Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

ja tak wszystkim zazdrościłam tej duchoty w Polsce i sobie ja wykrakałam :P jest duszno bezwietrznie i raczej pochmurno , opalać sie nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj mój mężuś mnie zabrał wieczorem na spacer po plaży i dosłownie nie było czym oddychać zero wiatru ( to jest tu raczej mało spotykane ) a morze wyglądało jak wielkie jezioro , bez ani jednej falki chocby malutkiej . Było całkiem romantycznie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas co chwile slonko wychodzi tyle ze tez duszno i parno bedzie lac pewnie kurde jestem wykonczona nogi odmawiaja posluszenstwa ma ktoras z was pozyczyc jakiegos robota ??? co dokonczy ten obiad za mnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie biorę nospy , zażywam jedynie folik i leki na tarczycę. Lekarka powiedziała, że nie ma co faszerować się lekami, nawet witamin nie zażywam, bo są przecież teraz świeże owoce i warzywa. Ja szukam płytek do łazienki i mam już dość. Byłam już w kilku sklepach nawet po kilka razy i już mi się wszystkie opatrzyły. Podobają mi się płytki grafitowe oraz kremowe, są matowe. Teraz jest moda na brązy. W jakich kolorach macie urządzone ła\\zienki? Ale ta pogoda dziwna. Rano było chłodno i deszczowo, później wyszło słońce, a teraz znów zanosi się na deszcz. Nie wiadomo jak się ubierać. Ja w nocy na szczęście nie jem i dobrze, bo jak na razie najwięcej z Was przytyłam ;-) Idę jeść obiad i dalej szukam płytek tym razem w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i w ogole sie wkurzylam bo wychodzac z domu nastawilam pranie i po powrcie ona dalej chodzila tylko ze sie zaciela w miejscu kiedy pobiera wode ....i pobierala ja prawie 5 godzin k u r *******a!!!!!!!!!!!!!!!😠😠😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) jestem w poznaniu, więc mam neta :) z tą moją szyjką to jest tak że podczas ugs lekarz mi ją zmierzył - 30mm ma, niby napisał że w normie. ale wczoraj lekarka podczas zwykłego badania stwierdziła że jest krótka i że mam się oszczędzać i zobaczymy jak będzie dalej. teraz jedzie na urlop, wraca na początku sierpnia i wtedy zobaczymy. mam nadzieję ze do tej pory nic się nie stanie i potem też nie. jakoś nie uśmiecha mi sie ten krążek :( ale jak będzie trzeba... mały szaleje że hoho! w nocy sobie leżeliśmy i się \"bawiliśmy\". ja spać nie mogłam i synek też nie spał tylko kopał, kopał i kopał :) rozbójnik mały. co do jedzenia to ja też czasem mam napady głodu, zwłaszcza na słodycze, ale tylko czasami. dziś zjadłam pączka o 13 i ciągle go czuję :( nie mogę takich rzeczy jeść. marto wózek fajny, tylko do mnie tego typu kółka nie przemawiają. ja wolę tradycyjne, duże dmuchane. ale ogólnie jest ładny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
No dłużej niż kilka godzin na pewno nie bolało... może godzinkę (to max) był to taki delikatny ból, który nawet trudno scharakteryzować :D Poza tym apetyt mi dopisuje BARDZOOOOOOOO... po wielkiiiim obiedzie nie mineły 2h a ja byłam już konkretnie głodna ... nigdy tak nie miałam. Gdzie to jedzonko ucieka ... gdzie ten żołądek, który po takim obiedzie nie potrzebował by nic aż do dnia następnego... albo w ogóle nie zjadłby ta ogromnej procji obiadku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Cieszę się, że nie jestem sama z tym jedzeniem:D Ja dosłownie mogłabym pochłonąć pół cukierni i lodziarni:P Staram się ograniczać, bo wiem, jak to potem ciężko zrzucić, ale same wiecie jak to jest..:P Mi najbardziej wchodzą placki z masą i lody (najlepiej owocowe, których przed ciążą nie tykałam:P). Staram się podgonić owocami albo śliwkami suszonymi, ale to nie takie łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetko ja tez wlasnie jestem w trakcie remontowania lazienki tzn. ja tylko dryguje:) kupilismy juz ogromna kabine prysznicowa z wszystkimi bajerami na allegro i juz nam ja dostarczyli byla duzo tansza niz w sklepie a wzielismy ja dlatego tez ze moglismy zaplacic od reki bo tak to bym sie bala tyle pieniedzy przelac a potem nie miec ani pieniedzy ani kabiny:) ja bede miala plytki biale i brazowe takie czekoladowe. jak przyjedzie moj maz to wysle linka bo sa na interku tez:) zamowilismy je juz 2 tyg. temu i do tej pory ich jeszcze nie ma maja straszne braki na magazynach jest niezly bum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakoś tak
Ja miałam termin na 20 pażdziernika, niestety już nie będzie dzidziusia, narazie.. poroniłam juz kawałek czasu temu.. zazdroszczę Wam bardzo koleżankii:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pomyslcie,ze najwieksze tycie dopiero przed nami :P ja mam strasznie wyrzuty sumienia po tych trzech kremówkach... ale poprawiłam paczką flipsów i kilkoma łyżkami leczo;) teraz chyba pęknę... to chyba pierwszy dzien, kiedy az tyle zjadłam... ratunku!!! lorinka- robota to i ja bym chciala... juz powiedziałam mojemu M, ze przed porodem, to chyba zapłacimy komus,zeby nam posprzątał :D skoro mi juz teraz jest ciężko :D happymama, jaki wózeczek kupiłaś?? pochwalisz się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie obalam suszone morele wyczytalam ze maja duzo zelaza i sa dobre na zgage(na szczescie jej nie mam tfu tfu i niech tak zostanie:))i powiem wam ze nawet nawet te morele smakowite!ale nie to samo co paczus albo gniazdeczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj mysza czemus ty wspomniala o tym leczo ale bym zjadla takiego leczyka jutro pogonie tesciowa to mi zrobi!!!!!KONIECZNIEEEEEE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju ja tak czytam o tych waszych zachciankach to az mnie przerazaja...dobrze ze ja tak nie mam ale wcinam normalnie tak jak przed ciaza...a to wasze nocne wstawanie...o matko...ja bym tak nie mogla hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem czy sie dobrze link wklei bo strasznie długi jest ale taki właśnie wózek kupiliśmy , jak już wcześniej pisałam w wersji głębokiej mi sie nie podoba ale w sumie to tylko 3 góra 4 miesiące jest bardzo zabudowany a to w Irlandii na pewno sie sprawdzi :P http://www.toys.ie/Shop_Product_Detail.aspx?pcode=E08523&&rfx_page=4&RFX_PassBack=&rfx_catalogname=Smyths_baby_catalog_euro&rfx_catalog=1&&RFX_Client=smyths&RFX_Catalog=Smyths_baby_catalog_euro&RFX_CatalogMediaBase=http%3a%2f%2fsmyths.richfx.com.edgesuite.net%2fcatalog%2fmedia%2fSmyths_baby_catalog_euro%2f&RFX_CatalogViewerBase=http%3a%2f%2fsmyths.richfx.com.edgesuite.net%2fcatalog%2fmedia%2fSmyths_baby_catalog_euro%2fviewers%2fbase%2f&RFX_CatalogSettingsBase=http%3a%2f%2fsmyths.richfx.com.edgesuite.net%2fcatalog%2fsettings%2fintegrations%2fleft%2f&RFX_CatalogSettingsPath=&rfx_spread=4&rfx_gid=327695&rfx_pageid=5&rfx_passback=&rfx_catalog_base=http%3a%2f%2fwww.toys.ie%2fonline_catalogue.aspx%3f&rfx_omni=1&rfx_OmniPageName=p4-5&rfx_OmniCatalogName=Smyths_baby_catalog_euro&rfx_OmniClientID=smyths

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze apetyt nam dopisuje bardzo :D happy mamo dzisiaj kolezanka chciala mi podarowac taki wozek moze jest troszke starszy ale identyko tyle ze do mnie nie przemawia ta wersja gleboka nie chcialabym wozic didka w foteliku takowym ale fakt jest bardzo zabudowany i budka jest dosc stabilna ze te angielskie wiatry jej nie skladaja;) jakos tak przykro mi:( ale jeszcze to co najlepsze przed toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do plytek to nie polecam jasnych kolorow czystych mialam takie w kuchni i lazience szlag mnie trafial ...wlasciwie to zamiast miotly mialam mopa ktory przysrosl mi do reki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łazienka niebieska albo brąz z beżem :)) Dziewczyny jak u was samopoczucie? Mnie od kilki dni nic nie chce się robić tragedia. No i apetyt też mam duży ale staram się jakoś ograniczać żeby pod koniec nie wyglądać za grubo bo mi ciężko zrzucać kg. Wczoraj zjadłam 4 monte szkoda że one w takich małych pojemniczkach są hehe. Jutro będzie już wózek u mnie w domku doczekać się nie mogę. Poza tym wklejam aktualną tabelkę ale te tygodnie szybko lecą fiu fiu.. nie obejżymy się a nasze maluchy będą z nami. Pamiętacie początki ciąży? JA je wspominam jakby wczoraj to bylo.... Denerwują mnie moje piersi bo wydzielają tą siare i muszę nosić już wkładki wrrr.. NICK............Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....23.......01.11....56+6 ......Inga Marsjanka.....Śląskie........20.......01.11....57+6..... ..?? Kasika1........Rzeszów......24.......02.11 ...64+5.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....24.......02.11....57+ 7..... .Maciuś mother........Warszawa.....24.......04.11....62+3...... Krzyś agniesza26.....Lublin.........24......04.11....53 +9. ..Chłopiec ewelka1234....Poznań........24.......05.11...+8 ..........Nadia? happymama....Irlandia.......24.......06.11.....65+7..... .Zuzia Green_Gable...Szczecin......22.......06.11....65+dużo... Mikołaj MałaMi 80.....Warszawa.....24.......06.11..................Chłopiec Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........23.......09.11....57+7,5.... .Kubuś Aneta30.........Kraków.......23.......09.11....53+10.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........ Gdynia........23.......11.11....58+5........Jeremi? C.internautka..Poznań.....20.........11.11.....56-2+0,5. .?? Marta1983.....Warszawa...23........13.11.....65+5....... Chłopiec fajna-aj.........Białogard....21.......14.11.....+5,5... .....Dziewczynka MarzenaMol....Wisła.........18.......14 .11....+3...........?? mysza1980.....Warszawa...22.......15.11.....59+5........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....22.......15.11.....50+3,5.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......22.......16.11......62+8 ....?? bonizz........... Opatów.....21.......17.11 ..... 66+6......Chłopiec lorinka..........Anglia........21........19.11......55+6 ,5....Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......20........20.11......??...... .....?? Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? mała_agatka...Łódź.........20........25.11.... 61+1........Chłopiec eluś...........Międzyrzecz..20........25.11.....55+3.... ...Amelka? Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........20.......29.11.....64-2+1, 5 ..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś w nocy w końcu troszkę pospałam, choć oczywiście budziłam się przy każdej zmianie pozycji, a od 6 to już tylko leżałam, ale do 7.30 wytrzymałam nie budząc nikogo. teraz jestem już po śniadaniu, ale za chwilkę będę jadła jeszcze jogurt bo co to dla mnie taka jedna bułka z serkiem ;) muszę zainstalować u siostry na kompie worda, oczywiście wzięłam z domu płytę, ale bez klucza. wczoraj wieczorem R mi podał ale o 1 cyfrę za mało i dupa. nie da się zainstalować :( ale pech!!! a ja muszę pracę pisać :( i znów doła od rana złapałam. bo nic nie idzie tak jak mialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko nie martw się bedzie dobrze. A dziewczyny mnie też brzucho boli tak bardziej po bokach raz na jakiś czas pobolewa przy zmianie pozycji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, A ja nie mam ( odpukać) problemów ze snem. Za to bardzo dokuczają mi silne skurcze łydek i plecy trochę mnie bolą po lewej stronie. Dziewczyny, ja mam takie ataki jedzeniowe na słodycze, że aż się boję, wcześniej sporadycznie po nie sięgałam. A terakotę i glazurę mam jasną, taką beżowo-kremową z dekorem rzymskim, no i oczywiście matową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Marta1983 .... no mnie czasem też zaboli przy zmianie pozycji ...ale co tam. Damy radę... z tym, że dziś w nocy i teraz też bolą mnie plecy na dole po prawej aż trudniej oddychać... ehhhh... mysza1980 ... a kiedy jest to największe tycie ??? :D Kiedy najwięcej przybierzemy na wadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka najwięcej przytyjemy pod koniec :PP Jokasta kup sobie aspargin ( mnie zapisał ginekolog ) bierz trzy razy dziennie a skurcze odejdą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny;) po pierwsze- jesli chodzi o łazienkę, to ja mam kafelki matowe- białe na ścianach i granat na podłodze. w sumie jestem z nich bardzo zadowolona, bo wyglądają ładnie, ale powiem Wam jedno- jesli bede kolejny raz urządzac swoje mieszkanie, to na pewno nie zdecyduje sie na białe fugi!! nie wiem jak u Was, ale u mnie fugi żółkną, a w rogach, przy wannie, brodziku, czasmi wychodzi pleśń- to zależy od wody! nie ma tygodnia, abym nie walczyła ze starą szczoteczką do zębów i szorowała te fugi!!! koszmar!! karolinka- podobno kobieta najwiecej przybiera na wadze w 7-8 miesiącu;) zobaczymy;) happymamo- wozek na pewno sprawdzi sie w te wietrzne, irlandzkie dni;) agatko- nie martw sie;) pracę zdążysz napisać i nie łap doła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dziewczyny !! Dokąd my już mamy macicę? Ostatnio było coś o tym, że do pępka, a teraz? ...bo poczułam właśnie kopniaczki jakieś 2, 3cm powyżej pępka... a myślałam, że nadal tylko do tego miejsca jest maluch :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba mamy już ponad pępek chociaż różnie to bywa ja czuje czasem ponad pępkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie łapię już nie łapię. ale jakoś to wszystko mnie ostatnio dobija. staram się jak najwięcej leżeć, ale to nie jest łatwe z dzieciakami. ciągle trzeba coś zrobić, podać. sama już nie wiem. własnie teraz kiedy jestem potrzebna mamie powinnam leżeć i się nie ruszać. choć właściwie lekarka wspomniała tylko o zwolnieniu tempa, ale wiecie jak jest jak coś się zaczyna źle dziać to człowiekowi odbija :P no nic staram się nie martwić :) małe jeszcze dziś śpi. nie chce kopać ani nic. a wczoraj wieczorem dało porządny pokaz czkawki połączony z kopaniem :) aż moja siostra miała pierwszą w życiu okazję podotykać swego pierwszego chrześniaka :D ale od tamtej pory czyli od 24 cisza. no nic kiedyś stworek musi spać :) co do wysokości macicy to ja myślę że jest sporo ponad pępkiem, przynajmniej u mnie. czuję maluszka juz dużo wyżej niż pępek a i lekarka powiedziała że jest wysoko :) co do płytek to ja już od kilku lat marzę o własnym domku i o tym jak go urządzę. wiem tylko że najlepsze są takie niebrudzące się kolory. do łazienki bardzo mi się podobają wszelkie berze, brązy, ewentualnie pomarańcze. no i fakt zero białych fug! są straszne w czyszczeniu!!! wiem bo mamy takie tutaj i jest tragedia jak trzeba to czyścić szczoteczka do zębów! podobne kolory preferuję w kuchni. do tego mogą dojść szarości, albo zielenie, ale to zależy od tego jak jasna jest kuchnia. ja już to wszystko mam obmyślone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i w końcu się ruszył potworek mały :) już mi trochę zaczął napędzać stracha, ale widzę że teraz taki ma zwyczaj. od rana do 12-13 śpi, a potem bryka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój to czasem całymi dniami szaleje :D Takie piękne uczucie że aż chce się leżeć ciągle i głaskać brzuszek... Nawet teraz się rusza szczególnie jak siedze i na kolanach laptopa trzymam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×