Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

hej, dziekuje o opinie na temat zoltego koloru:) jokasta-gratulacje:) dzieczyny, ktore maja dzis badanie- powodzenia i napiszcie koniecznie co tam na badaniu:) co do jedzenia to ja wcinam jablka a wczesniej tak srednio za nimi przepadalam, wlasciwie nie jadlam w surowej postaci:) no i inne smaki z czasow dziecinstwa mnie nawiedzaja jak np to kakao:) a oc do zabawy to mialam ostatnio schize,ze chce pograc w moja stara ruska gierke nie wiem czy taka mialyscie, ale pewnie ktoras tak:) co wilk lapal jajka do koszyczka:) no i poszlam kupic baterie a tam baba mi mowi,ze gierka nie dziala:( wyzalilam sie koledze,ktorego spotkalam na spacerze, i uwaga, mowi mi, ze ma taka gierke, i zaraz mi ja przyniosl:) bylam po baterie (znow w tym samym miejscu:) ) i gierka dziala:) co za radocha:) najlepsze,ze gralam wczoraj i uznalam,ze za bardzo mnie stresuje to lapanie jajek heheehhe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej.to ja.dawno mnie tu nie bylo bo mam ograniczony tymczasowo dostep do kompa.bylam na tym badaniu z glukoza-wyniki nie podobaly sie lekarce i musialam je powtorzyc z wieksza dawka glukozy.no i dzis bylam z wynikami...dostalam skierowanie do diabetologa z racji podwyzszonego poziomu cukru we krwi,co prawda mieszcze sie w gornej granicy normy,ale niewiele brakuje do jej przekroczenia.zdaniem mojej gin wystarczy dieta bo to moze byc jedynie nietolerancja glukozy,ale lepiej dmuchac na zimne. tak czy siak mnie zmartwila,bo ja mam w domu osobe chora na cukrzyce i mam \"predyspozycje genetyczne\" do tej choroby :( ehh.ciagle cos.jak dorwe kompa na dluzej to poczytam co u Was bo zaleglosci mam duze z tego co widze.tak czy siak,pozdrawiam serdecznie :) papa NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....29.......01.11....56+10 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......31.......02.11 ...64+11.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....31.......od 10.10....57+ 16..... .Maciuś mother........Warszawa.....31.......04.11....62+6...... zmiana ? agniesza26.....Lublin.........30.....04.11....53 +16. ....Olafek ewelka1234....Poznań........29.......05.11...+9 ..........Nadia? Kasiula82.......Cieszyn.......30.......06.11....54+7,5.. .. ..Amelka happymama....Irlandia.......30.......06.11.....65+10.... . .Zuzia Green_Gable...Szczecin......30.......06.11....65+za duzo.. Milenka MałaMi 80.....Warszawa.....29.......06.11..................Bartuś Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........24.......09.11....57+11,5... . .Kubuś Aneta30.........Kraków.......29.......09.11....53+14.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........Gdynia........29.....11.11....58+9..... syn ... C.internautka..Poznań......27........11.11.....56-2+ 7. .Jagienka Marta1983.....Warszawa...28........13.11.....65+7....... Robercik **Vanilka**......Szczecin.....28.......13.11........66.. .Hubert fajnaaj..........Białogard....29.......14.11.....+10... .....Natalka? MarzenaMol....Wisła.........27.......14 .11....+7..........Arturek mysza1980.....Warszawa...28.......15.11.....59+9........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....28.......15.11.....50+5.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......29.......16.11......62+12,5 ..Zuzia? bonizz........... Opatów.....24.......17.11 ..... 66+9......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...28.......17.11......69+4.......Kubuś lorinka..........Anglia........27........19.11......55+9.. ..Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......28.......20.11......66.... .....chłopiec bajag_a........Białystok.....24.......20.11.......65.... ....Malwina kajtoch.....Dublin/Kraków..27......20.11......53+10..... dziewczynka Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? misheeela110...Lublin........18.......24.11....49+7----- ----????? mała_agatka...Łódź.........26........25.11.... 65-5+6........Synek eluś...........Międzyrzecz..25........25.11.....55+6.... ...Pawełek maminka.1......łódź.........25........27.11.....53+6.... ...dziewczynka Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........24.......29.11.....64-2+4 ..Wiktorek? mam nadzieje,ze ostatnia tabelke skopiowalam,jak nie to przepraszam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co to jest kinder JoY?? właśnie wpitoliłam dwa takie cudeńka;) pyszniutkie były.... jak byłam w sklepie, to tak do mnie mrugały, że musiałam kupić;) nie mam pomysłu na obiad...chyba zwykłe kotleciki drobiowe dzisiaj zrobie... a tak naprawdę mam ochote na jakiś smakołyk z kuchni włoskiej... np ravioli ze szpinakiem i mozarellą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green_gable- ja tez miałam taką gierkę... hiihihihihi... uwielbiałam ją;) teraz to ja w necie gram w kulki;)czasami jak mi sie nudzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza- kulki sa w necie?:) jeszcze nie gralam, zagralabym w packmana:) a bylas na www.kurnik.pl ? tam to bylo gier:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki , ja tylko na chwilkę.Byłam dziś na USG. Maciuś ma 1560gr także już coraz większy, szyjka 3,5 cm.Wody w normie wszystko jest ksiązkowo...kamień z serca... ale nie pooglądałam go bo ekran był w strone lekarza tylko m coś tam widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kobitki:) i kolejny dzien po pracy ide sie zaraz kapac:) zrobie spaghetti za godzinke wraca moj A., piersi mnie bola troszke i mam przecieki od czasu do czasu, no ale to chyba normalne... mam do was zapytanie czy ma ktoras z was skaze bialkowa? zastanawiam sie czy dzidzia moze odziedziczyc... ale chyba nie moze co, skoro i tak trzeba sie ograniczac..hmmm...niewiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaaczucha a jakie mialaś wyniki po obciążeniu glukozą? Beatko wysyłam Ci iskierki. Ale senny dzień nad morzem, ale Wy tam w głębi Polski macie chyba lepszą pogodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jokasto co do pogody to w łodzi tragiczna. zero słońca, ciemne chmury, wiatr i powietrze ciężkie jakby zaraz padać miało. także też nie fajnie :( widzę że temat gier kwitnie :P kaczucho a jak tam twoje relacje z mężem? nie wiem czy już coś pisałaś, ale ja nie zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green mam te ruskie jajka na telefonie hahaha gram w nie czasem jak mi się nudzi :D Mysza mówisz że kinderki wcinasz? hihi pychotki jedne i wredotki żeby mrugać nieładnie.. Nie masz pomysłu na obiad? Kup go hahaha głupia reklama :D Jestem po wizycie u gina było bardzo miło dziś był zadowolony :D Wszystko dobrze synuś rośnie i nieźle kopie śmiał się że położna go zdenerwowała i rozbudziła bo go pokopał jak mnie badał :D Dostałam dalej zwolnienie powiedział ze już bedę na zwolnieniu do końca ciąży. Eh ulżyło mi. Odebrałam wyniki badań wszystko ok badanie po glukozie wyszło mi 92 powiedział że wyniki mam na 5. :D Położna zbadała puls Robercika i serducho mu uderza 145/minute. Super uczucie pokopał mikrofon haha. Jutro do szkółki rodzenia z tą położną właśnie już doczekać się nie mogę :D Jest świetna przedstawia wszystko bardzo obrazowo i podczas pół godzinnego wykładu potrafi dużo powiedzieć z powołania jednym słowem :) Jak wróciłam to wstawiłyśmy z mamą kukurydzę do gotowania i wpierdzieliłam całą kolbę. Mniamuśne tego mi brakowało. Acha doktorek powiedział mi żebym się ograniczała z potrawami z wapnem bo mam za dużo w moczu wapna :D przez co w przyszłości mogę mieć kamienie nerkowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś na obiad zjadłam michę bitej śmietany z czekoladą. i tak lepiej niż wczoraj zapiekanka na bp i 2 lody a wieczorkiem mozzarelka z pomidorami mniam:) dla pocieszenie małej agatki ja tez piszę prace dziś oddałam pierwszą część a muszę się wyrobić do końca września:( robie dziś pranie duuużo prania i już mi się nie chce nic więcej robić. Pralka mnie woła że ma dość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mother ja ostatnio robiłam pranie zabrakło mi miejsc do wieszania i pożyczałam suszarkę od teściowej taką wielką balkonową.... W sumie 8 prań mi wyszło pełnych pralek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....29.......01.11....56+10 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......31.......02.11 ...64+11.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....31.......od 10.10....57+ 16..... .Maciuś mother........Warszawa.....31.......04.11....62+6...... zmiana ? agniesza26.....Lublin.........30.....04.11....53 +16. ....Olafek ewelka1234....Poznań........29.......05.11...+9 ..........Nadia? Kasiula82.......Cieszyn.......30.......06.11....54+7,5.. .. ..Amelka happymama....Irlandia.......30.......06.11.....65+10.... . .Zuzia Green_Gable...Szczecin......30.......06.11....65+za duzo.. Milenka MałaMi 80.....Warszawa.....29.......06.11..................Bartuś Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........24.......09.11....57+11,5... . .Kubuś Aneta30.........Kraków.......29.......09.11....53+14.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........Gdynia........29.....11.11....58+9..... syn ... C.internautka..Poznań......27........11.11.....56-2+ 7. .Jagienka Marta1983.....Warszawa...29........13.11.....65+7....... Robercik **Vanilka**......Szczecin.....28.......13.11........66.. .Hubert fajnaaj..........Białogard....29.......14.11.....+10... .....Natalka? MarzenaMol....Wisła.........27.......14 .11....+7..........Arturek mysza1980.....Warszawa...28.......15.11.....59+9........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....28.......15.11.....50+5.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......29.......16.11......62+12,5 ..Zuzia? bonizz........... Opatów.....24.......17.11 ..... 66+9......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...28.......17.11......69+4.......Kubuś lorinka..........Anglia........27........19.11......55+9.. ..Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......28.......20.11......66.... .....chłopiec bajag_a........Białystok.....24.......20.11.......65.... ....Malwina kajtoch.....Dublin/Kraków..27......20.11......53+10..... dziewczynka Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? misheeela110...Lublin........18.......24.11....49+7----- ----????? mała_agatka...Łódź.........26........25.11.... 65-5+6........Synek eluś...........Międzyrzecz..25........25.11.....55+6.... ...Pawełek maminka.1......łódź.........25........27.11.....53+6.... ...dziewczynka Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........24.......29.11.....64-2+4 ..Wiktorek? No nie laseczki jak ja jestem Was nie ma a później wchodzę na pocztę a tam naprodukowane że ho ho. Kupiłam przed chwilą do łóżeczka lakier hihi. będziemy malować chyba już jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, a to łóżeczko miałaś nie pomalowane? lepiej wcześniej pomalować, żeby lakier odarował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedze i przeglądam w necie telefony kom... konczy mi sie umowa i chce zmienic...ale chyba jest ich za duzo... nic nie mogę wybrac... znacie jakies fajne, ładne? pierwszy raz chce jakis dziewczyński;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak...tylko jaką?? ja od zawsze miałam nokie, a teraz podoba mi sie motorola v9, ale nie wiem sama... brat mi odradza ze względu na słabą baterię... ja chciałam z klapką telefon, a on na mnie wrzeszczy, że szybko zepsuję! no i sama juz nie wiem... to prawda, ze ja nie szanuję telefonów... często mi upadają i w ogóle... podobają mi sie jeszcze nokia e65 i nokia 6555. Obydwie czerwone;) a co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokasto - gratuluję zdanego egzaminu!!! Dzielna dziewczynka! Ja mam taką grę , gdzie układa się \"spadające\" kostki, są one w różny sposób połaczone ze sobą. Nie lubię gier komputerowych. Ja dzisiaj , wczoraj, chodzę jak lunatyk. Jestem potwornie zmęczona, senna, bolą mnie nogi. Na szczęście jeszcze tylko do piątku i w końcu odpocznę. Jutro idę rano na ktg. Odkąd zwiększyłam dawkę magnezu mniej mi twardnieje brzuch. spotykam się w pracy z niezbyt przyjemnymi komentarzami, że już idę na L-4, że nie ma jak być kobietą, że nieźle to sobie zaplanowałam. Aż sięczłowiekowi ciśnienie podnosi. Inni chodzą na urlopy, a ja nie byłam od 2006 roku, bo nie ma mnie kto zastąpić. chyba za bardzo pozwoliłam żeby mi weszli na głowę. Grrrrrrr Ostatnio kupiliśmy karnisze, meble do łazienki, kontakty, lampy. Panele już są na podłodze. Dziewczyny,m poradźcie, mam jedną ścianę w kolorze pomarańczowy grapefruit http://www.dulux.pl/c_cs_scheme.shtml?name=46 i zastanawiam się, czy pasuje mi do tego koloru ciemnozielona zasłona i firnaka z delikatnymi łososiowymi kwiatuszkami i zielonym obszyciem na dole? To dwa kontrastowe kolory i obawiam się ,że to nie bardzo będzie wyglądać. Pozostałe ściany i sufit są jaśniuteńkie (pastelowa brzoskwinia). sofę chcę kupić w obiciu kremowym/beżowym. No i nie wiem jaki dywan do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pustki ... Idę się kąpać i spać bo nie mam co robić :P Zjadłam prawie całe opakowanie jeżyków i jeszcze mam na coś ochotę... Dobranoc ciężaróweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie!!! My dziś pierwszy dzień w szkole rodzenia były zajęcia z psychologiem całkiem fajne jutro mamy jakieś ćwiczenia. Grupa jest mała atmosfera miła zobaczymy jak dalej. Marta mam dla ciebi dobrą wiadomość szpital bródnowski otwierają we wrześniu :) Padam na ryjek dziewczyny odezwę sie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowa pora :) jak juz Myszka wam przekazala mam w domu szpital , zaczelo sie w zeszlym tygodniu (pisalam wam ze ide na babska imprezke) kolezanka przywiozla z Polski jakis wirusik tylko na nieszczescie do glowy jej nie przyszlo ze to jakas jelitowka bo jej maly tylko raz zwymiotowal i mial male rozwolnienie i tak wszystkie dzieciaczki sie rozchorowaly no i dorosli tez ...balam sie o Zuzie bo tak mnie mdlilo , ale przeciwciala skutecznie wyparly intruza ;) synek juz doszedl do siebie ,a P dochodzi... mowie wam koszmar jak facet zachoruje to naprawde gorzej niz kobieta ...dobrze ze nie rodza .... agatko twoja tesciowa to zimna ryba ...wnusia pewnie bedzie kochac i bedzie mu dawala to co najlepsze (jej zdaniem czyli te nieszczesne kanapki ze schabowym ) .... moja tesciowa jest wspaniala po mimo swojej manii oszczedzania ,przelicznia wszystkiego ... co do pomidorkow to mi jakos ochota przeszla , ale jakby dostala takiego z ogrodeczka ojjjjjjjj juz mi slinka cieknie:) kaczuszko nie martw sie jesli tak ci lekarz poradzil to pewnie jest dobrze ;) Jokasta gratuluje egzaminu :) kurde nie mam pojecia co to za ruska gierka ??? Milla brzuszek sliczny i gdzie ty przytylas te 16kg??? nic nie widac dziewczyny czy wy widzicie jeszcze swoje pipki? ja mam problem z goleniem JEJ bo juz nie widze i musze z lusterkiem ...:D bylam dzis na zakupach i kupilam Zuzki troszke spiochow ,bodzikaow,koszulek,rajtuzki,i wanienke na stelazu czyli wypad udany;) uciekam bo widze ze sama buszuje po necie kolorowych synow laseczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green Gable - mi też podoba się zółty kolor. Ja wybrałam do pokoju synka, a raczej M wybrał kolor wrzosowy. Teraz mam problem jakie dobrać do niego zasłony. I tak na razie dzidziuś bbędzie z nami w pokoju, a jak skończy może roczek przeniesiemy go do jego pokoju. Ja jestem zadowolona z nokii. Mam je od kilku lat, są proste w obsłudze. O ile dobrze pamiętam teraz wyszedł model N78 z nawigacją. Podoba mi się ten telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przeczytalam czego wam zyczylam ...juz sie poprawiam ..zadnych kolorowych sYnow :D:D !!! KOLOROWYCH SNOW!!! anetko ja cienka jestem w te klocki ale wydaje mi sie ze ta zielen mooooze sie gryzc z tym grapefrutem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorinka to jednym słowem masz szpital w domku. Współczuje i życzę szybkiego powrotu do zdrowia 🌻 Co do golenia to ja wczoraj męczyłam się z lustrem jak sobie pomyślę że conajmniej jeszcze 10 razy czeka mnie takie golenie to ja już mam dość rozkraczona jedna ręka lustro druga maszynka hahaha musi to śmiesznie wyglądać :D Nie mam sił golić się częściej więc zostawiam sobie tą przyjemność na wizyty w basenie i u lekarza hihi. Mała super że otwierają mi szpital !!!! Gdzie się tego dowiedziałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry;) dziewczyny!! ratunku! nie wiem, jak to powiedzieć, ale wczoraj wieczorem zaczełam, a dzisiaj skonczyłam sama jesc czekoladę!!! mój M kupił mi wczoraj jakąś nową czekoladę MIlka o smaku musu karmelowego... mniam....przepyszna.... tylko dlaczego musiałam ją zjesć całą sama?? brrrr.... Anete30- ja bym sie na Twoim miejscu w ogóle nie przejmowała! ja wykonuję raczej męski zawód i mam wokół siebie wielu facetów, którzy tez komentowali moje zwolnienie, ale naprawdę! zero stresu! olałam ich komentarze! wiesz jak to jest dzisja w pracy- dzisiaj jestes- jutro Cie nie ma. JAk wrócisz z urlopu po urodzeniu malucha, to TWoich kolegów juz moze nie być;) więc głowa do góry! poza tym- współczuję złego samopoczucia... jesli zaś chodzi o kolory- to moim zdaniem ślicznie będzie wyglądało zestawienie tego koloru z zielenią... ta firanka tez jak najbardziej bedzie pasowała. To moje zdanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dopiero wstałam :) nie poszłam dziś do pracy nie chciało mi się podnieść. Odpocznę sobie. Martuś w bielańskim położna mówiła, że już we wrześniu otwierają. Moja siostra tam rodziła 2 razy była zadowolona i miała super położną Pani Lena, uratowała jej pierwsze dziecko. drugi raz temu rodziła w listopadzie 2007 i pamiętam, że na oddziale pustki były. Mysza co do wózka to wybraliśmy taki, że w większości sklepów go nie ma. Ale znaleźliśmy jeszcze w Piotrusiu Panie więc pewnie tam zamówimy. Natomiast co do telefonu to polecam Nokię N95 używam już ponad rok, telefon dużo przeszedł, był zmoczony, kilka razy mi upadł i nic mu się nie stało. Poza tym ma mp3, nawigację i niezły aparat fotograficzny co się czasami przydaje. My w pokoju dla juniora mamy położone panele takie jasne, były już wcześniej i doszliśmy do wniosku że nie będziemy ich zrywać bo ładnie wyglądają i wyciszają. Meble są sosnowe i niebieskie dodatki. Trochę smutno wyszło więc znaleźliśmy do tego pomarańczową kanapę i chyba ją zamówimy przełamie kolory. Sypialnię mamy pomarańczową i sosnowe meble a salon biało niebieski (niebieski taki zimny odcień) Mieliśmy remontować ale chcemy kupić nowe mieszkanie w przyszłym roku więc daliśmy sobie spokój. Do tej pory to w mieszkaniu tylko nocujemy pewnie dzidziuś to wywróci wszystko do góry nogami. Zastanawiam się jak to będzie bo zawsze dużo pracowaliśmy, wyjeżdżaliśmy i w sumie dom to dla nas hotel. Zdarzało się że spotykaliśmy sie ze znajomymi na imprezie i w nocy jechaliśmy np. nad morze na kilka dni tak spontanicznie. Eh zastanawiam się jak to teraz będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza ja pochłaniałam całą czekoladę w ciągu godziny :D więc chyba nie jest tak źle z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×