Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bardzo zdeterminowana

- 10 kg do maja, zapraszam zdeterminowane!

Polecane posty

witajcie:) odz dzisiaj zaczynam razem z facetem a6w!:D mam motywacje, bo chce wytrzymac dluzej niz on:) dam rade, buziaki i 3majcie sie!:) mam caly dzien na uczelni do 18 wiec dzis odpoczynek niestety od biegania bo nie dam rady:) odezwe sie wieczorem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papierowe skrzydła
Hehe super tak z facetem ćwiczyć:) Ja właśnie ostatnio pomyślałam, że jedyny sposób, żebym schudła to wysportowany chłopak, który by ze mną biegał, ćwiczył, chodził na siatkę albo ręczną, spacery;) Przy nim głupio odmówić i nie dawać rady;) No ale niestety, kolejność jest inna- żeby mieć faceta muszę schudnąć:/ No w każdym razie powodzenia z tą a6w:D Miłego dnia:) Zjadłam na śniadanie 1,5 bułki z serkiem ze szczypiorkiem- prawie tyle co wczoraj przez cały dzień:P Ale od razu humor lepszy i więcej siły na mecz:) Papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moge do was sie przyłaczyc....pewnie bede wazyc najwiecej z was bo waze 89,3kg ale cel tez mam -10kg do maja minimum wiec jesli pozwolicie bede zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewutek
jesteście kochane :* Dzięki Wam zdobyłam wiare w siebie. 0 cukrów i słodyczy. = efekt ;> No o oczywiście tłuściutką zalewajeczkę może zjeść ktoś inny :) A teraz wyleję tą ochydną, kaloryczną oranżadę i idę zrobić sobię herbaciątko XD. Kocham Was ;* 3 majcie się a nie pożałujecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewutek
PS. Ja ważę 67 kg przy wzroście 162,5 !! A do końca marca chce warzyć 58 ^^. Mam nadzieje, ze się uda! Chora narazie jestem więc w domku ćwiczę. Trochę potańczę i spali się te kilohramy. Kocham Was. Wspierajmy się nawzajem, to świat będzie lżejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:* kasiulka20 podziwiam, tyle cwiczysz, napewno zrzucisz sadelko, ale nie martw sie.. brzuch robi sie jak balon od wody. Ja pije 2 litry dziennie i mi strasznie wywala brzuch i mam wrazenie ze jestem jeszczcze grubsza, ale to od wody naszczescie:) Kurcze , chciałam zaczac a6w bo ten moj brzuch........ale jakos nie moglam sie zabrac, kasiulka zmotywowalas mnie , zaczynam od soboty 15marca!:) hehe dziewczyny wszystko przed nami, moze za jakis czas zagramy w Step upie polskim? hahah;D Slyszalam ze maja krecic polski step up i dirty dancing z kasia cichopek i hakielem. Z pewnoscia bedzie lepsze od oryginalu (hehe).no..tylko sie skompromituja:) A sniadanie juz zjedzone- tunczyk w oleju. 2 sniadanie bedzie to moj ukochany zamrozony jogurt. A obiad piers z kurczaka z warzywami. A w miedzy czasie batonik z musli. Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja dzisiaj juz zjadlam: śniadanie: 2 krazki ryzowe z plasterkiem sera i pomidorkiem + 2 parówki sniadanie II: 2 male grahamki + mala jogobella truskawkowa na obiadek planuje ryzyk z warzywkami:) no i pewnie batonik muesli:) a wieczorem zaczne a6w:) Olu ja mam nadzieje, ze do lata zdaze chociaz troche zrzucic.. uwierz mam co zrzucac..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papierowe skrzydła
haha to jak już będziecie brać udział w tym polskim step upie Lask,i to chętnie jako partnera polecę Wam "mojego" Patryczka (tego, który uczy tańczyć moją grupę). :D;) Mówię Wam, tak Was poprowadzi, że zrobicie furrorę:) A i fajny jest i przystojny, więc się nada:D;) Witam Firank_o i Ewutku.:):* A i Ewutku chyba do końca maja chciałaś napisać? Marca to za szybko. Muszę coś wreszcie na obiad zrobić, bo odkąd mama pracuje do 16 to jakoś bida...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki-przygarniecie mnie do siebie?w grupie zawsze raźniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlam za duzo, dzien fatalny.:( ale powiedzialam od jutra sobie koniec po prostu. zaraz jeszcze a6w i ide spac, bo jestem padnieta po treningu:) pod koniec marca 72 i bedzie- mam cos sobie do udowodnienia! 3majcie kciuki! od jutra zaciskam pasa! kasiulak dziekuje, ale nie ma mnie za co podziwiac.. ale mam nadzieje, ze w maju ujrze 6 z przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja od dzisiaj rana mam mnostwo motywacji wiec wracam po 2-3 ciezkiech dniach i kontynuuje:) celem jest 72 do konca marca:) dzisiaj 2 dzien a6w, bieganie 30 minut ( mimo, ze pogoda niebardzo), do tego jak bede miala sile to pocwicze cos jeszcze w domku:) biore therm line II zeby poprawic wysilek i dieta 1000kcal:) i dam rade:) wrociły we mnie nowe sily- chyba potrzebowalam troche odpoczynku:) 3majcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok 2 dzien a6w zaliczony... moj brzuch.. masakra..takie mam slabe te miesnie. ale mam nadzieje, ze wytrwam chociaz do polowy tych cwiczen, ale zalozylam sobie ze chocby nie wiem co nie odpuszcze.. a za 1,5 miesiacca bede miec o wiele mniejszy brzuch.. bo tylko on mi przeszkadza!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki niestety padł mi komputer i nawet nie mam jak śledzić na bieżąco co u Was. Teraz tylko na chwile dorwalam komputer kumpla i musialam zajrzec tutaj:) Ja sie staram trzymac diety i nawet cwicze wiecej niz zwykle ale przyznam ze bez Was jest ciezko, jednak mobilizacje dajecie porzadną:) Caluje Was mocno, witam serdecznie nowe osoby i jak tylko bede miala sprawny komputer to znow dołacze bo jestescie kochane i bardzo mi Was brakuje:* Trzymam kciuki i zycze wytrwałosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze wcisnelam 3 krazki ryzowe z blonnikiem i 3 sezamki:) w sumie bilans wyszedl mi 1000kcal ale dzisiaj potancze jeszcze i pocwicze zeby spalic jakies 200kcal:) i ide spac dopiero o 23:D bo zjadlam to przed 20:) Yelp :* 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra juz troche pocwiczylam:) jutro pobudka, bieganko 30 minut i 3 dzien a6w:) i ograniczam jedzenie.. nie jem po 18.. bedzie lepiej spadac:D buziaki:) i dobranoc, czas na odpoczynek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie pisac ze soba caly dzien.., jesli dzis nikt nie zgladnie to ja rezygnuje..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewutek
No właśnie, pomyliłam się! ^^ Do konca- maja. Widze, ze trzymacie się cieplutko ^^. Życzę dalszego powodzenia! A ja na razie troszkę chora jestem więc z domku nie wychodzę, ale to nie oznacza, ze odkładam tłuszczyk '' na jutro ''. Trochę potańczymy XD. Nawet lepiej że troche osłabiona jestem, nie mam takiego apetytu. A moim pocieszeniem i wiarą w siebie jest tylko ta stronka - w której najjj jesteście oczywiście Wy ;***. Żyje z nadzieją, że jak wyjdę w lato w krótkich spodenkach nie będę musiała się wtydzić :). Dużo myślałam o tym ''szybkim chudnięciu'' ostatnio.. ale pomyślałam.. ze lepiej stracić 16 kg tłuszczu, niż wody, a nadal być grubym. Po malutku, a tłuszczyk pójdzie w ...ym.. no gdzieś tam poza ciałko ;). Trzymajcie się, jestem z Wami. jeżeli macie małą wiarę w siebie polecam ''nagradzanie się''. Inaczej mówiąc nagradzajcie się czymś, za każdy kilogram, 2 kg ;). Np. sprawiajcie sobie małe przyjemności (NIE W POSTACI JEDZENIA!!!) ;>. W każdym razie, mnie to bardzo pomaga ;> Pozdrawiam i życze dalszych powodzeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewutek
Chyba Cię ratuje.. Nie rezygnuj! Zabraniam. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewutku fajnie, ze zajrzałas:) ja sie dopiero nagrodze jak bede wazyc 66-67:) eraz nie zasluguje na zadna nagrode!:D czyli pierwsza przewidziana nagroda dopiero w maju?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewutek
Tak ;). Wtedy to będę skakała z radości! hm.. nie wiem. Skoro ważę 67, ile zdołam do końca marca zdobyć ;d?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewutek
Pamietam moja historie rok temu.. Oooh.. Byłam chora na gryopę jelitową.. 4kg w 3 dni schudłam :O Bez przerwy się wymiotuje.. jak nie jedzeniem to żółcią :/... Rodzice mi mówili, ze twarz strasznie mi schudła... i potem jeszcze na diecie byłam mm.. i schudłam 3 kg.. to było takie piękne XD. Kasiu żyjesz ;> ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewutek
mmm. ;> Cieszę, się że aż tyle! ;> Bo mam na uwadzę, że 2 kg tłuszczu, a nie wody ;> ;** A Ty? Ile na razie sukcesu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie od kiedy zaczelam przygode z dieta to 17 kg.. teraz licze ze z 74 skocze na 72.. byloby wspaniale:) wtedy pod koniec kwietnia mialabym szanse na 69.. a miec 6 z przodu to moje jedno z najwiekszych marzen..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewutek
No to mam nadzieje, że się uda ;> jejku.. jak mi się ten czas w diecie dłuży. :| ale mam wsparcie w postaci takich kochannyyych osóbek jak Wy! Moim celem jest 52, wątpie, ze aż tyle schudnę do maja, ale mam nadzieje że do wakacji, tak ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no do maja to za duzo.. lepiej powoli trwale.. myse, ze do lipca- sierpnia spokojnie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×