Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

ja to co kupiłam to na 56. dostałam naprawdę różne rzeczy. najmniej tych najmniejszych, dlatego te kupiłam. takze mam pełen asortyment 56, 62, 68, 74 do wyboru do koloru :) co prawda nie jest tego za dużo na razie, ale może za tydzień albo za dwa pojedziemy do siostry R i ona ma nam dać spora ilość maleńkich ciuszków :) już się nie moge doczekać! chciałabym je już mieć, pooglądać, poprać poprasować i poukładać do szufladek. ale jeszcze muszę poczekać troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a ja już ledwo chodzę dziś jadę po reszte zakupów bo widzę że jak tak dalej pójdzie to nie będę w stanie zrobić zakupów na obiad. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale piszecie:) moja tez mi skacze po pechcerzu a teraz przyjela jakas dziwna pozycje bo mnie rzebra bola ja kupilam kila ubranek w rozmiarze newborn , a reszta 0-3 miescy i kilka mam od 3-6 ,te najmniejsze przydadza sie na pierwsze dni a pozniej jak juz didek dozna rozkoszy wyprostowanych nozek to pujda do pudla ...moj synek pamietam ze w pierwszym tygodniu tak przykorczal nozki do brzuszka ze te najmniejsze spiochy wisialy mu ze stopek byl taka mala zabka :) a ja czekam na mego nie meza pojechal na zakupy po pracy bo nas swiatlo w lodowce juz oslepia i kurde przepadl cos mi sie wydaje ze dzis zjemy jakiegos gotowca hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorinka czyli mężuś już w stanie że tak powiem wyjściowym :D dobrze że już lepiej się czuje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musial do pracy dupke ruszyc ...a nie chcialo sie mu bardzo co do wirusa to nie wiem co to za g***no ale moj maly nie moze pic mleka bo wymiotuje po nim ...dziwne wczesniej przed ta jelitowka pil normalnie a teraz mu szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie panie wracam z usg mały ważty 1800 gr i rośnie dobrze wiekowo o tydzień starszy łożysko wysoko na tylnej ścianie położenie główkowe wszyscy zadowoleni:) pozdrawiam wracam do pracy potem coś napiszę więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to duża dzidzia :D ciekawe ile moje maleństwo już waży i mierzy. Jestem śpiąca... Ciekawe jak milla i mysza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kobitki piszecie:D Co do czerwonej herbaty to wiem na pewno, że nie powoinno się jej pić. W poprzedniej ciązy trochę z nią przesadziłam i miałam bole brzucha, ma też wpływ (negatywny) na laktacje. Zielona pije. Co do spania, to moja mała bedzie dzielić pokój z starszym bratem:) Będziemy ich mieli zaraz za ścianą, a dzrzwi do ich pokoju nigdy i tak nie są zamnknięte. Ale mi dzis ciężko, i wogóle wyglądam jak wieloryb, a jeszcze miesiąc temu było tak super...byle do rozwiązania. O posiewie wogole się nie orientuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też dziecko tak kopie, że musze biec do ubikacji. Raz tez miałam wpadkę przy kichaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki rozmiar kombinezonu
kupujecie 68 czy 74?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ma 62-68. Myślę, żer obleci zimę. Mam tez trzy kurteczki 62, 68, 74 wszystkie dostałam:P Lece cos zjeść. Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też coraz częściej mdli. Pewnie dzidek cos uciska. Pomyliło mi się i wpisałam do tabelki zaczęty tydzień, no trudno, niech zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
.... a mi mój gin nigdy niepodaje wagi i wzrostu malństwa :( Zawsze mierzy główkę, nóżke i te inne części. Możliwe by miał za słaby sprzęt by mi to podać? :( Na wizycie w środe na bank zapytam :classic_cool: bo zawsze zapominam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka Linka, Mój też nie podaje. Podobno poszczególne wymiary są istotne i one mówią o prawidłowum rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam zajrzeć a tu już pustki:) mam kiepski wyniki krwi: czerwone spadają już do 3,3 choć jem żelazo 2x dz, hb już spadła do 10,3 doktor znów będzie krzyczał ze źle się odżywiam. za to siuśki w porządku żadnych problemów dziś na usg jak zadawałam pytania to mi odp ze szukam sobie problemów:) wszystko dobrze, wody w normie, mały wygląda na zdrowego i waży odpowiednio, a ja mam jeść, było pytanie o wyniki na usg podaję swoje bpd 81.9 co odp 33 tyg ( wymiar dwu ciemiączkowy) fl 57 co odp 29( dl kości udowej) hc 287 co odp 31( obwód głowy) ac 277 co odp 31 tyg(obwód brzuszka) waga ok. 1800 jestem dokładnie w 30 tydz i 3 dz tak więc wyniki mogą być różne ale wszystko rozwija się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosuję się do zaleceń i jem ile się zmieści: pierożki z parówką, śliweczki i jak dam radę deserek z bitą śmietaną. Potem jeszcze manti żeby móc poleżeć bo zgaga ma dokucza, macie problemy z wypróżnianiem? lub co gorsza z hemoroidami? czuję że zaczynam mieć obie dolegliwości:( dziś w sklepie stała przede mną pani w 5 msc miała taki mały brzuszek i zaczęłyśmy rozmawiać a ona do mnie pani to już chyba na finiszu? ja na to ze prawie, bo nie miałam odwagi się przyznać ze brzuch taki duży a dopiero kończę 7 msc:) ja już nie wiem jak duży mi ten brzuch jeszcze urośnie:) jakoś dziwnie się patrzą jak ciężarna kupuje coca-colę, a ja przecież nie dla siebie. dobra, jeszcze herbatka i spać, kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dzis to ja jestem pierwsza:) ale lece szykowac sie do pracy:) wczoraj kolezanka mnie odwiedzila i wysmiala moj brzuszek powiedziala ze taki malutki ze wogole nie widac ze 7mies:/ wiecie co pisalyscie o problemach z popuszczaniem np podczas kichania wlasnie kiedys chcialam napisac na ten temat ale sie wstydzilam;/ ale widze ze na szczescie nie ja jedna mam ten problem i to normalne:) dobra to buzka lece papapa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj Mother bo niestety masz złą dietę. Jedz dużo pomidorów a zobaczysz jak pozmieniają się wyniki, gotuj sobie pierś indyka do tego mnóstwo buraczków gotowanych bądź marcheweczkę! Na prawdę jedząc praktycznie samo monte, parówki-które nie mają w sobie żadnych witamin i innych ważnych składników, herbatniczki to nie będziesz miała dobrych wyników musisz pamiętać że jedząc w ciąży uczysz swojego maluszka nawyków żywieniowych. A chyba nie chciałabyś żeby tak jadł później??? Z wypróżnianiem różnie to bywa mam takie dni że 3 dni nic ale 4 jak się załatwiałam to wielka ulga i brzuszek nieco malał i lepiej było mi się poruszać. Ale teraz to codziennie się wypróżniam bo jem warzywka tak jak właśnie Wam pisałam jeść marcheweczkę, buraczki szczególnie pomagają.... Można też zjeść więcej jabłek one mają efekt lekko przeczyszczający. A jak to nie zadziała kupić garść suszonych śliwek i je zjeść :) Hemoroidy? nie zapoznałam się z nimi jeszcze, właśnie dlatego że jem to co mi pozwala się wypróżniać spokojnie. Vanilka myślę że każda kobieta w ciąży ma podobne problemy nie ma co się wstydzić ja jak się posikałam to śmiałam się aż mi łzy leciały i mąż się pośmiał ogólnie wesoło było. A na to żeby nie popuszczać to ćwiczę mięśnie kegla i zaciskam poślady i od tamtej pory nie miałam wpadki. :) Mysza i Milla opowiadajcie jak minęło spotkanie i co mnie ominęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni poranek, Jej jak ten czas mija. Niebawem wrzesień, miesiąc moich urodzin i ukochanej złotej jesieni. Mother, a skąd Ty masz duży brzuszek, przy tylko 6 kg nadwyżki ciążowej, pewnie Pani w sklepie się nie znała:) Mi też poprawiły się wyniki odkąd wcinam kg pomidory, nie jem słodyczy etc. Nad morzem przyjemna pogoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mother, dużo zelaza mają tez rożne kielki oraz natka pietruszki. Slodycze najlepiej na bok. Chociaz to akurat nie jest latwe;) ja mam brzuszek smiesznie wystający ale to wina polozenia dziecka. Ostatnio za to tesciowa walnela mi komplementa ze\"utylam na buzi\" hehe no nie ma co! jakos nie zauwazylam zeby mi twarz utyła:Pbrzuch i pupa owszem..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Marta ale mi sie zebrało ale obiecuję się poprawić:) jakoś tylko ten drób mi nie wchodzi i zastępuję go łososiem, a do buraczków mam wstręt od urodzenia. Ale jem pomidorki tak 1 dziennie i lubię szpinak deserki zastąpię gorzką czekoladą:) z tym jedzeniem do u mnie zawsze był kłopot staram, się jeść to co mi smakuje a jak widać nie koniecznie jest to odżywcze. Będę nad sobą pracować,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×