Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

na herbatkę to ja się pisze :) właśnie sobie brzoskwiniową piję :D ja też ponawiam apel: dziewczyny których dawno nie było - odzywać się !!! ale już!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam faze na zielona herbatę, pije ją samo i cytrynowa i miętową:) Jak leżałam z małym na porodówce to kobiecie obok, też mąż przecinał obrączkę, więc jestem przeczulona,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mój pierścionek zdejmuję co wieczór, tak profilaktycznie :) pomaga mi to tez w ocenie czy nie mam obrzęków. jak muszę zdjąć wcześniej to wiem że są, ale zawsze rano wchodził bez problemu, a tu dziś klops. jak tak patrzę na te moje dłonie to tylko palce spuchły, cała reszta jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi jak nigdy nie smakowała tak nadal nie smakuje zielona herbatka nie wiem czemu :D Za to uwielbiam kapuczino ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam zrobic sobie zieloną,ale w koncu zalałam hippa dla kobiet w ciąży;) tez smaczna;) Kasika1, a Ty kupiłaś rajtuzki dla swojej córeczki? ostatnio właśnie pisałyśmy o tym i nie wiemy za bardzo, czy sie przydadzą przy takich maluchach.... wczoraj moja szwagierka powiedziała mi, ze ona przy swoich córkach w ogóle nie używała rajtuzków jak dziewczynki były takie malutkie, bo nawet trudno na takie pulchne, niekształtne nozki zakładać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki, wczoraj sie nie odzywałam bo miałam zwykłego doła. Mam mega stracha przed porodem który obudził mnie w środku nocy i nie dał zasnąć.jestem już mega ciężka i wszystko przychodzi mi z trudem. Wczoraj musiałam się do zrobienia zakupów ubranek dla moich dzieci , w końcu już jesien z pasem. Okropna pogoda ...jestem sama bo mój m wyjechał na konf do niedzieli a dzieci będą jutro po południu wrócą od babci.Także nie ma co robić. Marzena Mol - podaję wymiary z połowy tego tygodnia BPD - 75MM, 30,4 tyg HC - 275mm, 30 tyg AC - 270mm, 31 tyg FL - 58mm - 30,3 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała agatko to masz serdelki hihi. Ja w połowie września też mam zamiar zdjąć już obrączke i pierścionek do czasu porodu bo boje się że później nagle spuchne i nic się nie da zrobić. Ale wiecie co? Dziwnie się czuje bez obrączki i pierścionka jakbym męża nie miała i czuje dziwne wzroki na sobie że męża nie ma a w ciąży jest. Może to moja psychika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem czy się przydadzą, ale dostałam od koleżanki po córci trzy pary rajstopek. Śliczne kolorowe z świnką na pupie:) Może pod sukieneczkę kiedyś ubirę. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, to na pewno tylko psycha;) ja nigdy nie zdejmuję obrączki.... moj mąż też nie. Ale teraz jest stan wyższej konieczności... no trudno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do obrączki to ja też już chyba powinnam ściągnąć, mam takie duże wgłębienie sine...mm taki pomysł że kupię sobie łańcuszek i będe ją nosiła na szyi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny wymiar główki mam większy o 1cm a brzuszka mniejszy już sama nie wiem co myśleć!!Ja obrączki nie noszę jakieś 2 tyg bo miałam problem żeby ją ściągnąć więc wolałam ją zdjąć!!Mój maluszek się wierci jak szalony widać na brzuszku góry i doliny super widok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry:) kasika ale ci dobrze ,i tym wszystkim ktore juz wszystko maja :) ja od przyszlego tygodnia zaczne zakupy maly idzie do przedszkola wiec bede mogla spokojnie sobie wybierac:) Marzenko mysle ze gdyby cos bylo nie tak to twoj lekarz by to sprawdzil tak jak bylo w przypadku wod , wydaaje mi sie ze masz dobra opieke lekarska;) moja mala kopie po cyckami juz miejsca coraz mniej ja sypiam juz coraz gorzej takim lekkim snem i plecki bola i budze sie w nocy i po malu nie moge sie doczekac listopada...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo chętna jestem na spotkanie:-) !!! A kontynuując temat obrączki , ja jestem po ślubie dopiero 4 miesiące więc jeszcze sie nie nacieszyłam:-) i chciałabym trochę ponosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ej tak mnie nastraszyłyście z cięciem obrączki że właśnie ściągnęłam :P trochę mi ręce puchną ale nigdy nie myślałam że mogą spuchnąć aż do tego stopnia że trzeba będzie ciąć laski a można pić zielone herbaty w ciąży ?? bo mi sie wydawało że nie :( za mną chodzi już od paru miesięcy pu-erh :P ale bałam się pić ??!! hmmm... myślicie że można ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marto to tylko psycha :D ja nie mam obrączki, nawet pierścionka zaręczynowego nie mam :P i jakoś średnio mnie to obchodzi co ludzie myślą, lub czego nie myślą :) jeden jedyny pierścionek który noszę dostaałam od mamy na 18 urodziny i tak mi sie podoba, ze zawsze miałam go na sobie, do dziś dnia oczywiście :) my z R zaczęłiśmy poważnie rozmawiać o adaptacji drugiego pokoju i zrobieniu oddzielnej kuchni. musimy kupić łóżko, bo to co mamy za wąskie jest, jakąś małą szafę i komodę, no i łóżeczko dla synka :)ale to jak skończę pisać pracę. no właśnie uciekam bo nic nie napiszę :P a to już sama końcówka i strasznie mi się nie chce tych wniosków wyciągać, ale co tam jeszcze 2 dni i koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena Przecież nie będziesz mieć idealnych wymiarów dzidziusia tzw książkowych więc się nie zadręcza ja też miałam jakieś rozbierzności w 22 tygodniu więc albo się uspokoisz albo kopa dostaniesz :P milla ja też niedawno za mąż wyszłam 17 MAJ i nie nacieszyłam się obrączką. Spotkajcie się z myszą jak macie taką możliwość na pewno pomoże Tobie takie spotkanko odstresujesz się wygadasz wypłaczesz a może obie popłaczecie? Ja siedzę w domku i mi się płakać chce i się z tego śmieje jak o hormony potrafią działać na człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinko ja też śpie coraz gorzej słyszę wszystko co sie dzieje dookoła , co na podwórku , i wszystkie psy od sąsiadów :( dzisiaj nie spałam między 4 a 6 i najchętniej to bym kompa włączyła i posiedziała na kafe ale wiedziałam że i tak nikogo nie będzie hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happymama- ja na początku nie piłam zielonej herbaty, ale juz od jakiegos czasu piję....lekarz powiedział, ze mogę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no happymama, szkoda, ze sie nie zgadałyśmy na tym kafe, bo ja tez miałam te godziny bezsenne :O zresztą ja juz nie wiem, co mam robic, zeby sobie pospac.... mnie wszystko w nocy boli!!!! poduszki juz nie pomagają! a gdzie tu jeszcze do listopada... milla- to gdzie i kiedy sie spotykamy?? gdzies na miescie, czy moze do siebie Cie zaprosze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za herbatka hippa dla kobiet w ciazy?:) musze ja miec:) co do zielonej to tez slyszalam rozne opinie, wiec ja ograniczam, najchetniej napilabym sie czerwonej ale tej to juz wogole chyba nie mozna:) mam takie pytanie- czy bedziecie mialy lozeczko w tym samym pokoju, w ktorym spicie czy w osobnym? bo ja, jesli zmienie miejsce zamieszkania, bede miala 2 pokoje, z czego ten jeden to dla malej, ale nie wiem,czy jak tam bedzie spala to si enie bede schizowala, a z drugiej strony jak jej wstawie lozeczko tam gdzie my bedziemy spac, to po pierwsze- bede i tak musiala z nia biegac na przewijanie itd do drugiego pokoju, no i g.pewnie bedzie sie malo wysypial:) poradzcie cos bo to mi zatruwa mozg od kilku dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, powiedz gdzie mieszkasz, ja na bielanach .Ul. kwitnąca. jesli masz ochote to również zapraszam do siebie. Która godzinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na ul. widawskiej. miałam myć głowę, ale odpuszczę, zebyśmy sie mogły szybciej spotkac.... to co- carrefour, czy mieszkanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez na poczatku odstawilam zielona przez te bzdury ktore sa w necie ,a pozniej wrocilam do zielonej bo zwykla mi nie smakuje a owocowe tez nie bardzo pozatym zielona usuwa toksyny i nadmiar wody z organizmu chyba nie mozna pic czerwonej herbaty ale pewna nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym Wam polecała spotkać się w mieszkaniu może krępujące bardziej ale sympatyczniej i można się spokojnie napić i nie ma tłumu ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza , ja tez musze umyć głowę. Mi jest obojętne gdzie. Mam samochód także mogę się poruszać w tym deszczu.Zapraszam tez do mnie tylko może kupię jakies ciastka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×