Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Tez mi sie podoba Nikola ale duzo dzieci juz tak ma na imie- jest teraz plaga Nikoli, Amelek i Julek. Wczesniej myslalam nad imieniem Nataniel dla chlopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
...a my z moim M co do imienia w ogóle się nie zgadzamy od początku do teraz :D no i będzie problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj tez sie nie chcial zgodzic na imie Marika ale wpadlam na pomysl ze bede mu caly czas wmawiac to imie- np.szlam do sklepu z akcesoriami dla niemowlat to mowilam ze ide cos kupic Marice, albo mowilam ze Marika mnie dzis mocno kopie itd i teraz sam juz mowi o niej Marika. Tak niewinnie mu to imie wmowilam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! marsjanko moje wielkie GRATULACJE DLA MAMUSI I SYNKA :D :D :D ja dziś maraton sklepowy miałam i teraz na ryjek padam. mam nadzieję ze z tego biegania nie urodzę w nocy :P do jutra! idę spać bo zaraz umrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z moim P tez sie nie zgadzamy co do imiona no ale jakos pojdziemy na kompromis hehe ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja się wyłamie imie wybrane i oboje się zgadzamy :D chyba jedyne imie które obojgu nam się spodobało hihi... Też zmykam spać pampersiki kupione chusteczki też i kremik :D Tak więc już wszystko mam mogę rodzić hi hi hi. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moglby mi ktos wytlumaczyc jak mam sobie zrobic ta stronke tak jak wy macie www.babystrology.com ? bo albo ja jestem taka ciemna i nie potrafie albo nie wiem co sie dzieje :( hehe ;) z gory dziekuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Marsjanka gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!❤️ No i się zaczęło:) Ja tez po wizycie, usg mi nie robił, mam mieć na nastepnej wizycie za dwa tyg. Wtedy też zważymy dzidka i jeśli bedzie duża to cc, a jeśli nie to sn 😭 Boje się..... Szyjke mam długą, ale juz miekką i rozwarcie na 1 palec. Kazał sie oszczędzać i wytrzymac jeszcze 2 tygodnie. Seksu zero:P Chyba w tym tygodniu spakuje torbę. Pmietacie jak pisałam o tej kuzynce, co urodziła?? Niestety mała nie oddycha samodzielnie i złapała jakąś infekcje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Mamusie! widze że jużczas zaopatrzyć się w koszule,staniki i spakowaćtorbe- patrząc na Marsjanke poród może nas zaskoczyc spor przed terminem,szczególnie jesli ma sie problemy z szyjka.we wt ide do gin zobacze co mi powie,brzuch stawia sie regularnie i coraz dłużej i mocniej ,nie denerwuje sie jednak bo skurczy jest ok 8-14 na dzień a to z tego co mówiłyście to norma-ciekawi mnie tylko jak moja szyjka sie miew bo od 17 tyg zewnetrzne jej ujście jest troche rozchylone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamusie :) Marsjanka wielkie gratulacje :)duzo zdrowka dla ciebie i syneczka jak bedziesz w domku i bedziesz miała chwilke :) napisz nam jak było. Jak sie zaczeło i wogole wszystko :) naprawde wielkei gratulacje :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Ja już jestem po śniadanku i teraz trzeba iść się umyć i ubrać a tak się nie chce :-). jeśli chodzi o lewatywe to u nas w szpitalu robią bez pytania więc ja tym się w domu martwić nie będę. Jeśli chodzi o skurcze to dziś jeszcze nie miałam i mam nadzieje że nie będzie ich. Biorę no-spe i może będzie coraz lepiej. Ja bym chciała wytrzymać jeszcze z porodem 4 tyg aby był skończony 36 tydz.A dziś zaczyna się 33 tydzień. Ja już sama nie rozpoznaję tych twardnień bo nie wiem czy to może mała się wypina tak mocna. Ale zobaczymy jak to będzie. Ja mam kupione już kosmetyki ale jeszcze mi nie doszło z allegro więc ja nie mogę rodzić. Nie mam jeszcze wszystkiego :-(. Chcę wytrzymać do listopada. Ja do szpitala biorę dużą torbę podróżną. Wolę mieć wszystko w jedną spakowane a nie w pięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dopiero przed śniadankiem :) Musiałam się wykąpać i susze włoski. Kurcze mężuś mi się pochorował chyba z tęsknoty że mnie tyle czasu nie było :D Ja dziś spróbuje spakować torbę do szpitala żeby zobaczyć w którą się zmieszcze :D Wczoraj kupiłam te pampersy 108 sztuk za 49 zł i chusteczki nawilżane pampersa 6x72 sztuki za 30 zł. Opłacało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kładę się do łóżka źle się czuje coś słabo mi jest :( Nie wiem dlaczego i od czego ale wole nie ryzykować i się położyć. A miałam dziś sprzątanie u nas zrobić bo tyle czasu mnie nie było. No trudno... Aż cała potem jestem zlana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) widze ze sezon na Listopdowe mamy sie juz zaczal:) Marsjanko GRATULUJEEEE!!!!!!!!!!!!!!🌻 i zycze Wam szybkiego powrotu do domku!!! ale nam niespodzianke zrobilas!!!! mnie wychodzi termin na 28 pździernika ale ciagle nie dociera do mnie ze mozna urodzic w kazdej chwili:) chyba musze sie wziac za przygotowania konkretnie!!! wczoraj zapieprzalam caly dzien, doslownie na 5 minut nie usiadlam..a jeszcze kupa roboty przede mna..wszystko idzie 2x wolniej bo mam rozbrykanego dwulatka w domu(i bardzo niegrzecznego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ale porobilas zapasy:P co do imion to biore teraz pod uwage: Inge, Bianke, Walerie,Luize, Elize, podoba mi sie tez Natasza ale odkad zobaczylam Urbanska w TV to zaczelo mi sie xle kojarzyc(nie znosze tej babki!). hmm ciezka sprawa z imionami Mam nadzieje ze u mnie nie bedzie niespodziewanki z plcia, lekarz mnie zapewnial ze nie ma szans zeby to byl chlopak no ale..:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko u nas tez niby wszystkim robili lewatywe w szpilau..ale mnie nie!! chociaz sie upomnialam!! Akcja porodowa tak szybko sie rozkrecila ze nie bylo czasu na takie rzeczy.Potem mialam schizy ze zalicze jakas wpadke podczas parcia, nie chodzilo mi o polozne bo te sa przyzwyczajone do takich rzeczy,ale do meza-wiec jak parlam to poprosilam go zeby wyszedl. Na szczescie nic przykrego sie nie wydarzylo ale ja nie mialam komfortu psychicznego mimo wszystko. Ale ponoc nawet przy lewatywie nie ma sie pewnosci ze nic nie wyskoczy oprocz dzidziusia:P Mysle ze jak teraz bede rodzic to tez poprosze meza zeby wyszedl na te pare ostatnich minut...bede sie mogla skupic na parciu. No i nie bedzie musal ogladac tych gigantycznych nozyc ktorymi tną krocze... powiem Wam szczerze ze maz przy porodzie jest nieoceniona pomoca-duzo raźniej jest no i czas szycbcej leci.Latwiej przetrwac skurcze.Ale w 2 fazie porodu malzus nie byl mi potrzebny, nawet mnie wkurzalo jak stal za mna i mowil jaka to jestem dzielna i zebym jeszcze troche wytrzymala.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, u nas w szpitalu proponuja lewatywe kazdej, ale nie trzeba sie zgadzac. POlozna na szkole rodzenia mowila ze nie musimy robic lewatywy tylko zeby podczas parcia nie myslec o ewentualnej wpadce tylko przec ile sil. Bo je takie widoki nie wzruszaja,sa przyzwyczajone i taka ich praca. I mowila tez zeby nie robic np w domu zbyt późno lewatywy bo moze bardzo przyspieszyc akcje porodowa i moze sie zdarzyc ze nie zdazymy do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ja dziś niewyspana jestem, już drugą noc z kolei nie mogę spać przez......mysz, która grasuje gdzieś po pokoju :O masakra. śpie sobie spokojnie i nagle słyszę chrobotanie i koniec ze spaniem na kilka godzin, dopóki gadzina się nie uciszy. dobrze chociaż że R też spać nie może i tak sobie urządzamy pogawętki o 3-4 w nocy :P mam nadzieję że dziś jej nie będzie bo jutro rano R do pracy jedzie i będzie cały dzień nieprzytomny chodził, a wiecie jak jest jak facet śpiący to facet zły. a tak ogólnie to całkiem dobrze się czuję. odkąd biorę magnez i diprophylinum to nie mam żadnych skurczy :D nawte wczoraj po maratonie nic mi nie było :) także jest dobrze :) co do lewatywy to sama nie wiem jak będzie, ale chyba szpitalna mnie czeka, zwłaszcza jak będę miała tam leżeć. ale co tam :) kurcze ta pogoda mnie dobija :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki! Pozniej nadgonie Was w czytanku doszly mnie suuper wiadomosci MARSJANKO GRATULUJE!!!!!wczoraj bolal mnie niezle dolem brzuszek ale na szczescie przeszlo!:)juz myslalam ze bede druga po marsjance:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko pamietam jak u babci byla mysz...cala noc siedzialam pod pierzyna z zatkanymi uszami i nie spalam!!!! wspolczuje!! chyba musicie sobie kotka kupic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marsjanko i ja choć nowa od niedawna w gronie listopadówek,dołączam się do gatulacji:) i życzę dzidzi zdrówka tym bardziej,że i ja mam doczekać i nie urodzić aby jak Ty przed 34tygodniem%3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ;) ja wlasnie zjadlam sniadanko i zabieram sie zaraz za robienie krokietow ;D hehe ;) mala sie dzisiaj tak wypina ze nie wiem czy to twardnienie czy nie.. ale mam tak tylko po prawej stronie jakby pupe wypiela hehe ;D wczesniej nozke wypychala ;D jak samopoczucie u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marsjanka miała się dziś odezwać do nas :) Zobaczymy co ciekawego napisze :) Ale jestem ciekawa. Ja już jakoś lepiej się czuje. POsprzątałam prawie całe mieszkanie nasz pokój, toalete i kuchnie do tego zrobiłam obiad : rosołek, kurczak pieczony, ziemniaki, buraki i pomidorki :) Daff zrobiłam zapasy bo później nie zawsze są takie promocje a można mieć więcej w zapasie to się nie zepsuje :) W sumie mam teraz 10 opakowań tych chusteczek ale na prawdę nie wiadomo kiedy to zacznie schodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×