Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wecarr

zadziwiająca noc

Polecane posty

no i było o nieudanym sexie a zeszło na raka płuc a może ten od \"niechcenia pieprzenia\" jest zwykłym gejem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudownie Voalko....🌼 troszkę mnie zamotała śmierć Bucusia :( tak mi się smutno przez to zrobiło :( ale z moim maleńkim mężczyzną wszystko idzie w dobrym kierunku... może niedługo na swoim topiku Wam go przedstawię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komicznemam do Ciebie pytanko
czy moze ktos mi cos napisac ? (pare postow wyzej jest problem ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
a ile cie kosztowalo zaczecie ? zapewne tez wiele ...glupoty refleksu rowniez nie brakuje :P i uwierz mi ze bys sie nie dowazyla.. :} dziekuj kabelkowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wecarr
,,Mało która kobieta chce być przygoda na jedną noc, nie prawdaż ? Nie przychodzi wam do głowy, że facet też może mieć swoją dumę ? Że może zrozumiał, że ma być zabawką na jeden raz ? I znając swoja wartość nie miał na to ochoty ? " dlaczego takie dla Was jest śmieszne takie uczucie u faceta?? pewnie zaraz stweirdzicie że jestem naiwna, ale wydaje mi się że to możliwe ,,Autorka musiała sobie cos wmowic, zeby zniesc traume... faceci są przyzwyczajeni, ze kobieta sie opiera a oni nalegaja na sex.... w przypadku sytuacji odwrotnej, to musi byc dla kobiety spory cios" nie wiem dlaczego zawsze na forach ktoś musi na kogoś najeższać... kobietki proszę bez strzelania w morde :) zaczęłam topika żeby coś niecoś się dowiedzieć o męskiej psychice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak tłumaczyłam sobie
- chce mnie szanować - nie chce zbyt szybko zaczynać od seksu, by dać szansę wzajemnemu poznaniu się - myślałam, że może przeszedł jakąś traumę ( wystarczyłoby, by jedna kobieta zachowała się nie do końca odpowiednio ) okazało się, że ma.................. żonę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! też byłam na 200%, że jej nie ma.... nie mieszkali razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, temat umarł, jestem zawiedziona. Blondasek już mnie nie prowokuje, nikt się nie czepia, Komiczne nie komentuje, spokój zapadł. Nudy. Poziom ostro spadł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałem autorko, bardzo uwaznie twój pierwszy wpis i mimo kpin chmurki jestem bardzo zdziwiony zachowanie tego męzczyzny. Nie jestem smarkatym chłoptasiem, ale mam 42 lata i dwa małżeństwa za sobą i kilka partnerek seksualnych. Jeśli zachowanie pełnosprawnego męzczyzny przebiega w taki sposób, to nic innego, jak nie podniecasz go w sposób odpowiedni, po prostu nie za bardzo mu się podobasz, albo jest juz tak wyeksploatowny seksualnie że nastepuje to co opisałaś. Jestem męzczyzna i jeśli opadł by mi w takiej sytuacji to raczej bym się partnece już na oczy nie pokazał ze wstydu, a ty dorabiasz sobie ideologię. Po prostu nie sprawdził się jako męzczyzna i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem... taki fajny był ten temacik... Voalko nie opisuję życia codziennego tylko piszę jakieś tam marne wypocinki bo utrzymuję się w przekonaniu że mam jakiś dar pisania i wene:P eh...błędne to ale zawsze coś ;-) zapraszam na topik jeśli nie bedziesz mogła zasnąć... gwarantuję, że moje wypocinki doprowadzą Cię do stanu spoczynku ;-) yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy sprawia Ci przyjemność obrażźanie mojej osoby? ładnie, ładnie... myślę, że twarzą w twarz serce by się w flaczek przemieniło...;-) i uwierz mi, że bym się odważyła... ;-):P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałem autorko twój pierwszy wpis żonie, powiedziała tylko jedno słowo: STRASZNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja autorko przeczytałam Twój ostatni wpis i śmiem twierdzić, żę osiągnął z całą pewnością cel...jeśli takowy miał na myśli... obstawiam 99% że chciał wzbudzić Twoje zaufanie i zdobyć ogromny szcunek tym samym Twój do jego osoby; a 1% że faktycznie dla niego to troszkę za szybko i nie chce żeby Wasz związek zaczął się tak szybko sexem... ale poważnie to ja sobie takiej sytuacji nie wyobrażam, no przepraszam jeśli urażam mężczyzn ale nie wyobrażam sobie żeby facet mi powiedział że chce poczekać z sexem po tym jakbyśmy się znaleźli w takiej sytuacji jak autorka. albo ja już nie wiem, którą głową faktycznie myślą niektórzy faceci. chociaż wyjątki od każdej zasady są więc może on jest właśnie tym jednym na milard...którz to wie...jeśli tak to masz niesamowite szczęście autorko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziobalka ty tak poważnie czy jaja sobie robisz? Facet rozpala kobiete i fiut mu opada, a ty mówisz o szczęściu, rybcia opanuj się bo czytanie romansideł ci na zdrowie nie wychodzi hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mu opadł?????:P eh to chyba niedokładnie czytałam... gdzie jest napisane że opadł???no gdzie bo Rybcia jest chyba ślepa... i nie czytam romansideł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgasł tzn? że mu opadł??? ja chyba jestem jakaś niedoświadczna:P ludzie. to zmienia całkowicie moje spojrzenie na tą sytuację... serio to to znaczyło?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i kiedy gra wstępna miała się ku końcowion zgasł.... wyzionął ducha???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dlaczego wszyscy tu o szacunku? kuźwa... wybacz...jestem tylko blondi z maleńką główką... sorry... no to w takiej sytuacji czemu jej to powiedział? wszyscy tu o szacunku a on zwyczajnie nie chciał wyjść na idiotę. tak? ej...ja się chyba powstrzymam od komentarza dalszego bo to dla mnie zbyt skomplikowane :P:P:P pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondasku, moja uszczypliwość jest spowodowana Twoją wypowiedzią: \"spacer czy ty głupia jesteś czy udajesz????????????????????????????????\" Ja tylko powiedziałam, że użycie \"hydrauliki\" w tym kontekście wywołała u mnie wybuch śmiechu. Ale dobrze, jestem uszczypliwa, niedobra. Wecarr, naprawdę, on chyba Cię podpuszcza. Mnie było by przykro na Twoim miejscu. Naprawdę, zgadzam się z resztą - osiągnął swój cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mało która kobieta chce być
Wecarr, wyobraź sobie, bo pozostałym paniom to się chyba nie uda, że są faceci, którzy nie idą przy pierwszej okazji z kobietą do łóżka. Że tak samo jak niektóre kobiety, też się szanują. Może spodobałaś mu się na tyle, że nie chciał stracić szacunku dla Ciebie, dla siebie, i dla ewentualnej dalszej relacji między Wami. Przyjmij za pewnik, choć nie wiem, jaki ten Twój facet naprawdę jest, że nie każdy facet jest taki jak komiczne. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, kobiety od długiego czasu walczyły o równouprawnienie. walczyły o to by nie były dyskryminowane... a teraz niby co? kobiety np: -zazwyczaj mniej zarabiają niż mężczyźni, -wykonują zawody przeważnie lżejsze niż mężczyźni, - a najbardziej to mnie już rozwala kiedy kltoś pyta czy to nie dziwne że kobieta przejmuje inicjatywę w łóżku. no i co? i ja mam niby uwierzyć, że sytuacja jaka zaistniała była spowodowana szacunkiem wobec autorki? no przecież dałam 1% że tak było. ale jak mogę dać więcej? faceci sami do tego dążą. a my im w tym pomagamy...chcąc jednocześnie zaprzestania dyskryminaji kobiet a także rzecz jasna bycia przepuszczane w drzwiach... no halo... jak tak, no to dobra...niech będzie że on z szacunku do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak...tak...wiem...powinnam już iść spać :P:P:P ale takiej mi chcicy narobiliście tą rozmową o sexie... że już głupoty piszę....:P a tu zonk... :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mało która kobieta chce być
Na desce do prasowania albo sedesowej raczej trudno masaż robić, chociaż ty byś pewnie próbował, blondasku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wecarr
eejjj ej :) kochani ja napisałam że opadł- chodziło mi o emocje :) ahahahha a nie o to że mu nie stanął :D dziobalko chciałabym żeby to był ten 1% :) ale bardziej wskazuje chyba na to drugie :) tylko zastanawia mnie to czy byłby tak przebiegły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wecarr
cholera cały czas o tym myśle... nie jestem głupiutką naiwną dziewczyną, ale to wydarzenie trochę zmąciło mój pogląd w stosunkach damsko- męskich. mam z Nim cały czas kontakt i w dalszym ciągu ma do mnie ogromny szacunek i twierdzi że nie chce się tylko ze mną przespać i że moge na niego liczyć. teraz tylko pytanie. wierzyć czy nie wierzyć?? sam fakt że po tej sytuacji nie poszedł nie-wiadomo gdzie tylko zaczęliśmy gadać i mocno mnie przytulił jest za wiarą w jego słowa. ale nutke niewiary budzi to że jest przystojny i dość pewny siebie... (podchodze do jego ,,narcyzmu" w sposób żartobliwy- tak że nie zgrywa przy mnie macho)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mało która kobieta chce być
Jakby chciał Cię tylko przelecieć, to przecież by to zrobił od razu, bo byłaś na to gotowa. Zacznij myśleć inaczej, kobieto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×