Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Wkleje jak sobie zrobie z tego tygodnia i obiecuje że co tydzień będą nowe :) Narazie muszę naładować bateryjki w aparacie a nie mam ładowarki :( Chyba że od szwagierka pożyczę :D Ale jak zrobie to szybko wkleje na pewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam robić co tydzień, ale zapominam o tym :( ostatnio juz ze 3 tygodnie nie robiłam, ale się poprawię :) obiecuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) milla77- chirurdzy to tez moj ulubiony serial, obok lostów:) happymama-wszystkiego naj!! apropos rocznic i swiat pamietacie,ze 30 go jest dzien chlopaka?:) czy jak macie mezow to juz nie obchodzicie?:) ja jeszcze meza nie mam ale sie wlasnie zastanawiam,czy potem sie celebruje ten dzien czy nie:) vanilka a jaki masz lezaczek bujaczek?bo z fisher price widzialam z wibracjami na allegro i wydaje sie ok:) ja mam pampersy nr 2, to chyba jest na 3-6 kg. jaki kupujecie termometr?na czolo, w smoczku czy do ucha? bo na allegro te do ucha widze ciesza sie duzym powodzeniem, zaraz zaloze o tym temat na kafeterii:) ja tez nie kupuje sterylizatora, wole ten termometr juz drozszy kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo zmian na twarzy to nie macie takiego wrażenia że nos się zrobił taki bardziej kluchowaty ???????? bo mi sie właśnie tak wydaje, że się większy zrobił :o i jak rozmawiałam o tym z sąsiadką to też mówiła że miała takie wrażenie pod koniec ciąży, ale sie wstydziła zapytać męża żeby jej nie wyśmiał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu nosowi aż tak się nie przyglądałam :P ale muszę popatrzeć, choć ja zawsze kluchę miałam, więc pewnie bardziej kluskowaty nie mógł się zrobić :P termometr chyba do uszka kupię. jakoś najbardziej mnie przekonuje taki właśnie :) sterylizatora też nie zamierzam mieć. chcę karmić piersią, a poza tym zawsze można wygotować butle. happymamo super brzucholek :) marzena twój to faktycznie duży już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Ja dziś podpisuję akt notarialny sprzedaży naszego mieszkania. To sobie zrobiłam prezent na urodziny. Trudno się rozstawać mimo wszystko z kawałkiem swojego świata:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ale już mnie dół brzucha nie boli. Nawet dokładnie nie wiem czy to był ból miesiączkowy. Jest już coraz lepiej ale jak co to jutro idę do lekarza. W tym realu byłoby co dla dzidzi kupić ale teraz nie mam za bardzo kasy. a do reala mam 40 km :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green niewiem jakiej firmy mam lezaczek bujaczek bo dostalam taki blekitny po dzidzi swowj kuzynki :) ale jest z daszkiem zdjemowanym z raczką z szelkami i takimi jeszcze szelkami do trzymania i mozna dziecku ustawiac pozycje do lezenia lub siedzenia jest tez blokada zeby sie lezaczek nie ruszal ;) to chyba chicco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happymama z tego co mi mowila kumpela to ksztalt nosa sie zmiania jak nosisz w brzuszku chlopca...a ta twoja kumpela co urodzila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam mężusiowi obiadek robić bo przyjdzie na przerwie obiadowej :) zażyczył sobie naleśniki , to już trzeci raz od jakiegoś tygodnia :P i kto tu ma większe zachcianki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green wiesz co ja w sprawie szpitala na pomorzanach:) wiesz kiedy sa te dni otwarte? wiesz co moja kolezanka niedawno tam rodzila i powiedziala ze jak chce to zeby pojsc tam w jakis wtorek i tam odrazu pokazuja wszystko i zakladaja juz karte dla ciebie:) jak pojde w pazdzierniku na zwolnionko to sie przejade do tego szpitala bo chyba tam chcialabym rodzic... no chyba ze tak mnie zlapie akcja porodowa mocno to wtedy do wojskowego na piotra skargi bo tez jest dobry i blizej:) no ale na pomorzanach jest wyrozniony jako szpital przyjazny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
buahahahahahaha, mam to samo! Jak tylko chcę go nagrać to przestaje się wiertolić :D złośnik mały... Dziewczyny a ta szyjka to sie najpierw robi miękka, potem sie skraca i dopiero otwiera? Czy to może nastąpić w innej kolejności... i co ogólnie oznacza, ze moja szyjka jest długa, zamknięta ale miękka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka ona urodziła chłopca , ale weź mnie nie strasz bo mi od początku o dziewczynce mówią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam termometr paskowy na czolo ale on jest orientacyjny, jak widzialam ze temp dziecku wzrosla to mierzylam zwyklym pod pacha. Ten paskowy nie jest zly bo wystarczy przylozyc i wiadomo czy dziecko chore czy nie..z trzymaniem pod pacha tez nie bylo problemu, przytulilam dzidziusia i spokojnie mierzylam... pewnie te dotykowe sa lepsze bo szybsze dobra jest taka rzecz, nazywa sie KATAREK, to urzadzenie podlacza sie do odkurzacza (tak tak!!) i wyciaga caly katar z noska. Kiedy Olaf mial potworny katar laryngolog kazala nam to kupic bo zadna frida ani gruszka sie nie umywa..ale zjeździlam wszystkie SMYKI (tylko tam mozna to kupic) ale nie bylo a nie mialam czasu czekac na przesylke z allegro.. tym razem chyba to kupie na zapas-na pewno sie przyda bo kazde dziecko miewa katar... co do sterylizatora-ja nie mialam..butelki wygotowywalam na poczatku a jak maly byl starszy to sparzalam. Teraz sparzam tylko od czasu do czasu ale on ma juz 2 lata:) (niestety mleko pociagnie tylko z butli) nie wiem ile ten sterylizator kosztuje ale pewnie wygodny jest, jak ktos ma nadmiar gtowki to czemu ma nie kupic? to samo tyczy sie podgrzewacza... sa tez butelki samosterylizujace do mikrofalowki-fajna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko ja dokładnie nie wiem ale wydaje mi się że to chyba obojętnie co pierwsze. Ja mam nadzieje że jeszcze wytrzymam chociaż do rozpoczęcia 9 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko nie wiem jak z ta szyjka...ja jeszcze w dniu porodu mialam dluga twarda i zamknieta a jeszcze tego samego dnia urodzilam-a sa babki co chodza i 2 mce z rozwarciem i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daff ja tobie zazdroszcze bo napewno urodzisz już niedługo :-). A ja jestem w 8 miesiącu i tydzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie lekarz 2x zapewnial ze 100% dziewczynka, jak sie urodzi chlopiec to zawioze mu wszystkie rozowe szmatki i każe zwocic kase:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dziewczyny ale tempo narzuciłyście :) a ja męża wzięłam w obroty ogoliłam mu główkę i wsadziłam do gorącej wody niech się wygrzeje :D Zaraz wsadze zdjęcie na naszą stronke. Karolinka szyjka najpierw robi się miękkawa później zaczyna skracać i rozwierać :) Będzie dobrze bądż dobrej myśli. Beata to jak już Ciebie nie boli to dobrze ale mimo wszystko powiedz o tym lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata chyba nie ma czego zazdroscic bo mam jeszcze niegotowe wszystko;) a czas nagli! w tym tyg musze sie koniecznie uporac z przygotowaniami!! o kurde niedobrze mi....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Daff ciekawe czy by zwrócił oszołom :D U mnie w środę będzie dokładnie skończony 33 tydzień czyli 8 miesiąc i 1 tydzień :) Więc mam jeszcze czas do 9 miesiąca .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta "a ja męża wzięłam w obroty ogoliłam mu główkę i wsadziłam do gorącej wody niech się wygrzeje" hihihi nie wiem jak to rozumiec!!!!!:P:P:P haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Beatko, a jak ma się Twoja szyjka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×