Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość deskowata
cocinelka może zostaw narazie temat tego wyjazdu rozmawiaj .. po prostu rozmawiaj, nic na siłę, po prostu rozmawiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
u mnie znów łzy się pojawiają, a już tak dawno nie płakałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deska to on jest dziwny :O moze niech sprawdzi billing :O przeciez ona klamie jak z nut :O :O :O ja nie bede mowila nic o wyjezdzie ;) jak sie zapyta to odpowiem, ale jeszcze nie wiem co :P choc mam ochote mu napisac,zee nie jade, jak zapyta czemu to bym powiedziala,ze bo nie, i dopiero na spotkaniu bym powiedziala,ze jednak bym nie wytrzymala tam bez niego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
annelka nie płacz zmarczki się robią :P ja w piątek kupiłam cała baterię kremów przeciwzmarszkowych i walczę z wyglądem.. mam zmarszczki gorzej po tym płaczu za nim niż moja prawie 85 letnia babcia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cocinelka on ma teleofn na kartę ..ona nie taka głupia nie da się tego sprawdzić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
dziwne, że on tak desko bez wątpliwości zawierza jej i na Ciebie jest od razu zły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
to że ona ja wiem, ale powiez mi jakim cudem on daje sie tka omotać, wierzy w każdą jej bzdurę :O .. nawet tarocistka mi powiedziała ze widać dużo negatywnej energii , że on jets opętany jej wpływem .. że będize mi ciężko sie przebić przez ten mur złejh energii .. no i miała racje dzisiaj wszystko co osiągnęłam poszło się jebać w pizdu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ale płacz daje ukojenie! - już to wolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
annelka bo ona wie, ze kiedyś kłamałam oszukiwałam , włamywałam sie na pcoztę.. oi od razu jak coś takiego się dzieje ona mu to przypomina, że jak wtedy coś złego robiłam to teraz tez na pewno to moja wina.. do końca życia będę pokutować za tamte głupoty .. on mi przypiął już łatkę na zawsze :( dzięki niej ..bpo onamu to ciągle przypomina i podjudza do nienawiśći do mnie w ten sposób..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne to jest deska :O annelko mi tez placz daje ukojenie i od kiedy wrocilam to rycze codziennie :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
to już nie wiem, co Ci radzić :( na odległość nie przekonasz go o swej zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
jak chcecie ryczec to moge wam pokazac moje fotki jak wygladalam dwa lata temu a jak teraz po tym płaczu.. dziesięć lat więcej :O..cocinelka dizwne fajnie ale jak ja mam teraz sprawić żeby to mnie uwierzył jak wytłumaczyć taki absurd oczywisty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
nie strasz nas :P ja przynajmniej nie mam kontroli nad swym płaczem, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
przecieżą kurwa nie wyśle sie smsa z określonego numeru inaczje niż z tego numeru !!!!!!!! nosz kurwa nie wiem moze ja napisze do mojego operatora i mu przedstawie odpowiedz na piśmie ze to jest niemożliwe trudno wyjdę na idiotke i blondynke :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a czy on jest takim naiwniakiem, dziwne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
od razu ci sie ryczec odechce :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam teraz cos .... jestem idiotka :( :( przyznaje sie teraz ze jestem glupia :O ja Wam ostatnio pisalam,ze znowu mnie oklalal to jednak nie oklamal mnie :O zle sprawdzilam daty, a ze zle mi sie wydawalo to wpadalm w dola i juz potem nie sprawdzalam nic ... boze jak dorbze ze mu nic nie powiedzialam o tym bo wyszlabym na debilke :O :O :O ale jestem glupiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi to wszystko nie pasilo, ze taki kit by mi wcisnal wiedzac,ze moge to odkryc :O poza tym jakos mu ufam teraz i wiem,ze mnie nie klamie, ale jak to zobaczylam tzn to co mi sie wydawalo to juz racjonalnie nie myslalam :O jestem glupia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dobrze ze mu tego nie wygarnelam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
już się przyzwyczaiłaś do kłamstw i od razu je przyjęłaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
strona 34 i 47 annelka zebys dlugho nie musiala szukac.. :P:P:P watek Bertrycze 80-zaprasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cocinelka no to dobrze że ztym nie wyskoczyłaś jak filip z konopii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem i tak z siebie dumna,ze mu tego nie powiedzialam, kiedys bym od razu z tym wyjechala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cocinelka to gratulujemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
o mamo annelka chyba nie umarła na widok moich zdjęć.. annelka odeziwj się bo mam wyrzuty sumienia :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
zrobiłąm z siebie konkursową blondynkę napisała do Ery zeby mi na piśmue napisali , że nie ma fizycznie innej możliwości napisania smsa niż z własnego numweru, jeśli ten konkretny numer mi sie wyświetlił, nie wiem czy oddpowiedzą czy dostaną ataku śmiechu .. ale trudno pokaże temu idiocie na piśmie że ja garbata nie jestem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
nie umarłam :) i jak sie rozpłakałam przy Natalii Rynkowskiego :P Ciekawe, czy Ci odpowiedzą, a może ich uśmierdzisz ze śmiechu, bo to nie jest możliwe ani logiczne. Tylko dziwne, że on w takie coś umie uwierzyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
mam nadzieję że odpiszą bo chce zeby to zobaczyl czarno na biało na pismie... ja słucham Krajewskiego Czekasz na te jedną chwilę ... serce jak szalone bije..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
annelka a widziałaś ją też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej mi :) bo strasznie mnie to klamstwo meczylo :( uroilam sobie,ze zamiast ze mna pogadac na gg pierwszy raz od dluzszego czasu to gral w gre z jakas cizia :O dobrze ze nauczylam sie czekac az opadaja emocje po czyms takim ;) a to efekt terapi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×