Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

No to chyba jeszcze dobry jest wynik dolna granica jak to powiedział ginek... Oj to współczuje tych zapaleń ja już mam ich dosć narazie wyleczyłam... A Mysza i Milla pewnie już plotkują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje kochane Ja w końcu uzupełniłam moje braki w ciuszkach dla Natalki . Zrobiłam jedne konkretne zakupy a po wszystkim porozwieszałam te ciuszki na narożniku i gapiłam się na nie jak głupia . Prześliczne są . Kupiłam 1 ciepłą różową kurteczkę z kapturkiem , 5 pajacyków cieplejszych na długi rekaw , 5 par kaftaników , 5 par body, 3 sukieneczki , kilka koszulek ,rajstopki i śpioszki . Wczoraj przyjechała też z Anglii moja przyjaciółka i przywiozła mi kilka fajowskich szmatek dla didka . W sumie mam już sporo . Muszę jeszcze tylko zakupić wózek , wanienkę i środki pielęgnacyjne dla didka . Ahaa i pieluszki zarówno tetrowe jak i pampersy . Mała okropnie rozpycha mi się w brzuszku . Czasami mam wrażenie że baaardzo chce się już wydostać . Moja kochana…….. Tak bardzo na nią czekamy z mężem. U mojego K zaczyna się chyba pomalutku tworzyć instynkt tacierzyński bo od kilku dni jak się budzi mówi że tak dobrze mu się spało ..że śniłam mu się już w 9 mies ciąży albo jak już nasza córeczka była na świecie . Ciągle całuje mnie po brzuszku i martwi się o mnie . Mówi do mnie „Moja królowo hehe – ponieważ jak śpię to jak prawdziwa matrona na ¾ powierzchni łóżka . A onnnn biedny w kąciku hehe. Wczoraj miałam także zajęcia w szkole rodzenia . bardzo zaprzyjaźniłam się z uczęszczającymi na kurs dziewczynami . Uwielbiam tam chodzić i z utęsknieniem czekam na wtorki i czwartki . Po wyczerpujących ćwiczeniach udałyśmy się wraz z kilkoma ciężaróweczkami na hot-dogi . Szkoda że nie widziałyście miny ludzi na stacji paliw jak wysypałyśmy się z samochodów takie wygłodniałe z wielkimi brzuchami i i stawiłyśmy się w kolejce za hot –dogami heh. :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna ale super są zakupki prawda? hihi ja też muszę wreszcie tą listę dokończyć i pójść na zakupy dopóki jako tako chodzę. Wypiłam herbatę i mi niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna aj- to widze zakupki udane:) i jak maz do ciebie ladnie mowi:) mnie dzis moj g. okreslil mianem sumo:) a potem sie tlumaczyl,ze to tylko chodzi o moj brzuch a nie o calosc.lajdak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna wyobraziłam sobie tą sytuację i aż zaśmiałam się w głos. nieźle to musiało wyglądać. ale masz fajnie że już zakupy zrobione! też bym chciał, ale najpierw komodę na rzeczy synka kupimy a potem mamusia zaszaleje. hihi pod warunkeim że tatuś da pieniążki, ale tatuś da bo inaczej mamusia płakać będzie :P idę sobie obiad zrobić, bo niedość że kiszki marsza grają, dzidzia wariuje to jeszcze kręgosłup tyłkiem wychodzi. ale pora na obiad dobra więc idę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie R mówi kulka, brzuchatka, albo tak brzydko wieloryb raz powiedział tirówka, ale więcej mu sie nie wyrwało :P a tylko by spróbowało!!! ale najczęściej po prostu mamusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No do mnie mówi tiróweczka i ze względu na jedną głupią dziewczynę na gronie śmieje się że przecież brzyda jestem jak foka bo jedna panna tak stwierdziła że wszystkie ciężarne okropnie wyglądają jak foki i słonie buahahaha jak on to zobaczył to ją wyśmiał bo ona sama w ciąży jest ma termin na grudzień. A tak to mamusiu do mnie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Pozdrawiam wszystkie Listopadówki. Padło pytanie o posiew z szyjki, a jako że miałam już robiony dwurkotnie w ciąży, napiszę zainteresowanym co i jak. Mój lekarz wychodzi z założenia, że w ciąży posiew powinien być wykonany minimum dwukrotnie, na początku i pod koniec ciąży (34-36tc) oraz zawsze wtedy, kiedy coś się dzieje, łącznie ze stanami zapalnymi. Podczas badania pobiera się materiał, potem czeka na wynik 7-10 dni, potem - jesli jest konieczność podaje się antybiotyk, a po przyjęciu antybiotyku i odczekaniu 3-4 dni robi się posiew kontrolny, sprawdzający czy bakterie zostały zwalczone. Posiew jest o tyle potrzebny, że bakterie, które on \"wykrywa\" mogą szkodzić dziecku oraz działać negatywnie na szyjkę (skracanie, rozwieranie). Dlatego przed porodem pobiera się posiew, aby zdążyć zwalczyć bakterie, tak by dziecko przechodząc przez kanał rodny nimi się nie zaraziło. Uffff, ale mi wyszła gadanina:) Mam nadzieję, że komuś ta wiedza się przyda. Ściskam serdecznie i życzę wszystkim udanego weekendu,B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, jestem na forum codziennie :) Mam cały czas włączony komputer, czytam Was non stop, tylko jakoś tak mi trudno się odezwać. Widzę, że Wy tu jesteście razem od początku i jakoś tak trudno mi wejść w grupę:) A u mnie nadal leżenie, minimum do 34 tc (jutro kończę 29 tydzień, więc to już z górki - tak sobie tłumaczę, wtedy jakoś łatwiej leżeć i nie fiksować). Za tydzień usg, zobaczymy jak od środka wygląda szyjka i czy zakładamy pessar, bo może nie będzie takiej konieczności. W badaniu na fotelu szyjka nadal krótka, ale zamknięta. Chyba czas zabrać się za zakupy bobasowe. Wiem już co i gdzie kupić, ale wszystko spadnie na męża, jako jedynego mobilnego w tym domu, plus allegro. Zapisałam się do szkoły rodzenia, ale mój lekarz narazie nie wyraża zgody i odracza tego typu wyjścia do października. Może zdążę załapać się choć na część zajęć. No i tak wygląda to moje ciężarowanie-leżakowanie :) A tak chętnie poszłabym z Tobą na basen ... Ściskam, B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbin bardzo ci dziekuje zo odpowiedz! a powiedz placilas cos za to? i to pobranie materialu bolalo? no i napisz cos wiecej co tam u ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj fajne są te zakupki fajne –wzmagają moje pragnienie posiadania małej jak najprędzej blisko siebie . Nie wiem czy wy tez tak macie ale ja już chyba jestem jakaś pojechana bo oglądam zakupione rzeczy po 100 razy , układam , przekładam , wypisuję co jeszcze szok… taką radość sprawia mi to wszystko . Wiecie co … Normalnie mam zakwasy po tekj szkole rodzenia i łażę dziś jak pokraka . W ogóle jakoś mała uciska mi chyba gdzieś coś na dole bo mnie picza normalnie boli czasami jak chodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbin Kochana! Co Ty mówisz Ty już jesteś jak jedna z nas i ja np traktuje Ciebie tak jakbyś była z nami od początku :) Pisz śmiało zawsze nam weselej będzie :) Ja własnie szukam jakiegoś większego sklepu żeby wszystkie zakupy już zrobić dla malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbin - 100000000 całusków dla ciebie i bejbika . 3maj się kochana . Już bliżej niż dalej do rozwiązania a tyle szczęścia w zamian za to wszystko 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green, Posiew pobiera się tak samo jak cytologie. Wziernik plus pałeczka, ziu ziu i już. Minuta i po wszystkim. Co do cennika, pierwszy posiew w maju miałam robiony w poradni "K "przyszpitalnej, nic nie płaciłam (na ubezpieczenie), natomiast drugi miałam robiony dwa dni temu prywatnie w gabinecie i zapłaciłam 80 zł (posiew na bakterie i grzyby). jakbyś miała jakieś pytania, pisz :) Pozdr, B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, Dziękuję za ciepłe słowa :)) A co do sklepu, to blisko masz do Tomi.pl (na Zaciszu). Można tam kupować normalnie i online na www.tomi.pl. Może Ci się tam spodoba. B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbin tam są straszne ceny :O Jak poszłam to się za głowę złapałam. Chusteczki te co w TESCO kosztują 8 zł tam 12 zł!!! Podziękowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko - czy jak dzieciaczki się wam przeciągają to też macie uczucie parcia na pęcherz? mi jak malutki chodzi sobie, a już najbardziej właśnie jak prostuje i przeciąga to mam wrażenie że się posiusiam. nie wiem czy to normalne czy z moim pęcherzem jest coś nie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna,niezla historia z tymi hot dogami:) ja nie bylam tak zadowolona ze szkoly rodzenia. Nie dowiedzialam sie niczego nowego czego bym nie wyczytala sama;) ale za to basen byl fajny! z ciuszkami to chyba musze pogonic bo jestem w tyle:) nie mam zadnych kurteczek itp, ...zamierzalam wszystko kupic we wrzesniu. Wiem ze rodzinka cos chce pokupowac wiec musze sie dogadac:) No i ciagle czekam na nastepne usg zeby miec 10000000% pewnosci ze to dziewczynka:) a z tym wypisywaniem to tez tak mialam w 1 ciazy-robilam liste itp..teraz mam wszystko w glowie:) Balbin dzieki za info w spr posiewu. W takim razie ja tego nie mialam w ostatniej ciazy. Tym razem upomne sie u ginki. Na pewno to nie jest badanie refundowane bo widzialam liste badan u poloznej i nie kojarze zeby to bylo. Ale nie o kase mi chodzi, tylko zdziwiona jestem ze takie badanie nie jest obowiazkowe..(tak samo jak toxo i cmv) babeczki ogladacie \"Opowieści o narodzinach\" na Zone Reality??? fajny program, ja uwielbiam ogladac porody!!!! leci codziennie o godz:9.00, 10.15, 10.40, 15.15, 15.40 :):):) tylko ze u nas w Polsce troche to inaczej wyglada-przede wszystkim nie ma takiej widowni przy porodzie-przynajmniej ja nie mialam-tylko lekarz, 2 polozne i mąż. A tam..cala rodzinka nieraz wpatruje sie w krocze rodzącej, kamerują itp-ja bym chyba umarla gdyby moja tesciowa miala patrzec na moja pipke podczas porodu:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, ja mam ciagle takie uczucie-jak sie mala przeciaga i jak mi sie brzuszek stawia, od razu musze leciec na siusiu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbin no w koncu sie odezwałaś :D i mam nadzieje ze sie bedziesz czesciej odzywac bo my tu nie zakladamy klanu tych co byli pierwsi ale mamy klan listopadowek :p więc czuj sie jak u siebie :P przeciez chodzi o to zeby sie powymieniac informacjami :) mala agatko ja mam to samo takze to chyba normalne :P słyszałam od znajomej ze czasami to sie naprawde można posiusiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie czasem az brzuch boli jak mala sie przeciąga...poniewaz siedzi na pupie to jak rozprostuje nogi to mam wrazenie ze mu dziure w brzuchu zrobi..:O a ja mam czasem schizy ze mi wody plodowe w miejscu publicznym odejdą;) w poprzedniej ciazy tak mialam-tuz przed terminem zawsze sie stresowalam lazac gdzies po sklepie bo a nuz ....:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc ja jak stoję to mam uczucie parcia na pęcherz. Już mi się odechciewa gdzieś wychodzić jak tak mam :( No a mały ciągle fika więc niezbyt fajne te uczucie jest... Ja raz się posikałam jak kopnął hahaha i raz popuściłam bo miałam pełen pęcherz i kichałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie uspokoiłyście :) ja też jak tylko zmienię pozycję to muszę iść do łazienki. dziś to sikałam już z 10 razy, a dopiero 15! nie wiem może ja powinnam w kibelku zamieszkać, byłoby łatwiej :) no właśnie jak on się tak przeciąga to aż brzuszek boli, ale co tam i tak to lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! ja właśnie zjadłam placuszki ziemniaczane i jestem pełna!! Kurde ja to dopiero jestem po tyle bo nie mam ani jednego ubranka dla mojego didka, ale początkiem września to muszę jechać na zakupy i kupić parę rzeczy!!A powiedzcie mi na jaki rozmiar kupujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×