Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

To milla najlepiej jak kupisz ciastka wsiądzesz do samochodu i pojedziesz do myszy :P a mysza ugości napojami hihi... Bym Was obie do mnie zaprosiła ale mam remont aaaaaaa bajzel jak cholercia że wstyd komukolwiek pokazywać :D Wszystko jest u mnie w pokoju siedzę na baczność bo dookoła mnie pudła torby i wszystko to co się nie mieści u rodziców haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milla, no włąśnie- zapraszam do siebie;) ja nie mam ciastek, ale kawę zrobie... ja nie jeżdżę samochodem, wiec Tobie łatwiej;) Marta- Ty tez przyjedź;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem bardzo chętna tylko remoncik mnie trzyma. Czekam aż brat skończy naciągać i idę pomagać hehe. Myślę że będzie jeszcze czas się spotkać. No i zdjęcia proszę porobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana...po prostu zbieraj sie w samochód i przyjeżdżaj... jak będziejsz wyjżdzała, to najlepiej zadzwon.... powiem jak dokładnie dojechać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, to wstępnie będę na 12:00 z minutkami, musze jeszcze trafić:-) napisze ci smsa jak wyjadę a ty mi wtedy odpisz dokładny adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na maila najlepiej podajcie sobie dokładne adresy żebyś mogła wcześniej na mapę zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a mogę Wam powysyłać zaproszenia na grono? Tam założony mamy temat też listopadówek tylko że nikt spoza nas rodzących w listopadzie nie ma dostępu ani do czytania ani do pisania u nas :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green - odpowiadając na pytanie o łóżeczko to my będziemy mieli koło naszego łóżka. myślę że tak jest praktyczniej, a ja będę się bezpieczniej czuła mogąc słyszeć maluszka :) do własnego pokoju przetransportujemy go jak już będziemy takowy mieli. mam nadzieję ze przed roczkiem się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy wisa wi naszego łózka kąt przy którym chciałam postawić łózeczko ale pierwsze dni a nawet miesiąc warto by było mieć przy sobie bliziutko łóżeczko dlatego będę przestawiać na noc żeby mieć blisko i kontrolować inaczej nie mam jak ustawić nawet po przemeblowaniu bo mamy narożnik i zawsze część do której mogłabym przystawić łóżeczko będzie na środku pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌻 Nie wiem narazie co u Was, bo ostatnio nie zagladalam..mam nadzieje ze wszystko dobrze, postaram sie pzreczytac chociaz ostatnie stronki:) Jeśli o mnie chodzi to mała 2 tyg temu zmieniła pozycje i juz nie siedzi do gory nogami:( od tamtej pory czuje ze lezy w poprzek..mam nadzieję ze się odwróci bo bardzo nie chcę miec cesarki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daff wreszcie się odezwałaś 👄🌻 mi synek na wizycie podczas mierzenia pulsu leżał nóżkami w górę, czekałam na wizytę na krzesełku i strasznie się wiertolił po tym badaniu, a jak położyłam się łóżku u gina to przekręcił główkę w prawy bok a nóżki pod lewe żebra :) Lekarz macał mi ręką i delikatnie pokazywał gdzie co ma. Świetne uczucie. A wczoraj czułam kolanko na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Happymama-ja chodze normalnie do dentysty , dostaję znieczulenie jakies specjalne dla cięzarnych..ale jest slabsze niz normalne bo niestety mnie boli:( wymieniam stare plomby i nie chce tego odkladac na później wiec musze cierpiec😭 Green Gable, ja nie czuje wogole strachu przed ginekologiem i zero wstydu, moze dlatego ze moj jest kobietą;) co do dentysty to mam podobnie jak Ty-zawsze sie stresuje ale regularnie chodze mimo wszystko.... ja odczuwam kopniaki na dole z lewej lub prawej strony (zalezy jak mala sie ulozy) ale jak byla glowkowo to czulam pod zebrami z boku:) Olafka czulam tez w tym miejscu:) no i na szczescie nie puchnę:)paluchy jakie byly takie są:) oby tak do konca:) zielona herbata ponoc szkodliwa na poczatku ciazy , ale to w wiekszych ilosciach..raz na jakis czas nie zaszkodzi!!ja sie jednak zastanawiam jak mozna pic to ohydztwo ;):Phihi mnie podchodzi teraz jedynie koper wloski mniammm! ale ponoc za zcesto tez nie mozna...poza tym lubie rumianek.I nie moge doczekac sie tej herbatki na laktacje z herbapolu-jest zabójczo pyszna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daff mnie tak samo nie podchodzi ta herbatka jest okropna ale każdy ma inny smak kazdemu co innego smakuje. Ja nigdy nie pojmę jak Szwedzi mogą jeść kiełbasę z czekoladą Nawet w ciąży nie mam tak żeby łączyć czasem zjem coś po czymś ale żeby naraz bleh.. Tu macie tą herbatkę dla ciężarnych http://www.aptekawsieci.pl/go/_info/?id=12516

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta jak zawsze wiem jak lezy mala, rozpoznaję po czkawce i kopniaczkach.Cholerkaaaa mialam juz robic usg ale musze czekac, moze sie odwroci,..bo i tak bym musiala powtarzac niedlugo....szkoda ze moja lekarka nie ma sprzetu w gabinecie. No nic, mysle ze za tydzien sie umowie... dzis bylam na pobraniu krwi-brrr znow mi brala z palca!!!! nienawidze tego!! jak mi ciągna z żyly to luzz, moge patrzec nawet i nic nie czuje,a te uklucie w palec jest ohhhyyyddnnneeee!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta,ja mysle ze jak sie bierze witaminy to nie trzeba pic tej herbatki.Patrzac na sklad nie ma w niej nic specjalnego poza witaminami..ja biore preparat dla ciezarnyc a do tego zelazo wiec sobie jednak odpuszcze zeby nie przedobrzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też muszę się zapisać na USG bo dopiero mam wizytę 17 a nie chcę czekać tyle czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odstawiłam witaminy bo morfologie mam świetną a nie widzę potrzeby przedobrzania i najadania się witaminami skoro wyniki mam bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za odpowiedz na moje pytanie:) i mam kolejne, wczoraj pisalam wam o tym wymazie z szyjki macicy co sie robi, zeby sprawdzic czy sa jakies bakterie, ktorymi potem mozna zarazic dziecko przy porodzie i jest o niebezpieczne, czy ktoras z was miala to robione juz? albo dzieeczyny, ktore juz rodzily- mozemialy to robione w poprzedniej ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam niestety anemie:( faktycznie prawie nie jem miesa ale nie lubie...a w poprzedniej ciazy jadlam miecho a i tak anemia byla, wiec chyba mam do tego sklonnosc. Po porodzie wszystko wrocilo do normy. Jesli chodzi o herbatki dla karmiących to mialam takze tą z Hippa ale z Herbapolu o niebo lepiej mi smakowala:) Kupowalam tez sam anyż i koper , pychota:) (sklad herbatki z herbapolu to koper+ anyż+melisa) te herbatki cudów nie zdzialają, ale po pierwsze sa smaczne a tzreba sporo pic, a po 2 zaiwraja olejki eteryczne i poprawiają smak pokarmu matki, pzrez co dzieci chetniej jedza a to pobudza laktacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green ja nie miałam tego robionego jeszcze bo to się robi później, nie wiem czy ginek mi to zrobi miałam kilka razy zapalenie jakieś ale dawał globułki i jest giciorek. Myślę że można zrobić podczas wizyty takie badanie jeżeli Was to uspokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green Gable, nie pamietam czy mialam to badanie na bakterie...wiem ze mialam jakies przed porodem robione badania (inne niz morfologia) ale nie jestem pewna czy to to...zapytam lekarki we wtorek jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz aplikuje sobie nystatyne:O jak cale zycie nie mialam zadnych zapalen tak w ciazy mi sie co chwile przyplątuje..nie wiem z czego😠 lekarka mowi ze w ciazy tak czesto bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daff napisałaś że masz anemie. Ja miałam wynik 4,1 jakiegoś badania z krwi i położna powiedziała że lekarz pewnie da mi żelazo a tu dupa. Nic mi nie dał. Jaki Ty miałaś wynik i czego że stwierdził anemie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udalo mi sie wygrzebac tabelke:) NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....31.......01.11....56+10 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......32.......02.11 ...64+12.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....31.......od 10.10....57+ 16..... .Maciuś mother........Warszawa.....31.......04.11....62+6...... zmiana ? agniesza26.....Lublin.........30.....04.11....53 +16. ....Olafek ewelka1234....Poznań........29.......05.11...+9 ..........Nadia? Kasiula82.......Cieszyn.......30.......06.11....54+7,5.. .. ..Amelka happymama....Irlandia.......31.......06.11.....65+10.... . .Zuzia Green_Gable...Szczecin......31.......06.11....65+za dużo.. Milenka MałaMi 80.....Warszawa.....29.......06.11..................Bartuś Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........24.......09.11....57+11,5... . .Kubuś Aneta30.........Kraków.......29.......09.11....53+14.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........Gdynia........29.....11.11....58+9..... syn ... C.internautka..Poznań......27........11.11.....56-2+ 7. .Jagienka Marta1983.....Warszawa...29........13.11.....65+7....... Robercik **Vanilka**......Szczecin.....28.......13.11........66.. .Hubert fajnaaj..........Białogard....29.......14.11.....+10... .....Natalka? MarzenaMol....Wisła.........29.......14 .11....+10..........Arturek mysza1980.....Warszawa...29.......15.11.....59+10....... . Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....28.......15.11.....50+5.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......29.......16.11......62+12,5 ..Zuzia? bonizz........... Opatów.....24.......17.11 ..... 66+9......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...28.......17.11......69+4.......Kubuś lorinka..........Anglia........28........19.11......55+9.. ..Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......28.......20.11......66.... .....chłopiec bajag_a........Białystok.....24.......20.11.......65.... ....Malwina kajtoch.....Dublin/Kraków..27......20.11......53+10..... dziewczynka Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? misheeela110...Lublin........18.......24.11....49+7----- ----????? mała_agatka...Łódź.........27........25.11.... 65-5+6........Synek eluś...........Międzyrzecz..25........25.11.....55+6.... ...Pawełek maminka.1......łódź.........25........27.11.....53+6.... ...dziewczynka Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........24.......29.11.....64-2+4 ..Wiktorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daff ja miałam zapalenia po tym jak się kochałam i mąż kończył w środku :O i to tylko w ciąży wcześniej nigdy nie doświadczyła... Brałam natamycyne, pimafucin i gynalgin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, pewnie chodzilo o czerwone krwinki, u mnie to wygladalo tak:najpierw 4,6 (super!), potem 4,2 a potem 3,9-wiec zaczelo spadac i lekarka stwierdzila ze to poczatki anemii- w poprzedniej ciazy wyniki mialam duuuzo gorsze mimo brania podwójnej dawki zelaza!!!!ciekawe jak bedzie teraz-wyniki odbiore w poniedzialek hemoglobina mi spadla z 13,9 do 11 (norma jest 12-16) wg mnie Ty masz wyniki dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×