia sie ok 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość september in the rainnn
mialo byc ze sluz jest rzadki A nie ciagnacy i gesty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***zaniepokojona****
witam,tez mam problem z okresem po odstawieniu tabletek,gdy odstawilam dostalam okres po 40 dniach a teraz czekam na kolejny i nic....juz jest 36 dzien cyklu i nie wiem co myslec,strasznie sie denerwuje,objawow okresu tez brak poza lekkim pobolewaniem podbrzusza a sluzu malo i raczej gesty bialawy,czy korzystanie z sauny moze miec wplyw na przesuniecie miesiaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noir, pisałam ostatnio o tym, że zapomniałam wziąć tabletkę antykoncepcyjną. Więc dziś jest dzień spodziewanego krwawienia i w sumie nie wiem co myśleć, bo od poniedziałku mam plamienie, a dziś jest tego troche więcej ale nie jest to czerwone, tylko brązowe- brudne, miałam w sumie coś takiego już, ale nie wiem, czy mogę się odprężyć i być już spokojna, i od wtorku dalej brać tabletki, czy lepiej zrobić jeszcze test zamin zaczne kolejne opakowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczko6
dobre rady Noir - ja mam pytanie, prosze pomóż: Przy ostatnim opakowaniu zapomniałam wziąć 9 tabletke (yasminelle) (9.02) - wzięlam ja sporo ponad 12 godz po (ale nie monelo 24h). Oczywiście kochałam się z moim chłopakiem raz bez zabezpieczenia - do końca, potem mieliśmy już prezerwatywy, ale też nie od samego początku stosunku. Teraz jestem w 7-dniowej przerwie i dostałam krwawienie z odstawienia tak jak powinnam, w 4 lub 5 dniu przerwy, czyli w poniedziałek lub wtorek. Teraz mam "okres", jest czwartek, ale miesiączke mam strasznie dziwną. Mam jej bardzo mało, mało skrzepów (wybaczcie, ale zawsze miałam sporo). Zastanawiam się czy to może oznaczać ciążę. Obawiam się bardziej, ponieważ od wtorku wieczór biorę tabletki (przeziębienie i gorączka), typu sudafed, ibuprofen, thiocodin (z kodeiną), na których pisze że nie można ich brać w ciąży. Od dzisiaj rana czuję się fatalnie: tzn zawroty głowy, lekkie nudności, brak apetytu no i ta miesiączka słabsza niż zwykle. Zastanawiam się czy to może być wpływ kodeiny (pisze o różnych skutkach ubocznych, ale czy aż tak by mi się w głowie keciło?). Czy możesz mi podpowiedzieć o co chodzi? Zrobić test ciążowy? A jeśli to ciąża to co z dzieciakiem przy tabletkach na to przeziębienie? No i w piątek mam zaczac kolejne opakowanie yasminelle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do tego wszystkiego jeszcze stracznie mnie boli brzuch na dole, nie martwiłabym się, gdyby nie fakt, że odkąd biore tabletki to mnie tak nie bolał. Zanim zaczełam je brać, to mnie strasznie bolał, ale jak zaczełam zażywać tabletki to było wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaa_20
czy mozna zajsc w ciaze jesli płyn przedejakulacyjny dostal sie w okolice pochwy.. nie wiem czy dostal sie do wewmatrz ale niebezpieczenstwo zawsze istnieje.. Dziekuje za odpowiedz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak można zajść w ciążę
tak to możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INCO - w trakcie brania tabletek zawsze jest skąpy okrs, to nie jest miesiączka tylko krwawienie z odstawienia, jest krotsze i mniej obfite. Tak pierwsza oznaka jest brak miesiaczki, ale miesiaczka moze wystepowac nawet do 6 miesiaca. No wlasnie mniej obfity jest przed okresem. september in the rainnn - hmm to normalne ze sa zaburzenia, mozesz nawet nie dostac okresu przez 2 miesiace po odstawieniu, zazwyczaj na okres sluz jest mniej obfity i wystepuje suchosc w pochwie. Ale pamietaj, po odstawieniu wspolzyjac trzeba bardzo sie pilnowac sa bardzo duze szanse na ciaze. ***zaniepokojona**** - nie raczej sauna nie, to samo cykl sie rozregulowuje po odstawieniu tabletek. Moze go nie byc przez 2 miesiace. Kasienka_J - tabletki Tobie uregulowaly cykle, bardzo zle zrobilas ze wzielas ta druga, widocznie Twoj organizm jest bardzo czuly na wszelkie zmainy. Rozregulowalas sobie cykl, do konca opakowania nie wspolzyj albo zabezpieczaj sie prezerwatywa, a nie masz zadnej infekcji drog rodnych? W kazdym badz razie ciąza to nie jest napewno. ciasteczko6 - w ciazy mozesz byc zawsze, bo takich przebojach, ale objawy przez Ciebie opisywane moga byc spowodowane zsumowaniem przeziebienia i krwawienia. Bierzesz tabletki i jestes oslabion, stad te zawroty glowy. Na ulotkach jest napisane, ze nie mozna brac to fakt, ale mysle, ze nie, gorzej z infekcja wirusowa ona moze zaszkodzic dlatego lecz sie. Propnuje zrobic test przed rozpoczeciem nowego opakowania. BlAcK AnGeL16 - czekac, do 40 dnia, potem robic test. monikaaa_20 - tak można jesli mialas owulacje, lub bylas krotko przed lub po, w innych dniach nie zajdziesz. Sprawdz w kalendarzyku małżeńskim w internecie, który to byl dzien. Pozdrwiam Noir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antya
A czy można byc w ciązy i mieć krwawienie (7dniowa przerwa-tabletki anty)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod koniec stycznia miałam robiony wymaz i wszystko było ok, ale miałam małe upławy i dostałam jakieś leki, a i mam niedużą nadżerkę i na ostatniej kontrolnej wizycie gin powiedziała, że upławów już nie ma, że wszystko jest super i wzieła czyś posmarowała mi tą nadżerkę, bo może da się ją wyleczyć bez większej ingerencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie ma prawdopodobieństwa ciązy... chyba ze mozną w nia zajsć przez ubranie...?? nie strasz mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia74
witaj Noir, pytanie dotyczące tabletek: jak dopasować tabletki, ze wzgl. na ich skład. Mam 34 lata jedno dziecko. Biorę obecnie I opak. Yasmin i czuję się po nim fatalnie. Dotarło do mnie dziś, że bóle w klatce piersiowej, kłócia w okolicy lewego płuca, kandydoza mogą być od pigułek. Kiedyś pisałaś, że te tabl. nie są dla mojego "typu". Dodam, że kiedyś przez 5-6 lat łykałam femoden i wydaje mi się, że świetnie go tolerowałam. Nie wiem jak organizm zmienia się po ciąży, porodzie , czy kontynuowanie Femodenu ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INCO
dziękuje Noir;) czyli to, że biorę tabletki i dostaję krwawienie, w pelni nie wyklucza ciąży? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczko6
dobre rady Noir - poważnie myślisz zę to może być ciąża? w sumie 'krwawie', słabo ale już 4 lub 5 dzień - to chyba wyklucza ciążę? poza tym dzisiaj zawroty mi minęła, a strasznie boje sie zrobić test... bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Dobre rady Noir ja mam Mirene od 2 lati słabe krwawienia około 3 tygodnie AZ 3 tygodnie a czasem dłuzej Pojawiaja sie one mniej wiecej co połtora miesiaca co o tym myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×