Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość annelka
ja chciałabym na żywo i każda z nas zapewne a takie pamiątki to "katowanie" siebie, gdy się kocha a zostaje odrzuconym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
mój właśnie podziękował za życzenia o tej treści co wyżej i za pamięć , ale jestem niewidoczna na gg, więc nie odpowiedziałam. Zaskoczyło mi to zdanie: i miłości bo każdy jej potrzebuje, tylko trudno się przyznać, że tak. Ale nie zastanawiam się, bo znów wpadłabym w myślową pułapkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja jestem życiowym filozofem :( sam zaczął wtedy rozmowę od oburzenia się na moje podejście do życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bym nad tym rozmyslala :P ehhh dziewczyny to ejdnak sa glupiutkie :P :D Annelka ale postaraj sie jednak o tym nie myslec ;) deska moim zdaniemogladanie pamietej jest katowaniem siebie dodatkowo :O dlatego ja walcze z calych sil,zeby nie zabrac ze soba zdjec :( ale teraz np mnie nie korci ogladanie tych zdjec tylko chcialabym je tam miec kiedy poczuje sie samotna ... Wczoraj tak fajnie mi sie z nim gadalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a ja mam chęć mu coś na to zdanie odpisać ale zdecydowanie oględnie, niech też sobie pomyśli. Miał podobne do życia podejście jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annelka to odpisz ;) mi psycholog zawsze mowi,ze trzeba sie kierowac swoimi uczuciami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona jestem
hej wszystkim :-) A' propos myślenia nad każdym słowem, ja od wczoraj kontempluje nad Jego opisem na gg i dochodze do samych ciekawych wniosków. :classic_cool: Kiedy sie wysyła życzenia świąteczne? Chyba dzisiaj prawda? Wyśle mu wieczorem.. A co do nagrań i zdięć, ja wrzuciłam wszystko do pudła i nie zaglądałam tam, ale jedno nagranie naszych znajomych z Nim jest w necie i bywały takie dni że oglądałam je setki razy.. Też ma piękny głos i w ogóle najpiękniejszy jest.. ech :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerazona dzisiaj sie wysyla zyczenia :) Ja dostalam juz 3 ran od niego wlasnie zyczenia i napisal ze jedzie do domu :) nie odpisalam ;) Annelka ratuj !!!! Czemu on mi takie rzeczy pisze, jakby sie spowiadal ???? Nastapuje faza przyblizednia teraz i ja nagle znikne ;) wiec moze naprawde to cos da ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
Ja mojemu zaczęłam pisać smsy o mnie jako pierwsza bez jego pytań już po rozstaniu. On sobie moim zdaniem uświadamia powoli, a rozłąka mu w tym pomoże. Tęsknota powinna w nim wywołać chęć oficjalnego powrotu. Ja w to wierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bardzo bym tego chciala ..... moim zdaniem on sie ewidentnie nie zachowuje jak przyjaciel :( z jednej strony mnie te wszystkie mile slowa i gesty ciesza, ale z drugiej daja glupia nadzieje :( Bede sie tam okropnie meczyla, ale musze dac rade i sie nie odzywac albo odzywac sie raz na tydzien ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
raz na tydzień- moim zdaniem - starczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja nie lubię spać, zbyt często On mi się śni ale okazało się, że mam słabą główkę i jeden drink dziś wystarczył i źle się czuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko chyba masz dzis gorszy dzien pod wzgledem fizycznym skoro sie zle czujesz po jednym drinku :( A mi sie snil chyba tylko raz, w ogole mi sie nic nie sni :( Ja tez troche pospalam i zrobilam ciasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
może nie pod względem fizycznym, ale dawno niczego nie piłam oprócz piwa i tak jak mówiłam sił mi brakuje do wszystkiego więc 1 drink wystarczył, by w główce się kręciło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
deska, rozumiem Cię. Trzeba jakoś przegonić ten nasz smutek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
poza tym myślę, że my czyli osoby z lękiem mamy skłonność do picia. W naszym przypadku jest to niebezpieczne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
da chwilkę odpoczynku od myśli! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja po jednym mam dość :P a wypiłam i tak drugi wódka z sokiem grejfruitowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona jestem
oj tak, też mi sie wydaje mam słabość do picia. A do tego jeszcze palenie i dużo innych nałogów, ale największym jest On. Mój śni mi sie co noc, budze sie rano taka szczęśliwa, dopóki nie ocknę sie zupełnie i nie zorientuje że On nie leży obok. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona_deska
przerażona mam tak samo... picie, palenie.. ale w końcu na coś trzeba umrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luckymann
nie przebrąłem przez cały topic, ale odpowiem: NIGDY pod wpływem strachu nie podejmiesz własciwej decyzji. Najpierw poradź sobie ze strachem, potem podejmuj decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
bo cocinelko tylko Ty jesteś przedstawicielką tej drugiej strony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
wiem, ale masz nadzieję, która - przynajmniej moim zdaniem- nie jest złudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, mam nadzieje .... A jak sie okaze,ze ona jest zludna ?? boje sie tego wszystkiego :( I boje sie wlasnie tez tego jego picia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegranadeska
a ja jestem pijana i świat jest piękniejszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×