Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koperkowa mama

Herbatka koperkowa hippa i przyzwyczajenie

Polecane posty

Gość Koperkowa mama

Drogie mamy! Mam pytanko! Od kiedy podaje sie dzieku herbatke koperkowa? Moja coreczka ma 4 tyg., straszne kolki i ciagle problemy z gazami:( Ile razy dziennie powinna ja pic i czy nie ma obaw, ze jelitka sie do niej przyzwyczaja? Czy mala po odstawieniu herbaty nie bedzie miala potem problemow z zalatwieniem sie? Z gory dziekuje za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie lepiej kupić wyciąg z kopru w aptece GRIP WOTER (15zl) a starczy na długo, podaje się go od 1 miesiąca życia, a po drugie to środek naturalny wiec nie zaszkodzi ani nie uzależni, kolki trwają przeważnie do 3 miesiąca nawet gdyby to za krótko żeby się uzależnić, a i kupkę lepiej zrobi. Dawałam to mojej Małej i kolki miała tylko 1 dzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koperkowa mama
No wlasnie juz mam herbatke hippa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 3 tyg jest tez plantex ja podałam kilka razy hipa po 5 tygodniu idz do lekarza niech Ci debridat przepisze mojemu sybnkowi to pomogło na kolki, bo herbatki nei zdawały rezultatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a herbatke nei czesciej niz 1 dziennie i nie codziennie np,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źle wspominam Debridad po pierwsze jest gęty tak małemu dziecku źle go wypić, mi córka go pić nie chciała i prawie ją straciłam bo poważnie się zakrztusiła a po trzecie Debridad jest na ULEWANIE a nie kolki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbvdkvjbsdkjbdsk
moja mala ma 3 tyg a wcina cherbatke od 2 tygodnia zycia polozna zalecila i u mnie zdaje rezultat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×