Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wecarr

zadziwiająca noc

Polecane posty

hihihihi już sobie wyobrażam sytuację w której jestem z facetem w łóżku, gra wstępna itd, a on mi mówi.... no wiesz co... mam swoją dumę...nie traktuj mnie jak pierwszego lepszego... szanuj mnie!!!!!!!!!!! ja mam swój honor. to za wcześnie na sex. poczekajmy. Nie no chyba bym ze śmiechu pękła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne...ja nawet papierosy, które kiedyś paliłam nazywałam Misiami... no mam jakiś sentyment i już...co zrobisz...każdy ma jakieś zboczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, normalnie jakby strzelił w gębę. Ty kobieta robi łaskę, nie ma rezygnacji. On coś musi miec ze sobą, nie ma bata:D Albo mu się babeczka już nie podoba. Kurde, goguś jeden:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty tak ale sa ludzie
ktorzy maja inne wartosci i postrzeganie swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka musiała sobie cos wmowic, zeby zniesc traume... faceci są przyzwyczajeni, ze kobieta sie opiera a oni nalegaja na sex.... w przypadku sytuacji odwrotnej, to musi byc dla kobiety spory cios

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długo paliłam jakieś 11 lat:P...ale już nie palę...i jestem z siebie dumna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne, oto sedno sprawy. Dla nas to prawdziwa potwarz. Najpierw miałby mnie podrywać jakiś przystojniak, zapraszać w różne miejsca, oczarowywać, a potem kiedy już po mału przestaję udawać niedostępną, potraktowć z "szacunkiem"??? Grrrrrrrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo dopiero przeczytałam o cyckach... gdyby rozmiarowo przypominały Misie to pewnie bym je tak nazywała... na razie niech to będą wisienki :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawsska
komiczne , Ty jestes prawnikiem czy gliną? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wracając do tematu to wydaje mi się, że chciał zdobyć Twoje zaufanie. no wiesz, żebyś myślała że mu na sexie nie zależy tylko na Tobie... ehhhh głupie to bo sex to połowa sukcesu udanego związku przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne... będziesz sie zamartwiał że świat straci taką zakręconą istotkę jak ja??? no tak...ja też będę nad tym ubolewała:P ale wychodzę z założenia że ludzie którzy nie palą też umierają. giną w wypadkach itp. więc i tak umrę śmiercią jaka jest mi pisana. niekoniecznie będzie ona spowodowana rakiem płuc lub inną chorobą którą wywołają Misie... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ubolewam, tylko uwazam, ze palenie to najdurniejszy z nałogów... rozumiem picie, ćpanie nawet zrozumiem, ale palenia nigdy... chyba, ze palenia zioła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komicznemam do Ciebie pytanko
komiczne - dzieki za odp. 🌼 mam nadzieje ze ta druga opcja jest prawidlowa :O bo jak inaczej moge sobie tlumaczyc fakt ,ze facet nie ma ochoty na sex ? :( i podkresla ,ze nie chodzi o mnie, bo w ogole nie ma ochoty ... bo jakby mial ochote na sex z kims innym ... to juz inna opcja... no ale przeciez dobrowolnie by mi sie do tego nie przyznal ,ze ma ochote na jakas inna laske 😠 aaaaaaaaaaaaaa 😭 no ale ...[mysle intensywnie] skoro by nie mial ochoty na sex ze mna ...a na kogos innego ochote by mial ... to PO CO wciaz bylby ze mna ? Po co by mowil ,ze mnie kocha , kupowal kwiaty bez okazji itp. ? Po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to i ja tak uważam... kiedyś to lubiłam...i tylko jedna rzecz była w stanie to zmienić... no i zmieniła ;-) ale wróćmy do tematu sexu bo gdzieś się rozmarzyłam a my tu na temat misiaczków zeszliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
dobra idz spac z misiem i petem w gebie bo sluchac nie mozna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudowna propozycja zważając na to że już nie palę :P:P:P ale do Misia chętnie się przytulę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
no to zacznij spowrotem przeciez powolna smierc z rakiem wplucach jest niczym straszym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę zacząć :P:P:P za dużo kosztowało mnie rzucenie;P maleńka prośba: nie nazywaj mojej pięknej mordki gębą bo gdyby nie dzielił nas kabelek o długości.....X.... to w Twoją bym Ci za to strzeliła. z góry dziękuję za uszanowanie mojej prośby;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×