Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość annelka
Twoja też się sprawdziła. a one dały Ci zbędną nadzieję i przedłużały Twoje cierpienie. Trafiłaś na jakieś fałszywki :( ja jeszcze u prawdziwej nie byłam, czasem mam okropną chęć. Wróżby takie przez email zawsze mówią mi, że między nami nie było uczucia miłości, tylko przyjaźń i że nie zejdziemy się ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy falszywki bo wrozby sie nie zawsze sprawdzaja i tyle. a jedna u ktorej bylam to bylo pelno ludiz ktorym sie sprawdzilo wiem bo znam ich a mnie sie nie sprawdzilo. ale masz racej to jest dawanie komus zludnej nadzieji i uswaidczaniu go w czyms niestety. tak coci o to mi chodzilo i powiem ci ze tez mialam tak ze czasem sie sama odzywalm do niego i marzylam zeby mi nie odpisal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
nie ma czegoś takiego jak siła wmawiania czegoś komu :D miałam przeczucie albo sobie zagrał z moich słów- do tego już nie dojdę, więc nie myślę o tym :D Tak musiało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te wrozby z jednej strony daja nadzieje a z drugiej moga gleboko zdolowac :O tak czy siak moim zdaniem nie warto .... a ja zadam, annelka mi tez wczoraj napisala,ze on o mnie nie zawalczy,ze sie nie przyzna do bledu :( On taki jest, stwierdzi,ze bedzie mi lepiej bez niego,ze juz raz mnie zranil i nie bedzie sie wpieprzal po raz kolejny :O Ja tylko ten raz chcialam,zeby nie odpisal ;) teraz juz tak nie chce :P zreszta nigdy od tych dwoch miesiecy jak mamy ze soba kontakt nie zdarzylo sie,zeby nie odpisal :) Jak bylismy razem to mu sie zdarzalo nie odpisac, a teraz na szczescie nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelka to nie bylo przeczcie :P Mi tez P mowi,ze poznam kogos i co ?? Myslisz,ze poznam kogos ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona jestem
kiedyś tak robił, ja miałam schizy że już mnie nie chce, a On czekał aż łaskawie pierwsza się odezwe. Pojęcia nie miałam że faceci mogą robić takie podchody. Chociaż w sumie zinterpretowałam to jako wciskanie kitu, że nie chciało mu sie odzywać a potem wymyślił jakąś historyjke. Chyba oboje chcemy dużo w związku dostawać a boimy sie dawać, ciągle czekamy na pierwszy krok drugiej osoby. Im dłużej o tym myśle tym bardziej widze jakie to bez sensu, a im bardziej widze jakie to bez sensu tym więcej mam siły żeby o to walczyć :-o czy jakoś tak.. chyba czas na wino :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zadam .... Bo nawet nie bede miala okazji nikogo poznac :O Bo nie bede nigdzie wychodzila, bo nie znam angielskiego i bede calymi dniami bawic dzieciaki :O A poza tym, ja juz sie nie pisze na zaden zwiazek na odleglosc :O jak na odleglosc to z nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja przez ponad rok nie moglam nikogo poznac. w pewnym momencie doszlam do wniosku ze widac on byl mi pisany ale nam nie wyszlo wiec juz zawsze bede sama. jak sie zaczelam godzic z tym ze bede sama to sie stado pojawilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
no właśnie! Nie chcesz ale może... A czy można coś komuś wmówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerazona "Im dłużej o tym myśle tym bardziej widze jakie to bez sensu, a im bardziej widze jakie to bez sensu " jakie to bez sensu,ze oboje czekacie na to samo, a zaden nie ma odwagi tego zrobic :O Dlatego ja bym do tego nie dopuscila !!!! Nie mozesz tak robic, napisz tylko zyczenia, nic Cie to nie bedzie kosztowac, a moze sie uda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz widze jak teraz kogos poznaje :P annelka a potem wroce i zostane wyklnieta z topiku,ze sie poddalam :D :D Ale powiem Wam ze przed poznaniem P to mialam francuza internetowego i jechalam wtedy (co poznalam P) tak naprawde zeby sie spotkac za kilka dni z tym francuzem ;) czekalam na to spotkanie rok ... jeszcze w autobusie jak wsiadlam to czekalam az mi napisze smsa "milej podrozy" a za 4 godziny poznalam P i wszystko sie zmienilo w kilka godzin :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona jestem
a ja właśnie nie mam pojęcia czy On na coś czeka. Nic takiego nie powiedział, nie dał mi nawet tego odczuć. Ja Jemu też nie ale przecież ja nie jestem do końca normalna :-o A życzenia mu złoże, napewno. W sumie to nic strasznego, chyba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerazona wlasnie, nie wiesz, ale poki sie nie odezwiesz to sie nie dowiesz :( i znowu bedziesz sie zastanawiala przez dlugi czas co by bylo gdyby :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
no właśnie nigdy nic nie wiadomo, trzeba być tylko otwartym na innych ludzi, mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zadam wiem,ze wszystko sie moze zdarzyc ;) ale zeby sie znalazl ktos kto jemu dorowna to bedzie serio ciezko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niestety wiem,ze bedzie ciezko o kogos lepszego :( bo jedyna rzecz ktora moge mu zarzucic to, ten jego cholerny strach :O poza tym nie mam mu nic innego do zarzucenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona jestem
i już wpadam w panike :-o chciałabym jakoś zaprzeczyć, ale przecież macie racje, doskonale o tym wiem. Im szybciej sie dowiem czy moge na coś liczyć tym lepiej i tyle. Jedna szczera rozmowa i pozbęde sie sprzecznych uczuć. Tylko co On mi powie? Jeszcze niedawno mówił że sam nie wie i potrzebuje czasu. Zabija mnie ta huśtawka nastrojów :-o Ja już spadam, miłego wieczoru wszystkim i dziękuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerazona nie wpadaj w panike tylko dzialaj :) I nie mow,ze chcesz powaznie rozmawiac, bo ich to odstrasza :O Powodzenia :) Raz juz mnie posluchalas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zadam jade kolo bordeaux deska czemu tu nie pasujesz ??? To jest NASZ topik, topik osob z problemami ;) to raczej a ja zadam tu nie pasuje :P (tylko,zebys sie nie obrazila :) ) Nie wmawiaj sobie,ze tu nie pasujesz !!! Wy macie problemy takie jak moj P, ja Was wspieram Wy wpspieracie mnie, Wy mi pokazujecie uczucia drugiej strony a ja Wam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deska wiesz ja kiedys bylam z kims 4 lata, wtedy myslalam,ze sie nigdy nie pozbieram, nigdy nie pokocham i nigdy nie zapomne :O Ale jednak stalo sie zapomnialam ;) po 3 latach jak go zobaczylam, nie czulam nic oprocz litosci nad nim,ze dalej jest tak glupi :P Dlatego teraz wiem,ze mimo,ze teraz mi sie wydaje,ze chce tylko jego, to nadejdzie moment na kogos innego ... Bo ile mozna czekac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zadam pewnie,ze mozesz napisac :) chdzilo o to,zeby deska bez sensu sobie nie wmawiala dziwnych rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×