Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wecarr

zadziwiająca noc

Polecane posty

Gość Wecarr

poznałam pewnego chłopaka miesiąc temu. jest bardzo męski, przystojny, rusza się cudownie... od początku stał się moim obiektem łóżkowym. zaciąganie facetów do łóżka jest totalnie nie w moim stylu, ale on ma w sobie tyle erotyzmu... a więc planując wspólną noc wpadłam na pomysł zorganizowania niedużej ,,domówki" . po cudownym wieczorze ze znajomymi udaliśmy się na spoczynek. został mi obiecany masaż więc mój wybranek zrobił to wprost bosko. rozpływałam się pod jego rękami- silnymi i męskimi. zaczęliśmy się całować i kiedy gra wstępna miała się ku końcowi on zgasł... spytałam się co się stało i doznałam szoku- nie spodziewałam się czegoś takiego. powiedział że nie chce się ze mną pieprzyć, tylko kochać a po tak krótkiej znajomości nie można się z kimś kochać... zaskoczenie przerodziło się w wdzięczność. myślałam że ten facet jest zdolny tylko do wyrywania kobiet na jedną noc... mam nadzieje co do niego...co o tym myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wtedy się obudziłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wecarr
no właśnie chodzi o to że nie :) zasnęłam w jego ramionach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezła lipa.... facet w sytuacji łozkowej odmwia - naiwniara jest wdzięczna, rozsądnej kobiecie włącza sie czerwone światło alarmowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wecarr
czemu tak sądzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo żaden normalny facet nie reaguje w taki sposb w sytuacji, gdy ma juz kobiete w łóżku - i mowie Ci to ja, jako facet... oczywiscie, ze zaraz wpadnie tu masa czytelniczek harleqiunow, ktore będą zachwycone, bo on nie mysli tylko o jednym, ale to kompletne bzdury... facet nie bierze kobiety, ktora mu sie sama pcha do łóżka bo 1/ nie podnieca go, 2/ ma inną i nie chce zdradzac, 3/ jest impotentem, boi sie kobiet, ma za sobą liczna porażki łozkowe i ogromne kompleksy 4/ jest totalnym freak'iem innej mozliwosci nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wecarr
:) chodzi wam o to że jestem mało atrakcyjną zakompleksioną kobietką?? no właśnie o to chodzi że nie. facet był ostro podjarany i wydaje mi się że wyluzował z szacunku dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej jest podejrzane to \"zasnęłam w jego ramionach\" że się nie ewakuował bo np. 25 letniego prawiczka który spanikował przy możliwości to bym zrozumiał..... a ktoś z zasadami katolickimi co do tej sfery raczej nie poszedł by na robienie masażu w nocy ale to tylko moje zdanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"facet był ostro podjarany i wydaje mi się że wyluzował z szacunku dla mnie" buahahahahaha nie chcec przeleciec kobiety, to okazanie szcunku??? dziewczynko - ile Ty masz lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wecarr
:) nie jest fanatycznym katolikiem ani 25 letnim prawiczkiem, tylko młodym przystojnym facetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie doszło jeszcze do ciebie to że facet ma najzwyczajniejsze problemy z hydrauliką penisa, oj naiwne dziewcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wecarr
gdyby miał coś z hydrauliką to bym raczej wiedziała co jest, prawda?? nie ma żaaadnego problemu z penisem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że mężczyzna okazuje szacunek wobec kobiety w każdy inny sposób ale nie w taki jaki Ty myślisz, że on Ci okazał. być może takie było jego założenie, żebyś mu naiwnie uwierzyła jaki to on jest cudowny, że tak szybko nie chce Cię zaciągnąć do łóżka. przecież mężczyźni z zasady nauczeni są mówić nam, kobietom to, co my chcemy usłyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komicznemam do Ciebie pytanko
skoro tu jestes ;) a co powiesz na taka sytuacje... jestem z facetem pare miesiecy on jest po 30 (nieduzo) duzo pracuje , czesto wyjezdza itp. (zony brak, na 200% ) na poczatku wszystko idealnie - ladnie pieknie , chodzi mi o sex ... po paru miesiacach on mi mowi ,ze "chwilowo" nie ma ochoty na sex i ze to nie ja jestem tego przyczyna/powodem , bo w ogole nie ma ochoty ... i zebym byla wyrozumiala... no i od jakiegos czasu ma troszke mniej czasu dla mnie niz na poczatku (w sumie to jeszcze moglabym jakos zrozumiec ) Ale zeby nie mial w ogole ochoty na sex ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacer czy ty głupia jesteś czy udajesz????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wecarr
dziobalka- to co mówisz jest bardzo ciekawe (i bardzo możliwe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komicznemam do Ciebie pytanko
ps. problemu ze wzwodem nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne zalamuje sie coraz bardziej. naiwnosc autorko zyj dalej w uludzie i tak to sobie tlumacz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja to mam coś z rycerza chyba... przeważnie to co piszę jest ciekawe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja się też uśmiałem chmurko: penis nie ma nóg a stoi, jak to możliwe??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"komicznemam do Ciebie pytanko" albo mu się przejadłaś - na początku kazde nowe ciałko jest atrakcyjne... teraz sie przyzywczaił i juz po prostu go nie kręcisz... albo faktycznie ma mase pracy, jest zmęczony i nie ma siły - stres potrafi byc naprawde dokuczliwy i utrudniac sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, no, trochę tylko:D Już chusteczka była w pogotowiu:P Kurde, ja bym nie chciała takiej szarmancji. Komiczne, można szanować kobietę i się z nią przespać pomimo krótkiej znajomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wecarr
hahahah no tak :) rycerze na wymarciu... autorka nie jest naiwną dziewczynką, tylko napisała tego posta po to żeby odszyfrować kolesia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×