Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość annelka
ja nigdy geniuszem nie byłam, głupia nie byłam ale ... a lęk chyba mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deska to nie to :( To taka gra instalowana na kompie, ale mozna w nia grac jakos z innymi, bo mial mi dac ta gra i mialam z nimi grac :P net mi znowu pada :O nie wiem co sie z nim dzieje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
hmm to chyba wiem jaka zaraz znajde linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieeee :( To sie nazywa cos WOW czy cos takiego :O Nawet nie wiem bo angielskiego nie znam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
hmm chyba wiem zaraz spytam jednego kumpla maniaka gier :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
Cioci juz wiem ... to World of Warcraft wszyscy w to teraz graja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
to "stara" gra, ale nie przeliczyłam się, na deskę jeśli chodzi o net można liczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
nie wiem ..jescze nie wiem :P e tma annelka nie przesadzaj .. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
tak annelka stara ale teraz można grać właśnie on line..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
acha, ja nie grałam nigdy, ale z nazwy kojarzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
heheh tak to jest jak ma sie samych kumpli .. te tematy to dla mnie buleczka z maslem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie obawiam,ze nam to nic i tak nie da :( Ja tam w takie gry nie gram, ale jakos mnie namawial to stwierdzilam,ze moge sprobowac, mial mi przywiezc to no i wiecie jak sie skonczylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
P nie gra, ale może jego brat (14latek :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ja gram moj mnie wciągnal :P ... grywam we wszystko co on.. a co nawet na play station sie naucyzlam grac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta moja pierdola gra ... Jak bylam we francji to strasznie sie ta gra podniecal :O to jest dla niego zapomnienie :O Jak gra to nie mysli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
no pewnie ze jak sie gra to nie myśli.. my z moim K. potrafilismy gadac na skype i grac w Diablo .. specjalnie kupiliśmy dwa oryginaly coby kazdy miał swoja zarejestrowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
Teraz i ja obrewę od pomarańczek :P napisałam mu na wieczór smsa z życzeniem udanego tygodnia, odpisał natychmiast krótko: wzajemnie bo właściwie co miałby napisać? Wolałabym by nie odpisał, ale zawsze mi coś nie pasuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
i obiecuję sobie - teraz będąc na 100% i bez zastrzeżeń, że już pierwsza się nie odezwę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
*100% pewną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
annelka ty nie myśl co odpisał tylko ze odpisał i to od razu ...gdybys byla mu obojetna i wogole mial cie gdzies na pewno by nie odpisał :O wogoel by wykasowla towj numer juz dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
liczę na to, że nie będzie to odebrane jako narzucanie się, tylko oznaka, że jeśli chce, to ma prawo kiedyś, kiedyś .... się odezwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
a ja widze, ze wy dziewuszki nic nie zmadrzalyscie przez weekend i dalej trujecie o bylych.... w imie milosci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
u mnie od piątku jest trochę dziwnie ... tamta zniknęła z neta, podejrzewam że zlikwidowała to konto skype ... on jeszcze do wczorja był ok.. do wieczora..rano jeszcze napisał dwie wiadomosci ale na moje mimo, ze był on line juz nie odpisał ..teraz go nie ma na necie.. nie wiem moze doszla ta kartka z chicago albo tamta znow coś wymyśliła..:O ... tarocistka mi powiedziała ze widzi u niego problemy z praca, ma dosc tam siedzenia, dosc tego kraju i nie wie co ma zrobic ... to by sens miało bo dlaniego praca była wazniejsza niż ucuzcia .. jak ma problemy z praca to zawse zamykja sie w sobie, i przezywa lepiej niż mrówka okupacje ...nie wiem moze za długo tez milcze nie rozmawialismy jako tako na skype od 30 kweitnia juz chyba...prawie dwa tygodnie.. moze powinnam sie odezwac, wybadac grunt :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
Cioci i tak gora i dol .. raz nienawiść raz tęsknota :O ... ja dziś czuje bardzo źle sie..czuje ze on ma problemy ... czuje sie zupełnie bez energii zdechła.. ledwo dopiero co się z łóżka zwlekłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×