Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

dunia mozna napewno rodzic z mezem moja kolezanka rodzila z mezem!i moja gin. tez tam pracuje i na ostatniej wizycie mowila do mojego meza czy planuje ze mna rodzic on mowi ze oczywiscie wic ona mu powiedziala ze w poniedzialek wytlumaczy mu co i jak:)! nie wiadomo wiadomo ze lewatywke trzeba bedzie zrobic jak sie zdazy, zeby nie bylo zadnych niespodzianek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happymama , kurde takiej to dobrze :) a ja się właśnie zastanawiam i sama nie wiem co mam zrobić, mój pracodawca prosił, żebym jak najszybciej się zdeklarowała, co zamierzam po porodzie, bo tak będzie szukał zastępstwa na moje miejsca. Na szczęście tylko zastępstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zastanawiam nad znieczuleniem bo jakby mnie mało bolało to ię i dzeć nie będę :) ale wiem że lepiej by było bez znieczulenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też zastanawiałam się nad porodem rodzinnym, ale sama nie wiem, czy chce, żeby mąż mnie oglądał w takim stanie. On by bardzo chciał, zadeklarował się, że nie zemdleje i będzie zdjęcia robił o ile można. Tylko dla ans oczywiście, bo kto by chciał oglądać dziecko w śluzie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nowe dziewuszki my powymienialysmy sie wczesniej na maile swoimi danymi tel. gg aby miec ze soba kontakt w razie co w szpitalu:)! ciekawa jestem jak tam marsjanka i jej Tomus pewnie sa juz w domku!:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesza26 , no tak, żeby był kontakt, fajna sprawa, mogę podać Ci na emeila mój numer kom i dane, chyba, ze nie chcecie, bo się boicie nowych twarzy, zresztą nie zdziwiłabym się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yella
Witam dziewczyny, juz dłuższy czas podglądam o czym piszecie na kafeterii i w końcu zdecydowałam się cosik napisac, tez będe listopadową mamą, termin na 18 listopada, pierwsze dziecko, wg usg dziewczynka :) , przyjmiecie mnie do grona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabelko, na tej stronce jest sporo informacji, ale nie wiem, czy wiesz, jakie powikłania mogą być, jak się pęknie w kierunku odbytu... Jak będą musieli mnie ciąć, to niech tną... ale jak nie będą musieli, to wara ode mnie. Nie każda kobieta źle pęka i nie każda w ogóle pęka. Ja tam wolę drobne pęknięcie, byle w dobrą stronę, niż cięcie... Położna oceni w trakcie, czy trzeba - mam nadzieję, że na jakąś dobrą trafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgorzatko, niektore moje znajome praly w Wizirze sensitive rzeczy dla naworodkow i bylo OK. Ja sama jednak wolalam kupic proszek dla niemowlat. Co do ciuszkow to ja mam bardzo duzo...pewnie czesci nie zdaze nawet zalozyc, same ladne rzeczy:)czesc dostalam od siostr z Irlandii, tam takie rzeczy sa tanie-i swietnej jakosci. Pingusia, no to moze bedziesz nastepna po Milli:) na pewno wszystko bedzie dobrze:) chyba lepiej urodzic troszeczke wczesniej niz czekac w nieskonczonosc-wtedy to sie czas dluzy niemilosiernie:) trzymam kciuki za szybki porod:) Mucha witaj w klubie Listopadowek:) bardzo ladnie wygladasz-widac ze jestes szczesliwa babeczka;) ja nie mialam lewatywy prosilam prosilam ale nie zdazyli mi zrobic hihi troche sie potem stresowalam ale bylo dobrze..teraz chyba poprosze o ta\"przyjemnosc\" zeby miec komfort psychiczny..:)a moze zrobie w domu hmm tylko jak:P:P:P???!!!!!! ja juz po 1 porodzie wiec nie wiem co to wstyd w szpitalu:P:P:P moja siostra studiowala pielegniarstwo i na pierwszych praktykach musiala robic lewtywki-mowila ze ich takie rzeczy nie wzruszaja:) Mucha, co do obecnosci meza przy porodzie to polecam, na koniec kiedy dziecko wychodzi to moze przeciez wyjsc,a jak nie to bedzie stal Ci za glowa wiec nic niestosownego nie zobaczy. Moj maz jest z tych co sie panicznie boja igiel a porod zniosl dzielnie i jakby to byla najnormalniejsza rzecz na swiecie-jedynie co go poruszylo to widok wlasnego dziecka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne yella ze cie przyjmiemy hehe im więcej tym lepiej :) halo halo jeśli są jeszcze jakieś listopadówki które tylko nas czytają i wstydzą się do nas dołączyć to szybciutko sie przyznawać i ujawniać hehe :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mucha, troche namieszalam, napisalam:"kiedy dziecko wychodzi to moze przeciez wyjsc" a mialo byc: kiedy dziecko SIE RODZI to moze przeciez wyjsc, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie chyba jednak zostanie Inga...jakos nic innego mi bardziej nie pasuje.,Niestety podoba sie tylko mnie;) mezowi juz nie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no coz piszac na kafeterii robie mnostwo bledow stylistycznych;) ja poprosilam meza zeby wyszedl jak parlam, polozna zrobila wielkie oczy ale w koncu to ja decydowalam, wiec wyszedl, nie chcialam zeby widzial jak mnie nacinaja (te nozyczki mialy chyba z 30 cm!:P) no i balam sie ze zalicze wpadke bo nie mialam lewatywy. Ale nic takiego sie nie stalo na szczescie...no i czulam sie bardziej komfortowo wystekujac dziecko w towarzystwie samych poloznych.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie zawsze podobalo imie Waleria..odkad pamietam to myslalam ze tak nazwe corcie jak kiedys bede miala...teraz mam watpliwosci bo skrot jest malo atrakcyjny..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mąż to sam nie jest pewien czy chce być przy porodzie :o bo niby chce ale " jak ja nie chcę to on nie musi być " :o więc poczekamy i zadecydujemy już na miejscu na gorąco :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............Miasto........TC......TERMIN....WAGA.PŁE Ć lub IMIĘ 01.Milla77..........Warszawa.....36.......10.10.....57+20... ...Maciuś 02.Daffodile.......Wojkowice.....36.......01.11.....56+12... .....Inga 03.Joasiella..........................34........01.11....56+ 8........Córka? 04.Patuniaa........Anglia..........35........01.11....60+15. ........Julia 05.Kasika1.........Rzeszów.......35.......02.11.....64+15 ...Karolinka 06.mother.........Warszawa.....36.......04.11.....62+12....K acperek 07.agniesza26.....Lublin..........36.......04.11.....53+23,5 . ...Olafek 08.**ewelka**......Poznań.........36.......05.11........+15. ......Nadia? 09.Kasiula82.......Cieszyn........36.......06.11.....54 +11,5....Amelka 10.happymama....Irlandia........36.......06.11......65+11... .....Zuzia 11.Green_Gable...Szczecin.......35......06.11.....65+dużo... Mikołaj 12.MałaMi80......Warszawa.....34.......06.11................ ....Bartuś 13.Ann31...........Tarnów.........35.......08.11....... +17.........Alicja 14.karuczek.......Warszawa.....35.......08.11........+11 ....córeczka 15.agnesa1983....Poznań.........33.......09.11.....57+12 ........Kubuś 16.Aneta30........Kraków.........33.......09.11.....53+1 7.........Synek 17.elwiraelwira...Rzeszów........35......10.11......65+1 1........córka 18.Małgorzata....Wrocław.......35.......10.11.....64+9.. .......Helena 19.Jokasta.........Gdynia.........34......11.11......58+ 12.........Synek 20.C.internautka..Poznań.......32.......11.11......56+12 ...chłopczyk 21.Marta1983.....Warszawa.....34......13.11......65+12.. ...Robercik 22.**Vanilka**......Szczecin......34.......13.11......70 .........Hubercik 23.fajnaaj..........Białogard......32......14.11........ .+13.....Natalka? 24.MarzenaMol....Wisła...........33...... 14.11.........+12.....Arturek 25.mysza1980.....Warszawa....34.......15.11......59+13.. ...... Zosia 26.KarolinkaLinka..Gliwice.......33.......15.11......50+ 10........Synek 27.Beata1987.......Śląskie.......34.......16.11.......62 +16,5 ....Zuzia 28.pingusia_22.....Mielec........34.......16.11...... 44+8,5....Marika? 29.magmall..........Warszawa...34.......16.11.......62 +11 ......Zuzia 30.bonizz...........Opatów.......33.......17.11.......66 +14.......Synek 31.Balbin ...........Warszawa....33.......17.11.......69+9........Kubu ś 32.KochamMojeSerduszko.Dębica.29....17.11.......60+8.......J agoda 34. Yella..........Mielec.........34..........18.11.......66+10.......Córcia 35.lorinka...........Anglia.........32.......19.11...... .55 +11......Zuzia 36.dunia26..........Kraśnik/Lublin..32...20.11.......duż o........Kubuś 37.kaaczuuchaa...Lublin.............33....20.11......66. ........Damian 38.kajtoch..........Dublin/Kraków..27...20.11......53+10 .......Córka 39.abelkaaa......Garwolin......33......21.11......48+1 4...wstydliwiak 40.a_agatka....Łódź...........32......25.11......65-5 +10,5...Synek 41elus............Międzyrzecz..33.....20.11......55+ 9,5......Adaś 42maminka1.......Łódź.............33....27.11..... 53+9.. .....Córka 43Zaczatowana...Warszawa......33....27.11......49+ 6.........Syn 44.Maja_21..........Kielce.........32......29.11.....64+ 2+10 ..Wiktorek 45mucha............Warszawa....28......30.11.....bu.... .......córka NICK......MIASTO....Data porodu-TC..poród....waga..długość..imię 01.Marsjanka...Śląskie...19.09..-35...SN.....2390g ....51cm.....TOMUŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yella- witamy :) im nas więcej tym weselej :D mucho jasne że możesz, a nawet powiem więcej powinnaś, przesłać swoje dane na maila! proszę prześlij na mojego też agacia0505@interia.pl. wymieniałyśmy się nr telefonów i gadu gadu jak ktoś miał (większość ma tylko ja taki odrzutek ze gadula nie mam:)) jejku mucho na[rawdę jeszcez pracujesz i zamierzasz tak dlugo! podziwaim naprawdę! ja od 4 miesiąca nie pracuję, pacy też nie mam więc po porodzie siedzę sobie z maluszkiem ile chcę :) co do pracodawcy to powiem ci tylko, że moja znajoma jeszcze będąc w ciąży powiedziała że zaraz po macierzyńskim wraca a jak już sie dzidzia urodzila to najchętniej zostałaby z nią dłużej. przedtem praca była dla niej bardzo ważna teraz całkiem zmieniły się priorytety, ale już wycofać się nie może. to samo innych nowych dzewczyn dotyczy! tych które jeszcze namiarów na siebie nie dały, a chcą dać to zapraszam :) co do imienia to my dla dziewczynki mieliśmy imę już kilka lat temu, a że jednak synuś jest to nie mozemy się zdecydować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzata... wiem, że pęknięcie jest gorsze, ale po co mają mi ciąć jeśli nie muszą, jeśli nie ma żadnego zagrożenia dla dziecka i zagrożenia, że mi pęknie? A w Polsce niestety robi się to, żeby sobie ułatwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yella czesc listopadoweczko nowa:)! moj mail jest obok mojego nicka wiec kto chce namiary wyslac bardzo prosze:) a anetki30 dalej jak nie bylo tak jej nie ma i nie dala nam na siebie namiarow i zaczynam sie martwic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×