Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

hej dziewczyny dopiero was dogonilam ;) ja kupuje podgrzewacz do butelek i taki wyparzacz do mikrofalowki ;) sliczne macie brzuszki :) a wczoraj kolezanki mama powiedziala mi ze urodze wczesniej bo brzuch mam bardzo nisko tez macie takie wrazenie? za tydzien ide do lekarza zobaczymy co powie hehe ;) jak narazie to wszystko ok.. u mnie to samo jest ze jak nie ma mojego Partnera to mala bryka a jak on jest to przestaje hehe :D wczoraj myslelismy nad imieniem i nie mozemy sie zdecydowac czy Nelly czy Julia ehh:( bo Nikola odpada.. za duzo juz tych Nikoli jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Karolinko jak byłam teraz w szpitalu to moja szyjka miała 34 mm i była twarda i zamknięta. Ale od tego badania już 3 tyg minęły i nie wiem jak jest teraz. Nie przejmuj sie tak bo przecież lekarz wie co robi. Dużo leż i odpoczywaj. Jesteśmy dopiero na początku 33 tygodnia więc mamy jeszcze czas. Bo ja termin z miesiączki mam na 16 listopada a z pierwszego usg na 15 listopada :-). Po prostu jeśli chodzi o moje bóle to one tylko są jak siedze a potem wstaje ale jak rozchodze to już nie a teraz ich nie ma. Ja jestem dobrej myśli. Daff ja też jeszcze nie mam wszsykiego bo jescze musze pościel poprać, koc i ręczniki i rożek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patunia mi mąż o tym powiedział juz chyba z 4 tyg temu. Ale ja dopiero poczuje że mi brzuch opadł jak zgaga przejdzie i lepiej będzie mi się oddychać a jak narazie nie planuję porodu :-). Ja nie kupuje ani styrylizatora ani podgrzewacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze brzuch wysoko bo ciezko mi sie oddycha. Jak sie schylam to czuje dziecko prawie pod cyckami;) z tego co kojarze to brzuszek obniza sie 2-4 tyg przed porodem, ale chyba lekarz najlepiej oceni czy sie obnizyl czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Beatko z tymi terminami porodu to też u mnie dziwnie, bo na 15 mam z tych obliczeń książkowych od ost @, a według usg jestem o tydzien do przodu czyli dziś mam 32tydzień i 2 dni, a wg usg 33tydzień i 2 dni :o Sama nie wiem czym się sugerować???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Daff ty zbereźniku :PP Obstrzygłam mężowi głowę :D może to lepiej zabrzmi i wsadziłam go całego do kąpieli żeby się wygrzał hahah ale się uśmiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka linka więc najlepiej brać pod uwagę wynik przybliżonego porodu z pierwszego usg które to ustaliło... Wsadziłam foty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Karolinko najlepiej brać pod uwage termin porodu z pierwszego usg więc ja mam tylko jeden dzień różnicy a mimo wszystko dzidzia jest rozwinięta różnie :-). Nie wszystko zgadza się z usg z terminem porodu. Lekarz mi nic nie powiedział że cos mam obniżone. A co wizyte sprawdza mi na jakim poziomie jest macica.Ale nie chce sprawdzić w jakim stanie jest szyjka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny ja to w ogóle nie wiem kiedy urodzę bo na każdym usg wychodzi inny termin. Wg ostatniej @ na 14.11 wg pierwszego usg 11.11 a potem na 16.10 i 25.10 więc ja to już się przygotuję bo na ostatnim usg dziecko było starsze o 3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta i ale ty goraca dupa jestes...brr w krotkim rekawku i spodenkachu...no chyba ze masz 30 stopni w pokoju to co innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena ja na twoim miejscu brałabym pod uwagę najbardziej 11 listopad :-). Mnie nie mówi na jakiej wysokości ale jeśli ja jestem na początku 33 tyg to powinna byc na wysokości 33 cm. Bo to jest tak że ile tygodni tyle samo wysokośc ma macica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Marzena :D a ja cały czas patrze na termin z ostatniej miesiączki tak mi najlepiej chociaż wiadomo że nie zdaża się zbyt często żeby tak urodzić dokładnie co do terminu który jest nam podany :P Tak więc liczę 13 listopad lub plus minus we wstecz bądź na przód dwa tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta super brzuszek :) i widać kącik komputerowy :P chyba tam spędzasz najwięcej czasu co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąco to tu nie jest ale jak nie leżę pod kołdrą to zasuwam i ciągle coś robie więc w dresach bym się zgrzała :D A ja nie wiem na jakiej wysokości jest moja macica bo nikt mi nie mówi :( ile cm ma moja szyjka też nie wiem i jaka jest też lekarz mi nic nie mówił. :P Czyli jest ok bo gdyby było nie ok to by mi powiedział na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko 5% kobiet rodzi w terminie. Ja licze że mogę urodzić od 2 do 30 listopada :-). Ale wolałabym tą pierwszą date :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko w książeczce ciążowej jest napisane ile cm ma dno macicy mi przynajmniej lekarka na każdej wizycie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
ja w karcie ciąży mam - wysokość dna macicy - 33 (zapis sprzed 5-ciu dni) ...ale mój gin wpisuje tam co mu sie podoba, bo nie pamietam by mi to sprawdzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happy mama to teren mojego męża :D Ja siedzę z laptopem na kolanach :D laptop mój przyjaciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Marta napewno by tobie powiedział. mnie pierwszys raz w szpitalu badali jeśli chodzi o szyjkę a tak to nie chce mój lekarz na wizycie. Chodź jak byłam w pierwszej ciązy to też mi lekarz nie badał ale chodziłam do innego. On jest ordynatorem w szpitalu w którym będę rodzić i mnie pamięta z poprzedniej ciąży a że zakończyła się tragicznie to nie jest zbyt miły do mnie ale nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajowe brzuszki!!! kazdy inny!! ale nie wiem do ktorego moj podobny-chyba do Karuczka bo tez mam taki wystajacy:) w poprzedniej ciazy mialam termin na 29 siepnia a urodzilam 5 wrzesnia bez zadnych wspomagaczy:)lekarz ktory robil mi w szpitalu usg powiedzial ze ciaza wcale nie jest przenoszona, to widac po lozysku.Po prostu czasem cos sie przesuwa w jedna lub druga strone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie lekarz karze się położyć i sprawdza dotykając na jakiej jest wielkości ale nie zapisuje nic konkretnego :-). Ja w karcie ciązy mam jeszcze miejsce na dwie wizyty i chyba tyle mój lekarz planuje bo kolejną wizyte ustalił mi dopiero na 14 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm wiecie co ale dziwne mam w karcie ciąży wysokość dna macicy i nikt mi tam nic nie wpisuje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam łożysko zero stopni więc bardzo dobre. A jak leżałam w szpitalu to dziewczyny były jeden dzień przed terminem i miały łożysko trzeciego stopnia więc już stare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×