Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Zmykam zawieźć zwolnienie i do rodziców dalej pomagać w remoncie... Jupi dzisiaj szkoła rodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanego ciała nigdy za wiele to raz a dwa spokojnie kochana jak masz ochotę to zjedz później będziesz się ograniczać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ja właśnie spałaszowałam coś co miało być omletem, ale się rozpadło :P ale co tam i tak było pyszne :D ale miałam sen. śniło mi sie ze zaczęłam rodzić, odeszły mi wody, miałam już całkiem regularne skurcze co 5 minut. więc stwierdziłam, że czas do szpitala. R mi mówił że nie ma po co jechać bo to dopiero 7 miesiąc i nie mogę teraz urodzić, ale go przekonałam. pojechaliśmy. w szpitalu lekarz popartzył na mój brzuch i powiedział że nei mogę rodzić bo to 7 miesiąc, ze mam przyjechać jak minie mój termin, bo wcześniej on się mną nie zajmie! to mu zaczęłam tłumaczyć że odeszły mi wody i mam mocna skurcze, a on na to że jutro jest konkurs w rozwiązywaniu krzyżówek i mu przeszkadzam w rozwiązywaniu! że mam nie truć tylko jechać do domu, uzupełnić wody wodą z kranu i poleżeć to skurcze przejdą. no i R powiedział że jedziemy. w domu weszłam do wanny, włożyłam sobie wąż od prysznica do cipki i zaczęłam wlwać wodę, potem R masował mi brzuszek żeby skurcze przeszły i ... przeszły. już nie rodzilam :P co za sen normalnie cała mokra się obudziłam :P co do telefonów to ja też nokię polecam. motorolki są do d... mialam kiedyś raz jeden jedyny to po 2 miesiącach mialam jej serdecznie dość! bateria trzymała mi 1 dzień, niała dziwny pogłos i bardziej słyszałam siebie w słuchawce niż rozmówcę. ogólnie koszmar. wydałam ją bratu i on się cieszył (miał 9 lat) a ja kupiłam nokię. o do modelu to nie pomogę bo nie znam sie na nich. na razie mam swój telefonik już 4 rok i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) vanilka- ja niestety nic nie wiem o skazie bialkowej. mysza-odwiedze zaraz kulki:)co do telefonu ja mam nokie 6300 z czerwono srebrna obudowa wiec kolor taki dzewczynski:zmienialam niedawno,telefon w sumie ok, nawet pamiec mi sie nie konczy jak pstrykam zdjecia, ale czasem menu bywa dla mnie zbyt skomplikowane, a moze to tylko moje lenistwo?:) milla77 i mysza1980- super,ze wszystko jest ok u was, po wizycie u lekarza:) aneta30-tez swego czasu namietnie gralam w te spadajace kostki:) Ale co do komentarzy w twojej pracy to jest to poprostu chamskie, brak mi slow:( co do kolorow, to zaslona zielona do tego koloru sciany to mysle,ze bardzo ladnie, tylko nie wiem jak z ta firanka bedzie wygladalo, czy bedzie ok czy za duzo napackane.:)najlepiej zawies to wszystko i przyslij nam zdjecia ocenimy:) lorinka- to dobrze,ze czujesz sie lepiej, co do golenia to ja juz tez z lusterkiem to robie:)myslalam o wanience ze stelarzem, to lepsze rozwiazanie? Aha i jak sadzicie ile par rajtuz trzeba kupic dziecku?:) wczoraj z moim nie-mezem:) mielismy zachcianke na gofry to pojechalismy kupic gofrownice no i pieklam do 21 hahaah:) ale zjadlam pare takich malutkich serduszek suchych-by sporbowac czy nie ma zakalca:) bez smietany:) Co do szkoly rodzenia, to jak juz wam pisalam,zdecydowalam jednak sama rodzic, ale moj narzeczony powiedzal,ze sam zdecyduje a wczoraj nawet mowil,ze idzie, ja go chyba nie chce brac:) a co do czekolady to ja pochalniam cala w 5 minut dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green gable- jeśli chodzi o rajtuzki, to powiem szczerze, że ja kupiłam trzy pary (tak akurat byłu pakowane). Kupiłam je tak na wszelki wypadek, ale sama nie wiem, czy będe z nich korzystać. Nie są zbyt wygodne. Raczej skłaniam sie ku pajacykom;) a tutaj znowu pusto...szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki mysza, ja tez nie wiem czy nie beda one uciskac czy co, albo czy nie bedzie ich trzeba zalozyc pod pajacyk, czy tak sie wogole robi?:)hhheeheh gdzie reszta dziewczyn, zapraszamy na kawe:) no dobra, na herbate:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green gable- pod pajacyk raczej sie nie zakłada rajtuzków;) pod spodnie, albo do sukienki- tak... ja tez nie wiem, czy nie bedą uciskać, ale kupiłam je ze względu na porę roku w jaką urodzą się nasze Maluchy. Trzy pary powinny mi wystarczyc;) właśnie piję z tobą herbatkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :) ja sie dołączam do waszej herbatki :P tylko że ja mam mleko hehe :P wlasnie wydelegowałam męża do pracy i mam jakąś godzinke wolną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....29.......01.11....56+10 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......31.......02.11 ...64+11.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....31.......od 10.10....57+ 16..... .Maciuś mother........Warszawa.....31.......04.11....62+6...... zmiana ? agniesza26.....Lublin.........30.....04.11....53 +16. ....Olafek ewelka1234....Poznań........29.......05.11...+9 ..........Nadia? Kasiula82.......Cieszyn.......30.......06.11....54+7,5.. .. ..Amelka happymama....Irlandia.......31.......06.11.....65+10.... . .Zuzia Green_Gable...Szczecin......30.......06.11....65+za dużo.. Milenka MałaMi 80.....Warszawa.....29.......06.11..................Bartuś Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........24.......09.11....57+11,5... . .Kubuś Aneta30.........Kraków.......29.......09.11....53+14.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........Gdynia........29.....11.11....58+9..... syn ... C.internautka..Poznań......27........11.11.....56-2+ 7. .Jagienka Marta1983.....Warszawa...29........13.11.....65+7....... Robercik **Vanilka**......Szczecin.....28.......13.11........66.. .Hubert fajnaaj..........Białogard....29.......14.11.....+10... .....Natalka? MarzenaMol....Wisła.........27.......14 .11....+7..........Arturek mysza1980.....Warszawa...28.......15.11.....59+9........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....28.......15.11.....50+5.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......29.......16.11......62+12,5 ..Zuzia? bonizz........... Opatów.....24.......17.11 ..... 66+9......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...28.......17.11......69+4.......Kubuś lorinka..........Anglia........27........19.11......55+9.. ..Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......28.......20.11......66.... .....chłopiec bajag_a........Białystok.....24.......20.11.......65.... ....Malwina kajtoch.....Dublin/Kraków..27......20.11......53+10..... dziewczynka Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? misheeela110...Lublin........18.......24.11....49+7----- ----????? mała_agatka...Łódź.........26........25.11.... 65-5+6........Synek eluś...........Międzyrzecz..25........25.11.....55+6.... ...Pawełek maminka.1......łódź.........25........27.11.....53+6.... ...dziewczynka Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........24.......29.11.....64-2+4 ..Wiktorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do rajtuz to ja nie kupuję. nie jestem przekonana do wpychania tych maleńkich pulchniutkich nóżek w żadne rajtuzy. wolę pajacyki. a sukienek to raczej mojemu mężczyźnie nie będę zakładać :P co do golenia to ja też z lusterkiem majstruję :P ale szczerze powiem nie chce mi się więc chyba zmienię fryzurke intymną na hmmmm bardziej naturalną w stylu buszmeńskim :P mysza - czekoladą sie nie mrtw, ja od wczoraj sama pożarłam całe pudełko delicji, takie duże. buuu jak tak dalej pójdzie to faktycznie wszystkie panie przegonię z wagą :) jak nic nie jadłam to nic, a jak zaczęłam to narmalnie aż mnie ssie jak nie mam nic w ustach. aneto - pracą sie nie przejmuj, a już najmniej złośliwymi komentarzami. idź na zwolnienie i już :) przecież to dla dobra twojego i maluszka. jak koledzy nie rozumieją to ich problem, nie twój :) green a dlaczego nie chcesz niemęża w szkole rodzenia? bo że sama rodzić chcesz to zrozumieć mogę. może pozwól mu się zaangażować jak chce :) oj ty niedobra!!! ja na gofry to mam ochotę od 2 miesięcy, ale jak na razie tylko raz sobie kupiłam. też muszę gofrownicę kupić tylko boję się że wtedy już wogole wielka będę, bo nic robić nie będę tylko te gofry szamać. oj...taki goferek z bitą śmieatną i owocami...ojojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dołączam na herbatkę zielona z prażonym ryżem, fantastyczna:) zjadłam już 2 naleśniki z serem i jogurtem dobrze że późno wstałam to może mniej zjem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z rajtuzkami się wstrzymam przez pierwsze trzy miesiące , może później kupie, ale na poczatku to chyba maluszkowi nie bedzie za wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem za pajacykami są chyba wygodniejsze w zakładaniu co do golenia to proszę mojego P o pomoc i pomaga:) właściwie to depiluję kremem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodzę na wosk i mam wszsytko w .... nie muszę sie martwić;) polecam drogie koleżanki;) a przed porodem to juz na pewno sobie zafunduję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam chęć na smażony bekon i jajo sadzone:) mały kopie że mi laptopik zkacze i nie trafiam w literki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie nietypowe pytanie czy ginekolodzy czesto patrzą na takie łyse pipki? jaka fryzurka jest teraz popularna? i co z porodem golą na łyso? czy jak zobaczą jedną naturalnie zarośniętą to coś mówią? ja czasem mam opory przed nowym lekarzem bo nie wiem co taki sobie myśli jak mnie tam ogląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza, tak myslalam, ze rajtuzy pod pajacyk to debilizm z mojej strony, ale jak bedzie bardzo duzy mroz?:) to moze 2 pajace:)heheh mala agatko, na szkole rodzenia to on pojdzie, oczywiscie, ale nie chce go przy porodzie ze wzgledu na niezdrowa ciekawosc:) nie chce by widzial jak moge sie zachowywac (a przewidziec nie moge:)) no ale z drugiej strony jakby sie cos zlego ze mna dzialo to moglby on zwrocic im uwage, niech podejmie decyzje czy idzie czy nie a ja sie wtedy zastanowie:)no i jeszcze szpital musimy wyberac:) jezu jeszcze 5 godzin w pracy zaraz zdechne:) co do depilacji intymnej:) to mi sie zdaje, ze dla mnie bedzie najlepiej jak do porodu bede sie depilowac na zero:) to potem przed porodem raz dwa poradze sobie z doprowadzeniem siebie do intymnej fryzury 13-sto latki:) raz dwa maszynka plus lusterko miedzy nogi i jeszcze drugie w razie czego, ktore bede chyba 5 reka trzymac:) a co do gofrownicy to jakos mam nadzieje bede umiala sie opanowac co do jedzenia:) chce zostac mistrzem gofrow:) kazdy ma jakies cele w zyciu:) ehheheh pijcie pijcie herbatke bo niedlugo nastepna zaparzam:) tym razem karmel z wanilia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez dolaczam do porannej herbatki (jak zawsze zielona);) ja kupilam jedna szt. rajtuz tak by miec je w razie potrzeby ale ogolnie to nie jest wygodne ...pamietam ze moj synek zawsze mial zimne stopy w rajtuzkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mother mnie tez to zastanawia jak lekarz na to patrzy ale dla mnie taka wersja mini jest wygodna i higieniczna:) ale jak dokladnie gola do porodu to sama nie wiem, widzialam zdjecia z niektorych porodow to babki mialy niezle "kocury":)hehhhe to moze nie gola tak dokladnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi bardzo zależało żeby R był przy porodzie. on na początku nie chcial, ale my zaczęłiśmy o tym gadać z 1,5 roku temu, jak pierwsze przymiarki do dzidziusia były. ale teraz jak dowiedział się ze będziemy rodzicami to od razu chiał byc przy porodzie i powiedział że siłą go stamtąd nie wyprowadzę :P co od fryzurek to nigdy nie przejmowałam się tym co ginekolog sobie pomyśli. nie interesowało mnie to. ważne żebym była czysta i zadbana a nie jakoś super modnie uczesana:P a mi malutki tak się śmiesznie przeciąga od wczoraj. praktycnie już nie kopie tylko się wierci i wystawia coraz to nowe części ciała przez brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mother raczej do porodu juz nie gola, ale jak jest tych wlsow mniej to lepiej przynajmniej po porodzie ..ja wczoraj nie dalam rady z tym lusterkiem i polecialam po calosci schludniej juz sie nie da:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....29.......01.11....56+10 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......31.......02.11 ...64+11.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....31.......od 10.10....57+ 16..... .Maciuś mother........Warszawa.....31.......04.11....62+6...... zmiana ? agniesza26.....Lublin.........30.....04.11....53 +16. ....Olafek ewelka1234....Poznań........29.......05.11...+9 ..........Nadia? Kasiula82.......Cieszyn.......30.......06.11....54+7,5.. .. ..Amelka happymama....Irlandia.......31.......06.11.....65+10.... . .Zuzia Green_Gable...Szczecin......30.......06.11....65+za dużo.. Milenka MałaMi 80.....Warszawa.....29.......06.11..................Bartuś Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........24.......09.11....57+11,5... . .Kubuś Aneta30.........Kraków.......29.......09.11....53+14.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........Gdynia........29.....11.11....58+9..... syn ... C.internautka..Poznań......27........11.11.....56-2+ 7. .Jagienka Marta1983.....Warszawa...29........13.11.....65+7....... Robercik **Vanilka**......Szczecin.....28.......13.11........66.. .Hubert fajnaaj..........Białogard....29.......14.11.....+10... .....Natalka? MarzenaMol....Wisła.........27.......14 .11....+7..........Arturek mysza1980.....Warszawa...28.......15.11.....59+9........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....28.......15.11.....50+5.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......29.......16.11......62+12,5 ..Zuzia? bonizz........... Opatów.....24.......17.11 ..... 66+9......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...28.......17.11......69+4.......Kubuś lorinka..........Anglia........28........19.11......55+9.. ..Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......28.......20.11......66.... .....chłopiec bajag_a........Białystok.....24.......20.11.......65.... ....Malwina kajtoch.....Dublin/Kraków..27......20.11......53+10..... dziewczynka Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? misheeela110...Lublin........18.......24.11....49+7----- ----????? mała_agatka...Łódź.........26........25.11.... 65-5+6........Synek eluś...........Międzyrzecz..25........25.11.....55+6.... ...Pawełek maminka.1......łódź.........25........27.11.....53+6.... ...dziewczynka Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........24.......29.11.....64-2+4 ..Wiktorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam takie pytanie do was- jak bylyscie na usg i u ktorejs z was lekarz stwierdzil,ze dziecko ogolnie w rozmiarach jest wieksze o np tydzien czy dwa, to lekarz mowil tez jednoczesnie, ze to oznacza,ze mozna wczesnej urodzic? bo mi jedna lekarka powiedziala,ze tak, a drugi lekarz,ze mam sie trzymac terminu z miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym porodem to nigdy nie wiadomo. majej siostry sym był zawsze większy o tydzień lub 2 z usg , a urodził sie 3 tyg po terminie:) więc jak się urodził to miał już 5 tyg:) tak licząc z terminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam całą masę różnych terminów. z OM jest problem bo mialam bardzo nieregularne po odstawieniu tabletek. ten cykl chyba musial być bardzo krótki, a poprzedni prawie 40 dniowy, więc termin z OM mam na 29.11, z 1 usg na 25.11, z kolejnych 26.11, 30.11 a nawet 20.11. ale co tam kiedy dzidzia będzie chciała to wyjdzie i nic jej nie powstrzyma :) lekarze zawsze mi mówią żebym trzymała sie daty z 1 usg bo ona jest najpewniejsza, ale jak będzie to zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gren Gable -mój aniołek jest większy o jakieś 2 tyg . Kończę 29 tydz a maluszka mam juz wymiarami na 31-32 tydz . lekarz powiedział mi że mała będzie spora . na tą chwilę waży już jakieś 1700 g . Moja kochana córeczka .Ponoć najważniejsze jest to żeby wszystkie rozmiary były u didka większe czyli np jeśli waga i wzrost jest na 32 tydz to i rozm główki i brzuszka i reszty też podobnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna aj- no ja mam wszystkie wymiary wieksze, tzn moje dziecko:) czytam wlasnie jeden smutny temat tu na forum i dziewczyny ostrzegaja zeby zrobic posiew z szyjki macicy gdzies w 35-37 tyg ciazy zeby, w razie jak mamy w sobie bakterie, lekarz mogl nam podac antybiotyk albo w ciazy albo po porodzie dziecku.poprosze lekarza o ten posiew, chociaz wydaje mi sie,ze mi robili w szpitalu jak bylam, no ale to bylo w 26 tygodniu ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie za bardzo sie schizuje teraz tym,ze cos moze byc nie tak z dzieckiem,ze mna, przed,podczas lub juz po porodzie, staram sie nie sluchac tych zlych historii, chyba powinnam dalej wmawiac sobie pozytywne afirmacje o tym,ze wszystko bedzie dobrze, jak wy odpedzacie czarne mysli?:) kto sie pisze na kolejna herbate? odpalam czajnik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×